Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Alunda IBF P07 (födda 2007)
Andersbergs IBK P06 (födda 2006)
Bergs IK P10 (födda 2010)
Bergs IK P05 (födda 2005)
BK Halna P06 (födda 2006)
BKI Sunnanå F07 (födda 2007)
Bälinge IF P06 (födda 2006)
Dingtuna/Rönnby P05 (födda 2005)
Dingtuna/Rönnby P05 (födda 2005)
Ekeby IK F06 (födda 2006)
FBC Lerum F07 (födda 2007)
Fellingsbro IBS P07 (födda 2007)
Fellingsbro IBS P07 (födda 2007)
Fellingsbro IBS F08 (födda 2008)
Fellingsbro IBS F08 (födda 2008)
Grums IBK P06 (födda 2006)
GS86 P08 (födda 2008)
Gullänget-Kroksta IBS F07 (födda 2007)
Hagunda IF P09 (födda 2009)
Halna BK F07 (födda 2007)
Hertzöga BK F06 (födda 2006)
Hertzöga BK F05 (födda 2005)
Hjulsbro IK F08 (födda 2008)
Hofors IBK F07 (födda 2007)
Huddinge IBS P08 (födda 2008)
Huge P06 (födda 2006)
Hultsberg Björkås f06 F06 (födda 2006)
Hässelby P06 (födda 2006)
IBF Ludvika P09 (födda 2009)
IBF Älvstranden F08 (födda 2008)
IBF Älvstranden F07 (födda 2007)
IBK Göteborg P06 (födda 2006)
IBK Göteborg P05 (födda 2005)
IBK Hallsta Svart F08 (födda 2008)
IBK Hallsta Vit F08 (födda 2008)
IBK Köping F05 (födda 2005)
IBK Runsten P08 (födda 2008)
IFK Gnesta P09 (födda 2009)
KAIS Mora P06 (födda 2006)
Karlstad IBF P09 (födda 2009)
Karlstad IBF P09 (födda 2009)
Karlstad IBF KIBF F07 (födda 2007)
Karlstad IBF F05 (födda 2005)
Katrineholms IBF P06 (födda 2006)
KFUM Falun F07 (födda 2007)
KFUM Falun F07 (födda 2007)
KFUM Örebro Innebandy F08 (födda 2008)
Kristinehamns innebandyförening, KIBF F09 (födda 2009)
Kristinehamns innebandyförening, KIBF F07 (födda 2007)
Lillån IBK P06 (födda 2006)
Lillån IBK CSKA P05 (födda 2005)
Lillån IBK LOKOMOTIV P05 (födda 2005)
Midas IBK P06 (födda 2006)
Nykvarns IF P06 (födda 2006)
Nykvarns IF F05 (födda 2005)
Onsala IBK F05 (födda 2005)
Rönnby IBK F07 (födda 2007)
Samuelsdals IF P07 (födda 2007)
Skattkärs IK P09 (födda 2009)
Skattkärs IK P09 (födda 2009)
Skoghalls Innebandy P08 (födda 2008)
Skoghalls Innebandy P08 (födda 2008)
Skälby IBK P05 (födda 2005)
Solfjäderstaden IBK P09 (födda 2009)
Solfjäderstaden IBK P09 (födda 2009)
Solfjäderstaden IBK P07 (födda 2007)
Solfjäderstaden IBK P06 (födda 2006)
Solfjäderstaden IBK F09 (födda 2009)
Solfjäderstaden IBK F09 (födda 2009)
Solfjäderstaden IBK F09 (födda 2009)
Solfjäderstaden IBK F08 (födda 2008)
Solfjäderstaden IBK F08 (födda 2008)
Storvreta IBK P08 (födda 2008)
Storvreta IBK P08 (födda 2008)
Storvreta IBK P07 (födda 2007)
Storvreta IBK P07 (födda 2007)
Storvreta IBK F06 (födda 2006)
Strängnäs IBK P05 (födda 2005)
Trosa Edanö Devils P05 (födda 2005)
Trosa Edanö IBK P07 (födda 2007)
Trosa Edanö IBK F07/08 F07 (födda 2007)
TRÄSLÖVSLÄGE IF F05 (födda 2005)
Täby FC P08 (födda 2008)
Täby FC Valla P08 (födda 2008)
Täby FC P08 (födda 2008)
Täby FC F06 (födda 2006)
Täby FC Vit F05 (födda 2005)
Täby FC Svart F05 (födda 2005)
Vaksala Sk f06 svart F06 (födda 2006)
Vallentuna IBK P06 (födda 2006)
Vintrosa IS P09 (födda 2009)
Väsby IBK p05 P05 (födda 2005)
Växjö IBK U P06 (födda 2006)
Åby IBK Ungdom P06 (födda 2006)
Åkersberga IBF F06 (födda 2006)
Örebro innebandy P06 (födda 2006)
Örebro innebandy /09 F08 (födda 2008)
Örebro SK Ungdom P10 (födda 2010)
Örebro SK Ungdom P08 (födda 2008)
Örebro SK Ungdom P07 (födda 2007)
Örebro SK Ungdom P05 (födda 2005)
Örebro SK Ungdom F11 (födda 2011)
Örebro SK Ungdom F09 (födda 2009)
Örebro SK Ungdom F07 (födda 2007)
Örebro Ungdom 1 Vit P06 (födda 2006)
Örebro Ungdom 2 Svart P06 (födda 2006)
Örsundsbro IF P05 (födda 2005)
Örsundsbro IF F09 (födda 2009)
ÖSK Ungdom P11 (födda 2011)
ÖSK Ungdom P11 (födda 2011)
ÖSK Ungdom P09 (födda 2009)
ÖSK Ungdom P09 (födda 2009)
ÖSK Ungdom F10 (Födda 2010)