Dette er resultater fra Smaalenene Cup 2019. Se de siste resultatene fra Smaalenene Cup 2021 her.

HK Eidsberg

Lagre til kalenderen din
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
23080100 fr 23/08 18:00 fr 23/08 Askimhallen bane 1 J14 (f 2005) Plj D Degernes IL...(f 2005) N2 6 - 7 HK Eidsberg...005) N1 Gul    
23080601 fr 23/08 18:35 fr 23/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N1 Plj A HK Eidsberg / Askim Svart 12 - 7 HK Eidsberg / Askim Gul    
23080601 fr 23/08 18:35 fr 23/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N1 Plj A HK Eidsberg / Askim Svart 12 - 7 HK Eidsberg / Askim Gul    
23080103 fr 23/08 19:45 fr 23/08 Askimhallen bane 1 Sen D Plj A HK Eidsberg Svart 19 - 20 Reistad IL    
23080603 fr 23/08 19:47 fr 23/08 Trøgstadhallen bane 1 Sen D Plj B HK Eidsberg Gul 21 - 13 Nannestad IL    
23080904 fr 23/08 20:25 fr 23/08 Askimhallen bane 3 Sen H Plj A HK Eidsberg...(f 2001) N1 12 - 9 HK Trøgstad 97 Sen H    
24080500 lø 24/08 08:00 lø 24/08 Spydeberghallen Sen D Plj B Søndre Høla... Ungdomslag 10 - 20 HK Eidsberg Gul    
24080800 lø 24/08 08:00 lø 24/08 Askimhallen bane 2 G14 (f 2005) Plj A HK Eidsberg...5) N1 Svart 21 - 16 HK Eidsberg...005) N1 Gul    
24080800 lø 24/08 08:00 lø 24/08 Askimhallen bane 2 G14 (f 2005) Plj A HK Eidsberg...5) N1 Svart 21 - 16 HK Eidsberg...005) N1 Gul    
24080801 lø 24/08 08:33 lø 24/08 Askimhallen bane 2 G 15 (f 2004) Plj A Herulf Moss...(f 2004) N2 11 - 23 HK Eidsberg...(f 2004) N1    
24080101 lø 24/08 08:33 lø 24/08 Askimhallen bane 1 G 15 (f 2004) Plj A HK Trøgstad...(f 2004) N2 17 - 16 HK Eidsberg...(f 2004) N2    
24080901 lø 24/08 08:33 lø 24/08 Askimhallen bane 3 G13 (f 2006) Plj A HK Eidsberg...(f 2006) N1 10 - 11 Vestre Bæru... 2006) N2 1    
24081102 lø 24/08 08:36 lø 24/08 Askim Ungdomsskole J11 (f 2008) Plj A HK Eidsberg Gul Ferdig Kolbotn IL The wolves 1    
24081002 lø 24/08 08:51 lø 24/08 Trøgstadhallen bane 2 G10 (f 2009) Plj A HK Eidsberg Svart Ferdig Skiptvet IL    
24080702 lø 24/08 09:06 lø 24/08 Eidsberghallen bane 2 J13 (f 2006) N2 Plj C Ørje IL 18 - 6 HK Eidsberg    
24080502 lø 24/08 09:18 lø 24/08 Spydeberghallen Sen D Plj A Konnerud IL 17 - 16 HK Eidsberg Svart    
24080103 lø 24/08 09:39 lø 24/08 Askimhallen bane 1 G14 (f 2005) Plj A HK Eidsberg...005) N1 Gul 19 - 9 Askim IF G1...005) N2 G05    
24081106 lø 24/08 09:48 lø 24/08 Askim Ungdomsskole J11 (f 2008) Plj A HK Eidsberg Gul Ferdig Spydeberg IL 1    
24080402 lø 24/08 09:51 lø 24/08 Skiptvethallen J18 (f 2001) N1 Plj A Degernes IL 19 - 20 HK Eidsberg Skiptvet/    
24080804 lø 24/08 10:12 lø 24/08 Askimhallen bane 2 J13 (f 2006) N1 Plj A HK Eidsberg 13 - 10 Askim IF    
24080904 lø 24/08 10:12 lø 24/08 Askimhallen bane 3 G14 (f 2005) Plj A Tønsbergs T...1 TT/Teie 1 21 - 13 HK Eidsberg...5) N1 Svart    
24081005 lø 24/08 10:21 lø 24/08 Trøgstadhallen bane 2 G10 (f 2009) Plj A HK Eidsberg Gul Ferdig HK Eidsberg Svart    
