Detta är resultaten från Smaalenene Cup 2019. Se de senaste resultaten från Smaalenene Cup 2021 här.

HK Eidsberg

Spara till din kalender
Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
23080100 fr 23/08 18:00 fr 23/08 Askimhallen bane 1 J14 (f 2005) Grp D Degernes IL...(f 2005) N2 6 - 7 HK Eidsberg...005) N1 Gul    
23080601 fr 23/08 18:35 fr 23/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N1 Grp A HK Eidsberg / Askim Svart 12 - 7 HK Eidsberg / Askim Gul    
23080601 fr 23/08 18:35 fr 23/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N1 Grp A HK Eidsberg / Askim Svart 12 - 7 HK Eidsberg / Askim Gul    
23080103 fr 23/08 19:45 fr 23/08 Askimhallen bane 1 Sen D Grp A HK Eidsberg Svart 19 - 20 Reistad IL    
23080603 fr 23/08 19:47 fr 23/08 Trøgstadhallen bane 1 Sen D Grp B HK Eidsberg Gul 21 - 13 Nannestad IL    
23080904 fr 23/08 20:25 fr 23/08 Askimhallen bane 3 Sen H Grp A HK Eidsberg...(f 2001) N1 12 - 9 HK Trøgstad 97 Sen H    
24080500 lö 24/08 08:00 lö 24/08 Spydeberghallen Sen D Grp B Søndre Høla... Ungdomslag 10 - 20 HK Eidsberg Gul    
24080800 lö 24/08 08:00 lö 24/08 Askimhallen bane 2 G14 (f 2005) Grp A HK Eidsberg...5) N1 Svart 21 - 16 HK Eidsberg...005) N1 Gul    
24080800 lö 24/08 08:00 lö 24/08 Askimhallen bane 2 G14 (f 2005) Grp A HK Eidsberg...5) N1 Svart 21 - 16 HK Eidsberg...005) N1 Gul    
24080801 lö 24/08 08:33 lö 24/08 Askimhallen bane 2 G 15 (f 2004) Grp A Herulf Moss...(f 2004) N2 11 - 23 HK Eidsberg...(f 2004) N1    
24080101 lö 24/08 08:33 lö 24/08 Askimhallen bane 1 G 15 (f 2004) Grp A HK Trøgstad...(f 2004) N2 17 - 16 HK Eidsberg...(f 2004) N2    
24080901 lö 24/08 08:33 lö 24/08 Askimhallen bane 3 G13 (f 2006) Grp A HK Eidsberg...(f 2006) N1 10 - 11 Vestre Bæru... 2006) N2 1    
24081102 lö 24/08 08:36 lö 24/08 Askim Ungdomsskole J11 (f 2008) Grp A HK Eidsberg Gul Färdig Kolbotn IL The wolves 1    
24081002 lö 24/08 08:51 lö 24/08 Trøgstadhallen bane 2 G10 (f 2009) Grp A HK Eidsberg Svart Färdig Skiptvet IL    
24080702 lö 24/08 09:06 lö 24/08 Eidsberghallen bane 2 J13 (f 2006) N2 Grp C Ørje IL 18 - 6 HK Eidsberg    
24080502 lö 24/08 09:18 lö 24/08 Spydeberghallen Sen D Grp A Konnerud IL 17 - 16 HK Eidsberg Svart    
24080103 lö 24/08 09:39 lö 24/08 Askimhallen bane 1 G14 (f 2005) Grp A HK Eidsberg...005) N1 Gul 19 - 9 Askim IF G1...005) N2 G05    
24081106 lö 24/08 09:48 lö 24/08 Askim Ungdomsskole J11 (f 2008) Grp A HK Eidsberg Gul Färdig Spydeberg IL 1    
24080402 lö 24/08 09:51 lö 24/08 Skiptvethallen J18 (f 2001) N1 Grp A Degernes IL 19 - 20 HK Eidsberg Skiptvet/    
24080804 lö 24/08 10:12 lö 24/08 Askimhallen bane 2 J13 (f 2006) N1 Grp A HK Eidsberg 13 - 10 Askim IF    
24080904 lö 24/08 10:12 lö 24/08 Askimhallen bane 3 G14 (f 2005) Grp A Tønsbergs T...1 TT/Teie 1 21 - 13 HK Eidsberg...5) N1 Svart    
24081005 lö 24/08 10:21 lö 24/08 Trøgstadhallen bane 2 G10 (f 2009) Grp A HK Eidsberg Gul Färdig HK Eidsberg Svart    
