Detta är resultaten från Smaalenene Cup 2019. Se de senaste resultaten från Smaalenene Cup 2022 här.

Markerhallen

Visa domare
  Matchnr Tid Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
24080300 lör 24/08 08:25 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp A HK Trøgstad 97 Grønn Färdig Askim IF Rød    
24080301 lör 24/08 08:43 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp A Skiptvet IL Hvit Färdig Skedsmo Håndballklubb Rød    
24080302 lör 24/08 09:01 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp A Askim IF Hvit Färdig Skedsmo Håndballklubb Gul    
24080303 lör 24/08 09:45 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp A Skiptvet IL Hvit Färdig Askim IF Hvit    
24080304 lör 24/08 10:03 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp A HK Trøgstad 97 Grønn Färdig Skedsmo Håndballklubb Rød    
24080305 lör 24/08 10:22 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp A Skedsmo Håndballklubb Gul Färdig Skiptvet IL Hvit    
24080306 lör 24/08 11:08 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp A HK Trøgstad 97 Grønn Färdig Askim IF Hvit    
24080307 lör 24/08 11:26 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp A Askim IF Rød Färdig Skedsmo Håndballklubb Rød    
24080308 lör 24/08 11:45 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp A Skedsmo Håndballklubb Gul Färdig HK Trøgstad 97 Grønn    
24080309 lör 24/08 12:28 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp A Askim IF Hvit Färdig Skedsmo Håndballklubb Rød    
24080310 lör 24/08 12:46 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp A Skiptvet IL Hvit Färdig Askim IF Rød    
24080311 lör 24/08 13:04 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp B Askim IF Grønn Färdig Degernes IL Hvit    
24080312 lör 24/08 13:48 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp B Skiptvet IL Rød Färdig Ørje IL    
24080313 lör 24/08 14:06 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp A Skedsmo Håndballklubb Gul Färdig Askim IF Rød    
24080314 lör 24/08 14:24 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp B Degernes IL Svart Färdig Skedsmo Håndballklubb Blå    
24080315 lör 24/08 14:42 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp B HK Trøgstad 97 Hvit Färdig HK Eidsberg Gul    
24080316 lör 24/08 15:00 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp B Skiptvet IL Rød Färdig Skedsmo Håndballklubb Blå    
24080317 lör 24/08 15:18 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp B Askim IF Grønn Färdig HK Trøgstad 97 Hvit    
24080318 lör 24/08 15:36 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp B Ørje IL Färdig Degernes IL Svart    
24080319 lör 24/08 15:54 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp B Degernes IL Hvit Färdig HK Eidsberg Gul    
24080320 lör 24/08 16:12 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp B Skedsmo Håndballklubb Blå Färdig Askim IF Grønn    
24080321 lör 24/08 16:30 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp B Degernes IL Hvit Färdig Skiptvet IL Rød    
24080322 lör 24/08 16:48 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp B Degernes IL Svart Färdig HK Trøgstad 97 Hvit    
24080323 lör 24/08 17:06 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp B Ørje IL Färdig HK Eidsberg Gul    
24080324 lör 24/08 17:24 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp B Skiptvet IL Rød Färdig Askim IF Grønn    
24080325 lör 24/08 17:42 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp B Degernes IL Hvit Färdig Degernes IL Svart    
24080326 lör 24/08 18:00 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp B HK Trøgstad 97 Hvit Färdig Ørje IL    
24080327 lör 24/08 18:18 lör 24/08 J9 (f 2010) Grp B HK Eidsberg Gul Färdig Skedsmo Håndballklubb Blå