Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Assembleia Paraense Single Physical Disabled (Standing) Souza Roberto
Association for support of persons with Intellectual disabilities OAZA - Sarajevo Singles Intellectual Disabled Robert Steiner
Association for support of persons with Intellectual disabilities OAZA - Sarajevo Singles Intellectual Disabled Damir Rimac
Association for support of persons with Intellectual disabilities OAZA - Sarajevo Singles Intellectual Disabled Juhić Irma
Club Tennis Sant Cugat (Barcelona) Single Physical Disabled (Standing) Corretja Ivan
Hässleholms TK Single Physical Disabled (Standing) Zetterberg Elof
Jeff Bourns Single Physical Disabled (Standing) Bourns Jeff
linköpings parasportförening Single Physical Disabled (Standing) Persson Mats
Madrid TC Single Physical Disabled (Standing) Diaz David
PRENDETENIS Single Physical Disabled (Standing) Alvarado Juan
Saltsjö-Duvnäs Tk Singles Intellectual Disabled Prusakiewicz Erik
self Single Physical Disabled (Standing) Giorgetta Sandra
Solna TK Singles Intellectual Disabled Laan Johan
Söderköpings TK Doubles Physical Disabled (Standing) Koch H/Persson M
Söderköpings TK Single Physical Disabled (Standing) Koch Harald
Söderköpings TK Single Physical Disabled (Standing) Ring Kent
Tabergsdalens Tennisklubb Single Physical Disabled (Standing) Löf Eric
TBSV - Sektion Amputiertentennis Doubles Physical Disabled (Standing) Gredler F/Bliem W
TBSV - Sektion Amputiertentennis Doubles Physical Disabled (Standing) Mader F/Haßlinger K
TBSV - Sektion Amputiertentennis Doubles Physical Disabled (Standing) Gasser J/Krabichler H
TBSV - Sektion Amputiertentennis Doubles Physical Disabled (Standing) Walch G/Danzl G
TBSV - Sektion Amputiertentennis Single Physical Disabled (Standing) Walch Gerhard
TBSV - Sektion Amputiertentennis Single Physical Disabled (Standing) Mader Ferdinand
TBSV - Sektion Amputiertentennis Single Physical Disabled (Standing) Bliem Wolfgang
TBSV - Sektion Amputiertentennis Single Physical Disabled (Standing) Riedmann Max
TBSV - Sektion Amputiertentennis Single Physical Disabled (Standing) Haßlinger Kurt
TBSV - Sektion Amputiertentennis Single Physical Disabled (Standing) Gasser Josef
TBSV - Sektion Amputiertentennis Single Physical Disabled (Standing) Gredler Fritz
TBSV - Sektion Amputiertentennis Single Physical Disabled (Standing) Vakant Vakant
TBSV - Sektion Amputiertentennis Single Physical Disabled (Standing) Krabichler Hans
TBSV - Sektion Amputiertentennis Single Physical Disabled (Standing) Danzl Gisela
ÖBSV/TAP Doubles Physical Disabled (Standing)
ÖBSV/TAP Single Physical Disabled (Standing) Hoffmann Cynthia