Siste resultat

Smaalenene Cup 2019 begynner
Slutt
23/8
24/8
25/8

Finals

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
25080811 sø 25/08 15:12 sø 25/08 Askimhallen bane 2 G13 (f 2006) Slutspill A Final HK Eidsberg...(f 2006) N1 12 - 11 Vestre Bæru... 2006) N2 1    
25080112 sø 25/08 15:45 sø 25/08 Askimhallen bane 1 G14 (f 2005) Slutspill A Final Tønsbergs T...1 TT/Teie 1 14 - 13 HK Eidsberg...5) N1 Svart    
25080911 sø 25/08 15:18 sø 25/08 Askimhallen bane 3 G 15 (f 2004) Slutspill A Final HK Eidsberg...(f 2004) N1 18 - 14 HK Eidsberg...(f 2004) N2    
25081114 sø 25/08 16:16 sø 25/08 Askim Ungdomsskole J12 (f 2007) N1 Slutspill A Final Skiptvet IL 11 - 12 Eidsvold IF EIF Rød    
25081115 sø 25/08 16:50 sø 25/08 Askim Ungdomsskole J12 (f 2007) N1 Slutspill B Final Son HK 14 - 12 Degernes IL    
25080113 sø 25/08 16:18 sø 25/08 Askimhallen bane 1 J12 (f 2007) N2 Slutspill A Final Skedsmo Hån...klubb Svart 7 - 8 Skedsmo Hån...lklubb Hvit    
25081113 sø 25/08 15:43 sø 25/08 Askim Ungdomsskole J12 (f 2007) N2 Slutspill B Final Spydeberg IL J 2007 11 - 10 Eidsvold Tu...dsvold Turn    
25080914 sø 25/08 16:57 sø 25/08 Askimhallen bane 3 J13 (f 2006) N1 Slutspill A Final HK Eidsberg 12 - 11 Halden håndballforening    
25080912 sø 25/08 15:51 sø 25/08 Askimhallen bane 3 J13 (f 2006) N1 Slutspill B Final Skedsmo Håndballklubb 11 - 13 Askim IF    
25080718 sø 25/08 17:37 sø 25/08 Eidsberghallen bane 2 J13 (f 2006) N2 Slutspill A Final Råde IL 10 - 16 Spydeberg IL    
25080717 sø 25/08 17:04 sø 25/08 Eidsberghallen bane 2 J13 (f 2006) N2 Slutspill B Final Tveter Håndballklubb 2 - 8 Vansjø/Svinndal IL    
25080716 sø 25/08 16:31 sø 25/08 Eidsberghallen bane 2 J14 (f 2005) Slutspill A Final Askim IF J14 (f 2005) N1 15 - 8 HK Trøgstad...(f 2005) N2    
25080915 sø 25/08 17:30 sø 25/08 Askimhallen bane 3 J14 (f 2005) Slutspill B Final Skedsmo Hån...(f 2005) N2 12 - 10 Son HK J14 (f 2005) N2    
25081008 sø 25/08 12:50 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J15 (f 2004) N1 Slutspill A Final HK Eidsberg / Askim Svart 12 - 8 HK Eidsberg / Askim Gul    
25080616 sø 25/08 15:50 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N2 Slutspill A Final Skedsmo Håndballklubb 14 - 13 Son HK    
25080619 sø 25/08 17:35 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N2 Slutspill B Final Østsiden IL Fredrikstad 12 - 8 Halden håndballforening    
25081019 sø 25/08 17:35 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J16 (f 2003) Slutspill A Final Halden hånd...(f 2003) N2 11 - 15 Tveter Hånd...(f 2003) N1    
25080411 sø 25/08 15:40 sø 25/08 Skiptvethallen J18 (f 2001) N1 Slutspill A Final HK Eidsberg Skiptvet/ 16 - 17 Tveter Håndballklubb    
25080412 sø 25/08 16:20 sø 25/08 Skiptvethallen J18 (f 2001) N2 Slutspill A Final Drøbak-Frogn IL 21 - 10 Nannestad IL    
25080515 sø 25/08 17:56 sø 25/08 Spydeberghallen Sen D Slutspill A Final HK Eidsberg Gul 12 - 16 Konnerud IL    
25080514 sø 25/08 17:17 sø 25/08 Spydeberghallen Sen D Slutspill B Final Reistad IL 16 - 14 Larkollen IL    
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
25080618 sø 25/08 17:02 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 1 G12 (f 2007) Slutspill A Final Askim IF G1...007) N1 G12 16 - 24 Skiptvet IL...(f 2007) N1    
25081018 sø 25/08 17:02 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 2 G12 (f 2007) Bronsekamp Bronsekamp HK Eidsberg...(f 2007) N2 10 - 7 Spydeberg I...(f 2007) N2    
25080413 sø 25/08 16:59 sø 25/08 Skiptvethallen J18 (f 2001) N1 Bronsekamp Bronsekamp Hokksund IL 21 - 13 Degernes IL    
25080216 sø 25/08 16:58 sø 25/08 Eidsberghallen bane 1 Sen H Plj A HK Trøgstad 97 Sen H 19 - 11 HK Eidsberg...(f 2001) N1    
