Nbr | Time | Arena | Group | Round | Home team | Result | Away team | Live | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
− − − − | The match is not scheduled | SID Grp A | Robert Steiner | Laan Johan | ||||||||
− − − − | The match is not scheduled | SID Grp A | Laan Johan | Juhić Irma | ||||||||
− − − − | The match is not scheduled | SID Grp A | Prusakiewicz Erik | Robert Steiner | ||||||||
− − − − | The match is not scheduled | SID Grp A | Damir Rimac | Juhić Irma | ||||||||
− − − − | The match is not scheduled | SID Grp A | Juhić Irma | Prusakiewicz Erik | ||||||||
10020700 | Sat 10/02 08:00 Sat 10/02 | Tennis - 1 | DPD Grp A | Gasser J/Krabichler H | 1 - 6 | Von koch H/Persson M | ||||||
10020800 | Sat 10/02 08:00 Sat 10/02 | Tennis - 2 | DPD Grp B | ÖBSV/TAP Cynthia and Elof | 1 - 6 | Gredler F/Bliem W | ||||||
10023100 | Sat 10/02 08:00 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 1 | Open Open B | Winchester Goalball Club | 8 - 8 | Akriva Synskadade IFAS 2 | ||||||
10023200 | Sat 10/02 08:00 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 2 | Open Open A | Kultamussukat | 3 - 2 | Linköpings ...ortförening | ||||||
10020600 | Sat 10/02 08:00 Sat 10/02 | Malmö Isstadion | Senior Grp B | Para ice ho...scow Region | 7 - 0 | Vålerengen Vålerengen 2 | ||||||
10020701 | Sat 10/02 08:50 Sat 10/02 | Tennis - 1 | DPD Grp A | Von koch H/Persson M | 6 - 1 | Walch G/Danzl G | ||||||
10020801 | Sat 10/02 08:50 Sat 10/02 | Tennis - 2 | DPD Grp B | Mader F/Haßlinger K | 6 - 2 | ÖBSV/TAP Cynthia and Elof | ||||||
10020900 | Sat 10/02 08:50 Sat 10/02 | Tennis - 3 | SPD Grp H | Gasser Josef | 2 - 6 | Löf Eric | ||||||
10023800 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Baltiska hallen 1 | Open Grp A | Stiri CB | 8 - 1 | IKSU Rullstolsinnebandy | ||||||
10021000 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Boccia 1 | Open Grp A | Spætten Parasport | 17 - 3 | Nes 9 | ||||||
10021100 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Boccia 2 | Open Grp A | HIS Solkusten Oskarshamn | 1 - 5 | DHR Malmö 2 | ||||||
10021200 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Boccia 3 | Open Grp A | Nes 13 | 5 - 1 | Murgrönan 7 | ||||||
10021300 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Boccia 4 | Open Grp B | Tranan HIK 1 | 14 - 0 | Murgrönan 8 | ||||||
10021400 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Boccia 5 | Open Grp B | BFA 1 | 5 - 3 | Nes 10 | ||||||
10021500 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Boccia 6 | Open Grp B | FIFH Malmö 5 | 2 - 7 | ABAK Ostrava CZ 1. | ||||||
10021600 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Boccia 7 | Open Grp C | 3 V HIF | 14 - 1 | Lunds HIF 3 | ||||||
10021700 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Boccia 8 | Open Grp C | Murgrönan 6 | 9 - 3 | Nes 12 | ||||||
10021800 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Boccia 9 | Open Grp C | BFA 4 | 3 - 10 | FIFH Malmö 6 | ||||||
10021900 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Boccia 10 | Open Grp D | FIFH Malmö 1 | 7 - 4 | Nes 8 | ||||||
10022000 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Boccia 11 | Open Grp D | Ballerup Ha...Idræts Club | 8 - 2 | Sport union...es Belgrade | ||||||
10022100 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Boccia 12 | Open Grp D | Murgrönan 5 | 8 - 2 | IFR Iceland 1 | ||||||
10022200 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Boccia 13 | IBC3 Grp A | Hagdahl Christoffer | 16 - 0 | Öberg garemark Ola | ||||||
10022400 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Boccia 15 | IBC3 Grp B | Bjurström Maria | 3 - 2 | Graszyk Zbigniew | ||||||
10022500 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Boccia 16 | IBC3 Grp B | Joensen Aki | 6 - 2 | Bente Daniel | ||||||
10022600 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Boccia 17 | IBC1-2 Grp A | Källström Mathias | 5 - 1 | Bjorn thorsteinsson Ingi | ||||||
10022700 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Boccia 18 | IBC1-2 Grp A | Rasmussen Jan | 10 - 0 | Hvem Anne | ||||||
10023600 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Boccia 19 | IBC1-2 Grp A | Huus Line | 5 - 2 | Ottosson Thomas | ||||||
10023300 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D2 Pool A | Fässbergs IF | 2 - 3 | Lunds Handi...Lunds HIF 2 | ||||||
10023400 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D4 Grp A | FIFH Malmö Grön | 4 - 0 | Djurs Handi... Djurs HF 3 | ||||||
10023700 | Sat 10/02 09:00 Sat 10/02 | Wheelchair Basketball | Open Grp B | FIFH Malmö | 45 - 42 | Odense Hawks | ||||||
10023101 | Sat 10/02 09:05 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 1 | SEGL SEGL / Elite | RGC Hansa | 7 - 14 | Old Power | ||||||
10023201 | Sat 10/02 09:05 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 2 | Open Open B | FIFH Malmö | 6 - 2 | RNC | ||||||
