Dette er resultatet fra Limfjords-Cup 2018. Se de seneste resultater fra Limfjords-Cup 2019 her.

Hadsten Hawks

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold    
27120101 to 27/12 20:30 to 27/12 Lemvig Idreatscenter Court 1 B15 (b 2004) Gruppe 18 Næstved Basketball 2 18 - 46 Hadsten Hawks    
28120601 fr 28/12 08:45 fr 28/12 The Lemtorp-school Court 6 B13 (b 2006) Gruppe 23 Skovbakken Grizzlies 29 - 50 Hadsten Hawks    
28120401 fr 28/12 08:45 fr 28/12 Lemvig Idreatscenter Court 4 U11 Mix Gruppe 30 Hadsten Hawks 1 24 - 28 Viby Basket    
28121103 fr 28/12 10:15 fr 28/12 Lemvig Gymnasium Court 4 B16 (b 2003) Gruppe 11 BV Hoofddorp 36 - 52 Hadsten Hawks    
28120403 fr 28/12 10:15 fr 28/12 Lemvig Idreatscenter Court 4 U11 Mix Gruppe 29 Hadsten Hawks 2 40 - 39 Viby Basket G    
28120806 fr 28/12 12:30 fr 28/12 Østhallen Court 8 B15 (b 2004) Gruppe 18 Hadsten Hawks 64 - 11 Odense BK    
28120608 fr 28/12 14:00 fr 28/12 The Lemtorp-school Court 6 B13 (b 2006) Gruppe 23 Hadsten Hawks 16 - 68 Team OWL    
28120410 fr 28/12 15:30 fr 28/12 Lemvig Idreatscenter Court 4 U11 Mix Gruppe 29 Lemvig Basket 20 - 47 Hadsten Hawks 2    
28120710 fr 28/12 15:30 fr 28/12 Østhallen Court 7 B16 (b 2003) Gruppe 11 Hadsten Hawks 72 - 19 TV 1863 Dieburg    
28120112 fr 28/12 17:00 fr 28/12 Lemvig Idreatscenter Court 1 B15 (b 2004) Gruppe 18 Hadsten Hawks 39 - 21 BS Tigers Prague    
28120414 fr 28/12 18:30 fr 28/12 Lemvig Idreatscenter Court 4 U11 Mix Gruppe 30 Capitol Bas... Düsseldorf 10 - 46 Hadsten Hawks 1    
28120613 fr 28/12 19:15 fr 28/12 The Lemtorp-school Court 6 U11 Mix Gruppe 29 Hadsten Hawks 2 12 - 56 Skovbakken Bears    
29120400 lø 29/12 08:00 lø 29/12 Lemvig Idreatscenter Court 4 U11 Mix Gruppe 30 Hadsten Hawks 1 50 - 27 Lystrup Lions    
29121100 lø 29/12 08:00 lø 29/12 Lemvig Gymnasium Court 4 B15 (b 2004) Gruppe 18 Hadsten Hawks 52 - 16 AGF    
29120501 lø 29/12 08:45 lø 29/12 The Lemtorp-school Court 5 B13 (b 2006) Gruppe 23 Hadsten Hawks 64 - 30 Lokomotief Rijswijk    
29120403 lø 29/12 10:15 lø 29/12 Lemvig Idreatscenter Court 4 U11 Mix Gruppe 29 Hadsten Hawks 2 8 - 62 SBK Sadska    
29120204 lø 29/12 11:00 lø 29/12 Lemvig Idreatscenter Court 2 B16 (b 2003) Gruppe 11 Avanti Brugge 25 - 49 Hadsten Hawks    
29120406 lø 29/12 12:30 lø 29/12 Lemvig Idreatscenter Court 4 U11 Mix Gruppe 30 BS Tigers Prague 41 - 16 Hadsten Hawks 1    
29121007 lø 29/12 13:15 lø 29/12 Østhallen Court 10 B15 (b 2004) Gruppe 18 Viby Basket 14 - 60 Hadsten Hawks    
29120608 lø 29/12 16:15 lø 29/12 The Lemtorp-school Court 6 B13 (b 2006) Playoff A 1/4 Final Virum Vipers 61 - 40 Hadsten Hawks    
29120214 lø 29/12 18:30 lø 29/12 Lemvig Idreatscenter Court 2 B15 (b 2004) Playoff A Semifinal Hadsten Hawks 54 - 16 Skovbakken Bears    
29120814 lø 29/12 19:15 lø 29/12 Østhallen Court 8 B16 (b 2003) Playoff A 1/4 Final Hadsten Hawks 46 - 32 Campinia Dessel Retie    
29120416 lø 29/12 20:00 lø 29/12 Lemvig Idreatscenter Court 4 U11 Mix Playoff B Semifinal Hadsten Hawks 2 28 - 53 Lystrup Lions    
29120417 lø 29/12 20:45 lø 29/12 Lemvig Idreatscenter Court 4 U11 Mix Playoff B Semifinal Hadsten Hawks 1 47 - 12 Viby Basket G    
29120119 lø 29/12 22:15 lø 29/12 Lemvig Idreatscenter Court 1 B16 (b 2003) Playoff A Semifinal Hadsten Hawks 35 - 58 Skovbakken Grizzlies    
30120401 sø 30/12 08:45 sø 30/12 Lemvig Idreatscenter Court 4 U11 Mix Playoff B Final Hadsten Hawks 1 41 - 28 Lystrup Lions    
30120105 sø 30/12 13:00 sø 30/12 Lemvig Idreatscenter Court 1 B15 (b 2004) Playoff A Final Hadsten Hawks 49 - 9 BS Tigers Prague    
30120207 sø 30/12 15:00 sø 30/12 Lemvig Idreatscenter Court 2 B16 (b 2003) Playoff A Bronzekamp Team OWL 32 - 45 Hadsten Hawks