Senaste resultat

Fatpipe Invitation 2021 börjar
Slut
10/9
11/9
12/9

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
12091506 sö 12/09 16:00 sö 12/09 Collegium P12 (2009) Slutspel A Final Hultsberg IBF 7 - 9 Lindås Rasta IBK  
12090106 sö 12/09 17:45 sö 12/09 Linköping Sporthall P13 (2008) Slutspel A Final Partille IBK 7 - 2 Västerås IBS Ungdom P08  
12090306 sö 12/09 16:30 sö 12/09 Wahlbeckshallen B P14 (2007) Slutspel A Final IS Saga 3 - 4 Linköping IBK Ungdom P07  
12091507 sö 12/09 17:45 sö 12/09 Collegium P15 (2006) Slutspel A Final Hammarby IF IBF 5 - 1 Sirius IBK  
12091705 sö 12/09 16:30 sö 12/09 Ebbepark P16 (2005) Slutspel A Final Trosa Edanö IBF 5 - 9 Höllvikens IBF  
12090105 sö 12/09 15:50 sö 12/09 Linköping Sporthall HJ JAS Slutspel A Final IBK Lund 2 - 3 IBK Kungälv  
12090405 sö 12/09 15:25 sö 12/09 Folkungahallen F12 (2009) Slutspel A Final CL98 7 - 3 Onsala IBK  
12090904 sö 12/09 15:15 sö 12/09 Campushallen F13 (2008) Slutspel A Final Onsala IBK 2 - 4 CL98  
12090406 sö 12/09 16:45 sö 12/09 Folkungahallen F14 (2007) Slutspel A Final Pixbo Wallenstam IBF 5 - 2 IBF Tranås  
12090407 sö 12/09 18:05 sö 12/09 Folkungahallen F15 (2006) Slutspel A Final Pixbo Wallenstam IBF F06 3 - 6 Täby FC  
12090905 sö 12/09 16:35 sö 12/09 Campushallen DJ JAS Slutspel A Final Täby FC 10 - 5 Lindås Rasta Damakademi  
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
12090606 sö 12/09 16:00 sö 12/09 Kärnahallen F12 (2009) Placeringsmatch 3:e plats Placeringsmatch 3:e plats Täby FC Ungdom Gribby 1 - 4 Hjulsbro IK    
12090305 sö 12/09 14:40 sö 12/09 Wahlbeckshallen B P13 (2008) Slutspel A Semifinal Partille IBK 14 - 0 Nykvarns IF  
12090605 sö 12/09 14:40 sö 12/09 Kärnahallen F14 (2007) Placeringsmatch 5:e plats Placeringsmatch 5:e plats Växjö IBK Utveckling 4 - 2 Åkersberga IBF Ungdom  
12091505 sö 12/09 14:40 sö 12/09 Collegium P15 (2006) Slutspel A Semifinal Hammarby IF IBF 4 - 3 Huddinge IBS  
12091704 sö 12/09 14:40 sö 12/09 Ebbepark P15 (2006) Slutspel A Semifinal Månsarps IBK 3 - 6 Sirius IBK  
12090104 sö 12/09 14:30 sö 12/09 Linköping Sporthall P13 (2008) Slutspel A Semifinal Linköping IBK Ungdom 5 - 6 Västerås IBS Ungdom P08  
12090404 sö 12/09 14:05 sö 12/09 Folkungahallen F15 (2006) Placeringsmatch 5:e plats Placeringsmatch 5:e plats IK Stanstad 1 - 4 Vaksala SK  
12090204 sö 12/09 13:20 sö 12/09 Wahlbeckshallen A P14 (2007) Slutspel A Semifinal IBK Runsten 5 - 7 Linköping IBK Ungdom P07  
12090304 sö 12/09 13:20 sö 12/09 Wahlbeckshallen B P14 (2007) Slutspel A Semifinal IS Saga 5 - 1 Pixbo Wallenstam IBF  
12090604 sö 12/09 13:20 sö 12/09 Kärnahallen F15 (2006) Slutspel A Semifinal Pixbo Wallenstam IBF F06 6 - 2 Huddinge IBS  
