Dette er resultater fra Limfjords-Cup 2018. Se de siste resultatene fra Limfjords-Cup 2019 her.

Tabell med påmeldte lag

Klubb Klasse Lagnavn
Aarhus Syd Boys 18 (born 2001) Aarhus Syd
ABK Vikings Boys 15 (born 2004) ABK Vikings
ACJ Brugge Boys 18 (born 2001) ACJ Brugge
AGF Boys 15 (born 2004) AGF
Ahrensburger TSV Boys 18 (born 2001) Ahrensburger TSV
Ahrensburger TSV Girls 14 (born 2005) Ahrensburger TSV
Ahrensburger TSV Girls 16 (born 2003) Ahrensburger TSV 2
Avanti Brugge Boys 14 (born 2005) Avanti Brugge
Avanti Brugge Boys 16 (born 2003) Avanti Brugge
Basket Parker Girls 14 (born 2005) Basket Parker
Basket Pastelka MB Girls 13 (born 2006) Basket Pastelka MB
Basket Pastelka MB Girls 14 (born 2005) Basket Pastelka MB
Basket Pastelka MB Girls 18 (born 2001) Basket Pastelka MB
BBC Lyra Nila Nijlen Boys 13 (born 2006) BBC Lyra Nila Nijlen
BBC Lyra Nila Nijlen Boys 16 (born 2003) BBC Lyra Nila Nijlen
BBC Lyra Nila Nijlen Girls 16 (born 2003) BBC Lyra Nila Nijlen 2
BC Marburg Girls 16 (born 2003) BC Marburg
BS Tigers Prague Boys 13 (born 2006) BS Tigers Prague
BS Tigers Prague Boys 14 (born 2005) BS Tigers Prague
BS Tigers Prague Boys 15 (born 2004) BS Tigers Prague
BS Tigers Prague Boys 18 (born 2001) BS Tigers Prague
BS Tigers Prague Girls 13 (born 2006) BS Tigers Prague
BS Tigers Prague U11 Mix BS Tigers Prague
BV Hoofddorp Boys 14 (born 2005) BV Hoofddorp
BV Hoofddorp Boys 16 (born 2003) BV Hoofddorp
BV Hoofddorp Boys 18 (born 2001) BV Hoofddorp
BV Hoofddorp Boys 20 (born 1999) BV Hoofddorp
BV Hoofddorp Girls 14 (born 2005) BV Hoofddorp
BV Hoofddorp Girls 16 (born 2003) BV Hoofddorp 2
BV Hoofddorp Girls 20 (born 1999) BV Hoofddorp
BV Leeuwarden Boys 16 (born 2003) BV Leeuwarden
BV Leeuwarden Girls 18 (born 2001) BV Leeuwarden 1
BV Leeuwarden Girls 18 (born 2001) BV Leeuwarden 2
Campinia Dessel Retie Boys 14 (born 2005) Campinia Dessel Retie
Campinia Dessel Retie Boys 16 (born 2003) Campinia Dessel Retie
Campinia Dessel Retie Boys 18 (born 2001) Campinia Dessel Retie 2
Campinia Dessel Retie Boys 18 (born 2001) Campinia Dessel Retie 1
Campinia Dessel Retie Girls 14 (born 2005) Campinia Dessel Retie
Campinia Dessel Retie Girls 18 (born 2001) Campinia Dessel Retie
Capitol Bascats Düsseldorf Girls 13 (born 2006) Capitol Bascats Düsseldorf
Capitol Bascats Düsseldorf Girls 18 (born 2001) Capitol Bascats Düsseldorf
Capitol Bascats Düsseldorf U11 Mix Capitol Bascats Düsseldorf
Capitol Bascats  Düsseldorf Girls 14 (born 2005) Capitol Bascats  Düsseldorf
Celeritas Donar Boys 16 (born 2003) Celeritas Donar
Dames Avanti Brugge Girls 18 (born 2001) Dames Avanti Brugge 2
Dames Avanti Brugge Girls 18 (born 2001) Dames Avanti Brugge 1
DAS Delft Boys 13 (born 2006) DAS Delft
DAS Delft Boys 14 (born 2005) DAS Delft
DAS Delft Boys 16 (born 2003) DAS Delft
DAS Delft Boys 18 (born 2001) DAS Delft
DAS Delft Boys 20 (born 1999) DAS Delft
DAS Delft Girls 16 (born 2003) DAS Delft 2
Fortuna Logabirum Boys 18 (born 2001) Fortuna Logabirum
H.S.V. Basketball Girls 18 (born 2001) H.S.V. Basketball
H.S.V. Basketball Girls 20 (born 1999) H.S.V. Basketball
Hadsten Hawks Boys 13 (born 2006) Hadsten Hawks
Hadsten Hawks Boys 15 (born 2004) Hadsten Hawks
Hadsten Hawks Boys 16 (born 2003) Hadsten Hawks
Hadsten Hawks U11 Mix Hadsten Hawks 2
Hadsten Hawks U11 Mix Hadsten Hawks 1
Hagen Huskies Boys 15 (born 2004) Hagen Huskies
Hagen Huskies Boys 18 (born 2001) Hagen Huskies
Hagen Huskies Boys 20 (born 1999) Hagen Huskies
Hagen Huskies Girls 20 (born 1999) Hagen Huskies
Horsens IC Boys 13 (born 2006) Horsens IC
