Detta är resultaten från Smaalenene Cup 2019. Se de senaste resultaten från Smaalenene Cup 2022 här.

Jenter 11 (født 2008)

Grupp A




Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag    
24081100 lör 24/08 08:00 lör 24/08 Askim Ungdomsskole Degernes IL Svart Färdig Spydeberg IL 2    
24081101 lör 24/08 08:18 lör 24/08 Askim Ungdomsskole Spydeberg IL 1 Färdig Aurskog/Fin... Spkl Grønn    
24081102 lör 24/08 08:36 lör 24/08 Askim Ungdomsskole HK Eidsberg Gul Färdig Kolbotn IL The wolves 1    
24081103 lör 24/08 08:54 lör 24/08 Askim Ungdomsskole Kolbotn IL The wolves 2 Färdig Bjørkelangen SF    
24081104 lör 24/08 09:12 lör 24/08 Askim Ungdomsskole Ørje IL Färdig Spydeberg IL 2    
24081105 lör 24/08 09:30 lör 24/08 Askim Ungdomsskole Degernes IL Svart Färdig Askim IF Rød    
24081106 lör 24/08 09:48 lör 24/08 Askim Ungdomsskole HK Eidsberg Gul Färdig Spydeberg IL 1    
24081107 lör 24/08 10:06 lör 24/08 Askim Ungdomsskole Degernes IL Svart Färdig Kolbotn IL The wolves 2    
24081108 lör 24/08 10:24 lör 24/08 Askim Ungdomsskole Aurskog/Fin... Spkl Grønn Färdig Kolbotn IL The wolves 1    
24081109 lör 24/08 10:42 lör 24/08 Askim Ungdomsskole Spydeberg IL 2 Färdig Askim IF Rød    
24081110 lör 24/08 11:00 lör 24/08 Askim Ungdomsskole Bjørkelangen SF Färdig Ørje IL    
24081112 lör 24/08 11:51 lör 24/08 Askim Ungdomsskole Spydeberg IL 1 Färdig Kolbotn IL The wolves 1    
24081113 lör 24/08 12:10 lör 24/08 Askim Ungdomsskole Kolbotn IL The wolves 2 Färdig Ørje IL    
24081114 lör 24/08 12:38 lör 24/08 Askim Ungdomsskole Aurskog/Fin... Spkl Grønn Färdig Askim IF Rød    
24081116 lör 24/08 13:29 lör 24/08 Askim Ungdomsskole Bjørkelangen SF Färdig HK Eidsberg Gul    
25080708 sön 25/08 12:35 sön 25/08 Mysenhallen bane 2 Spydeberg IL 2 Färdig Kolbotn IL The wolves 2    
25080709 sön 25/08 12:55 sön 25/08 Mysenhallen bane 2 Kolbotn IL The wolves 1 Färdig Askim IF Rød    
25081013 sön 25/08 15:11 sön 25/08 Trøgstadhallen bane 2 Bjørkelangen SF Färdig Spydeberg IL 1    
25081014 sön 25/08 15:29 sön 25/08 Trøgstadhallen bane 2 Ørje IL Färdig Aurskog/Fin... Spkl Grønn    
25081015 sön 25/08 15:47 sön 25/08 Trøgstadhallen bane 2 Degernes IL Svart Färdig HK Eidsberg Gul