10020601 | Sat 10/02 09:15 Sat 10/02 | Malmö Isstadion | Senior Grp B | FIFH Sledgehammers | 7 - 0 | UK TopGuns | ||||||
10023301 | Sat 10/02 09:20 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D2 Pool B | FC Glesborg FC.GLESBORG 2 | 1 - 2 | sport union...de Belgrade | ||||||
10023401 | Sat 10/02 09:20 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D4 Grp A | Snekkersten...rstens IF 2 | 1 - 1 | IK Oddevold...unden Lag 2 | ||||||
10021001 | Sat 10/02 09:30 Sat 10/02 | Boccia 1 | Open Grp A | DHR Malmö 2 | 4 - 8 | Spætten Parasport | ||||||
10021101 | Sat 10/02 09:30 Sat 10/02 | Boccia 2 | Open Grp A | Nes 9 | 3 - 3 | Nes 13 | ||||||
10021201 | Sat 10/02 09:30 Sat 10/02 | Boccia 3 | Open Grp A | Murgrönan 7 | 5 - 3 | HIS Solkusten Oskarshamn | ||||||
10021301 | Sat 10/02 09:30 Sat 10/02 | Boccia 4 | Open Grp B | Nes 10 | 3 - 16 | Tranan HIK 1 | ||||||
10021401 | Sat 10/02 09:30 Sat 10/02 | Boccia 5 | Open Grp B | Murgrönan 8 | 5 - 6 | FIFH Malmö 5 | ||||||
10021501 | Sat 10/02 09:30 Sat 10/02 | Boccia 6 | Open Grp B | ABAK Ostrava CZ 1. | 1 - 13 | BFA 1 | ||||||
10021601 | Sat 10/02 09:30 Sat 10/02 | Boccia 7 | Open Grp C | Nes 12 | 0 - 11 | 3 V HIF | ||||||
10021701 | Sat 10/02 09:30 Sat 10/02 | Boccia 8 | Open Grp C | Lunds HIF 3 | 0 - 12 | BFA 4 | ||||||
10021801 | Sat 10/02 09:30 Sat 10/02 | Boccia 9 | Open Grp C | FIFH Malmö 6 | 4 - 3 | Murgrönan 6 | ||||||
10021901 | Sat 10/02 09:30 Sat 10/02 | Boccia 10 | Open Grp D | Sport union...es Belgrade | 0 - 15 | FIFH Malmö 1 | ||||||
10022001 | Sat 10/02 09:30 Sat 10/02 | Boccia 11 | Open Grp D | Nes 8 | 7 - 5 | Murgrönan 5 | ||||||
10022101 | Sat 10/02 09:30 Sat 10/02 | Boccia 12 | Open Grp D | IFR Iceland 1 | 0 - 6 | Ballerup Ha...Idræts Club | ||||||
10022800 | Sat 10/02 09:30 Sat 10/02 | Hockey Field 1 | A Kval 1 Grön | Aarhus Rolling Tigers 3 | 0 - 6 | BVHIF El-in...erket Lions | ||||||
10022900 | Sat 10/02 09:30 Sat 10/02 | Hockey Field 2 | A Kval 2 Orange | 3VLion GBG | 5 - 0 | Aabenraa Ha...orening - 4 | ||||||
10022701 | Sat 10/02 09:40 Sat 10/02 | Boccia 18 | IBC1-2 Grp A | Källström Mathias | 1 - 3 | Rasmussen Jan | ||||||
10023601 | Sat 10/02 09:40 Sat 10/02 | Boccia 19 | IBC1-2 Grp A | Ottosson Thomas | 2 - 3 | Bjorn thorsteinsson Ingi | ||||||
10020702 | Sat 10/02 09:40 Sat 10/02 | Tennis - 1 | SID Grp A | Laan Johan | Damir Rimac | |||||||
10020802 | Sat 10/02 09:40 Sat 10/02 | Tennis - 2 | SPD Grp F | Bliem Wolfgang | 6 - 3 | Haßlinger Kurt | ||||||
10020901 | Sat 10/02 09:40 Sat 10/02 | Tennis - 3 | SPD Grp H | Krabichler Hans | 4 - 6 | Hoffmann Cynthia | ||||||
10023302 | Sat 10/02 09:40 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D1 Grp A | Fässbergs IF | 2 - 1 | IK Oddevold...unden Lag 1 | ||||||
10023402 | Sat 10/02 09:40 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D3 Grp A | Haslev/ Fak...t Forkanten | 3 - 3 | Djurs Handi... Djurs HF 2 | ||||||
10023801 | Sat 10/02 10:00 Sat 10/02 | Baltiska hallen 1 | Open Grp A | Team Suisse | 1 - 5 | GRIF INVALI..."INVALIDOS" | ||||||
10021002 | Sat 10/02 10:00 Sat 10/02 | Boccia 1 | Open Grp A | DHR Malmö 2 | 9 - 5 | Nes 13 | ||||||
10021102 | Sat 10/02 10:00 Sat 10/02 | Boccia 2 | Open Grp A | HIS Solkusten Oskarshamn | 5 - 8 | Spætten Parasport | ||||||
10021202 | Sat 10/02 10:00 Sat 10/02 | Boccia 3 | Open Grp A | Nes 9 | 6 - 6 | Murgrönan 7 | ||||||
10021302 | Sat 10/02 10:00 Sat 10/02 | Boccia 4 | Open Grp B | Nes 10 | 8 - 8 | FIFH Malmö 5 | ||||||
10021402 | Sat 10/02 10:00 Sat 10/02 | Boccia 5 | Open Grp B | BFA 1 | 4 - 8 | Tranan HIK 1 | ||||||
10021502 | Sat 10/02 10:00 Sat 10/02 | Boccia 6 | Open Grp B | Murgrönan 8 | 10 - 2 | ABAK Ostrava CZ 1. | ||||||
10021602 | Sat 10/02 10:00 Sat 10/02 | Boccia 7 | Open Grp C | Nes 12 | 3 - 10 | BFA 4 | ||||||
10021702 | Sat 10/02 10:00 Sat 10/02 | Boccia 8 | Open Grp C | Murgrönan 6 | 3 - 12 | 3 V HIF | ||||||
10021802 | Sat 10/02 10:00 Sat 10/02 | Boccia 9 | Open Grp C | Lunds HIF 3 | 0 - 8 | FIFH Malmö 6 | ||||||
10021902 | Sat 10/02 10:00 Sat 10/02 | Boccia 10 | Open Grp D | Sport union...es Belgrade | 5 - 3 | Murgrönan 5 | ||||||
10022002 | Sat 10/02 10:00 Sat 10/02 | Boccia 11 | Open Grp D | Ballerup Ha...Idræts Club | 0 - 12 | FIFH Malmö 1 | ||||||
10022102 | Sat 10/02 10:00 Sat 10/02 | Boccia 12 | Open Grp D | Nes 8 | 4 - 6 | IFR Iceland 1 | ||||||
10022301 | Sat 10/02 10:00 Sat 10/02 | Boccia 14 | IBC3 Grp A | Öberg garemark Ola | 5 - 3 | R bjarnason Ásvaldur | ||||||
10022401 | Sat 10/02 10:00 Sat 10/02 | Boccia 15 | IBC3 Grp B | Bente Daniel | 0 - 13 | Bjurström Maria | ||||||
10022501 | Sat 10/02 10:00 Sat 10/02 | Boccia 16 | IBC3 Grp B | Graszyk Zbigniew | 3 - 3 | Joensen Aki | ||||||
10022801 | Sat 10/02 10:00 Sat 10/02 | Hockey Field 1 | A Kval 1 Gul | Aarhus Rolling Tigers 1 | 0 - 0 | De Blå Djævle | ||||||
10022901 | Sat 10/02 10:00 Sat 10/02 | Hockey Field 2 | A Kval 2 Lila | FIFH Electric Griffins 3 | 1 - 1 | Aabenraa Ha...ening - 3 2 | ||||||
