Dette er resultater fra Smaalenene Cup 2019. Se de siste resultatene fra Smaalenene Cup 2020 her.

HK Trøgstad 97

Lagre til kalenderen din
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
23080900 fr 23/08 18:00 fr 23/08 Askimhallen bane 3 J15 (f 2004) N2 Plj C HK Trøgstad 97 11 - 3 Nesodden Håndballklubb    
23081002 fr 23/08 19:06 fr 23/08 Trøgstadhallen bane 2 J13 (f 2006) N2 Plj B Ås IL 1 - 19 HK Trøgstad 97    
23080403 fr 23/08 19:39 fr 23/08 Skiptvethallen J14 (f 2005) Plj B Østsiden IL...(f 2005) N1 9 - 10 HK Trøgstad...(f 2005) N2    
23080903 fr 23/08 19:45 fr 23/08 Askimhallen bane 3 J18 (f 2001) N2 Plj A Klyve/Pors ... Klyve/Pors 16 - 20 HK Trøgstad 97    
23080904 fr 23/08 20:25 fr 23/08 Askimhallen bane 3 Sen H Plj A HK Eidsberg...(f 2001) N1 12 - 9 HK Trøgstad 97 Sen H    
24081600 lø 24/08 08:00 lø 24/08 Markerhallen liten bane 2 J 8 og 7 (f 2011 og 2012) Plj A Ørje IL J7 (f 2012) Ferdig HK Trøgstad...J8 (f 2011)    
24080300 lø 24/08 08:25 lø 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Plj A HK Trøgstad 97 Grønn Ferdig Askim IF Rød    
24080101 lø 24/08 08:33 lø 24/08 Askimhallen bane 1 G 15 (f 2004) Plj A HK Trøgstad...(f 2004) N2 17 - 16 HK Eidsberg...(f 2004) N2    
24080400 lø 24/08 08:39 lø 24/08 Skiptvethallen J18 (f 2001) N2 Plj A Drøbak-Frogn IL 19 - 10 HK Trøgstad 97    
24081601 lø 24/08 09:25 lø 24/08 Markerhallen liten bane 2 J 8 og 7 (f 2011 og 2012) Plj A HK Trøgstad...J8 (f 2011) Ferdig Ørje IL J8 (f 2011)    
24080304 lø 24/08 10:03 lø 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Plj A HK Trøgstad 97 Grønn Ferdig Skedsmo Håndballklubb Rød    
24080705 lø 24/08 10:45 lø 24/08 Eidsberghallen bane 2 J13 (f 2006) N2 Plj B Vansjø/Svinndal IL 3 - 10 HK Trøgstad 97    
24081602 lø 24/08 10:45 lø 24/08 Markerhallen liten bane 2 J 8 og 7 (f 2011 og 2012) Plj A Skiptvet IL J7 (f 2012) Ferdig HK Trøgstad...J8 (f 2011)    
24080306 lø 24/08 11:08 lø 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Plj A HK Trøgstad 97 Grønn Ferdig Askim IF Hvit    
24081111 lø 24/08 11:18 lø 24/08 Askim Ungdomsskole J12 (f 2007) N2 Plj A HK Trøgstad 97 10 - 15 Skedsmo Hån...klubb Svart    
24080308 lø 24/08 11:45 lø 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Plj A Skedsmo Håndballklubb Gul Ferdig HK Trøgstad 97 Grønn    
24080107 lø 24/08 11:51 lø 24/08 Askimhallen bane 1 G 15 (f 2004) Plj A HK Eidsberg...(f 2004) N1 14 - 12 HK Trøgstad...(f 2004) N2    
24081009 lø 24/08 11:56 lø 24/08 Trøgstadhallen bane 2 J15 (f 2004) N2 Plj C HK Trøgstad 97 13 - 1 Eidsvold Tu...åndball Blå    
24081504 lø 24/08 13:25 lø 24/08 Markerhallen liten bane 1 J 8 og 7 (f 2011 og 2012) Plj A HK Trøgstad...J8 (f 2011) Ferdig Askim IF J8 (f 2011)    
24080810 lø 24/08 13:43 lø 24/08 Askimhallen bane 2 J12 (f 2007) N2 Plj A HK Trøgstad 97 14 - 12 Spydeberg IL J 2007    
24080210 lø 24/08 14:13 lø 24/08 Eidsberghallen bane 1 J14 (f 2005) Plj B HK Trøgstad...(f 2005) N2 17 - 8 Driv Idrett...(f 2005) N2    
24080315 lø 24/08 14:42 lø 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Plj B HK Trøgstad 97 Hvit Ferdig HK Eidsberg Gul    
24081014 lø 24/08 14:57 lø 24/08 Trøgstadhallen bane 2 J15 (f 2004) N2 Plj C Degernes IL 12 - 9 HK Trøgstad 97    
24080317 lø 24/08 15:18 lø 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Plj B Askim IF Grønn Ferdig HK Trøgstad 97 Hvit    
24080814 lø 24/08 15:55 lø 24/08 Askimhallen bane 2 J12 (f 2007) N2 Plj A Eidsvold IF EIF Hvit 13 - 20 HK Trøgstad 97    
24080715 lø 24/08 16:26 lø 24/08 Eidsberghallen bane 2 J14 (f 2005) Plj B Drøbak-Frog...(f 2005) N1 5 - 10 HK Trøgstad...(f 2005) N2    
24080322 lø 24/08 16:48 lø 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Plj B Degernes IL Svart Ferdig HK Trøgstad 97 Hvit    
