Senaste resultat

Smaalenene Cup 2019 börjar
Slut
23/8
24/8
25/8

Finals

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
25080811 sö 25/08 15:12 sö 25/08 Askimhallen bane 2 G13 (f 2006) Slutspill A Final HK Eidsberg...(f 2006) N1 12 - 11 Vestre Bæru... 2006) N2 1    
25080112 sö 25/08 15:45 sö 25/08 Askimhallen bane 1 G14 (f 2005) Slutspill A Final Tønsbergs T...1 TT/Teie 1 14 - 13 HK Eidsberg...5) N1 Svart    
25080911 sö 25/08 15:18 sö 25/08 Askimhallen bane 3 G 15 (f 2004) Slutspill A Final HK Eidsberg...(f 2004) N1 18 - 14 HK Eidsberg...(f 2004) N2    
25081114 sö 25/08 16:16 sö 25/08 Askim Ungdomsskole J12 (f 2007) N1 Slutspill A Final Skiptvet IL 11 - 12 Eidsvold IF EIF Rød    
25081115 sö 25/08 16:50 sö 25/08 Askim Ungdomsskole J12 (f 2007) N1 Slutspill B Final Son HK 14 - 12 Degernes IL    
25080113 sö 25/08 16:18 sö 25/08 Askimhallen bane 1 J12 (f 2007) N2 Slutspill A Final Skedsmo Hån...klubb Svart 7 - 8 Skedsmo Hån...lklubb Hvit    
25081113 sö 25/08 15:43 sö 25/08 Askim Ungdomsskole J12 (f 2007) N2 Slutspill B Final Spydeberg IL J 2007 11 - 10 Eidsvold Tu...dsvold Turn    
25080914 sö 25/08 16:57 sö 25/08 Askimhallen bane 3 J13 (f 2006) N1 Slutspill A Final HK Eidsberg 12 - 11 Halden håndballforening    
25080912 sö 25/08 15:51 sö 25/08 Askimhallen bane 3 J13 (f 2006) N1 Slutspill B Final Skedsmo Håndballklubb 11 - 13 Askim IF    
25080718 sö 25/08 17:37 sö 25/08 Eidsberghallen bane 2 J13 (f 2006) N2 Slutspill A Final Råde IL 10 - 16 Spydeberg IL    
25080717 sö 25/08 17:04 sö 25/08 Eidsberghallen bane 2 J13 (f 2006) N2 Slutspill B Final Tveter Håndballklubb 2 - 8 Vansjø/Svinndal IL    
25080716 sö 25/08 16:31 sö 25/08 Eidsberghallen bane 2 J14 (f 2005) Slutspill A Final Askim IF J14 (f 2005) N1 15 - 8 HK Trøgstad...(f 2005) N2    
25080915 sö 25/08 17:30 sö 25/08 Askimhallen bane 3 J14 (f 2005) Slutspill B Final Skedsmo Hån...(f 2005) N2 12 - 10 Son HK J14 (f 2005) N2    
25081008 sö 25/08 12:50 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J15 (f 2004) N1 Slutspill A Final HK Eidsberg / Askim Svart 12 - 8 HK Eidsberg / Askim Gul    
25080616 sö 25/08 15:50 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N2 Slutspill A Final Skedsmo Håndballklubb 14 - 13 Son HK    
25080619 sö 25/08 17:35 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 1 J15 (f 2004) N2 Slutspill B Final Østsiden IL Fredrikstad 12 - 8 Halden håndballforening    
25081019 sö 25/08 17:35 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J16 (f 2003) Slutspill A Final Halden hånd...(f 2003) N2 11 - 15 Tveter Hånd...(f 2003) N1    
25080411 sö 25/08 15:40 sö 25/08 Skiptvethallen J18 (f 2001) N1 Slutspill A Final HK Eidsberg Skiptvet/ 16 - 17 Tveter Håndballklubb    
25080412 sö 25/08 16:20 sö 25/08 Skiptvethallen J18 (f 2001) N2 Slutspill A Final Drøbak-Frogn IL 21 - 10 Nannestad IL    
25080515 sö 25/08 17:56 sö 25/08 Spydeberghallen Sen D Slutspill A Final HK Eidsberg Gul 12 - 16 Konnerud IL    
25080514 sö 25/08 17:17 sö 25/08 Spydeberghallen Sen D Slutspill B Final Reistad IL 16 - 14 Larkollen IL    
Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
25080618 sö 25/08 17:02 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 1 G12 (f 2007) Slutspill A Final Askim IF G1...007) N1 G12 16 - 24 Skiptvet IL...(f 2007) N1    
25081018 sö 25/08 17:02 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 2 G12 (f 2007) Bronsekamp Bronsekamp HK Eidsberg...(f 2007) N2 10 - 7 Spydeberg I...(f 2007) N2    
25080413 sö 25/08 16:59 sö 25/08 Skiptvethallen J18 (f 2001) N1 Bronsekamp Bronsekamp Hokksund IL 21 - 13 Degernes IL    