10023303 | Sat 10/02 10:00 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D2 Pool A | Snekkersten...rstens IF 1 | 2 - 3 | FC Glesborg FC.GLESBORG 1 | ||||||
10023403 | Sat 10/02 10:00 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D4 Grp A | Lunds Handi...Lunds HIF 4 | 3 - 0 W | Raising Sta...ent Academy | ||||||
10023102 | Sat 10/02 10:10 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 1 | SEGL SEGL / Elite | Kleio Thessaloniki | 2 - 9 | Sporting Club Portugal | ||||||
10023202 | Sat 10/02 10:10 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 2 | SEGL SEGL / Elite | FIFH Malmö | 14 - 8 | Akriva Synskadade IFAS 1 | ||||||
10022602 | Sat 10/02 10:20 Sat 10/02 | Boccia 17 | IBC1-2 Grp A | Hvem Anne | 2 - 2 | Andersson Roger | ||||||
10022702 | Sat 10/02 10:20 Sat 10/02 | Boccia 18 | IBC1-2 Grp A | Huus Line | 1 - 6 | Qvist Daniel | ||||||
10023602 | Sat 10/02 10:20 Sat 10/02 | Boccia 19 | IBC1-2 Grp A | Rasmussen Jan | 16 - 0 | Ottosson Thomas | ||||||
10023304 | Sat 10/02 10:20 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D2 Pool B | Grunden Bois | 5 - 2 | FIFH Malmö Röd | ||||||
10023404 | Sat 10/02 10:20 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D4 Grp A | Snekkersten...rstens IF 2 | 1 - 0 | FIFH Malmö Grön | ||||||
10021003 | Sat 10/02 10:30 Sat 10/02 | Boccia 1 | Open Grp A | Nes 13 | 10 - 0 | HIS Solkusten Oskarshamn | ||||||
10021103 | Sat 10/02 10:30 Sat 10/02 | Boccia 2 | Open Grp A | DHR Malmö 2 | 2 - 7 | Nes 9 | ||||||
10021203 | Sat 10/02 10:30 Sat 10/02 | Boccia 3 | Open Grp A | Murgrönan 7 | 1 - 18 | Spætten Parasport | ||||||
10021303 | Sat 10/02 10:30 Sat 10/02 | Boccia 4 | Open Grp B | FIFH Malmö 5 | 0 - 14 | BFA 1 | ||||||
10021403 | Sat 10/02 10:30 Sat 10/02 | Boccia 5 | Open Grp B | Nes 10 | 2 - 5 | Murgrönan 8 | ||||||
10021503 | Sat 10/02 10:30 Sat 10/02 | Boccia 6 | Open Grp B | ABAK Ostrava CZ 1. | 0 - 24 | Tranan HIK 1 | ||||||
10021603 | Sat 10/02 10:30 Sat 10/02 | Boccia 7 | Open Grp C | BFA 4 | 9 - 5 | Murgrönan 6 | ||||||
10021703 | Sat 10/02 10:30 Sat 10/02 | Boccia 8 | Open Grp C | Nes 12 | 6 - 3 | Lunds HIF 3 | ||||||
10021803 | Sat 10/02 10:30 Sat 10/02 | Boccia 9 | Open Grp C | FIFH Malmö 6 | 5 - 6 | 3 V HIF | ||||||
10021903 | Sat 10/02 10:30 Sat 10/02 | Boccia 10 | Open Grp D | Murgrönan 5 | 2 - 8 | Ballerup Ha...Idræts Club | ||||||
10022003 | Sat 10/02 10:30 Sat 10/02 | Boccia 11 | Open Grp D | Sport union...es Belgrade | 3 - 11 | Nes 8 | ||||||
10022103 | Sat 10/02 10:30 Sat 10/02 | Boccia 12 | Open Grp D | IFR Iceland 1 | 0 - 16 | FIFH Malmö 1 | ||||||
10022802 | Sat 10/02 10:30 Sat 10/02 | Hockey Field 1 | A Kval 1 Blå | Lillestrøm ...trøm Eagles | 0 - 4 | FIFH Electric Griffins 1 | ||||||
10022902 | Sat 10/02 10:30 Sat 10/02 | Hockey Field 2 | A Kval 1 Grön | BVHIF El-in...erket Lions | 3 - 0 | Aabenraa Ha...nfoss Lions | ||||||
10020803 | Sat 10/02 10:30 Sat 10/02 | Tennis - 2 | SPD Grp A | Walch Gerhard | 6 - 1 | Ring Kent | ||||||
10020602 | Sat 10/02 10:30 Sat 10/02 | Malmö Isstadion | Senior Grp A | Vålerengen Våalerengen 1 | 1 - 2 | BENCONT Dolný Kubín | ||||||
10023305 | Sat 10/02 10:40 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D1 Grp A | Lunds Handi...Lunds HIF 1 | 3 - 2 | Djurs Handi... Djurs HF 1 | ||||||
10023405 | Sat 10/02 10:40 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D3 Grp A | Lunds Handi...Lunds HIF 3 | 2 - 1 | KIFU | ||||||
10023701 | Sat 10/02 10:45 Sat 10/02 | Wheelchair Basketball | Open Grp A | Stevnsgade Lowriders Open | 40 - 49 | Dolphins | ||||||
10023802 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Baltiska hallen 1 | Open Grp A | IKSU Rullstolsinnebandy | 1 - 7 | Nacka HI | ||||||
10021004 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Boccia 1 | Open Grp A | HIS Solkusten Oskarshamn | 2 - 4 | Nes 9 | ||||||
10021104 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Boccia 2 | Open Grp A | Spætten Parasport | 20 - 0 | Nes 13 | ||||||
10021204 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Boccia 3 | Open Grp A | Murgrönan 7 | 2 - 9 | DHR Malmö 2 | ||||||
10021304 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Boccia 4 | Open Grp B | BFA 1 | 6 - 2 | Murgrönan 8 | ||||||
10021404 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Boccia 5 | Open Grp B | Tranan HIK 1 | 6 - 0 W | FIFH Malmö 5 | ||||||
10021504 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Boccia 6 | Open Grp B | ABAK Ostrava CZ 1. | 2 - 9 | Nes 10 | ||||||
10021604 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Boccia 7 | Open Grp C | Murgrönan 6 | 8 - 4 | Lunds HIF 3 | ||||||
10021704 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Boccia 8 | Open Grp C | 3 V HIF | 15 - 0 | BFA 4 | ||||||
10021804 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Boccia 9 | Open Grp C | FIFH Malmö 6 | 16 - 0 | Nes 12 | ||||||
