Markerhallen

Se dommer
  Kampnr Tid Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag    
25080300 sø 25/08 08:00 sø 25/08 G 9 og 8 (f 2010 og 2011) Plj A Skiptvet IL G9 (f 2010) Ferdig Ørje IL G8 (f 2011)    
25080301 sø 25/08 08:18 sø 25/08 J10 (f 2009) Plj A Askim IF Hvit Ferdig HK Trøgstad 97    
25080302 sø 25/08 08:36 sø 25/08 J10 (f 2009) Plj A Ørje IL Ferdig Spydeberg IL    
25080303 sø 25/08 08:54 sø 25/08 J10 (f 2009) Plj A HK Eidsberg Svart Ferdig Askim IF Rød    
25080304 sø 25/08 09:12 sø 25/08 G 9 og 8 (f 2010 og 2011) Plj A Ørje IL G8 (f 2011) Ferdig Ørje IL G9 (f 2010)    
25080305 sø 25/08 09:30 sø 25/08 J10 (f 2009) Plj A Ørje IL Ferdig Askim IF Rød    
25080306 sø 25/08 09:48 sø 25/08 J10 (f 2009) Plj A Spydeberg IL Ferdig HK Eidsberg Svart    
25080307 sø 25/08 10:06 sø 25/08 J10 (f 2009) Plj A Skiptvet IL Ferdig Askim IF Hvit    
25080308 sø 25/08 10:24 sø 25/08 G 9 og 8 (f 2010 og 2011) Plj A Ørje IL G9 (f 2010) Ferdig Skiptvet IL G9 (f 2010)    
25080309 sø 25/08 10:42 sø 25/08 J10 (f 2009) Plj A HK Eidsberg Gul Ferdig Degernes IL    
25080310 sø 25/08 11:00 sø 25/08 J10 (f 2009) Plj A Spydeberg IL Ferdig Askim IF Hvit    
25080311 sø 25/08 11:18 sø 25/08 J10 (f 2009) Plj A Degernes IL Ferdig Skiptvet IL    
25080312 sø 25/08 11:36 sø 25/08 G 9 og 8 (f 2010 og 2011) Plj A Ørje IL G8 (f 2011) Ferdig Skiptvet IL G9 (f 2010)    
25080313 sø 25/08 12:04 sø 25/08 J10 (f 2009) Plj A HK Eidsberg Gul Ferdig Ørje IL    
25080314 sø 25/08 12:22 sø 25/08 J10 (f 2009) Plj A HK Eidsberg Svart Ferdig HK Trøgstad 97    
25080315 sø 25/08 12:40 sø 25/08 J10 (f 2009) Plj A Skiptvet IL Ferdig HK Eidsberg Gul    
25080316 sø 25/08 12:58 sø 25/08 G 9 og 8 (f 2010 og 2011) Plj A Ørje IL G9 (f 2010) Ferdig Ørje IL G8 (f 2011)    
25080317 sø 25/08 13:16 sø 25/08 J10 (f 2009) Plj A HK Trøgstad 97 Ferdig Spydeberg IL    
25080318 sø 25/08 13:34 sø 25/08 J10 (f 2009) Plj A HK Eidsberg Gul Ferdig Askim IF Hvit    
25080319 sø 25/08 13:52 sø 25/08 G10 (f 2009) Plj A Spydeberg IL Ferdig Skiptvet IL    
25080320 sø 25/08 14:10 sø 25/08 J10 (f 2009) Plj A Askim IF Rød Ferdig Skiptvet IL    
25080321 sø 25/08 14:28 sø 25/08 G 9 og 8 (f 2010 og 2011) Plj A Skiptvet IL G9 (f 2010) Ferdig Ørje IL G9 (f 2010)    
25080322 sø 25/08 14:46 sø 25/08 J10 (f 2009) Plj A HK Trøgstad 97 Ferdig Ørje IL    
25080323 sø 25/08 15:05 sø 25/08 J10 (f 2009) Plj A Askim IF Rød Ferdig Degernes IL    
25080324 sø 25/08 15:25 sø 25/08 G10 (f 2009) Plj A HK Eidsberg Gul Ferdig Askim IF    
25080325 sø 25/08 15:45 sø 25/08 G10 (f 2009) Plj A HK Eidsberg Svart Ferdig Spydeberg IL    
25080326 sø 25/08 16:03 sø 25/08 J10 (f 2009) Plj A Degernes IL Ferdig HK Eidsberg Svart    
25080327 sø 25/08 16:21 sø 25/08 G10 (f 2009) Plj A Skiptvet IL Ferdig HK Eidsberg Gul    
25080328 sø 25/08 16:39 sø 25/08 G10 (f 2009) Plj A Askim IF Ferdig HK Eidsberg Svart