24081005 lö 24/08 10:21 lö 24/08 Trøgstadhallen bane 2 G10 (f 2009) Grp A HK Eidsberg Gul Färdig HK Eidsberg Svart    
24080504 lö 24/08 10:36 lö 24/08 Spydeberghallen Sen D Grp B Tune IL 5. Divisjon 8 - 18 HK Eidsberg Gul    
24080105 lö 24/08 10:45 lö 24/08 Askimhallen bane 1 G13 (f 2006) Grp A Degernes IL...(f 2006) N2 5 - 7 HK Eidsberg...(f 2006) N1    
24080706 lö 24/08 11:18 lö 24/08 Eidsberghallen bane 2 J13 (f 2006) N2 Grp C HK Eidsberg 1 - 9 Tveter Håndballklubb    
24081007 lö 24/08 11:20 lö 24/08 Trøgstadhallen bane 2 G10 (f 2009) Grp A Spydeberg IL Färdig HK Eidsberg Gul    
24080906 lö 24/08 11:21 lö 24/08 Askimhallen bane 3 G 15 (f 2004) Grp A HK Eidsberg...(f 2004) N2 21 - 8 Herulf Moss...(f 2004) N2    
24080107 lö 24/08 11:51 lö 24/08 Askimhallen bane 1 G 15 (f 2004) Grp A HK Eidsberg...(f 2004) N1 14 - 12 HK Trøgstad...(f 2004) N2    
24080607 lö 24/08 12:20 lö 24/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N1 Grp A HK Eidsberg / Askim Gul 9 - 2 Tune IL    
24080908 lö 24/08 12:37 lö 24/08 Askimhallen bane 3 J13 (f 2006) N1 Grp A Elverum Hån...l Elverum 2 7 - 10 HK Eidsberg    
24080406 lö 24/08 12:44 lö 24/08 Skiptvethallen J18 (f 2001) N1 Grp A Hokksund IL 17 - 20 HK Eidsberg Skiptvet/    
24080608 lö 24/08 12:53 lö 24/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N1 Grp A Tveter Håndballklubb Rød 8 - 13 HK Eidsberg / Askim Svart    
24080109 lö 24/08 13:07 lö 24/08 Askimhallen bane 1 G13 (f 2006) Grp A Oppegård IL...(f 2006) N2 4 - 10 HK Eidsberg...(f 2006) N1    
24081116 lö 24/08 13:29 lö 24/08 Askim Ungdomsskole J11 (f 2008) Grp A Bjørkelangen SF Färdig HK Eidsberg Gul    
24080910 lö 24/08 13:43 lö 24/08 Askimhallen bane 3 G14 (f 2005) Grp A HK Eidsberg...005) N1 Gul 12 - 13 Tønsbergs T...1 TT/Teie 1    
24080408 lö 24/08 13:56 lö 24/08 Skiptvethallen J14 (f 2005) Grp D HK Eidsberg...005) N1 Gul 5 - 11 Tune IL J14...05) N2 Hvit    
24080811 lö 24/08 14:16 lö 24/08 Askimhallen bane 2 G14 (f 2005) Grp A ACADEMIA BA...(f 2005) N2 11 - 11 HK Eidsberg...5) N1 Svart    
24080611 lö 24/08 14:38 lö 24/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N1 Grp A Østsiden IL Fredrikstad 0 - 5 W HK Eidsberg / Askim Gul    
24080510 lö 24/08 14:40 lö 24/08 Spydeberghallen Sen D Grp A Halden hånd...ening Lilla 8 - 17 HK Eidsberg Svart    
24080315 lö 24/08 14:42 lö 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Grp B HK Trøgstad 97 Hvit Färdig HK Eidsberg Gul    
24080712 lö 24/08 14:47 lö 24/08 Eidsberghallen bane 2 J13 (f 2006) N2 Grp C Aurskog/Finstadbru Spkl 16 - 0 HK Eidsberg    
24081119 lö 24/08 14:53 lö 24/08 Askim Ungdomsskole J11 (f 2008) Grp B HK Eidsberg Svart Färdig Aurskog/Fin...u Spkl Hvit    
24080813 lö 24/08 15:22 lö 24/08 Askimhallen bane 2 J12 (f 2007) N1 Grp A Son HK 13 - 14 HK Eidsberg    
24080213 lö 24/08 15:52 lö 24/08 Eidsberghallen bane 1 G12 (f 2007) Grp A Skiptvet IL...(f 2007) N1 16 - 2 HK Eidsberg...(f 2007) N2    