10021904 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Boccia 10 | Open Grp D | Ballerup Ha...Idræts Club | 9 - 2 | Nes 8 | ||||||
10022004 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Boccia 11 | Open Grp D | FIFH Malmö 1 | 9 - 3 | Murgrönan 5 | ||||||
10022104 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Boccia 12 | Open Grp D | IFR Iceland 1 | 9 - 2 | Sport union...es Belgrade | ||||||
10022302 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Boccia 14 | IBC3 Grp A | R bjarnason Ásvaldur | 0 - 19 | Hagdahl Christoffer | ||||||
10022402 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Boccia 15 | IBC3 Grp B | Graszyk Zbigniew | 5 - 4 | Bente Daniel | ||||||
10022502 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Boccia 16 | IBC3 Grp B | Joensen Aki | 4 - 2 | Bjurström Maria | ||||||
10022603 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Boccia 17 | IBC1-2 Grp A | Andersson Roger | 6 - 1 | Källström Mathias | ||||||
10022703 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Boccia 18 | IBC1-2 Grp A | Qvist Daniel | 2 - 5 | Bjorn thorsteinsson Ingi | ||||||
10022803 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Hockey Field 1 | A Kval 1 Gul | IFAH Vit | 0 - 3 | Aarhus Rolling Tigers 1 | ||||||
10022903 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Hockey Field 2 | A Kval 2 Orange | BVHIF El-in...rket Tigers | 2 - 1 | 3VLion GBG | ||||||
10023306 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D2 Pool A | Lunds Handi...Lunds HIF 2 | 1 - 2 | Snekkersten...rstens IF 1 | ||||||
10023406 | Sat 10/02 11:00 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D4 Grp A | Raising Sta...ent Academy | 0 - 3 W | Djurs Handi... Djurs HF 3 | ||||||
10023103 | Sat 10/02 11:15 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 1 | Open Open A | Fen Tigers | 11 - 7 | Danblast | ||||||
10023203 | Sat 10/02 11:15 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 2 | Open Open B | Akriva Synskadade IFAS 2 | 3 - 4 | Kleio Thessaloniki | ||||||
10020804 | Sat 10/02 11:20 Sat 10/02 | Tennis - 2 | SPD Playoff B1 | 1/8 Final | Haßlinger Kurt | 6 - 2 | Krabichler Hans | |||||
10023307 | Sat 10/02 11:20 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D2 Pool B | FIFH Malmö Röd | 4 - 4 | FC Glesborg FC.GLESBORG 2 | ||||||
10023407 | Sat 10/02 11:20 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D4 Grp A | IK Oddevold...unden Lag 2 | 0 - 1 | Lunds Handi...Lunds HIF 4 | ||||||
10022804 | Sat 10/02 11:30 Sat 10/02 | Hockey Field 1 | A Kval 1 Röd | IFAH Svart | 6 - 0 | FIFH Electric Griffins 2 | ||||||
10022904 | Sat 10/02 11:30 Sat 10/02 | Hockey Field 2 | A Kval 2 Lila | Hockey Suserne | 1 - 1 | FIFH Electric Griffins 3 | ||||||
10022604 | Sat 10/02 11:40 Sat 10/02 | Boccia 17 | IBC1-2 Grp A | Ottosson Thomas | 4 - 3 | Andersson Roger | ||||||
10022704 | Sat 10/02 11:40 Sat 10/02 | Boccia 18 | IBC1-2 Grp A | Rasmussen Jan | 10 - 0 | Qvist Daniel | ||||||
10023308 | Sat 10/02 11:40 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D1 Grp A | Djurs Handi... Djurs HF 1 | 1 - 3 | Fässbergs IF | ||||||
10023408 | Sat 10/02 11:40 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D3 Grp A | Djurs Handi... Djurs HF 2 | 6 - 0 | FIFH Malmö Vit | ||||||
10020603 | Sat 10/02 11:45 Sat 10/02 | Malmö Isstadion | D Team Grp A | FIFH Sledgehammers | 1 - 2 | Vålerengen | ||||||
10023803 | Sat 10/02 12:00 Sat 10/02 | Baltiska hallen 1 | Open Grp A | GRIF INVALI..."INVALIDOS" | 0 - 1 | Stiri CB | ||||||
10022805 | Sat 10/02 12:00 Sat 10/02 | Hockey Field 1 | A Kval 2 Orange | Aabenraa Ha...orening - 4 | 1 - 5 | BVHIF El-in...rket Tigers | ||||||
10022905 | Sat 10/02 12:00 Sat 10/02 | Hockey Field 2 | A Kval 1 Gul | De Blå Djævle | 0 - 0 | IFAH Vit | ||||||
10023309 | Sat 10/02 12:00 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D2 Pool A | Fässbergs IF | 0 - 7 | FC Glesborg FC.GLESBORG 1 | ||||||
10023409 | Sat 10/02 12:00 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D3 Grp A | KIFU | 3 - 3 | Haslev/ Fak...t Forkanten | ||||||
10020703 | Sat 10/02 12:10 Sat 10/02 | Tennis - 1 | SPD Playoff A | 1/8 Final | Ring Kent | 1 - 0 W | Riedmann Max | |||||
10020805 | Sat 10/02 12:10 Sat 10/02 | Tennis - 2 | SPD Grp E | Mader Ferdinand | 6 - 0 | Gredler Fritz | ||||||
10020903 | Sat 10/02 12:10 Sat 10/02 | Tennis - 3 | SPD Grp G | Vakant | 0 - 6 | Giorgetta Sandra | ||||||
10023310 | Sat 10/02 12:20 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D2 Pool B | sport union...de Belgrade | 1 - 5 | Grunden Bois | ||||||
10023410 | Sat 10/02 12:20 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D4 Grp A | Raising Sta...ent Academy | 0 - 3 W | Snekkersten...rstens IF 2 | ||||||
10023104 | Sat 10/02 12:20 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 1 | Open Open A | Worcester R...d Re-Untied | 8 - 6 | Kultamussukat | ||||||