25080328 sø 25/08 16:39 sø 25/08 Markerhallen kortbane G10 (f 2009) Plj A Askim IF Ferdig HK Eidsberg Svart    
25080513 sø 25/08 16:38 sø 25/08 Spydeberghallen Sen D Slutspill A Semi final HK Eidsberg Gul 18 - 14 Høland IL    
25080215 sø 25/08 16:25 sø 25/08 Eidsberghallen bane 1 J13 (f 2006) N2 Slutspill A Semi final Spydeberg IL 12 - 4 HK Trøgstad 97    
25080913 sø 25/08 16:24 sø 25/08 Askimhallen bane 3 J14 (f 2005) Slutspill B Semi final Skedsmo Hån...(f 2005) N2 14 - 8 Degernes IL...(f 2005) N2    
25080617 sø 25/08 16:23 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 1 J16 (f 2003) Slutspill A Semi final Tveter Hånd...(f 2003) N1 23 - 17 Eidsvold Tu...(f 2003) N2    
25081017 sø 25/08 16:23 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J16 (f 2003) Slutspill A Semi final Skiptvet IL...(f 2003) N1 15 - 19 Halden hånd...(f 2003) N2    
25080327 sø 25/08 16:21 sø 25/08 Markerhallen kortbane G10 (f 2009) Plj A Skiptvet IL Ferdig HK Eidsberg Gul    
25080814 sø 25/08 16:21 sø 25/08 Askimhallen bane 2 J14 (f 2005) Slutspill B Semi final Son HK J14 (f 2005) N2 11 - 10 Spydeberg I...(f 2005) N2    
25081016 sø 25/08 16:05 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J11 (f 2008) Plj B Askim IF Hvit Ferdig Son HK    
25080326 sø 25/08 16:03 sø 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Plj A Degernes IL Ferdig HK Eidsberg Svart    
25080813 sø 25/08 16:03 sø 25/08 Askimhallen bane 2 J11 (f 2008) Plj B Skiptvet IL Ferdig Kolbotn IL The wolves 4    
25080512 sø 25/08 15:59 sø 25/08 Spydeberghallen Sen D Slutspill B Semi final Råde IL 14 - 15 Reistad IL    
25080715 sø 25/08 15:58 sø 25/08 Eidsberghallen bane 2 J13 (f 2006) N2 Slutspill A Semi final Råde IL 16 - 10 Torp IF    
25080214 sø 25/08 15:52 sø 25/08 Eidsberghallen bane 1 J13 (f 2006) N2 Slutspill B Semi final Vansjø/Svinndal IL 10 - 6 Son HK    
25081015 sø 25/08 15:47 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J11 (f 2008) Plj A Degernes IL Svart Ferdig HK Eidsberg Gul    
25080325 sø 25/08 15:45 sø 25/08 Markerhallen kortbane G10 (f 2009) Plj A HK Eidsberg Svart Ferdig Spydeberg IL    
25080812 sø 25/08 15:45 sø 25/08 Askimhallen bane 2 J11 (f 2008) Plj B Degernes IL Hvit Ferdig Kolbotn IL The wolves 3    
25080615 sø 25/08 15:32 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 1 G11 (f 2008) Plj A Ørje IL Ferdig HK Trøgstad 97    
25081014 sø 25/08 15:29 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J11 (f 2008) Plj A Ørje IL Ferdig Aurskog/Fin... Spkl Grønn    
25080324 sø 25/08 15:25 sø 25/08 Markerhallen kortbane G10 (f 2009) Plj A HK Eidsberg Gul Ferdig Askim IF    
25080714 sø 25/08 15:25 sø 25/08 Eidsberghallen bane 2 J13 (f 2006) N2 Slutspill B Semi final Aurskog/Finstadbru Spkl 6 - 11 Tveter Håndballklubb    
25080511 sø 25/08 15:20 sø 25/08 Spydeberghallen Sen D Slutspill B Semi final Larkollen IL 14 - 8 Søndre Høla... Ungdomslag    
25080213 sø 25/08 15:19 sø 25/08 Eidsberghallen bane 1 J14 (f 2005) Slutspill A Semi final Tune IL J14...5) N2 Grønn 9 - 10 HK Trøgstad...(f 2005) N2    
25080111 sø 25/08 15:12 sø 25/08 Askimhallen bane 1 G14 (f 2005) Bronsekamp Bronsekamp Tønsbergs T...1 TT/Teie 2 14 - 13 ACADEMIA BA...(f 2005) N2    
25081013 sø 25/08 15:11 sø 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J11 (f 2008) Plj A Bjørkelangen SF Ferdig Spydeberg IL 1    
25081112 sø 25/08 15:10 sø 25/08 Askim Ungdomsskole J12 (f 2007) N1 Slutspill A Semi final Skiptvet IL 14 - 13 Østsiden IL Fredrikstad    
25080323 sø 25/08 15:05 sø 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Plj A Askim IF Rød Ferdig Degernes IL