24081005 lø 24/08 10:21 lø 24/08 Trøgstadhallen bane 2 G10 (f 2009) Plj A HK Eidsberg Gul Ferdig HK Eidsberg Svart    
24080504 lø 24/08 10:36 lø 24/08 Spydeberghallen Sen D Plj B Tune IL 5. Divisjon 8 - 18 HK Eidsberg Gul    
24080105 lø 24/08 10:45 lø 24/08 Askimhallen bane 1 G13 (f 2006) Plj A Degernes IL...(f 2006) N2 5 - 7 HK Eidsberg...(f 2006) N1    
24080706 lø 24/08 11:18 lø 24/08 Eidsberghallen bane 2 J13 (f 2006) N2 Plj C HK Eidsberg 1 - 9 Tveter Håndballklubb    
24081007 lø 24/08 11:20 lø 24/08 Trøgstadhallen bane 2 G10 (f 2009) Plj A Spydeberg IL Ferdig HK Eidsberg Gul    
24080906 lø 24/08 11:21 lø 24/08 Askimhallen bane 3 G 15 (f 2004) Plj A HK Eidsberg...(f 2004) N2 21 - 8 Herulf Moss...(f 2004) N2    
24080107 lø 24/08 11:51 lø 24/08 Askimhallen bane 1 G 15 (f 2004) Plj A HK Eidsberg...(f 2004) N1 14 - 12 HK Trøgstad...(f 2004) N2    
24080607 lø 24/08 12:20 lø 24/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N1 Plj A HK Eidsberg / Askim Gul 9 - 2 Tune IL    
24080908 lø 24/08 12:37 lø 24/08 Askimhallen bane 3 J13 (f 2006) N1 Plj A Elverum Hån...l Elverum 2 7 - 10 HK Eidsberg    
24080406 lø 24/08 12:44 lø 24/08 Skiptvethallen J18 (f 2001) N1 Plj A Hokksund IL 17 - 20 HK Eidsberg Skiptvet/    
24080608 lø 24/08 12:53 lø 24/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N1 Plj A Tveter Håndballklubb Rød 8 - 13 HK Eidsberg / Askim Svart    
24080109 lø 24/08 13:07 lø 24/08 Askimhallen bane 1 G13 (f 2006) Plj A Oppegård IL...(f 2006) N2 4 - 10 HK Eidsberg...(f 2006) N1    
24081116 lø 24/08 13:29 lø 24/08 Askim Ungdomsskole J11 (f 2008) Plj A Bjørkelangen SF Ferdig HK Eidsberg Gul    
24080910 lø 24/08 13:43 lø 24/08 Askimhallen bane 3 G14 (f 2005) Plj A HK Eidsberg...005) N1 Gul 12 - 13 Tønsbergs T...1 TT/Teie 1    
24080408 lø 24/08 13:56 lø 24/08 Skiptvethallen J14 (f 2005) Plj D HK Eidsberg...005) N1 Gul 5 - 11 Tune IL J14...05) N2 Hvit    
24080811 lø 24/08 14:16 lø 24/08 Askimhallen bane 2 G14 (f 2005) Plj A ACADEMIA BA...(f 2005) N2 11 - 11 HK Eidsberg...5) N1 Svart    
24080611 lø 24/08 14:38 lø 24/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N1 Plj A Østsiden IL Fredrikstad 0 - 5 W HK Eidsberg / Askim Gul    
24080510 lø 24/08 14:40 lø 24/08 Spydeberghallen Sen D Plj A Halden hånd...ening Lilla 8 - 17 HK Eidsberg Svart    
24080315 lø 24/08 14:42 lø 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Plj B HK Trøgstad 97 Hvit Ferdig HK Eidsberg Gul    
24080712 lø 24/08 14:47 lø 24/08 Eidsberghallen bane 2 J13 (f 2006) N2 Plj C Aurskog/Finstadbru Spkl 16 - 0 HK Eidsberg    
24081119 lø 24/08 14:53 lø 24/08 Askim Ungdomsskole J11 (f 2008) Plj B HK Eidsberg Svart Ferdig Aurskog/Fin...u Spkl Hvit    
24080813 lø 24/08 15:22 lø 24/08 Askimhallen bane 2 J12 (f 2007) N1 Plj A Son HK 13 - 14 HK Eidsberg    
24080213 lø 24/08 15:52 lø 24/08 Eidsberghallen bane 1 G12 (f 2007) Plj A Skiptvet IL...(f 2007) N1 16 - 2 HK Eidsberg...(f 2007) N2    