10023204 | Sat 10/02 12:20 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 2 | Open Open B | Winchester Goalball Club | 7 - 5 | FIFH Malmö | ||||||
10022806 | Sat 10/02 12:30 Sat 10/02 | Hockey Field 1 | A Kval 1 Röd | FIFH Electric Griffins 2 | 1 - 6 | Aabenraa Ha...foss Racers | ||||||
10022906 | Sat 10/02 12:30 Sat 10/02 | Hockey Field 2 | A Kval 1 Blå | Aarhus Rolling Tigers 2 | 1 - 2 | Lillestrøm ...trøm Eagles | ||||||
10023702 | Sat 10/02 12:30 Sat 10/02 | Wheelchair Basketball | Open Grp B | Odense Hawks | 48 - 59 | Team Rostock/ Stralsund | ||||||
10023311 | Sat 10/02 12:40 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D1 Grp A | IK Oddevold...unden Lag 1 | 2 - 0 | Lunds Handi...Lunds HIF 1 | ||||||
10023411 | Sat 10/02 12:40 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D4 Grp A | IK Oddevold...unden Lag 2 | 4 - 3 | FIFH Malmö Grön | ||||||
10021005 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Boccia 1 | Open Grp E | Murgrönan 4 | 6 - 6 | Lunds HIF 1 | ||||||
10021105 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Boccia 2 | Open Grp E | Nes 14 | 6 - 4 | FIFH Malmö 3 | ||||||
10021205 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Boccia 3 | Open Grp E | Linköpings ...ortförening | 4 - 11 | BFA 3 | ||||||
10021305 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Boccia 4 | Open Grp F | Murgrönan 3 | 2 - 12 | DHR Malmö 1 | ||||||
10021405 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Boccia 5 | Open Grp F | IFR Iceland 3 | 19 - 0 | If Valjevikens | ||||||
10021505 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Boccia 6 | Open Grp F | Nes 7 | 20 - 0 | FIFH Malmö 4 | ||||||
10021605 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Boccia 7 | Open Grp G | FIFH Malmö 2 | 3 - 6 | Murgrönan 1 | ||||||
10021705 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Boccia 8 | Open Grp G | DHR Malmö 3 | 2 - 13 | Nes 6 | ||||||
10021805 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Boccia 9 | Open Grp G | IFR Iceland 2 | 0 - 7 | ABAK Ostrav... Ostrava CZ | ||||||
10021905 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Boccia 10 | Open Grp H | Tranan HIK 2 | 11 - 2 | Furuboda IF | ||||||
10022005 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Boccia 11 | Open Grp H | BFA 2 | 3 - 7 | FIFH Malmö 7 | ||||||
10022105 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Boccia 12 | Open Grp H | Murgrönan 2 | 3 - 10 | Nes 11 | ||||||
10022203 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Boccia 13 | IBC3 Grp C | Högrell Sebastian | 17 - 0 | Randow Martin | ||||||
10022303 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Boccia 14 | IBC3 Grp C | Spottag smedegaard Mira | 2 - 5 | Madsen Tanija | ||||||
10022403 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Boccia 15 | IBC3 Grp D | Hamm Carl-johan | 8 - 0 | Kramer Stefan | ||||||
10022503 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Boccia 16 | IBC3 Grp D | Lerner John | 0 - 24 | Woffinden Henrik | ||||||
10022807 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Hockey Field 1 | A Kval 1 Grön | Aabenraa Ha...nfoss Lions | 1 - 2 | Aarhus Rolling Tigers 3 | ||||||
10022907 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Hockey Field 2 | A Kval 2 Lila | Aabenraa Ha...ening - 3 2 | 0 - 2 | Hockey Suserne | ||||||
10020704 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Tennis - 1 | SPD Grp G | Souza Roberto | 6 - 0 | Danzl Gisela | ||||||
10020806 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Tennis - 2 | DPD Grp B | Gredler F/Bliem W | 3 - 1 W | Mader F/Haßlinger K | ||||||
10020904 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Tennis - 3 | DPD Grp A | Walch G/Danzl G | 0 - 6 | Gasser J/Krabichler H | ||||||
10023312 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D2 Pool A | Snekkersten...rstens IF 1 | 9 - 1 | Fässbergs IF | ||||||
10023412 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D3 Grp A | FIFH Malmö Vit | 0 - 12 | Lunds Handi...Lunds HIF 3 | ||||||
10020604 | Sat 10/02 13:00 Sat 10/02 | Malmö Isstadion | Senior 5-7 Place | UK TopGuns | 0 - 4 | Vålerengen Våalerengen 1 | ||||||
10022605 | Sat 10/02 13:20 Sat 10/02 | Boccia 17 | IBC1-2 Grp A | Huus Line | 3 - 2 | Bjorn thorsteinsson Ingi | ||||||
10022705 | Sat 10/02 13:20 Sat 10/02 | Boccia 18 | IBC1-2 Grp A | Qvist Daniel | 5 - 1 | Andersson Roger | ||||||
10023313 | Sat 10/02 13:20 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D2 Pool B | Grunden Bois | 4 - 0 | FC Glesborg FC.GLESBORG 2 | ||||||
10023413 | Sat 10/02 13:20 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D4 Grp A | Lunds Handi...Lunds HIF 4 | 3 - 0 | Djurs Handi... Djurs HF 3 | ||||||
10023105 | Sat 10/02 13:25 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 1 | SEGL SEGL / Elite | Kleio Thessaloniki | 6 - 9 | RGC Hansa | ||||||
10023205 | Sat 10/02 13:25 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 2 | Open Open A | Fen Tigers | 4 - 3 | Linköpings ...ortförening | ||||||