24080215 lø 24/08 16:58 lø 24/08 Eidsberghallen bane 1 J13 (f 2006) N2 Plj B HK Trøgstad 97 14 - 4 Skedsmo Håndballklubb    
24080326 lø 24/08 18:00 lø 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Plj B HK Trøgstad 97 Hvit Ferdig Ørje IL    
24080617 lø 24/08 18:08 lø 24/08 Trøgstadhallen bane 1 Sen H Plj A HK Trøgstad 97 Sen H 12 - 9 HK Eidsberg...(f 2001) N1    
25081000 sø 25/08 08:00 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J15 (f 2004) N2 Plj C Halden håndballforening 8 - 14 HK Trøgstad 97    
25081100 sø 25/08 08:00 sø 25/08 Askim Ungdomsskole J12 (f 2007) N2 Plj A HK Trøgstad 97 14 - 8 Son HK    
25080301 sø 25/08 08:18 sø 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Plj A Askim IF Hvit Ferdig HK Trøgstad 97    
25080103 sø 25/08 09:39 sø 25/08 Askimhallen bane 1 J12 (f 2007) N2 Plj A Østsiden IL Fredrikstad 8 - 12 HK Trøgstad 97    
25080603 sø 25/08 09:39 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 1 G11 (f 2008) Plj A HK Trøgstad 97 Ferdig HK Eidsberg Gul    
25080804 sø 25/08 10:12 sø 25/08 Askimhallen bane 2 G 15 (f 2004) Plj A Herulf Moss...(f 2004) N2 16 - 13 HK Trøgstad...(f 2004) N2    
25080605 sø 25/08 10:30 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N2 Slutspill A 1/4 Final HK Trøgstad 97 9 - 7 Ørje IL    
25080206 sø 25/08 11:18 sø 25/08 Eidsberghallen bane 1 J13 (f 2006) N2 Plj B HK Trøgstad 97 12 - 12 Torp IF    
25080607 sø 25/08 11:21 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 1 G11 (f 2008) Plj A HK Eidsberg Svart Ferdig HK Trøgstad 97    
25080207 sø 25/08 11:51 sø 25/08 Eidsberghallen bane 1 J14 (f 2005) Slutspill A 1/4 Final HK Trøgstad...(f 2005) N2 9 - 7 HK Eidsberg...005) N1 Gul    
25080314 sø 25/08 12:22 sø 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Plj A HK Eidsberg Svart Ferdig HK Trøgstad 97    
25080407 sø 25/08 12:25 sø 25/08 Skiptvethallen J18 (f 2001) N2 Plj A HK Trøgstad 97 18 - 23 Nannestad IL    
25080317 sø 25/08 13:16 sø 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Plj A HK Trøgstad 97 Ferdig Spydeberg IL    
25081009 sø 25/08 13:23 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 2 G11 (f 2008) Plj A HK Eidsberg Gul Ferdig HK Trøgstad 97    
25080908 sø 25/08 13:33 sø 25/08 Askimhallen bane 3 G 15 (f 2004) Bronsekamp Bronsekamp HK Trøgstad...(f 2004) N2 17 - 7 Herulf Moss...(f 2004) N2    
25081011 sø 25/08 14:20 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J15 (f 2004) N2 Slutspill A Semifinale Skedsmo Håndballklubb 11 - 6 HK Trøgstad 97    
25080810 sø 25/08 14:39 sø 25/08 Askimhallen bane 2 J12 (f 2007) N2 Slutspill A Semifinale Skedsmo Hån...lklubb Hvit 14 - 9 HK Trøgstad 97    
25080212 sø 25/08 14:46 sø 25/08 Eidsberghallen bane 1 J13 (f 2006) N2 Slutspill A 1/4 Final HK Trøgstad 97 19 - 8 Ørje IL    
25080322 sø 25/08 14:46 sø 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Plj A HK Trøgstad 97 Ferdig Ørje IL    
25080410 sø 25/08 15:01 sø 25/08 Skiptvethallen J18 (f 2001) N2 Bronsekamp Bronsekamp HK Trøgstad 97 16 - 13 Klyve/Pors ... Klyve/Pors    
25080213 sø 25/08 15:19 sø 25/08 Eidsberghallen bane 1 J14 (f 2005) Slutspill A Semifinale Tune IL J14...5) N2 Grønn 9 - 10 HK Trøgstad...(f 2005) N2    
25080615 sø 25/08 15:32 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 1 G11 (f 2008) Plj A Ørje IL Ferdig HK Trøgstad 97    
25080215 sø 25/08 16:25 sø 25/08 Eidsberghallen bane 1 J13 (f 2006) N2 Slutspill A Semifinale Spydeberg IL 12 - 4 HK Trøgstad 97    
25080716 sø 25/08 16:31 sø 25/08 Eidsberghallen bane 2 J14 (f 2005) Slutspill A Finale Askim IF J14 (f 2005) N1 15 - 8 HK Trøgstad...(f 2005) N2    
25080216 sø 25/08 16:58 sø 25/08 Eidsberghallen bane 1 Sen H Plj A HK Trøgstad 97 Sen H 19 - 11 HK Eidsberg...(f 2001) N1