24080319 lö 24/08 15:54 lö 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Grp B Degernes IL Hvit Färdig HK Eidsberg Gul    
24081124 lö 24/08 16:23 lö 24/08 Askim Ungdomsskole J11 (f 2008) Grp B HK Eidsberg Svart Färdig Skiptvet IL    
24080615 lö 24/08 16:56 lö 24/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N1 Grp A HK Eidsberg / Askim Svart 5 - 0 W Østsiden IL Fredrikstad    
24080323 lö 24/08 17:06 lö 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Grp B Ørje IL Färdig HK Eidsberg Gul    
24080918 lö 24/08 18:07 lö 24/08 Askimhallen bane 3 J12 (f 2007) N1 Grp A HK Eidsberg 10 - 18 Skiptvet IL    
24080617 lö 24/08 18:08 lö 24/08 Trøgstadhallen bane 1 Sen H Grp A HK Trøgstad 97 Sen H 12 - 9 HK Eidsberg...(f 2001) N1    
24081130 lö 24/08 18:12 lö 24/08 Askim Ungdomsskole J11 (f 2008) Grp B Kolbotn IL The wolves 3 Färdig HK Eidsberg Svart    
24080327 lö 24/08 18:18 lö 24/08 Markerhallen kortbane J9 (f 2010) Grp B HK Eidsberg Gul Färdig Skedsmo Håndballklubb Blå    
24081133 lö 24/08 19:06 lö 24/08 Askim Ungdomsskole J11 (f 2008) Grp B HK Eidsberg Svart Färdig Askim IF Hvit    
25080800 sö 25/08 08:00 sö 25/08 Askimhallen bane 2 G13 (f 2006) Grp A Askim IF G1...006) N2 G13 3 - 9 HK Eidsberg...(f 2006) N1    
25080901 sö 25/08 08:33 sö 25/08 Askimhallen bane 3 G14 (f 2005) Grp A HK Eidsberg...5) N1 Svart 15 - 12 Tønsbergs T...1 TT/Teie 2    
25080601 sö 25/08 08:33 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N1 Grp A HK Eidsberg / Askim Gul 10 - 8 Tveter Håndballklubb Rød    
25080201 sö 25/08 08:33 sö 25/08 Eidsberghallen bane 1 J14 (f 2005) Grp D HK Eidsberg...005) N1 Gul 11 - 5 ACADEMIA BA...(f 2005) N2    
25080401 sö 25/08 08:39 sö 25/08 Skiptvethallen Sen D Grp A HK Eidsberg Svart 20 - 17 Råde IL    
25080303 sö 25/08 08:54 sö 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Grp A HK Eidsberg Svart Färdig Askim IF Rød    
25080602 sö 25/08 09:06 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N1 Grp A Tune IL 4 - 10 HK Eidsberg / Askim Svart    
25080102 sö 25/08 09:06 sö 25/08 Askimhallen bane 1 G14 (f 2005) Grp A ACADEMIA BA...(f 2005) N2 12 - 17 HK Eidsberg...005) N1 Gul    
25081002 sö 25/08 09:15 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 2 G11 (f 2008) Grp A Ørje IL Färdig HK Eidsberg Svart    
25080402 sö 25/08 09:18 sö 25/08 Skiptvethallen J12 (f 2007) N1 Grp A HK Eidsberg 10 - 7 Askim IF    
25080703 sö 25/08 09:39 sö 25/08 Eidsberghallen bane 2 G12 (f 2007) Grp A Spydeberg I...(f 2007) N2 5 - 10 HK Eidsberg...(f 2007) N2    
25080603 sö 25/08 09:39 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 1 G11 (f 2008) Grp A HK Trøgstad 97 Färdig HK Eidsberg Gul    
25080306 sö 25/08 09:48 sö 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Grp A Spydeberg IL Färdig HK Eidsberg Svart    
