Latest results

Boys & Girls FC 2018 begins
End
24/3
25/3

Finals

  Nbr Time Arena Group Round Home team Result  Away team    
25030905 Sun 25/03 14:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 9 Boys Under 10 Cup Finals Final North Geelong Warriors 3 - 4 Alevines Black    
25031005 Sun 25/03 14:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 10 Boys Under 10 Plate Finals Final Benjamines Red 2 - 1 Strath Strikers    
25030804 Sun 25/03 15:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 8 Boys Under 11 Cup Finals Final Oakleigh Cannons 4 - 2 Whittlesea Ranges White    
25031006 Sun 25/03 15:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 10 Boys Under 11 Plate Finals Final Alevines White 7 - 0 BASL Blue    
25030705 Sun 25/03 14:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 7 Boys Under 12 Cup Finals Final RedSea SC 2 - 1 Avondale Football Club    
25030704 Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 7 Boys Under 12 Plate Finals Final BASL White 2 - 1 BASL Yellow    
25031206 Sun 25/03 15:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 12 Boys Under 13 Cup Finals Final Beaumaris Galaxy 4 - 0 RedSea SC    
25030906 Sun 25/03 15:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 9 Boys Under 13 Plate Finals Final BASL Blue 0 - 3 Gisborne FC    
25030302 Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 3 Boys Under 14 Cup Finals Final RedSea SC 3 - 0 Shepparton ...Association    
25030402 Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 4 Boys Under 14 Plate Finals Final Gisborne Thunder 2 - 1 MONTROSE SC    
25031503 Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 15 Boys Under 15 Cup Finals Final ACSC Marron 4 - 3 ACSC Yellow    
25031504 Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 15 Boys Under 15 Plate Finals Final Kyabram Knights 5 - 0 BASL Yellow    
25031604 Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 16 Boys Under 18 Cup Finals Final Spring Gully 0 - 3 W Where We Dropping Boys?    
25031105 Sun 25/03 14:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 11 Girls U14/16 Cup Final Final BASL Blue 1 - 0 Darebin Falcons 2    
25031204 Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 12 Girls Under 11 Cup Finals Final Mustangz 2 - 0 Darebin Falcons    
25031205 Sun 25/03 14:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 12 Girls Under 12 Cup Finals Final South Melbourne FC 3 - 0 Sandringham Stars    
  Nbr Time Arena Group Round Home team Result  Away team    
− − − − The match is not scheduled Girls Under 11 Grp A Shepparton ...Association 3 - 3 Red Rox    
− − − − The match is not scheduled Girls Under 11 Grp A Red Rox 2 - 4 BASL Blue    
25030706 Sun 25/03 15:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 7 Boys Under 13 Finishing matches Mount Beauty U13 1 - 7 Watsonia Heights FC    
25030505 Sun 25/03 14:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 5 Girls Under 12 Plate Matches Langwarrin SC 1 - 1 BASL Blue    
25030605 Sun 25/03 14:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 6 Girls Under 11 Plate Finals Mount Beauty U10G 0 - 8 Shepparton ...Association    
25030104 Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 1 Boys Under 13 Cup Finals Semi final RedSea SC 5 - 1 Shepparton ...Association    
25030303 Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 3 Boys Under 13 Finishing matches Watsonia Heights FC 1 - 0 Ascot Vale Vikings FC    
25030403 Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 4 Boys Under 13 Plate Finals Semi final BASL Blue 2 - 1 Skye United FC    
25030504 Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 5 Boys Under 13 Plate Finals Semi final BASL Yellow 1 - 2 Gisborne FC    
25030604 Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 6 Boys Under 13 Cup Finals Semi final Beaumaris Galaxy 3 - 2 Williamstown SC U13    
25030904 Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 9 Boys Under 11 Cup Finals Semi final Whittlesea Ranges Red 4 - 5 Whittlesea Ranges White    
25031004 Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 10 Boys Under 11 Cup Finals Semi final Oakleigh Cannons 13 - 2 Balmoral FC    
25031104 Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 11 Girls Under 12 Cup Finals Bronze match Darebin Falcons 0 - 8 Eltham Redbacks Kangaroos    
25031302 Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 13 Boys Under 9 Cup Finals Red 1 - 6 Benjamines Green    
25031402 Sun 25/03 13:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 14 Boys Under 9 Plate Finals Ascot Vale ...ld Fairhair 0 - 5 Williamstown SC Blues    
25030103 Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 1 Boys Under 12 Cup Finals Semi final Rosebud Heart Red 2 - 6 Avondale Football Club    
25030503 Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 5 Boys Under 10 Cup Finals Semi final Ashburton United SC 6 - 10 North Geelong Warriors    
25030603 Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 6 Boys Under 10 Cup Finals Semi final Alevines Black 6 - 1 Knox Force    
25030703 Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 7 Boys Under 10 Plate Finals Semi final Benjamines Red 8 - 2 Mount Beauty U10B    
25030803 Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 8 Boys Under 10 Plate Finals Semi final Strath Strikers 4 - 1 FC Eaglehawk    
25030903 Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 9 Boys Under 11 Plate Finals Semi final Alevines White 8 - 2 BASL White    
25031003 Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 10 Boys Under 11 Plate Finals Semi final Not Messin Around 1 - 5 BASL Blue    
25031103 Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 11 Girls U14/16 Grp A Brighton So...lub Victory 1 - 4 BASL Blue    
25031203 Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 12 Girls U14/16 Grp A Mount Beauty U14 0 - 7 Darebin Falcons 2    
25031603 Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 16 Boys Under 18 Cup Finals Bronze match Swan Hill 4 - 3 BASL Blue    
25031803 Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 18 Girls Under 12 Plate Matches BASL Blue 4 - 0 BASL Yellow    
25031903 Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 19 Girls Under 11 Plate Finals Shepparton ...Association 1 - 4 Melton Phoenix FC    
25032001 Sun 25/03 12:00 Sun 25/03 Epsom Huntly 20 Boys Under 12 Cup Finals Semi final Bendigo City FC Orange 1 - 4 RedSea SC    
25031301 Sun 25/03 11:30 Sun 25/03 Epsom Huntly 13 Boys Under 9 Cup Finals Benjamines Green 4 - 2 RedSea SC    
25031401 Sun 25/03 11:30 Sun 25/03 Epsom Huntly 14 Boys Under 9 Plate Finals Williamstown SC Blues 3 - 0 Ascot Vale ...d Bluetooth