Dette er resultater fra Limfjords-Cup 2018. Se de siste resultatene fra Limfjords-Cup 2019 her.

DAS Delft

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
28120500 fr 28/12 08:00 fr 28/12 The Lemtorp-school Court 5 B13 (b 2006) Gruppe 25 BBC Lyra Nila Nijlen 76 - 4 DAS Delft    
28121101 fr 28/12 08:45 fr 28/12 Lemvig Gymnasium Court 4 G16 (b 2003) Gruppe 16 BV Hoofddorp 2 38 - 23 DAS Delft 2    
28120102 fr 28/12 09:30 fr 28/12 Lemvig Idreatscenter Court 1 B20 (b 1999) Gruppe 2 DAS Delft 56 - 28 Viby Basket 2    
28120803 fr 28/12 10:15 fr 28/12 Østhallen Court 8 B14 (b 2005) Gruppe 20 DAS Delft 25 - 22 Jade Giants    
28120704 fr 28/12 11:00 fr 28/12 Østhallen Court 7 B16 (b 2003) Gruppe 10 DAS Delft 55 - 9 Lystrup Lions    
28120105 fr 28/12 11:45 fr 28/12 Lemvig Idreatscenter Court 1 B18 (b 2001) Gruppe 4 DAS Delft 44 - 10 Campinia Dessel Retie 1    
28120507 fr 28/12 13:15 fr 28/12 The Lemtorp-school Court 5 B13 (b 2006) Gruppe 25 DAS Delft 9 - 96 Skovbakken Kodiaks    
28120207 fr 28/12 13:15 fr 28/12 Lemvig Idreatscenter Court 2 G16 (b 2003) Gruppe 16 Lemvig Basket 34 - 25 DAS Delft 2    
28121108 fr 28/12 14:00 fr 28/12 Lemvig Gymnasium Court 4 B20 (b 1999) Gruppe 2 DAS Delft 28 - 31 Team OWL    
28120709 fr 28/12 14:45 fr 28/12 Østhallen Court 7 B14 (b 2005) Gruppe 20 DAS Delft 22 - 71 BV Hoofddorp    
28121010 fr 28/12 15:30 fr 28/12 Østhallen Court 10 B16 (b 2003) Gruppe 10 BV Leeuwarden 19 - 37 DAS Delft    
28120211 fr 28/12 16:15 fr 28/12 Lemvig Idreatscenter Court 2 B18 (b 2001) Gruppe 4 Fortuna Logabirum 41 - 23 DAS Delft    
28120914 fr 28/12 18:30 fr 28/12 Østhallen Court 9 B14 (b 2005) Gruppe 20 BS Tigers Prague 40 - 7 DAS Delft    
28121115 fr 28/12 19:15 fr 28/12 Lemvig Gymnasium Court 4 B20 (b 1999) Gruppe 2 Lemvig Basket 51 - 52 DAS Delft    
29120500 lø 29/12 08:00 lø 29/12 The Lemtorp-school Court 5 B13 (b 2006) Gruppe 25 Næstved Basketball 1 23 - 12 DAS Delft    
29120802 lø 29/12 09:30 lø 29/12 Østhallen Court 8 G16 (b 2003) Gruppe 16 DAS Delft 2 39 - 31 Team OWL 2    
29120703 lø 29/12 10:15 lø 29/12 Østhallen Court 7 B20 (b 1999) Gruppe 2 Red Dragons...terhausen 1 45 - 41 DAS Delft    
29121005 lø 29/12 11:45 lø 29/12 Østhallen Court 10 B16 (b 2003) Gruppe 10 SC Rist Wedel 24 - 29 DAS Delft    
29121006 lø 29/12 12:30 lø 29/12 Østhallen Court 10 B18 (b 2001) Gruppe 4 Aarhus Syd 30 - 25 DAS Delft    
29120507 lø 29/12 14:00 lø 29/12 The Lemtorp-school Court 5 G16 (b 2003) Gruppe 16 DAS Delft 2 14 - 35 BC Marburg    
29120108 lø 29/12 14:00 lø 29/12 Lemvig Idreatscenter Court 1 B14 (b 2005) Gruppe 20 DAS Delft 22 - 29 Avanti Brugge    
29120211 lø 29/12 16:15 lø 29/12 Lemvig Idreatscenter Court 2 B18 (b 2001) Playoff B 1/4 Final DAS Delft 54 - 8 Campinia Dessel Retie 2    
29120112 lø 29/12 17:00 lø 29/12 Lemvig Idreatscenter Court 1 B14 (b 2005) Playoff B 1/4 Final DAS Delft 43 - 14 Campinia Dessel Retie    
29120511 lø 29/12 17:45 lø 29/12 The Lemtorp-school Court 5 B13 (b 2006) Playoff B 1/4 Final Lemvig Basket 33 - 13 DAS Delft    
29121012 lø 29/12 17:45 lø 29/12 Østhallen Court 10 G16 (b 2003) Playoff B 1/4 Final DAS Delft 2 43 - 24 TVE Dortmund Barop    
29120714 lø 29/12 19:15 lø 29/12 Østhallen Court 7 B16 (b 2003) Playoff A 1/4 Final DAS Delft 29 - 30 Team OWL    
29120916 lø 29/12 20:45 lø 29/12 Østhallen Court 9 G16 (b 2003) Playoff B Semifinale Ahrensburger TSV 2 22 - 21 DAS Delft 2    
29120716 lø 29/12 20:45 lø 29/12 Østhallen Court 7 B18 (b 2001) Playoff B Semifinale Team OWL 56 - 33 DAS Delft    
29121117 lø 29/12 21:30 lø 29/12 Lemvig Gymnasium Court 4 B14 (b 2005) Playoff B Semifinale Skovbakken Bears 42 - 17 DAS Delft    
29120817 lø 29/12 21:30 lø 29/12 Østhallen Court 8 B20 (b 1999) Playoff B Semifinale DAS Delft 52 - 29 Viby Basket 2    
30121105 sø 30/12 13:00 sø 30/12 Lemvig Gymnasium Court 4 B20 (b 1999) Playoff B Finale Red Dragons...terhausen 2 36 - 6 DAS Delft