Markerhallen

Visa domare
  Matchnr Tid Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
25080300 sö 25/08 08:00 sö 25/08 G 9 og 8 (f 2010 og 2011) Grp A Skiptvet IL G9 (f 2010) Färdig Ørje IL G8 (f 2011)    
25080301 sö 25/08 08:18 sö 25/08 J10 (f 2009) Grp A Askim IF Hvit Färdig HK Trøgstad 97    
25080302 sö 25/08 08:36 sö 25/08 J10 (f 2009) Grp A Ørje IL Färdig Spydeberg IL    
25080303 sö 25/08 08:54 sö 25/08 J10 (f 2009) Grp A HK Eidsberg Svart Färdig Askim IF Rød    
25080304 sö 25/08 09:12 sö 25/08 G 9 og 8 (f 2010 og 2011) Grp A Ørje IL G8 (f 2011) Färdig Ørje IL G9 (f 2010)    
25080305 sö 25/08 09:30 sö 25/08 J10 (f 2009) Grp A Ørje IL Färdig Askim IF Rød    
25080306 sö 25/08 09:48 sö 25/08 J10 (f 2009) Grp A Spydeberg IL Färdig HK Eidsberg Svart    
25080307 sö 25/08 10:06 sö 25/08 J10 (f 2009) Grp A Skiptvet IL Färdig Askim IF Hvit    
25080308 sö 25/08 10:24 sö 25/08 G 9 og 8 (f 2010 og 2011) Grp A Ørje IL G9 (f 2010) Färdig Skiptvet IL G9 (f 2010)    
25080309 sö 25/08 10:42 sö 25/08 J10 (f 2009) Grp A HK Eidsberg Gul Färdig Degernes IL    
25080310 sö 25/08 11:00 sö 25/08 J10 (f 2009) Grp A Spydeberg IL Färdig Askim IF Hvit    
25080311 sö 25/08 11:18 sö 25/08 J10 (f 2009) Grp A Degernes IL Färdig Skiptvet IL    
25080312 sö 25/08 11:36 sö 25/08 G 9 og 8 (f 2010 og 2011) Grp A Ørje IL G8 (f 2011) Färdig Skiptvet IL G9 (f 2010)    
25080313 sö 25/08 12:04 sö 25/08 J10 (f 2009) Grp A HK Eidsberg Gul Färdig Ørje IL    
25080314 sö 25/08 12:22 sö 25/08 J10 (f 2009) Grp A HK Eidsberg Svart Färdig HK Trøgstad 97    
25080315 sö 25/08 12:40 sö 25/08 J10 (f 2009) Grp A Skiptvet IL Färdig HK Eidsberg Gul    
25080316 sö 25/08 12:58 sö 25/08 G 9 og 8 (f 2010 og 2011) Grp A Ørje IL G9 (f 2010) Färdig Ørje IL G8 (f 2011)    
25080317 sö 25/08 13:16 sö 25/08 J10 (f 2009) Grp A HK Trøgstad 97 Färdig Spydeberg IL    
25080318 sö 25/08 13:34 sö 25/08 J10 (f 2009) Grp A HK Eidsberg Gul Färdig Askim IF Hvit    
25080319 sö 25/08 13:52 sö 25/08 G10 (f 2009) Grp A Spydeberg IL Färdig Skiptvet IL    
25080320 sö 25/08 14:10 sö 25/08 J10 (f 2009) Grp A Askim IF Rød Färdig Skiptvet IL    
25080321 sö 25/08 14:28 sö 25/08 G 9 og 8 (f 2010 og 2011) Grp A Skiptvet IL G9 (f 2010) Färdig Ørje IL G9 (f 2010)    
25080322 sö 25/08 14:46 sö 25/08 J10 (f 2009) Grp A HK Trøgstad 97 Färdig Ørje IL    
25080323 sö 25/08 15:05 sö 25/08 J10 (f 2009) Grp A Askim IF Rød Färdig Degernes IL    
25080324 sö 25/08 15:25 sö 25/08 G10 (f 2009) Grp A HK Eidsberg Gul Färdig Askim IF    
25080325 sö 25/08 15:45 sö 25/08 G10 (f 2009) Grp A HK Eidsberg Svart Färdig Spydeberg IL    
25080326 sö 25/08 16:03 sö 25/08 J10 (f 2009) Grp A Degernes IL Färdig HK Eidsberg Svart    
25080327 sö 25/08 16:21 sö 25/08 G10 (f 2009) Grp A Skiptvet IL Färdig HK Eidsberg Gul    
25080328 sö 25/08 16:39 sö 25/08 G10 (f 2009) Grp A Askim IF Färdig HK Eidsberg Svart