Dette er resultater fra Smaalenene Cup 2019. Se de siste resultatene fra Smaalenene Cup 2022 her.

Skiptvet IL

Lagre til kalenderen din
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
23080902 fre. 23/08 19:06 fre. 23/08 Askimhallen bane 3 J16 (f 2003) Plj A Skiptvet IL...(f 2003) N1 23 - 22 Eidsvold Tu...(f 2003) N2    
24080600 lør. 24/08 08:00 lør. 24/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N2 Plj A Østsiden IL Fredrikstad 7 - 10 Skiptvet IL    
24080100 lør. 24/08 08:00 lør. 24/08 Askimhallen bane 1 J12 (f 2007) N2 Plj B Eidsvold Tu...dsvold Turn 7 - 7 Skiptvet IL    
24081500 lør. 24/08 08:00 lør. 24/08 Markerhallen liten bane 1 J 8 og 7 (f 2011 og 2012) Plj A Ørje IL J8 (f 2011) Ferdig Skiptvet IL J7 (f 2012)    
24080900 lør. 24/08 08:00 lør. 24/08 Askimhallen bane 3 J13 (f 2006) N1 Plj A Skiptvet IL 14 - 7 Elverum Hån...l Elverum 2    
24080301 lør. 24/08 08:43 lør. 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Plj A Skiptvet IL Hvit Ferdig Skedsmo Håndballklubb Rød    
24081002 lør. 24/08 08:51 lør. 24/08 Trøgstadhallen bane 2 G10 (f 2009) Plj A HK Eidsberg Svart Ferdig Skiptvet IL    
24081003 lør. 24/08 09:09 lør. 24/08 Trøgstadhallen bane 2 J16 (f 2003) Plj A Tveter Hånd...(f 2003) N1 13 - 18 Skiptvet IL...(f 2003) N1    
24081501 lør. 24/08 09:25 lør. 24/08 Markerhallen liten bane 1 J 8 og 7 (f 2011 og 2012) Plj A Skiptvet IL J7 (f 2012) Ferdig Askim IF J8 (f 2011)    
24080303 lør. 24/08 09:45 lør. 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Plj A Skiptvet IL Hvit Ferdig Askim IF Hvit    
24080305 lør. 24/08 10:22 lør. 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Plj A Skedsmo Håndballklubb Gul Ferdig Skiptvet IL Hvit    
24081006 lør. 24/08 10:39 lør. 24/08 Trøgstadhallen bane 2 J16 (f 2003) Plj A Degernes IL...(f 2003) N2 15 - 21 Skiptvet IL...(f 2003) N1    
24081602 lør. 24/08 10:45 lør. 24/08 Markerhallen liten bane 2 J 8 og 7 (f 2011 og 2012) Plj A Skiptvet IL J7 (f 2012) Ferdig HK Trøgstad...J8 (f 2011)    
24080605 lør. 24/08 10:58 lør. 24/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N2 Plj A ACADEMIA BA...NO HORADADA 8 - 8 Skiptvet IL    
24081008 lør. 24/08 11:38 lør. 24/08 Trøgstadhallen bane 2 G10 (f 2009) Plj A Skiptvet IL Ferdig Askim IF    
24081603 lør. 24/08 12:08 lør. 24/08 Markerhallen liten bane 2 J 8 og 7 (f 2011 og 2012) Plj A Ørje IL J7 (f 2012) Ferdig Skiptvet IL J7 (f 2012)    
24080310 lør. 24/08 12:46 lør. 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Plj A Skiptvet IL Hvit Ferdig Askim IF Rød    
24080312 lør. 24/08 13:48 lør. 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Plj B Skiptvet IL Rød Ferdig Ørje IL    
24080111 lør. 24/08 14:13 lør. 24/08 Askimhallen bane 1 J13 (f 2006) N1 Plj A Askim IF 6 - 9 Skiptvet IL    
24080409 lør. 24/08 14:29 lør. 24/08 Skiptvethallen J15 (f 2004) N2 Plj A Skiptvet IL 7 - 17 Son HK    
24080112 lør. 24/08 14:46 lør. 24/08 Askimhallen bane 1 J12 (f 2007) N2 Plj B Skiptvet IL 10 - 3 Askim IF    
24080316 lør. 24/08 15:00 lør. 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Plj B Skiptvet IL Rød Ferdig Skedsmo Håndballklubb Blå    
24080913 lør. 24/08 15:22 lør. 24/08 Askimhallen bane 3 J12 (f 2007) N1 Plj A Skiptvet IL 15 - 7 Askim IF    
24081121 lør. 24/08 15:29 lør. 24/08 Askim Ungdomsskole J11 (f 2008) Plj B Degernes IL Hvit Ferdig Skiptvet IL    
24081015 lør. 24/08 15:30 lør. 24/08 Trøgstadhallen bane 2 J16 (f 2003) Plj A Skiptvet IL...(f 2003) N1 27 - 15 Halden hånd...(f 2003) N2    
24080213 lør. 24/08 15:52 lør. 24/08 Mysenhallen bane 1 G12 (f 2007) Plj A Skiptvet IL...(f 2007) N1 16 - 2 HK Eidsberg...(f 2007) N2    
24081124 lør. 24/08 16:23 lør. 24/08 Askim Ungdomsskole J11 (f 2008) Plj B HK Eidsberg Svart Ferdig Skiptvet IL    
24080321 lør. 24/08 16:30 lør. 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Plj B Degernes IL Hvit Ferdig Skiptvet IL Rød    