10021006 | Sat 10/02 13:30 Sat 10/02 | Boccia 1 | Open Grp E | Lunds HIF 1 | 9 - 1 | FIFH Malmö 3 | ||||||
10021106 | Sat 10/02 13:30 Sat 10/02 | Boccia 2 | Open Grp E | Murgrönan 4 | 3 - 6 | Linköpings ...ortförening | ||||||
10021206 | Sat 10/02 13:30 Sat 10/02 | Boccia 3 | Open Grp E | BFA 3 | 8 - 5 | Nes 14 | ||||||
10021306 | Sat 10/02 13:30 Sat 10/02 | Boccia 4 | Open Grp F | DHR Malmö 1 | 25 - 0 | If Valjevikens | ||||||
10021406 | Sat 10/02 13:30 Sat 10/02 | Boccia 5 | Open Grp F | Murgrönan 3 | 5 - 4 | Nes 7 | ||||||
10021506 | Sat 10/02 13:30 Sat 10/02 | Boccia 6 | Open Grp F | FIFH Malmö 4 | 2 - 8 | IFR Iceland 3 | ||||||
10021606 | Sat 10/02 13:30 Sat 10/02 | Boccia 7 | Open Grp G | DHR Malmö 3 | 2 - 8 | FIFH Malmö 2 | ||||||
10021706 | Sat 10/02 13:30 Sat 10/02 | Boccia 8 | Open Grp G | ABAK Ostrav... Ostrava CZ | 3 - 12 | Murgrönan 1 | ||||||
10021806 | Sat 10/02 13:30 Sat 10/02 | Boccia 9 | Open Grp G | Nes 6 | 2 - 11 | IFR Iceland 2 | ||||||
10021906 | Sat 10/02 13:30 Sat 10/02 | Boccia 10 | Open Grp H | BFA 2 | 7 - 4 | Tranan HIK 2 | ||||||
10022006 | Sat 10/02 13:30 Sat 10/02 | Boccia 11 | Open Grp H | Nes 11 | 2 - 5 | Furuboda IF | ||||||
10022106 | Sat 10/02 13:30 Sat 10/02 | Boccia 12 | Open Grp H | FIFH Malmö 7 | 5 - 6 | Murgrönan 2 | ||||||
10022808 | Sat 10/02 13:30 Sat 10/02 | Hockey Field 1 | A Kval 1 Blå | FIFH Electric Griffins 1 | 1 - 1 | Aarhus Rolling Tigers 2 | ||||||
10022908 | Sat 10/02 13:30 Sat 10/02 | Hockey Field 2 | A Kval 1 Röd | Aabenraa Ha...foss Racers | 0 - 7 | IFAH Svart | ||||||
10023314 | Sat 10/02 13:40 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D1 Grp A | IK Oddevold...unden Lag 1 | 6 - 3 | Djurs Handi... Djurs HF 1 | ||||||
10023414 | Sat 10/02 13:40 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D3 Grp A | Djurs Handi... Djurs HF 2 | 1 - 4 | KIFU | ||||||
10020705 | Sat 10/02 13:50 Sat 10/02 | Tennis - 1 | SPD Playoff A | 1/4 Final | Walch Gerhard | 6 - 0 | Antonio sol...varado Juan | |||||
10020807 | Sat 10/02 13:50 Sat 10/02 | Tennis - 2 | SPD Playoff A | 1/4 Final | Moreno diaz David | 3 - 6 | Bourns Jeff | |||||
10023804 | Sat 10/02 14:00 Sat 10/02 | Baltiska hallen 1 | Open Grp A | Stiri CB | 6 - 1 | Team Suisse | ||||||
10021007 | Sat 10/02 14:00 Sat 10/02 | Boccia 1 | Open Grp E | FIFH Malmö 3 | 4 - 8 | Linköpings ...ortförening | ||||||
10021107 | Sat 10/02 14:00 Sat 10/02 | Boccia 2 | Open Grp E | Lunds HIF 1 | 5 - 2 | Nes 14 | ||||||
10021207 | Sat 10/02 14:00 Sat 10/02 | Boccia 3 | Open Grp E | Murgrönan 4 | 2 - 10 | BFA 3 | ||||||
10021307 | Sat 10/02 14:00 Sat 10/02 | Boccia 4 | Open Grp F | If Valjevikens | 0 - 24 | Nes 7 | ||||||
10021407 | Sat 10/02 14:00 Sat 10/02 | Boccia 5 | Open Grp F | DHR Malmö 1 | 5 - 9 | IFR Iceland 3 | ||||||
10021507 | Sat 10/02 14:00 Sat 10/02 | Boccia 6 | Open Grp F | Murgrönan 3 | 13 - 0 | FIFH Malmö 4 | ||||||
10021607 | Sat 10/02 14:00 Sat 10/02 | Boccia 7 | Open Grp G | ABAK Ostrav... Ostrava CZ | 4 - 14 | DHR Malmö 3 | ||||||
10021707 | Sat 10/02 14:00 Sat 10/02 | Boccia 8 | Open Grp G | Nes 6 | 8 - 3 | FIFH Malmö 2 | ||||||
10021807 | Sat 10/02 14:00 Sat 10/02 | Boccia 9 | Open Grp G | IFR Iceland 2 | 2 - 15 | Murgrönan 1 | ||||||
10021907 | Sat 10/02 14:00 Sat 10/02 | Boccia 10 | Open Grp H | Nes 11 | 3 - 10 | BFA 2 | ||||||
10022007 | Sat 10/02 14:00 Sat 10/02 | Boccia 11 | Open Grp H | FIFH Malmö 7 | 4 - 5 | Tranan HIK 2 | ||||||
10022107 | Sat 10/02 14:00 Sat 10/02 | Boccia 12 | Open Grp H | Murgrönan 2 | 15 - 1 | Furuboda IF | ||||||
10022204 | Sat 10/02 14:00 Sat 10/02 | Boccia 13 | IBC3 Grp C | Madsen Tanija | 4 - 3 | Högrell Sebastian | ||||||
10022304 | Sat 10/02 14:00 Sat 10/02 | Boccia 14 | IBC3 Grp C | Randow Martin | 3 - 8 | Spottag smedegaard Mira | ||||||
10022404 | Sat 10/02 14:00 Sat 10/02 | Boccia 15 | IBC3 Grp D | Woffinden Henrik | 6 - 0 | Hamm Carl-johan | ||||||
10022504 | Sat 10/02 14:00 Sat 10/02 | Boccia 16 | IBC3 Grp D | Kramer Stefan | 3 - 3 | Lerner John | ||||||
10022606 | Sat 10/02 14:00 Sat 10/02 | Boccia 17 | IBC1-2 Grp A | Rasmussen Jan | 1 - 4 | Huus Line | ||||||
10022706 | Sat 10/02 14:00 Sat 10/02 | Boccia 18 | IBC1-2 Grp A | Hvem Anne | 0 - 10 | Källström Mathias | ||||||
10023315 | Sat 10/02 14:00 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D2 Pool A | FC Glesborg FC.GLESBORG 1 | 1 - 0 | Lunds Handi...Lunds HIF 2 | ||||||
10023415 | Sat 10/02 14:00 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D4 Grp A | IK Oddevold...unden Lag 2 | 3 - 0 | Raising Sta...ent Academy | ||||||
10023703 | Sat 10/02 14:15 Sat 10/02 | Wheelchair Basketball | Open Grp A | Dolphins | 51 - 56 | Nacka HI | ||||||
10020605 | Sat 10/02 14:15 Sat 10/02 | Malmö Isstadion | Senior Playoff A | Semi final | Para ice ho...scow Region | 4 - 0 | Weserstars e.V. | |||||