24080319 lø 24/08 15:54 lø 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Plj B Degernes IL Hvit Ferdig HK Eidsberg Gul    
24081124 lø 24/08 16:23 lø 24/08 Askim Ungdomsskole J11 (f 2008) Plj B HK Eidsberg Svart Ferdig Skiptvet IL    
24080615 lø 24/08 16:56 lø 24/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N1 Plj A HK Eidsberg / Askim Svart 5 - 0 W Østsiden IL Fredrikstad    
24080323 lø 24/08 17:06 lø 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Plj B Ørje IL Ferdig HK Eidsberg Gul    
24080918 lø 24/08 18:07 lø 24/08 Askimhallen bane 3 J12 (f 2007) N1 Plj A HK Eidsberg 10 - 18 Skiptvet IL    
24080617 lø 24/08 18:08 lø 24/08 Trøgstadhallen bane 1 Sen H Plj A HK Trøgstad 97 Sen H 12 - 9 HK Eidsberg...(f 2001) N1    
24081130 lø 24/08 18:12 lø 24/08 Askim Ungdomsskole J11 (f 2008) Plj B Kolbotn IL The wolves 3 Ferdig HK Eidsberg Svart    
24080327 lø 24/08 18:18 lø 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Plj B HK Eidsberg Gul Ferdig Skedsmo Håndballklubb Blå    
24081133 lø 24/08 19:06 lø 24/08 Askim Ungdomsskole J11 (f 2008) Plj B HK Eidsberg Svart Ferdig Askim IF Hvit    
25080800 sø 25/08 08:00 sø 25/08 Askimhallen bane 2 G13 (f 2006) Plj A Askim IF G1...006) N2 G13 3 - 9 HK Eidsberg...(f 2006) N1    
25080901 sø 25/08 08:33 sø 25/08 Askimhallen bane 3 G14 (f 2005) Plj A HK Eidsberg...5) N1 Svart 15 - 12 Tønsbergs T...1 TT/Teie 2    
25080601 sø 25/08 08:33 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N1 Plj A HK Eidsberg / Askim Gul 10 - 8 Tveter Håndballklubb Rød    
25080201 sø 25/08 08:33 sø 25/08 Eidsberghallen bane 1 J14 (f 2005) Plj D HK Eidsberg...005) N1 Gul 11 - 5 ACADEMIA BA...(f 2005) N2    
25080401 sø 25/08 08:39 sø 25/08 Skiptvethallen Sen D Plj A HK Eidsberg Svart 20 - 17 Råde IL    
25080303 sø 25/08 08:54 sø 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Plj A HK Eidsberg Svart Ferdig Askim IF Rød    
25080602 sø 25/08 09:06 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N1 Plj A Tune IL 4 - 10 HK Eidsberg / Askim Svart    
25080102 sø 25/08 09:06 sø 25/08 Askimhallen bane 1 G14 (f 2005) Plj A ACADEMIA BA...(f 2005) N2 12 - 17 HK Eidsberg...005) N1 Gul    
25081002 sø 25/08 09:15 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 2 G11 (f 2008) Plj A Ørje IL Ferdig HK Eidsberg Svart    
25080402 sø 25/08 09:18 sø 25/08 Skiptvethallen J12 (f 2007) N1 Plj A HK Eidsberg 10 - 7 Askim IF    
25080703 sø 25/08 09:39 sø 25/08 Eidsberghallen bane 2 G12 (f 2007) Plj A Spydeberg I...(f 2007) N2 5 - 10 HK Eidsberg...(f 2007) N2    
25080603 sø 25/08 09:39 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 1 G11 (f 2008) Plj A HK Trøgstad 97 Ferdig HK Eidsberg Gul    
25080306 sø 25/08 09:48 sø 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Plj A Spydeberg IL Ferdig HK Eidsberg Svart    
