List of registered teams

Club Team name Category
Askim IF Hvit Gutter 8 (født 2014)
Askim IF Rød Gutter 8 (født 2014)
Askim IF Jenter 9 (født 2013)
Askim IF Jenter 11 (født 2011)
Askim IF Jenter 12 (født 2010)
Askim IF Jenter 14 (født 2008)
Askim IF Jenter 16 (født 2006)
Askim IF Jenter 16 (født 2006)
Askim IF Skiptvet Gutter 15 (født 2007)
Aurskog/Finstadbru Spkl Grønn Gutter 7 (født 2015)
Aurskog/Finstadbru Spkl Gutter 11 (født 2011)
Aurskog/Finstadbru Spkl Rosa Jenter 7 (født 2015)
Aurskog/Finstadbru Spkl Lilla Jenter 7 (født 2015)
Aurskog/Finstadbru Spkl Jenter 8 (født 2014)
Aurskog/Finstadbru Spkl Jenter 10 (født 2012)
Aurskog/Finstadbru Spkl Jenter 11 (født 2011)
Bjørkelangen SF Jenter 11 (født 2011)
Bjørkelangen SF Jenter 14 (født 2008)
Bjørkelangen SF Jenter 15 (født 2007)
Bjørndal Idrettsforening Gutter 11 (født 2011)
Bøler IF Bjørner Jenter 10 (født 2012)
Bøler IF Ulver Jenter 10 (født 2012)
Degernes IL Gutter 10 (født 2012)
Degernes IL Gutter 15 (født 2007)
Degernes IL Jenter 9 (født 2013)
Degernes IL Jenter 10 (født 2012)
Degernes IL Jenter 10 (født 2012)
Degernes IL Jenter 11 (født 2011)
Degernes IL Jenter 12 (født 2010)
Degernes IL Jenter 12 (født 2010)
Degernes IL Jenter 13 (født 2009)
Degernes IL Jenter 14 (født 2008)
Degernes IL Jenter 15 (født 2007)
Degernes IL 5.div Senior Damer
Degernes IL Senior Damer
Driv Idrettslag Jenter 9 (født 2013)
Enebakk IF Grønn Gutter 11 (født 2011)
Enebakk IF Hvit Jenter 11 (født 2011)
Fet IL Jenter 12 (født 2010)
Fet IL Jenter 12 (født 2010)
Fet IL Jenter 14 (født 2008)
Frogner IL Jenter 13 (født 2009)
Halden Topphåndball G20-1 Senior Herrer
HK Eidsberg Gutter 9 (født 2013)
HK Eidsberg HK Eidsberg Gutter 11 (født 2011)
HK Eidsberg Gutter 13 (født 2009)
HK Eidsberg Gutter 13 (født 2009)
HK Eidsberg Gutter 15 (født 2007)
HK Eidsberg 3. div Senior Herrer
HK Eidsberg Jenter 7 (født 2015)
HK Eidsberg Jenter 8 (født 2014)
HK Eidsberg Jenter 8 (født 2014)
HK Eidsberg Jenter 9 (født 2013)
HK Eidsberg Jenter 9 (født 2013)
HK Eidsberg Gul Jenter 10 (født 2012)
HK Eidsberg Svart Jenter 10 (født 2012)
HK Eidsberg Jenter 11 (født 2011)
HK Eidsberg Jenter 11 (født 2011)
HK Eidsberg Jenter 12 (født 2010)
HK Eidsberg Jenter 13 (født 2009)
HK Eidsberg Jenter 14 (født 2008)
HK Eidsberg Jenter 15 (født 2007)
HK Eidsberg 4. div Senior Damer
HK Eidsberg J20 Senior Damer
HK Trøgstad 97 Gutter 11 (født 2011)
HK Trøgstad 97 Gutter 15 (født 2007)
HK Trøgstad 97 4. div Senior Herrer
HK Trøgstad 97 Jenter 8 (født 2014)
HK Trøgstad 97 Jenter 9 (født 2013)
HK Trøgstad 97 Jenter 10 (født 2012)
HK Trøgstad 97 Jenter 11 (født 2011)
HK Trøgstad 97 Jenter 12 (født 2010)
HK Trøgstad 97 Jenter 13 (født 2009)
HK Trøgstad 97 Jenter 15 (født 2007)
HK Trøgstad 97 5. div Senior Damer
Holmlia Sp.kl. Gutter 9 (født 2013)
Håndballklubben Rygge Jenter 9 (født 2013)
Håndballklubben Rygge Jenter 9 (født 2013)
Håndballklubben Rygge Jenter 9 (født 2013)
Håndballklubben Rygge Jenter 15 (født 2007)
Høland IL Jenter 16 (født 2006)
Kjelsås IL Gutter 15 (født 2007)
Kløfta IL Gutter 11 (født 2011)
Kolbotn IL - Blå Gutter 9 (født 2013)
Kolbotn IL - Hvit Gutter 9 (født 2013)
Kolbotn IL Tigers Gutter 10 (født 2012)
Kolbotn IL Lions Gutter 10 (født 2012)
Kolbotn IL 3. div Senior Damer
Kolbotn IL 5. div Senior Damer
Korsvoll IL Jenter 11 (født 2011)
Kråkerøy IL Grønn Gutter 8 (født 2014)
Kråkerøy IL Hvit Gutter 8 (født 2014)
Kråkerøy IL Gutter 13 (født 2009)
Lambertseter IF 3_4.div Senior Damer
Langhus IL Gul Jenter 12 (født 2010)
Langhus IL Blå Jenter 12 (født 2010)
Lervik IF 4. div Senior Herrer
Lillestrøm Håndballklubb Jenter 11 (født 2011)