10023316 | Sat 10/02 14:20 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D2 Pool B | sport union...de Belgrade | 3 - 2 | FIFH Malmö Röd | ||||||
10023416 | Sat 10/02 14:20 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D4 Grp A | Djurs Handi... Djurs HF 3 | 0 - 1 | Snekkersten...rstens IF 2 | ||||||
10021008 | Sat 10/02 14:30 Sat 10/02 | Boccia 1 | Open Grp E | Linköpings ...ortförening | 7 - 4 | Nes 14 | ||||||
10021108 | Sat 10/02 14:30 Sat 10/02 | Boccia 2 | Open Grp E | FIFH Malmö 3 | 1 - 12 | Murgrönan 4 | ||||||
10021208 | Sat 10/02 14:30 Sat 10/02 | Boccia 3 | Open Grp E | Lunds HIF 1 | 4 - 3 | BFA 3 | ||||||
10021308 | Sat 10/02 14:30 Sat 10/02 | Boccia 4 | Open Grp F | Nes 7 | 5 - 8 | IFR Iceland 3 | ||||||
10021408 | Sat 10/02 14:30 Sat 10/02 | Boccia 5 | Open Grp F | If Valjevikens | 1 - 19 | Murgrönan 3 | ||||||
10021508 | Sat 10/02 14:30 Sat 10/02 | Boccia 6 | Open Grp F | DHR Malmö 1 | 17 - 1 | FIFH Malmö 4 | ||||||
10021608 | Sat 10/02 14:30 Sat 10/02 | Boccia 7 | Open Grp G | Nes 6 | 5 - 6 | ABAK Ostrav... Ostrava CZ | ||||||
10021708 | Sat 10/02 14:30 Sat 10/02 | Boccia 8 | Open Grp G | Murgrönan 1 | 10 - 2 | DHR Malmö 3 | ||||||
10021808 | Sat 10/02 14:30 Sat 10/02 | Boccia 9 | Open Grp G | FIFH Malmö 2 | 16 - 0 | IFR Iceland 2 | ||||||
10021908 | Sat 10/02 14:30 Sat 10/02 | Boccia 10 | Open Grp H | FIFH Malmö 7 | 4 - 3 | Nes 11 | ||||||
10022008 | Sat 10/02 14:30 Sat 10/02 | Boccia 11 | Open Grp H | Furuboda IF | 0 - 13 | BFA 2 | ||||||
10022108 | Sat 10/02 14:30 Sat 10/02 | Boccia 12 | Open Grp H | Tranan HIK 2 | 1 - 9 | Murgrönan 2 | ||||||
10022909 | Sat 10/02 14:30 Sat 10/02 | Hockey Field 2 | A Division C Grupp 1 | FIFH Electric Griffins 2 | 0 - 1 | Aabenraa Ha...nfoss Lions | ||||||
10023106 | Sat 10/02 14:30 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 1 | SEGL SEGL / Elite | FIFH Malmö | 3 - 7 | Old Power | ||||||
10023206 | Sat 10/02 14:30 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 2 | SEGL SEGL / Elite | Akriva Synskadade IFAS 1 | 3 - 11 | Sporting Club Portugal | ||||||
10022607 | Sat 10/02 14:40 Sat 10/02 | Boccia 17 | IBC1-2 Grp A | Andersson Roger | 1 - 3 | Huus Line | ||||||
10022707 | Sat 10/02 14:40 Sat 10/02 | Boccia 18 | IBC1-2 Grp A | Hvem Anne | 3 - 4 | Ottosson Thomas | ||||||
10023607 | Sat 10/02 14:40 Sat 10/02 | Boccia 19 | IBC1-2 Grp A | Bjorn thorsteinsson Ingi | 1 - 4 | Rasmussen Jan | ||||||
10020808 | Sat 10/02 14:40 Sat 10/02 | Tennis - 2 | SPD Playoff B1 | 1/4 Final | Bliem Wolfgang | 6 - 0 | Gredler Fritz | |||||
10020906 | Sat 10/02 14:40 Sat 10/02 | Tennis - 3 | SPD Playoff A | 1/4 Final | Ring Kent | 0 - 6 | Persson Mats | |||||
10023317 | Sat 10/02 14:40 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D1 Grp A | Lunds Handi...Lunds HIF 1 | 3 - 0 | Fässbergs IF | ||||||
10023417 | Sat 10/02 14:40 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D3 Grp A | FIFH Malmö Vit | 1 - 2 | Haslev/ Fak...t Forkanten | ||||||
10023805 | Sat 10/02 15:00 Sat 10/02 | Baltiska hallen 1 | Open Grp A | GRIF INVALI..."INVALIDOS" | 2 - 5 | Nacka HI | ||||||
10021009 | Sat 10/02 15:00 Sat 10/02 | Boccia 1 | Open Grp E | Nes 14 | 5 - 2 | Murgrönan 4 | ||||||
10021109 | Sat 10/02 15:00 Sat 10/02 | Boccia 2 | Open Grp E | Linköpings ...ortförening | 3 - 11 | Lunds HIF 1 | ||||||
10021209 | Sat 10/02 15:00 Sat 10/02 | Boccia 3 | Open Grp E | BFA 3 | 9 - 1 | FIFH Malmö 3 | ||||||
10021309 | Sat 10/02 15:00 Sat 10/02 | Boccia 4 | Open Grp F | IFR Iceland 3 | 9 - 2 | Murgrönan 3 | ||||||
10021409 | Sat 10/02 15:00 Sat 10/02 | Boccia 5 | Open Grp F | Nes 7 | 3 - 9 | DHR Malmö 1 | ||||||
10021509 | Sat 10/02 15:00 Sat 10/02 | Boccia 6 | Open Grp F | FIFH Malmö 4 | 7 - 2 | If Valjevikens | ||||||
10021609 | Sat 10/02 15:00 Sat 10/02 | Boccia 7 | Open Grp G | Murgrönan 1 | 1 - 9 | Nes 6 | ||||||
10021709 | Sat 10/02 15:00 Sat 10/02 | Boccia 8 | Open Grp G | FIFH Malmö 2 | 6 - 4 | ABAK Ostrav... Ostrava CZ | ||||||
10021809 | Sat 10/02 15:00 Sat 10/02 | Boccia 9 | Open Grp G | IFR Iceland 2 | 16 - 6 | DHR Malmö 3 | ||||||
10021909 | Sat 10/02 15:00 Sat 10/02 | Boccia 10 | Open Grp H | Furuboda IF | 3 - 9 | FIFH Malmö 7 | ||||||
10022009 | Sat 10/02 15:00 Sat 10/02 | Boccia 11 | Open Grp H | Tranan HIK 2 | 14 - 0 | Nes 11 | ||||||
10022109 | Sat 10/02 15:00 Sat 10/02 | Boccia 12 | Open Grp H | Murgrönan 2 | 5 - 9 | BFA 2 | ||||||
10022205 | Sat 10/02 15:00 Sat 10/02 | Boccia 13 | IBC3 Grp C | Randow Martin | 6 - 3 | Madsen Tanija | ||||||
10022305 | Sat 10/02 15:00 Sat 10/02 | Boccia 14 | IBC3 Grp C | Spottag smedegaard Mira | 2 - 5 | Högrell Sebastian | ||||||
10022405 | Sat 10/02 15:00 Sat 10/02 | Boccia 15 | IBC3 Grp D | Kramer Stefan | 0 - 20 | Woffinden Henrik | ||||||
10022505 | Sat 10/02 15:00 Sat 10/02 | Boccia 16 | IBC3 Grp D | Lerner John | 0 - 15 | Hamm Carl-johan | ||||||
10022910 | Sat 10/02 15:00 Sat 10/02 | Hockey Field 2 | A Division C Grupp 2 | Aarhus Rolling Tigers 2 | 1 - 0 | IFAH Vit | ||||||