25080104 sø 25/08 10:12 sø 25/08 Askimhallen bane 1 G 15 (f 2004) Plj A HK Eidsberg...(f 2004) N2 10 - 15 HK Eidsberg...(f 2004) N1    
25080204 sø 25/08 10:12 sø 25/08 Eidsberghallen bane 1 J14 (f 2005) Plj D Son HK J14 (f 2005) N2 7 - 9 HK Eidsberg...005) N1 Gul    
25080104 sø 25/08 10:12 sø 25/08 Askimhallen bane 1 G 15 (f 2004) Plj A HK Eidsberg...(f 2004) N2 10 - 15 HK Eidsberg...(f 2004) N1    
25080404 sø 25/08 10:24 sø 25/08 Skiptvethallen Sen D Plj B HK Eidsberg Gul 19 - 4 Gol IL    
25080309 sø 25/08 10:42 sø 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Plj A HK Eidsberg Gul Ferdig Degernes IL    
25081105 sø 25/08 10:45 sø 25/08 Askim Ungdomsskole J13 (f 2006) N1 Plj A Skiptvet IL 13 - 8 HK Eidsberg    
25080105 sø 25/08 10:45 sø 25/08 Askimhallen bane 1 G13 (f 2006) Plj A HK Eidsberg...(f 2006) N1 9 - 5 Vestre Bæru... 2006) N2 2    
25080606 sø 25/08 11:03 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 1 G11 (f 2008) Plj A HK Eidsberg Gul Ferdig Ørje IL    
25080806 sø 25/08 11:18 sø 25/08 Askimhallen bane 2 G14 (f 2005) Plj A Tønsbergs T...1 TT/Teie 2 14 - 12 HK Eidsberg...005) N1 Gul    
25080106 sø 25/08 11:20 sø 25/08 Askimhallen bane 1 G14 (f 2005) Plj A HK Eidsberg...5) N1 Svart 12 - 7 Askim IF G1...005) N2 G05    
25080607 sø 25/08 11:21 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 1 G11 (f 2008) Plj A HK Eidsberg Svart Ferdig HK Trøgstad 97    
25080707 sø 25/08 11:51 sø 25/08 Eidsberghallen bane 2 J13 (f 2006) N2 Plj C HK Eidsberg 3 - 14 Råde IL    
25080207 sø 25/08 11:51 sø 25/08 Eidsberghallen bane 1 J14 (f 2005) Slutspill A 1/4 Final HK Trøgstad...(f 2005) N2 9 - 7 HK Eidsberg...005) N1 Gul    
25080313 sø 25/08 12:04 sø 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Plj A HK Eidsberg Gul Ferdig Ørje IL    
25080314 sø 25/08 12:22 sø 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Plj A HK Eidsberg Svart Ferdig HK Trøgstad 97    
25080315 sø 25/08 12:40 sø 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Plj A Skiptvet IL Ferdig HK Eidsberg Gul    
25080507 sø 25/08 12:44 sø 25/08 Spydeberghallen Sen D Slutspill A 1/4 Final Halden hånd...ening Svart 16 - 15 HK Eidsberg Svart    
25081008 sø 25/08 12:50 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J15 (f 2004) N1 Slutspill A Finale HK Eidsberg / Askim Svart 12 - 8 HK Eidsberg / Askim Gul    
25081008 sø 25/08 12:50 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J15 (f 2004) N1 Slutspill A Finale HK Eidsberg / Askim Svart 12 - 8 HK Eidsberg / Askim Gul    
25080807 sø 25/08 13:00 sø 25/08 Askimhallen bane 2 J12 (f 2007) N1 Slutspill A Semifinale Eidsvold IF EIF Rød 15 - 10 HK Eidsberg    
25080610 sø 25/08 13:01 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 1 G11 (f 2008) Plj A Ørje IL Ferdig HK Eidsberg Svart    
25080209 sø 25/08 13:07 sø 25/08 Eidsberghallen bane 1 G12 (f 2007) Plj A HK Eidsberg...(f 2007) N2 6 - 16 Askim IF G1...007) N1 G12    