Lillestrøm Håndballklubb Jenter 11 (født 2011)
Linderud IL Linje 5 Blå Gutter 11 (født 2011)
Linderud IL Linje 5 Sort Gutter 11 (født 2011)
Linderud IL Linje 5 Gutter 12 (født 2010)
Lisleby FK Jenter 13 (født 2009)
Lisleby FK Jenter 15 (født 2007)
Lisleby FK Jenter 16 (født 2006)
Nordby IL Gutter 8 (født 2014)
Nordby IL Gutter 8 (født 2014)
Nordby IL Grønn Gutter 9 (født 2013)
Nordby IL Rød Gutter 9 (født 2013)
Nordby IL Jenter 9 (født 2013)
Nordby IL Jenter 9 (født 2013)
Nøtterøy IF Gutter 13 (født 2009)
Oppegård IL Gutter 10 (født 2012)
Oppegård IL Stingers Gutter 12 (født 2010)
Oppegård IL Stingers Gutter 12 (født 2010)
Oppegård IL Gutter 13 (født 2009)
Oppegård IL Sort Jenter 9 (født 2013)
Oppegård IL Gul Jenter 9 (født 2013)
Oppsal 2 Hvit Jenter 14 (født 2008)
Oppsal 1 Blå Jenter 14 (født 2008)
Oppsal 3 Gul Jenter 14 (født 2008)
Raumnes & Årnes IL Jenter 9 (født 2013)
Raumnes & Årnes IL Jenter 9 (født 2013)
Rolvsøy IF Jenter 14 (født 2008)
Rolvsøy IF Jenter 16 (født 2006)
Råde IL Råde/Lervik Jenter 16 (født 2006)
Råde IL Skogstrand/Råde, 4 div Senior Damer
Rælingen Håndballklubb Jenter 11 (født 2011)
Sarpsborg IL Håndball Gutter 15 (født 2007)
Sarpsborg IL Håndball 4 div Senior Herrer
Sinsen-Refstad IL Senior Damer
Ski IL Håndball Gutter 9 (født 2013)
Ski IL Håndball Senior Herrer
Skiptvet IL Gutter 8 (født 2014)
Skiptvet IL Gutter 13 (født 2009)
Skiptvet IL 4.div Senior Herrer
Skiptvet IL Jenter 7 (født 2015)
Skiptvet IL Jenter 8 (født 2014)
Skiptvet IL Jenter 9 (født 2013)
Skiptvet IL Jenter 10 (født 2012)
Skiptvet IL Jenter 12 (født 2010)
Skiptvet IL Jenter 13 (født 2009)
Skiptvet IL 4.div Senior Damer
Skogstrand IL Gutter 12 (født 2010)
Skogstrand IL Gul Gutter 13 (født 2009)
Skogstrand IL Sort Gutter 13 (født 2009)
Skogstrand IL Jenter 11 (født 2011)
Skogstrand IL Jenter 11 (født 2011)
Skogstrand IL Jenter 11 (født 2011)
Slitu IF Jenter 13 (født 2009)
Slitu IF Jenter 13 (født 2009)
Son HK Jenter 14 (født 2008)
Son HK Jenter 15 (født 2007)
Spydeberg IL Gutter 7 (født 2015)
Spydeberg IL Blå Gutter 10 (født 2012)
Spydeberg IL Rød Gutter 10 (født 2012)
Spydeberg IL Grønn Gutter 10 (født 2012)
Spydeberg IL Gutter 12 (født 2010)
Spydeberg IL Blå Jenter 8 (født 2014)
Spydeberg IL Rød Jenter 8 (født 2014)
Spydeberg IL Hvit Jenter 8 (født 2014)
Spydeberg IL Jenter 8 (født 2014)
Spydeberg IL Jenter 9 (født 2013)
Spydeberg IL Jenter 9 (født 2013)
Spydeberg IL Blå Jenter 10 (født 2012)
Spydeberg IL Rød Jenter 10 (født 2012)
Spydeberg IL Jenter 12 (født 2010)
Spydeberg IL Jenter 13 (født 2009)
Spydeberg IL Jenter 14 (født 2008)
Spydeberg IL Jenter 15 (født 2007)
Storhamar Håndball 3. div Senior Herrer
Storhamar Håndball G20 Senior Herrer
Søndre Høland Idretts og Ungdomslag Jenter 11 (født 2011)
Torp IF Torp2 Jenter 14 (født 2008)
Torp IF Torp1 Jenter 15 (født 2007)
Torp IF 5 div Senior Damer
Tune IL Jenter 13 (født 2009)
Tune IL Jenter 14 (født 2008)
Vansjø/Svinndal IL Gul Jenter 11 (født 2011)
Vansjø/Svinndal IL Blå Jenter 11 (født 2011)
Vestfossen IF / Hokksund IL 3300 Jenter 16 (født 2006)
Vestfossen IF / Hokksund IL 3320 Jenter 16 (født 2006)
Ås IL Jenter 13 (født 2009)
Ås IL Jenter 13 (født 2009)
Ørje IL Gutter 7 (født 2015)
Ørje IL Gutter 12 (født 2010)
Ørje IL Gutter 15 (født 2007)
Ørje IL Jenter 8 (født 2014)
Ørje IL Jenter 8 (født 2014)
Ørje IL Jenter 10 (født 2012)
Ørje IL Jenter 12 (født 2010)
Ørje IL Jenter 12 (født 2010)
Ørje IL Jenter 13 (født 2009)
Ørje IL Jenter 14 (født 2008)
Østsiden IL Fredrikstad Lag 2 Jenter 14 (født 2008)
Østsiden IL Fredrikstad Lag 1 Jenter 14 (født 2008)