Dette er resultatet fra Limfjords-Cup 2018. Se de seneste resultater fra Limfjords-Cup 2019 her.

List of registered teams

Club Team name Category
Aarhus Syd Boys 18 (born 2001)
ABK Vikings Boys 15 (born 2004)
ACJ Brugge Boys 18 (born 2001)
AGF Boys 15 (born 2004)
Ahrensburger TSV Boys 18 (born 2001)
Ahrensburger TSV Girls 14 (born 2005)
Ahrensburger TSV Girls 16 (born 2003)
Avanti Brugge Boys 14 (born 2005)
Avanti Brugge Boys 16 (born 2003)
Basket Parker Girls 14 (born 2005)
Basket Pastelka MB Girls 13 (born 2006)
Basket Pastelka MB Girls 14 (born 2005)
Basket Pastelka MB Girls 18 (born 2001)
BBC Lyra Nila Nijlen Boys 13 (born 2006)
BBC Lyra Nila Nijlen Boys 16 (born 2003)
BBC Lyra Nila Nijlen Girls 16 (born 2003)
BC Marburg Girls 16 (born 2003)
BS Tigers Prague Boys 13 (born 2006)
BS Tigers Prague Boys 14 (born 2005)
BS Tigers Prague Boys 15 (born 2004)
BS Tigers Prague Boys 18 (born 2001)
BS Tigers Prague Girls 13 (born 2006)
BS Tigers Prague U11 Mix
BV Hoofddorp Boys 14 (born 2005)
BV Hoofddorp Boys 16 (born 2003)
BV Hoofddorp Boys 18 (born 2001)
BV Hoofddorp Boys 20 (born 1999)
BV Hoofddorp Girls 14 (born 2005)
BV Hoofddorp Girls 16 (born 2003)
BV Hoofddorp Girls 20 (born 1999)
BV Leeuwarden Boys 16 (born 2003)
BV Leeuwarden Girls 18 (born 2001)
BV Leeuwarden Girls 18 (born 2001)
Campinia Dessel Retie Boys 14 (born 2005)
Campinia Dessel Retie Boys 16 (born 2003)
Campinia Dessel Retie Boys 18 (born 2001)
Campinia Dessel Retie Boys 18 (born 2001)
Campinia Dessel Retie Girls 14 (born 2005)
Campinia Dessel Retie Girls 18 (born 2001)
Capitol Bascats Düsseldorf Girls 13 (born 2006)
Capitol Bascats Düsseldorf Girls 18 (born 2001)
Capitol Bascats Düsseldorf U11 Mix
Capitol Bascats  Düsseldorf Girls 14 (born 2005)
Celeritas Donar Boys 16 (born 2003)
Dames Avanti Brugge Girls 18 (born 2001)
Dames Avanti Brugge Girls 18 (born 2001)
DAS Delft Boys 13 (born 2006)
DAS Delft Boys 14 (born 2005)
DAS Delft Boys 16 (born 2003)
DAS Delft Boys 18 (born 2001)
DAS Delft Boys 20 (born 1999)
DAS Delft Girls 16 (born 2003)
Fortuna Logabirum Boys 18 (born 2001)
H.S.V. Basketball Girls 18 (born 2001)
H.S.V. Basketball Girls 20 (born 1999)
Hadsten Hawks Boys 13 (born 2006)
Hadsten Hawks Boys 15 (born 2004)
Hadsten Hawks Boys 16 (born 2003)
Hadsten Hawks U11 Mix
Hadsten Hawks U11 Mix
Hagen Huskies Boys 15 (born 2004)
Hagen Huskies Boys 18 (born 2001)
Hagen Huskies Boys 20 (born 1999)
Hagen Huskies Girls 20 (born 1999)
Horsens IC Boys 13 (born 2006)
IUKS “Lider” Girls 13 (born 2006)
IUKS “Lider” Girls 14 (born 2005)
IUKS ”Lider” Boys 14 (born 2005)
Jade Giants Boys 14 (born 2005)
Lemvig Basket Boys 13 (born 2006)
Lemvig Basket Boys 20 (born 1999)
Lemvig Basket Girls 14 (born 2005)
Lemvig Basket Girls 16 (born 2003)
Lemvig Basket U11 Mix
Lokomotief Rijswijk Boys 13 (born 2006)
Lokomotief Rijswijk Boys 14 (born 2005)
Lokomotief Rijswijk Boys 16 (born 2003)
Lokomotief Rijswijk Boys 16 (born 2003)
Lokomotief Rijswijk Girls 13 (born 2006)
Lokomotief Rijswijk Girls 14 (born 2005)
Lokomotief Rijswijk Girls 16 (born 2003)
LTV Lippstadt Boys 16 (born 2003)
LTV Lippstadt Girls 20 (born 1999)
Lystrup Lions Boys 13 (born 2006)
Lystrup Lions Boys 15 (born 2004)
Lystrup Lions Boys 16 (born 2003)
Lystrup Lions U11 Mix
Næstved Basketball Boys 13 (born 2006)
Næstved Basketball Boys 13 (born 2006)
Næstved Basketball Boys 15 (born 2004)
Næstved Basketball Boys 15 (born 2004)
Næstved Basketball Boys 16 (born 2003)
Odense BK Boys 15 (born 2004)
Oppsal/Follo Boys 16 (born 2003)
Peatminers Girls 18 (born 2001)
Piraten Hamburg Boys 16 (born 2003)
Piraten Hamburg Boys 18 (born 2001)
Red Dragons Königs Wusterhausen Boys 20 (born 1999)
Red Dragons Königs Wusterhausen Boys 20 (born 1999)
Sadske Vosy Girls 14 (born 2005)
SBK Sadska U11 Mix
SC Rist Wedel Boys 16 (born 2003)
Skovbakken Kodiaks Boys 13 (born 2006)
Skovbakken Grizzlies Boys 13 (born 2006)
Skovbakken Kodiaks Boys 16 (born 2003)
Skovbakken Grizzlies Boys 16 (born 2003)
Skovbakken Bears Boys 14 (born 2005)
Skovbakken Bears Boys 15 (born 2004)
Skovbakken Bears Girls 13 (born 2006)
Skovbakken Bears U11 Mix
Stredocesky Girls 13 (born 2006)
Team OWL Boys 13 (born 2006)
Team OWL Boys 14 (born 2005)
Team OWL Boys 16 (born 2003)
Team OWL Boys 18 (born 2001)
Team OWL Boys 20 (born 1999)
Team OWL Girls 14 (born 2005)
Team OWL Girls 16 (born 2003)
Team OWL Girls 16 (born 2003)
Team OWL Girls 18 (born 2001)
Team OWL Girls 18 (born 2001)
Team OWL Girls 20 (born 1999)
The Shots Girls 20 (born 1999)
The Valley Bucketeers Boys 13 (born 2006)
TV 1863 Dieburg Boys 16 (born 2003)
TV 1863 Dieburg Boys 20 (born 1999)
TVE Dortmund Barop Girls 16 (born 2003)
USK Orlik Ujazd Girls 13 (born 2006)
Viby Basket Boys 13 (born 2006)
Viby Basket Boys 15 (born 2004)
Viby Basket Boys 18 (born 2001)
Viby Basket Boys 20 (born 1999)
Viby Basket Boys 20 (born 1999)
Viby Basket Girls 18 (born 2001)
Viby Basket G U11 Mix
Viby Basket U11 Mix
Virum Vipers Boys 13 (born 2006)