25080216 sö 25/08 16:58 sö 25/08 Eidsberghallen bane 1 Sen H Grp A HK Trøgstad 97 Sen H 19 - 11 HK Eidsberg...(f 2001) N1    
25080328 sö 25/08 16:39 sö 25/08 Markerhallen kortbane G10 (f 2009) Grp A Askim IF Färdig HK Eidsberg Svart    
25080513 sö 25/08 16:38 sö 25/08 Spydeberghallen Sen D Slutspill A Semifinal HK Eidsberg Gul 18 - 14 Høland IL    
25080215 sö 25/08 16:25 sö 25/08 Eidsberghallen bane 1 J13 (f 2006) N2 Slutspill A Semifinal Spydeberg IL 12 - 4 HK Trøgstad 97    
25080913 sö 25/08 16:24 sö 25/08 Askimhallen bane 3 J14 (f 2005) Slutspill B Semifinal Skedsmo Hån...(f 2005) N2 14 - 8 Degernes IL...(f 2005) N2    
25080617 sö 25/08 16:23 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 1 J16 (f 2003) Slutspill A Semifinal Tveter Hånd...(f 2003) N1 23 - 17 Eidsvold Tu...(f 2003) N2    
25081017 sö 25/08 16:23 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J16 (f 2003) Slutspill A Semifinal Skiptvet IL...(f 2003) N1 15 - 19 Halden hånd...(f 2003) N2    
25080327 sö 25/08 16:21 sö 25/08 Markerhallen kortbane G10 (f 2009) Grp A Skiptvet IL Färdig HK Eidsberg Gul    
25080814 sö 25/08 16:21 sö 25/08 Askimhallen bane 2 J14 (f 2005) Slutspill B Semifinal Son HK J14 (f 2005) N2 11 - 10 Spydeberg I...(f 2005) N2    
25081016 sö 25/08 16:05 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J11 (f 2008) Grp B Askim IF Hvit Färdig Son HK    
25080326 sö 25/08 16:03 sö 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Grp A Degernes IL Färdig HK Eidsberg Svart    
25080813 sö 25/08 16:03 sö 25/08 Askimhallen bane 2 J11 (f 2008) Grp B Skiptvet IL Färdig Kolbotn IL The wolves 4    
25080512 sö 25/08 15:59 sö 25/08 Spydeberghallen Sen D Slutspill B Semifinal Råde IL 14 - 15 Reistad IL    
25080715 sö 25/08 15:58 sö 25/08 Eidsberghallen bane 2 J13 (f 2006) N2 Slutspill A Semifinal Råde IL 16 - 10 Torp IF    
25080214 sö 25/08 15:52 sö 25/08 Eidsberghallen bane 1 J13 (f 2006) N2 Slutspill B Semifinal Vansjø/Svinndal IL 10 - 6 Son HK    
25081015 sö 25/08 15:47 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J11 (f 2008) Grp A Degernes IL Svart Färdig HK Eidsberg Gul    
25080325 sö 25/08 15:45 sö 25/08 Markerhallen kortbane G10 (f 2009) Grp A HK Eidsberg Svart Färdig Spydeberg IL    
25080812 sö 25/08 15:45 sö 25/08 Askimhallen bane 2 J11 (f 2008) Grp B Degernes IL Hvit Färdig Kolbotn IL The wolves 3    
25080615 sö 25/08 15:32 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 1 G11 (f 2008) Grp A Ørje IL Färdig HK Trøgstad 97    
25081014 sö 25/08 15:29 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J11 (f 2008) Grp A Ørje IL Färdig Aurskog/Fin... Spkl Grønn    
25080324 sö 25/08 15:25 sö 25/08 Markerhallen kortbane G10 (f 2009) Grp A HK Eidsberg Gul Färdig Askim IF    
25080714 sö 25/08 15:25 sö 25/08 Eidsberghallen bane 2 J13 (f 2006) N2 Slutspill B Semifinal Aurskog/Finstadbru Spkl 6 - 11 Tveter Håndballklubb    
25080511 sö 25/08 15:20 sö 25/08 Spydeberghallen Sen D Slutspill B Semifinal Larkollen IL 14 - 8 Søndre Høla... Ungdomslag    
25080213 sö 25/08 15:19 sö 25/08 Eidsberghallen bane 1 J14 (f 2005) Slutspill A Semifinal Tune IL J14...5) N2 Grønn 9 - 10 HK Trøgstad...(f 2005) N2    
25080111 sö 25/08 15:12 sö 25/08 Askimhallen bane 1 G14 (f 2005) Bronsekamp Bronsekamp Tønsbergs T...1 TT/Teie 2 14 - 13 ACADEMIA BA...(f 2005) N2    
25081013 sö 25/08 15:11 sö 25/08 Trøgstadhallen bane 2 J11 (f 2008) Grp A Bjørkelangen SF Färdig Spydeberg IL 1    
25081112 sö 25/08 15:10 sö 25/08 Askim Ungdomsskole J12 (f 2007) N1 Slutspill A Semifinal Skiptvet IL 14 - 13 Østsiden IL Fredrikstad    
25080323 sö 25/08 15:05 sö 25/08 Markerhallen kortbane J10 (f 2009) Grp A Askim IF Rød Färdig Degernes IL