10023318 | Sat 10/02 15:00 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D3 Grp A | Lunds Handi...Lunds HIF 3 | 8 - 2 | Djurs Handi... Djurs HF 2 | ||||||
10023418 | Sat 10/02 15:00 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D4 Grp A | FIFH Malmö Grön | 0 - 3 | Lunds Handi...Lunds HIF 4 | ||||||
10022809 | Sat 10/02 15:15 Sat 10/02 | Hockey Field 1 | A Division B | Aarhus Rolling Tigers 3 | 0 - 4 | Lillestrøm ...trøm Eagles | ||||||
10023319 | Sat 10/02 15:20 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D1 Grp A | IK Oddevold...unden Lag 1 | 2 - 1 | Fässbergs IF | ||||||
10023419 | Sat 10/02 15:20 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D4 Grp A | Djurs Handi... Djurs HF 3 | 1 - 2 | IK Oddevold...unden Lag 2 | ||||||
10022911 | Sat 10/02 15:30 Sat 10/02 | Hockey Field 2 | A Division D | Aabenraa Ha...ening - 3 2 | 2 - 0 | 3VLion GBG | ||||||
10020706 | Sat 10/02 15:30 Sat 10/02 | Tennis - 1 | SPD Playoff B1 | 1/4 Final | Mader Ferdinand | 6 - 1 | Hoffmann Cynthia | |||||
10020809 | Sat 10/02 15:30 Sat 10/02 | Tennis - 2 | SPD Playoff B1 | 1/4 Final | Gasser Josef | 6 - 0 | Giorgetta Sandra | |||||
10020907 | Sat 10/02 15:30 Sat 10/02 | Tennis - 3 | SPD Playoff B1 | 1/4 Final | Danzl Gisela | 1 - 6 | Haßlinger Kurt | |||||
10020606 | Sat 10/02 15:30 Sat 10/02 | Malmö Isstadion | Senior Playoff A | Semi final | BENCONT Dolný Kubín | 1 - 0 | FIFH Sledgehammers | |||||
10023107 | Sat 10/02 15:35 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 1 | Open Open B | Akriva Synskadade IFAS 2 | 6 - 2 | RNC | ||||||
10023207 | Sat 10/02 15:35 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 2 | Open Open A | Danblast | 4 - 6 | Worcester R...d Re-Untied | ||||||
10023320 | Sat 10/02 15:40 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D2 Pool C | FC Glesborg FC.GLESBORG 1 | 1 - 0 | sport union...de Belgrade | ||||||
10023420 | Sat 10/02 15:40 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D2 Pool C | Grunden Bois | 3 - 3 | Snekkersten...rstens IF 1 | ||||||
10023806 | Sat 10/02 16:00 Sat 10/02 | Baltiska hallen 1 | Open Grp A | Team Suisse | 1 - 3 | IKSU Rullstolsinnebandy | ||||||
10022810 | Sat 10/02 16:00 Sat 10/02 | Hockey Field 1 | A Division A | Aarhus Rolling Tigers 1 | 0 - 1 | IFAH Svart | ||||||
10022912 | Sat 10/02 16:00 Sat 10/02 | Hockey Field 2 | A Division D | FIFH Electric Griffins 3 | 4 - 2 | Aabenraa Ha...orening - 4 | ||||||
10023321 | Sat 10/02 16:00 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D2 Pool D | Lunds Handi...Lunds HIF 2 | 2 - 2 | FC Glesborg FC.GLESBORG 2 | ||||||
10023421 | Sat 10/02 16:00 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D2 Pool D | FIFH Malmö Röd | 4 - 0 | Fässbergs IF | ||||||
10023704 | Sat 10/02 16:15 Sat 10/02 | Wheelchair Basketball | Open Playoff | Semi final | Nacka HI | 71 - 50 | FIFH Malmö | |||||
10023322 | Sat 10/02 16:20 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D3 Grp A | KIFU | 3 - 0 | FIFH Malmö Vit | ||||||
10023422 | Sat 10/02 16:20 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D4 Grp A | FIFH Malmö Grön | 3 - 0 W | Raising Sta...ent Academy | ||||||
10023323 | Sat 10/02 16:40 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D1 Grp A | Djurs Handi... Djurs HF 1 | 1 - 4 | Lunds Handi...Lunds HIF 1 | ||||||
10023423 | Sat 10/02 16:40 Sat 10/02 | Kombihallen 1 2 | D3 Grp A | Haslev/ Fak...t Forkanten | 0 - 11 | Lunds Handi...Lunds HIF 3 | ||||||
10023108 | Sat 10/02 16:40 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 1 | Open Open B | Kleio Thessaloniki | 5 - 4 | Winchester Goalball Club | ||||||
10023208 | Sat 10/02 16:40 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 2 | Open Open A | Kultamussukat | 5 - 4 | Fen Tigers | ||||||
10022811 | Sat 10/02 16:45 Sat 10/02 | Hockey Field 1 | A Division B | Aabenraa Ha...foss Racers | 0 - 4 | De Blå Djævle | ||||||
10023807 | Sat 10/02 17:00 Sat 10/02 | Baltiska hallen 1 | Open Grp A | Nacka HI | 2 - 2 | Stiri CB | ||||||
10023324 | Sat 10/02 17:00 Sat 10/02 | Kombihallen 1 1 | D4 Grp A | Lunds Handi...Lunds HIF 4 | 2 - 0 | Snekkersten...rstens IF 2 | ||||||
10023109 | Sat 10/02 17:45 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 1 | Open Open B | FIFH Malmö | 3 - 3 | Akriva Synskadade IFAS 2 | ||||||
10023209 | Sat 10/02 17:45 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 2 | Open Open A | Linköpings ...ortförening | 8 - 6 | Danblast | ||||||
10023705 | Sat 10/02 18:00 Sat 10/02 | Wheelchair Basketball | Open Playoff | Semi final | Team Rostock/ Stralsund | 37 - 56 | Dolphins | |||||
10023110 | Sat 10/02 18:50 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 1 | SEGL SEGL / Elite | FIFH Malmö | 12 - 5 | Kleio Thessaloniki | ||||||
10023210 | Sat 10/02 18:50 Sat 10/02 | Kulladals Sporthall 2 | Open Open B | RNC | 2 - 3 | Kleio Thessaloniki |