Detta är resultaten från Smaalenene Cup 2019. Se de senaste resultaten från Smaalenene Cup 2022 här.

Askim Ungdomsskole

Visa domare
  Matchnr Tid Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
24081100 lör 24/08 08:00 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp A Degernes IL Svart Färdig Spydeberg IL 2    
24081101 lör 24/08 08:18 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp A Spydeberg IL 1 Färdig Aurskog/Fin... Spkl Grønn    
24081102 lör 24/08 08:36 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp A HK Eidsberg Gul Färdig Kolbotn IL The wolves 1    
24081103 lör 24/08 08:54 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp A Kolbotn IL The wolves 2 Färdig Bjørkelangen SF    
24081104 lör 24/08 09:12 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp A Ørje IL Färdig Spydeberg IL 2    
24081105 lör 24/08 09:30 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp A Degernes IL Svart Färdig Askim IF Rød    
24081106 lör 24/08 09:48 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp A HK Eidsberg Gul Färdig Spydeberg IL 1    
24081107 lör 24/08 10:06 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp A Degernes IL Svart Färdig Kolbotn IL The wolves 2    
24081108 lör 24/08 10:24 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp A Aurskog/Fin... Spkl Grønn Färdig Kolbotn IL The wolves 1    
24081109 lör 24/08 10:42 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp A Spydeberg IL 2 Färdig Askim IF Rød    
24081110 lör 24/08 11:00 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp A Bjørkelangen SF Färdig Ørje IL    
24081111 lör 24/08 11:18 lör 24/08 J12 (f 2007) N2 Grp A HK Trøgstad 97 10 - 15 Skedsmo Hån...klubb Svart    
24081112 lör 24/08 11:51 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp A Spydeberg IL 1 Färdig Kolbotn IL The wolves 1    
24081113 lör 24/08 12:10 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp A Kolbotn IL The wolves 2 Färdig Ørje IL    
24081114 lör 24/08 12:38 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp A Aurskog/Fin... Spkl Grønn Färdig Askim IF Rød    
24081115 lör 24/08 12:56 lör 24/08 J12 (f 2007) N2 Grp A Son HK 11 - 8 Eidsvold IF EIF Hvit    
24081116 lör 24/08 13:29 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp A Bjørkelangen SF Färdig HK Eidsberg Gul    
24081117 lör 24/08 13:47 lör 24/08 J12 (f 2007) N2 Grp A Skedsmo Hån...klubb Svart 21 - 12 Østsiden IL Fredrikstad    
24081118 lör 24/08 14:20 lör 24/08 J12 (f 2007) N2 Grp B Degernes IL 3 - 12 Eidsvold Tu...dsvold Turn    
24081119 lör 24/08 14:53 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp B HK Eidsberg Svart Färdig Aurskog/Fin...u Spkl Hvit    
24081120 lör 24/08 15:11 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp B Søndre Høla... Ungdomslag Färdig Kolbotn IL The wolves 3    
24081121 lör 24/08 15:29 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp B Degernes IL Hvit Färdig Skiptvet IL    
24081122 lör 24/08 15:47 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp B Kolbotn IL The wolves 4 Färdig Son HK    
24081123 lör 24/08 16:05 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp B Søndre Høla... Ungdomslag Färdig Aurskog/Fin...u Spkl Hvit    
24081124 lör 24/08 16:23 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp B HK Eidsberg Svart Färdig Skiptvet IL    
24081125 lör 24/08 16:42 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp B Askim IF Hvit Färdig Degernes IL Hvit    
24081126 lör 24/08 17:00 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp B Kolbotn IL The wolves 3 Färdig Son HK    
24081127 lör 24/08 17:18 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp B Degernes IL Hvit Färdig Kolbotn IL The wolves 4    
24081128 lör 24/08 17:36 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp B Søndre Høla... Ungdomslag Färdig Askim IF Hvit    
24081129 lör 24/08 17:54 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp B Son HK Färdig Aurskog/Fin...u Spkl Hvit    
24081130 lör 24/08 18:12 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp B Kolbotn IL The wolves 3 Färdig HK Eidsberg Svart    
24081131 lör 24/08 18:30 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp B Skiptvet IL Färdig Søndre Høla... Ungdomslag    
24081132 lör 24/08 18:48 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp B Aurskog/Fin...u Spkl Hvit Färdig Kolbotn IL The wolves 4    
24081133 lör 24/08 19:06 lör 24/08 J11 (f 2008) Grp B HK Eidsberg Svart Färdig Askim IF Hvit