Detta är resultaten från AFS Shepparton Cup 2018. Se de senaste resultaten från AFS Shepparton Cup 2019 här.

Dandenong City

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
26100600 fr 26/10 17:00 fr 26/10 F10 (CFC) U9 COPA Grp C West Point 2 - 3 Dandenong City    
27101600 lö 27/10 09:00 lö 27/10 F19 (CFC) U10 COPA Grp A Altona Magic 1 - 0 Dandenong City Blue    
27101700 lö 27/10 09:30 lö 27/10 F14 (CFC) U8 Grp C Essendon Un...amines Blue 2 - 1 Dandenong City BLUE    
27100600 lö 27/10 09:30 lö 27/10 F10 (CFC) U8 Grp B Dandenong City Red 0 - 1 Thomastown Raiders    
27100102 lö 27/10 10:30 lö 27/10 F13 (CFC) U10 COPA Grp A Dandenong City Blue 1 - 6 Red Sea    
27100801 lö 27/10 10:45 lö 27/10 F16 (CFC) U7 Grp A Westgate fc Färdig Dandenong City BLUE TEAM    
27101702 lö 27/10 11:00 lö 27/10 F14 (CFC) U8 Grp B Fox Street Blues 4 - 0 Dandenong City Red    
27101802 lö 27/10 11:00 lö 27/10 F18 (CFC) U8 Grp C Dandenong City BLUE 0 - 4 Shepparton Sharks    
27100703 lö 27/10 11:45 lö 27/10 F11 (CFC) U9 COPA Grp C Dandenong City 3 - 0 Keilor Park    
27101604 lö 27/10 12:00 lö 27/10 F19 (CFC) U10 COPA Grp A Dandenong City Blue 0 - 1 Whittlesea Ranges    
27100604 lö 27/10 12:30 lö 27/10 F10 (CFC) U8 Grp C Dandenong City BLUE 0 - 4 South East Stars FC    
27100502 lö 27/10 12:30 lö 27/10 F15 (CFC) U8 Grp B Spring Gully Reds 0 - 8 Dandenong City Red    
27100803 lö 27/10 12:45 lö 27/10 F16 (CFC) U7 Grp A Point Cook Super Raptors Färdig Dandenong City BLUE TEAM    
27101705 lö 27/10 13:15 lö 27/10 F14 (CFC) U9 COPA Grp C Box Hill United 4 - 2 Dandenong City    
27101504 lö 27/10 14:00 lö 27/10 F12 (CFC) U7 Grp A Dandenong City BLUE TEAM Färdig Sydenham Park    
27102307 lö 27/10 15:00 lö 27/10 F23 (CFC) U10 LIGA Grp A Dandenong City Red 3 - 0 Casey Panthers    
27102008 lö 27/10 15:00 lö 27/10 F20 (CFC) U11 COPA Grp F Dandenong City 3 - 1 Altona City Chilli    
27100806 lö 27/10 16:00 lö 27/10 F16 (CFC) U7 Grp A Shepparton City Suns Färdig Dandenong City BLUE TEAM    
27102309 lö 27/10 16:30 lö 27/10 F23 (CFC) U10 LIGA Grp A Truganina Hornets 8 - 0 Dandenong City Red    
27100111 lö 27/10 17:15 lö 27/10 F13 (CFC) U11 COPA Grp F St Albans Dinamo 2 - 0 Dandenong City    
27102912 lö 27/10 18:00 lö 27/10 F22 (CFC) U10 LIGA Grp A Murray United 7 - 1 Dandenong City Red    
27102913 lö 27/10 18:45 lö 27/10 F22 (CFC) U11 COPA Grp F Dandenong City 1 - 1 Oakleigh Cannons    
28102000 sö 28/10 08:00 sö 28/10 F20 (CFC) U10 LIGA Plate Finals 1/4 Final Dandenong City Red 2 - 1 Redbacks    
28100500 sö 28/10 09:00 sö 28/10 F15 (CFC) U8 U8 Plate Finals 1/4 Final Dandenong City Red 5 - 0 Murray United    
28100600 sö 28/10 09:00 sö 28/10 F10 (CFC) U8 U8 Plate Finals 1/4 Final Cobram Juni...Association 6 - 5 Dandenong City BLUE    
28102002 sö 28/10 09:30 sö 28/10 F20 (CFC) U10 LIGA Plate Finals Semifinal Dandenong City Red 0 - 3 Cobram Juni...Association    
28100701 sö 28/10 09:45 sö 28/10 F11 (CFC) U9 COPA Plate Finals 1/4 Final Dandenong City 5 - 4 Epping City    
28102203 sö 28/10 10:15 sö 28/10 F21 (CFC) U10 COPA Plate Finals 1/4 Final Melbourne Knights 6 - 5 Dandenong City Blue    
28101802 sö 28/10 10:30 sö 28/10 F18 (CFC) U8 U8 Plate Finals Semifinal Dandenong City Red 4 - 1 Shepparton Sharks    
28102503 sö 28/10 11:00 sö 28/10 F25 (CFC) U11 COPA Plate Finals 1/4 Final Dandenong City 1 - 0 Barwon Heads All Stars    
28100703 sö 28/10 11:15 sö 28/10 F11 (CFC) U9 COPA Plate Finals Semifinal Bundoora United Kangas 4 - 2 Dandenong City    
28100604 sö 28/10 12:00 sö 28/10 F10 (CFC) U8 U8 Plate Finals Final Fawkner 4 - 0 Dandenong City Red    
28102207 sö 28/10 13:15 sö 28/10 F21 (CFC) U11 COPA Plate Finals Semifinal Port Melbou...ks Sharks A 0 - 3 Dandenong City    
28102009 sö 28/10 14:45 sö 28/10 F20 (CFC) U11 COPA Plate Finals Final Bentleigh Greens 1 - 0 Dandenong City