IUKS “Lider” Girls 13 (born 2006) IUKS “Lider”
IUKS “Lider” Girls 14 (born 2005) IUKS “Lider”
IUKS ”Lider” Boys 14 (born 2005) IUKS ”Lider”
Jade Giants Boys 14 (born 2005) Jade Giants
Lemvig Basket Boys 13 (born 2006) Lemvig Basket
Lemvig Basket Boys 20 (born 1999) Lemvig Basket
Lemvig Basket Girls 14 (born 2005) Lemvig Basket
Lemvig Basket Girls 16 (born 2003) Lemvig Basket
Lemvig Basket U11 Mix Lemvig Basket
Lokomotief Rijswijk Boys 13 (born 2006) Lokomotief Rijswijk
Lokomotief Rijswijk Boys 14 (born 2005) Lokomotief Rijswijk
Lokomotief Rijswijk Boys 16 (born 2003) Lokomotief Rijswijk 2
Lokomotief Rijswijk Boys 16 (born 2003) Lokomotief Rijswijk 1
Lokomotief Rijswijk Girls 13 (born 2006) Lokomotief Rijswijk
Lokomotief Rijswijk Girls 14 (born 2005) Lokomotief Rijswijk
Lokomotief Rijswijk Girls 16 (born 2003) Lokomotief Rijswijk 3
LTV Lippstadt Boys 16 (born 2003) LTV Lippstadt
LTV Lippstadt Girls 20 (born 1999) LTV Lippstadt
Lystrup Boys 13 (born 2006) Lystrup Lions
Lystrup Lions Boys 15 (born 2004) Lystrup Lions
Lystrup Lions Boys 16 (born 2003) Lystrup Lions
Lystrup Lions U11 Mix Lystrup Lions
Næstved Basketball Boys 13 (born 2006) Næstved Basketball 2
Næstved Basketball Boys 13 (born 2006) Næstved Basketball 1
Næstved Basketball Boys 15 (born 2004) Næstved Basketball 2
Næstved Basketball Boys 15 (born 2004) Næstved Basketball 1
Næstved Basketball Boys 16 (born 2003) Næstved Basketball
Odense BK Boys 15 (born 2004) Odense BK
Oppsal/Follo Boys 16 (born 2003) Oppsal/Follo
Peatminers Girls 18 (born 2001) Peatminers
Piraten Hamburg Boys 16 (born 2003) Piraten Hamburg
Piraten Hamburg Boys 18 (born 2001) Piraten Hamburg
Red Dragons Königs Wusterhausen Boys 20 (born 1999) Red Dragons Königs Wusterhausen 2
Red Dragons Königs Wusterhausen Boys 20 (born 1999) Red Dragons Königs Wusterhausen 1
Sadske Vosy Girls 14 (born 2005) Sadske Vosy
SBK Sadska U11 Mix SBK Sadska
SC Rist Wedel Boys 16 (born 2003) SC Rist Wedel
Skovbakken Boys 13 (born 2006) Skovbakken Kodiaks
Skovbakken Boys 13 (born 2006) Skovbakken Grizzlies
Skovbakken Boys 16 (born 2003) Skovbakken Kodiaks
Skovbakken Boys 16 (born 2003) Skovbakken Grizzlies
Skovbakken Bears Boys 14 (born 2005) Skovbakken Bears
Skovbakken Bears Boys 15 (born 2004) Skovbakken Bears
Skovbakken Bears Girls 13 (born 2006) Skovbakken Bears
Skovbakken Bears U11 Mix Skovbakken Bears
Stredocesky Girls 13 (born 2006) Stredocesky
Team OWL Boys 13 (born 2006) Team OWL
Team OWL Boys 14 (born 2005) Team OWL
Team OWL Boys 16 (born 2003) Team OWL
Team OWL Boys 18 (born 2001) Team OWL
Team OWL Boys 20 (born 1999) Team OWL
Team OWL Girls 14 (born 2005) Team OWL
Team OWL Girls 16 (born 2003) Team OWL 2
Team OWL Girls 16 (born 2003) Team OWL 1
Team OWL Girls 18 (born 2001) Team OWL 1
Team OWL Girls 18 (born 2001) Team OWL 2
Team OWL Girls 20 (born 1999) Team OWL
The Shots Girls 20 (born 1999) The Shots
The Valley Bucketeers Boys 13 (born 2006) The Valley Bucketeers
TV 1863 Dieburg Boys 16 (born 2003) TV 1863 Dieburg
TV 1863 Dieburg Boys 20 (born 1999) TV 1863 Dieburg
TVE Dortmund Barop Girls 16 (born 2003) TVE Dortmund Barop
USK Orlik Ujazd Girls 13 (born 2006) USK Orlik Ujazd
Viby Basket Boys 13 (born 2006) Viby Basket
Viby Basket Boys 15 (born 2004) Viby Basket
Viby Basket Boys 18 (born 2001) Viby Basket
Viby Basket Boys 20 (born 1999) Viby Basket 1
Viby Basket Boys 20 (born 1999) Viby Basket 2
Viby Basket Girls 18 (born 2001) Viby Basket
Viby Basket U11 Mix Viby Basket G
Viby Basket U11 Mix Viby Basket
Virum Vipers Boys 13 (born 2006) Virum Vipers