25081009 sø 25/08 13:23 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 2 G11 (f 2008) Plj A HK Eidsberg Gul Ferdig HK Trøgstad 97    
25080318 sø 25/08 13:34 sø 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Plj A HK Eidsberg Gul Ferdig Askim IF Hvit    
25080408 sø 25/08 13:43 sø 25/08 Skiptvethallen J18 (f 2001) N1 Plj A Tveter Håndballklubb 10 - 12 HK Eidsberg Skiptvet/    
25081111 sø 25/08 14:37 sø 25/08 Askim Ungdomsskole J13 (f 2006) N1 Slutspill A Semifinale Degernes IL 9 - 10 HK Eidsberg    
25081012 sø 25/08 14:53 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 2 G11 (f 2008) Plj A HK Eidsberg Gul Ferdig HK Eidsberg Svart    
25081012 sø 25/08 14:53 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 2 G11 (f 2008) Plj A HK Eidsberg Gul Ferdig HK Eidsberg Svart    
25080811 sø 25/08 15:12 sø 25/08 Askimhallen bane 2 G13 (f 2006) Slutspill A Finale HK Eidsberg...(f 2006) N1 12 - 11 Vestre Bæru... 2006) N2 1    
25080911 sø 25/08 15:18 sø 25/08 Askimhallen bane 3 G 15 (f 2004) Slutspill A Finale HK Eidsberg...(f 2004) N1 18 - 14 HK Eidsberg...(f 2004) N2    
25080911 sø 25/08 15:18 sø 25/08 Askimhallen bane 3 G 15 (f 2004) Slutspill A Finale HK Eidsberg...(f 2004) N1 18 - 14 HK Eidsberg...(f 2004) N2    
25080324 sø 25/08 15:25 sø 25/08 Markerhallen kortbane G10 (f 2009) Plj A HK Eidsberg Gul Ferdig Askim IF    
25080411 sø 25/08 15:40 sø 25/08 Skiptvethallen J18 (f 2001) N1 Slutspill A Finale HK Eidsberg Skiptvet/ 16 - 17 Tveter Håndballklubb    
25080112 sø 25/08 15:45 sø 25/08 Askimhallen bane 1 G14 (f 2005) Slutspill A Finale Tønsbergs T...1 TT/Teie 1 14 - 13 HK Eidsberg...5) N1 Svart    
25080325 sø 25/08 15:45 sø 25/08 Markerhallen kortbane G10 (f 2009) Plj A HK Eidsberg Svart Ferdig Spydeberg IL    
25081015 sø 25/08 15:47 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J11 (f 2008) Plj A Degernes IL Svart Ferdig HK Eidsberg Gul    
25080326 sø 25/08 16:03 sø 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Plj A Degernes IL Ferdig HK Eidsberg Svart    
25080327 sø 25/08 16:21 sø 25/08 Markerhallen kortbane G10 (f 2009) Plj A Skiptvet IL Ferdig HK Eidsberg Gul    
25080513 sø 25/08 16:38 sø 25/08 Spydeberghallen Sen D Slutspill A Semifinale HK Eidsberg Gul 18 - 14 Høland IL    
25080328 sø 25/08 16:39 sø 25/08 Markerhallen kortbane G10 (f 2009) Plj A Askim IF Ferdig HK Eidsberg Svart    
25080914 sø 25/08 16:57 sø 25/08 Askimhallen bane 3 J13 (f 2006) N1 Slutspill A Finale HK Eidsberg 12 - 11 Halden håndballforening    
25080216 sø 25/08 16:58 sø 25/08 Eidsberghallen bane 1 Sen H Plj A HK Trøgstad 97 Sen H 19 - 11 HK Eidsberg...(f 2001) N1    
25081018 sø 25/08 17:02 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 2 G12 (f 2007) Bronsekamp Bronsekamp HK Eidsberg...(f 2007) N2 10 - 7 Spydeberg I...(f 2007) N2    
25080515 sø 25/08 17:56 sø 25/08 Spydeberghallen Sen D Slutspill A Finale HK Eidsberg Gul 12 - 16 Konnerud IL