25080104 sö 25/08 10:12 sö 25/08 Askimhallen bane 1 G 15 (f 2004) Grp A HK Eidsberg...(f 2004) N2 10 - 15 HK Eidsberg...(f 2004) N1    
25080204 sö 25/08 10:12 sö 25/08 Eidsberghallen bane 1 J14 (f 2005) Grp D Son HK J14 (f 2005) N2 7 - 9 HK Eidsberg...005) N1 Gul    
25080104 sö 25/08 10:12 sö 25/08 Askimhallen bane 1 G 15 (f 2004) Grp A HK Eidsberg...(f 2004) N2 10 - 15 HK Eidsberg...(f 2004) N1    
25080404 sö 25/08 10:24 sö 25/08 Skiptvethallen Sen D Grp B HK Eidsberg Gul 19 - 4 Gol IL    
25080309 sö 25/08 10:42 sö 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Grp A HK Eidsberg Gul Färdig Degernes IL    
25081105 sö 25/08 10:45 sö 25/08 Askim Ungdomsskole J13 (f 2006) N1 Grp A Skiptvet IL 13 - 8 HK Eidsberg    
25080105 sö 25/08 10:45 sö 25/08 Askimhallen bane 1 G13 (f 2006) Grp A HK Eidsberg...(f 2006) N1 9 - 5 Vestre Bæru... 2006) N2 2    
25080606 sö 25/08 11:03 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 1 G11 (f 2008) Grp A HK Eidsberg Gul Färdig Ørje IL    
25080806 sö 25/08 11:18 sö 25/08 Askimhallen bane 2 G14 (f 2005) Grp A Tønsbergs T...1 TT/Teie 2 14 - 12 HK Eidsberg...005) N1 Gul    
25080106 sö 25/08 11:20 sö 25/08 Askimhallen bane 1 G14 (f 2005) Grp A HK Eidsberg...5) N1 Svart 12 - 7 Askim IF G1...005) N2 G05    
25080607 sö 25/08 11:21 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 1 G11 (f 2008) Grp A HK Eidsberg Svart Färdig HK Trøgstad 97    
25080707 sö 25/08 11:51 sö 25/08 Eidsberghallen bane 2 J13 (f 2006) N2 Grp C HK Eidsberg 3 - 14 Råde IL    
25080207 sö 25/08 11:51 sö 25/08 Eidsberghallen bane 1 J14 (f 2005) Slutspill A 1/4 Final HK Trøgstad...(f 2005) N2 9 - 7 HK Eidsberg...005) N1 Gul    
25080313 sö 25/08 12:04 sö 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Grp A HK Eidsberg Gul Färdig Ørje IL    
25080314 sö 25/08 12:22 sö 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Grp A HK Eidsberg Svart Färdig HK Trøgstad 97    
25080315 sö 25/08 12:40 sö 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Grp A Skiptvet IL Färdig HK Eidsberg Gul    
25080507 sö 25/08 12:44 sö 25/08 Spydeberghallen Sen D Slutspill A 1/4 Final Halden hånd...ening Svart 16 - 15 HK Eidsberg Svart    
25081008 sö 25/08 12:50 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J15 (f 2004) N1 Slutspill A Final HK Eidsberg / Askim Svart 12 - 8 HK Eidsberg / Askim Gul    
25081008 sö 25/08 12:50 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J15 (f 2004) N1 Slutspill A Final HK Eidsberg / Askim Svart 12 - 8 HK Eidsberg / Askim Gul    
25080807 sö 25/08 13:00 sö 25/08 Askimhallen bane 2 J12 (f 2007) N1 Slutspill A Semifinal Eidsvold IF EIF Rød 15 - 10 HK Eidsberg    
25080610 sö 25/08 13:01 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 1 G11 (f 2008) Grp A Ørje IL Färdig HK Eidsberg Svart    
25080209 sö 25/08 13:07 sö 25/08 Eidsberghallen bane 1 G12 (f 2007) Grp A HK Eidsberg...(f 2007) N2 6 - 16 Askim IF G1...007) N1 G12    
