Dette er resultater fra AFS Shepparton Cup 2018. Se de siste resultatene fra AFS Shepparton Cup 2019 her.

Statistikk

Matchstatistikk

Kamper/Stadie


Kamper/Dag

Kamper/Klass

Some numbers

Antal matcher 515
Ferdigspilte 515
Igjen å spille 0
Walk over (WO) 1
Efter straffläggning 0
Hemmavinster 260
Bortavinster 204
Oavgjorda 51

Top 20 kamper med flest mål

  Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag    
lø 27/10 13:30 lø 27/10 F25 (CFC) U12 Girls Plj A SMWFC Go South 17 - 1 Berwick City    
sø 28/10 11:45 sø 28/10 F23 (CFC) U10 LIGA Plate Finals Cobram Juni...Association 4 - 10 Sydenham Park    
lø 27/10 16:30 lø 27/10 F13 (CFC) U10 LIGA Plj A Casey Panthers 0 - 11 Murray United    
sø 28/10 12:00 sø 28/10 F8 (CFC) U13 Cup Finals Whittlesea Ranges PAUL 6 - 5 Bundoora United    
sø 28/10 10:15 sø 28/10 F21 (CFC) U10 COPA Plate Finals Melbourne Knights 6 - 5 Dandenong City Blue    
sø 28/10 09:00 sø 28/10 F10 (CFC) U8 U8 Plate Finals Cobram Juni...Association 6 - 5 Dandenong City BLUE    
sø 28/10 11:00 sø 28/10 F24 (CFC) U11 COPA Plate Finals West Point United 5 - 6 Port Melbou...ks Sharks A    
lø 27/10 17:00 lø 27/10 Field 5 (McEwan) U13 Plj A BASL 1 - 10 Avondale    
sø 28/10 15:45 sø 28/10 F10 (CFC) U8 U8 Cup Finals Identity Pro Academy 4 - 6 Fox Street Blues    
lø 27/10 19:00 lø 27/10 Field 5 (McEwan) U13 Plj A BASL 2 - 8 Bundoora United    
lø 27/10 13:00 lø 27/10 F9 (CFC) U12 COPA Plj A Ashburton United 1 - 8 Berwick City Lions    
sø 28/10 09:45 sø 28/10 F11 (CFC) U9 COPA Plate Finals Dandenong City 5 - 4 Epping City    
sø 28/10 10:15 sø 28/10 F13 (CFC) U10 COPA Plate Finals Altona Magic 4 - 5 Athletic Football Group    
lø 27/10 12:00 lø 27/10 F8 (CFC) U12 LIGA Plj B Berwick Churches 2 - 7 Red Sea    
sø 28/10 14:45 sø 28/10 F13 (CFC) U10 COPA Cup Finals Pascoe Vale Blue 4 - 5 FC Bulleen Lions    
lø 27/10 17:45 lø 27/10 F18 (CFC) U9 LIGA Plj D Soltilo Heidelberg 7 - 2 Murray United    
lø 27/10 12:45 lø 27/10 F24 (CFC) U16 Girls Plj A bundoora un... Bundy Gold 6 - 3 East Gippsl...l Club Gold    
lø 27/10 13:15 lø 27/10 F28 (CFC) U9 COPA Plj A St albans Dinamo 9 - 0 Epping City    
lø 27/10 18:45 lø 27/10 F20 (CFC) U11 LIGA Plj B Whittlesea ...niel Giogha 5 - 4 BASL Blue    
lø 27/10 12:00 lø 27/10 Field 5 (McEwan) U13 Plj D Sydenham Park 0 - 9 Pascoe Vale