12090804 sö 12/09 13:20 sö 12/09 Friidrottshallen F14 (2007) Placeringsmatch 7:e plats Placeringsmatch 7:e plats Kärra IBK 4 - 2 Värnamo IK  
12090903 sö 12/09 13:20 sö 12/09 Campushallen DJ JAS Placeringsmatch 5:e plats Placeringsmatch 5:e plats IBF Älvstranden 3 - 2 Varla ibk  
12091104 sö 12/09 13:20 sö 12/09 Ljungsbro Sporthall P16 (2005) Placeringsmatch 11:e plats Placeringsmatch 11:e plats Täby FC 4 - 3 FBC Lerum Utveckling  
12091404 sö 12/09 13:20 sö 12/09 Ånestadshallen P14 (2007) Placeringsmatch 15:e plats Placeringsmatch 15:e plats IBF Örebro P07 6 - 2 Nybro IBK  
12091504 sö 12/09 13:20 sö 12/09 Collegium P15 (2006) Placeringsmatch 13:e plats Placeringsmatch 13:e plats Hultsberg IBF 2 - 3 IK Zenith  
12090103 sö 12/09 13:10 sö 12/09 Linköping Sporthall P16 (2005) Slutspel A Semifinal Mölndals IBF 2 - 4 Höllvikens IBF  
12091703 sö 12/09 13:10 sö 12/09 Ebbepark P16 (2005) Slutspel A Semifinal Trosa Edanö IBF 3 - 1 Warberg IBF  
12090403 sö 12/09 12:45 sö 12/09 Folkungahallen F15 (2006) Slutspel A Semifinal IBK Lockerud Mariestad 1 - 6 Täby FC  
12090203 sö 12/09 12:00 sö 12/09 Wahlbeckshallen A P14 (2007) Placeringsmatch 13:e plats Placeringsmatch 13:e plats IBK Trollhättan 4 - 5 Huddinge IBS  
12090303 sö 12/09 12:00 sö 12/09 Wahlbeckshallen B P14 (2007) Placeringsmatch 9:e plats Placeringsmatch 9:e plats Värmdö IF 2 - 4 Rotebro IS IBK  
12090603 sö 12/09 12:00 sö 12/09 Kärnahallen F14 (2007) Slutspel A Semifinal Bälinge IF 1 - 3 IBF Tranås  
12090701 sö 12/09 12:00 sö 12/09 Rydshallen P12 (2009) Slutspel A Semifinal Hultsberg IBF 5 - 1 FBC Kalmarsund Ungdom  
12090803 sö 12/09 12:00 sö 12/09 Friidrottshallen F12 (2009) Placeringsmatch 5:e plats Placeringsmatch 5:e plats Bergs IK 5 - 0 Linköping IBK Ungdom  
12091103 sö 12/09 12:00 sö 12/09 Ljungsbro Sporthall P16 (2005) Placeringsmatch 9:e plats Placeringsmatch 9:e plats skälby ibk 1 - 2 AIK  
12091403 sö 12/09 12:00 sö 12/09 Ånestadshallen P12 (2009) Slutspel A Semifinal Sundsvall FBC Ungdom 9 - 10 Lindås Rasta IBK  
12091503 sö 12/09 12:00 sö 12/09 Collegium P15 (2006) Placeringsmatch 11:e plats Placeringsmatch 11:e plats Hässelby SK IBK 3 - 2 Lindås Rasta IBK  
12090402 sö 12/09 11:25 sö 12/09 Folkungahallen F15 (2006) Placeringsmatch 7:e plats Placeringsmatch 7:e plats Björklinge BK 3 - 1 Linköping I...gdom F06:16  
12090102 sö 12/09 11:15 sö 12/09 Linköping Sporthall HJ JAS Slutspel A Semifinal Hovslätts Innebandyklubb 2 - 3 IBK Lund  
12090902 sö 12/09 11:15 sö 12/09 Campushallen DJ JAS Slutspel A Semifinal Lindås Rasta Damakademi 2 - 1 IK Sirius IBK  
12091702 sö 12/09 11:15 sö 12/09 Ebbepark HJ JAS Slutspel A Semifinal IBK Kungälv 5 - 4 Gävle GIK Akademi