25081009 sö 25/08 13:23 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 2 G11 (f 2008) Grp A HK Eidsberg Gul Färdig HK Trøgstad 97    
25080318 sö 25/08 13:34 sö 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Grp A HK Eidsberg Gul Färdig Askim IF Hvit    
25080408 sö 25/08 13:43 sö 25/08 Skiptvethallen J18 (f 2001) N1 Grp A Tveter Håndballklubb 10 - 12 HK Eidsberg Skiptvet/    
25081111 sö 25/08 14:37 sö 25/08 Askim Ungdomsskole J13 (f 2006) N1 Slutspill A Semifinal Degernes IL 9 - 10 HK Eidsberg    
25081012 sö 25/08 14:53 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 2 G11 (f 2008) Grp A HK Eidsberg Gul Färdig HK Eidsberg Svart    
25081012 sö 25/08 14:53 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 2 G11 (f 2008) Grp A HK Eidsberg Gul Färdig HK Eidsberg Svart    
25080811 sö 25/08 15:12 sö 25/08 Askimhallen bane 2 G13 (f 2006) Slutspill A Final HK Eidsberg...(f 2006) N1 12 - 11 Vestre Bæru... 2006) N2 1    
25080911 sö 25/08 15:18 sö 25/08 Askimhallen bane 3 G 15 (f 2004) Slutspill A Final HK Eidsberg...(f 2004) N1 18 - 14 HK Eidsberg...(f 2004) N2    
25080911 sö 25/08 15:18 sö 25/08 Askimhallen bane 3 G 15 (f 2004) Slutspill A Final HK Eidsberg...(f 2004) N1 18 - 14 HK Eidsberg...(f 2004) N2    
25080324 sö 25/08 15:25 sö 25/08 Markerhallen kortbane G10 (f 2009) Grp A HK Eidsberg Gul Färdig Askim IF    
25080411 sö 25/08 15:40 sö 25/08 Skiptvethallen J18 (f 2001) N1 Slutspill A Final HK Eidsberg Skiptvet/ 16 - 17 Tveter Håndballklubb    
25080112 sö 25/08 15:45 sö 25/08 Askimhallen bane 1 G14 (f 2005) Slutspill A Final Tønsbergs T...1 TT/Teie 1 14 - 13 HK Eidsberg...5) N1 Svart    
25080325 sö 25/08 15:45 sö 25/08 Markerhallen kortbane G10 (f 2009) Grp A HK Eidsberg Svart Färdig Spydeberg IL    
25081015 sö 25/08 15:47 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J11 (f 2008) Grp A Degernes IL Svart Färdig HK Eidsberg Gul    
25080326 sö 25/08 16:03 sö 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Grp A Degernes IL Färdig HK Eidsberg Svart    
25080327 sö 25/08 16:21 sö 25/08 Markerhallen kortbane G10 (f 2009) Grp A Skiptvet IL Färdig HK Eidsberg Gul    
25080513 sö 25/08 16:38 sö 25/08 Spydeberghallen Sen D Slutspill A Semifinal HK Eidsberg Gul 18 - 14 Høland IL    
25080328 sö 25/08 16:39 sö 25/08 Markerhallen kortbane G10 (f 2009) Grp A Askim IF Färdig HK Eidsberg Svart    
25080914 sö 25/08 16:57 sö 25/08 Askimhallen bane 3 J13 (f 2006) N1 Slutspill A Final HK Eidsberg 12 - 11 Halden håndballforening    
25080216 sö 25/08 16:58 sö 25/08 Eidsberghallen bane 1 Sen H Grp A HK Trøgstad 97 Sen H 19 - 11 HK Eidsberg...(f 2001) N1    
25081018 sö 25/08 17:02 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 2 G12 (f 2007) Bronsekamp Bronsekamp HK Eidsberg...(f 2007) N2 10 - 7 Spydeberg I...(f 2007) N2    
25080515 sö 25/08 17:56 sö 25/08 Spydeberghallen Sen D Slutspill A Final HK Eidsberg Gul 12 - 16 Konnerud IL