24080816 lør. 24/08 17:01 lør. 24/08 Askimhallen bane 2 J12 (f 2007) N2 Plj B Skiptvet IL 7 - 6 Degernes IL    
24080324 lør. 24/08 17:24 lør. 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Plj B Skiptvet IL Rød Ferdig Askim IF Grønn    
24080616 lør. 24/08 17:29 lør. 24/08 Trøgstadhallen bane 1 J16 (f 2003) Plj A Klyve/Pors ... Klyve/Pors 14 - 21 Skiptvet IL...(f 2003) N1    
24080918 lør. 24/08 18:07 lør. 24/08 Askimhallen bane 3 J12 (f 2007) N1 Plj A HK Eidsberg 10 - 18 Skiptvet IL    
24081131 lør. 24/08 18:30 lør. 24/08 Askim Ungdomsskole J11 (f 2008) Plj B Skiptvet IL Ferdig Søndre Høla... Ungdomslag    
25080300 søn. 25/08 08:00 søn. 25/08 Markerhallen kortbane G 9 og 8 (f 2010 og 2011) Plj A Skiptvet IL G9 (f 2010) Ferdig Ørje IL G8 (f 2011)    
25081102 søn. 25/08 09:06 søn. 25/08 Askim Ungdomsskole J12 (f 2007) N2 Plj B Skedsmo Hån...lklubb Hvit 10 - 4 Skiptvet IL    
25080604 søn. 25/08 09:57 søn. 25/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N2 Slutspill A 1/4 Final Degernes IL 14 - 10 Skiptvet IL    
25080307 søn. 25/08 10:06 søn. 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Plj A Skiptvet IL Ferdig Askim IF Hvit    
25080704 søn. 25/08 10:12 søn. 25/08 Mysenhallen bane 2 G12 (f 2007) Plj A Askim IF G1...007) N1 G12 18 - 13 Skiptvet IL...(f 2007) N1    
25080308 søn. 25/08 10:24 søn. 25/08 Markerhallen kortbane G 9 og 8 (f 2010 og 2011) Plj A Ørje IL G9 (f 2010) Ferdig Skiptvet IL G9 (f 2010)    
25081105 søn. 25/08 10:45 søn. 25/08 Askim Ungdomsskole J13 (f 2006) N1 Plj A Skiptvet IL 13 - 8 HK Eidsberg    
25080405 søn. 25/08 11:03 søn. 25/08 Skiptvethallen J12 (f 2007) N1 Plj A Son HK 11 - 11 Skiptvet IL    
25081106 søn. 25/08 11:18 søn. 25/08 Askim Ungdomsskole J12 (f 2007) N2 Plj B Siggerud IL 11 - 11 Skiptvet IL    
25080311 søn. 25/08 11:18 søn. 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Plj A Degernes IL Ferdig Skiptvet IL    
25080312 søn. 25/08 11:36 søn. 25/08 Markerhallen kortbane G 9 og 8 (f 2010 og 2011) Plj A Ørje IL G8 (f 2011) Ferdig Skiptvet IL G9 (f 2010)    
25080608 søn. 25/08 11:39 søn. 25/08 Trøgstadhallen bane 1 J16 (f 2003) Plj A Skiptvet IL...(f 2003) N1 19 - 9 Tveter Hånd...(f 2003) N2    
25080315 søn. 25/08 12:40 søn. 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Plj A Skiptvet IL Ferdig HK Eidsberg Gul    
25080108 søn. 25/08 13:33 søn. 25/08 Askimhallen bane 1 J13 (f 2006) N1 Slutspill A Semifinale Skiptvet IL 10 - 13 Halden håndballforening    
25080319 søn. 25/08 13:52 søn. 25/08 Markerhallen kortbane G10 (f 2009) Plj A Spydeberg IL Ferdig Skiptvet IL    
25080320 søn. 25/08 14:10 søn. 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Plj A Askim IF Rød Ferdig Skiptvet IL    
25080321 søn. 25/08 14:28 søn. 25/08 Markerhallen kortbane G 9 og 8 (f 2010 og 2011) Plj A Skiptvet IL G9 (f 2010) Ferdig Ørje IL G9 (f 2010)    
25080110 søn. 25/08 14:39 søn. 25/08 Askimhallen bane 1 J12 (f 2007) N2 Slutspill A Semifinale Skedsmo Hån...klubb Svart 13 - 3 Skiptvet IL    
25080614 søn. 25/08 14:58 søn. 25/08 Trøgstadhallen bane 1 G12 (f 2007) Plj A Skiptvet IL...(f 2007) N1 20 - 4 Spydeberg I...(f 2007) N2    
25081112 søn. 25/08 15:10 søn. 25/08 Askim Ungdomsskole J12 (f 2007) N1 Slutspill A Semifinale Skiptvet IL 14 - 13 Østsiden IL Fredrikstad    
25080813 søn. 25/08 16:03 søn. 25/08 Askimhallen bane 2 J11 (f 2008) Plj B Skiptvet IL Ferdig Kolbotn IL The wolves 4    
25081114 søn. 25/08 16:16 søn. 25/08 Askim Ungdomsskole J12 (f 2007) N1 Slutspill A Finale Skiptvet IL 11 - 12 Eidsvold IF EIF Rød    
25080327 søn. 25/08 16:21 søn. 25/08 Markerhallen kortbane G10 (f 2009) Plj A Skiptvet IL Ferdig HK Eidsberg Gul    
25081017 søn. 25/08 16:23 søn. 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J16 (f 2003) Slutspill A Semifinale Skiptvet IL...(f 2003) N1 15 - 19 Halden hånd...(f 2003) N2    
25080618 søn. 25/08 17:02 søn. 25/08 Trøgstadhallen bane 1 G12 (f 2007) Slutspill A Finale Askim IF G1...007) N1 G12 16 - 24 Skiptvet IL...(f 2007) N1