Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Askim IF Hvit Gutter 8 (født 2014)
Askim IF Rød Gutter 8 (født 2014)
Askim IF Gutter 13 (født 2009)
Askim IF Gutter 15 (født 2007)
Askim IF Jenter 9 (født 2013)
Askim IF Jenter 11 (født 2011)
Askim IF Jenter 12 (født 2010)
Askim IF Jenter 13 (født 2009)
Askim IF Jenter 13 (født 2009)
Askim IF Jenter 14 (født 2008)
Askim IF Jenter 16 (født 2006)
Askim IF Jenter 16 (født 2006)
Aurskog/Finstadbru Spkl Grønn Gutter 7 (født 2015)
Aurskog/Finstadbru Spkl Gutter 11 (født 2011)
Aurskog/Finstadbru Spkl Rosa Jenter 7 (født 2015)
Aurskog/Finstadbru Spkl Lilla Jenter 7 (født 2015)
Aurskog/Finstadbru Spkl Jenter 8 (født 2014)
Aurskog/Finstadbru Spkl Jenter 10 (født 2012)
Aurskog/Finstadbru Spkl Jenter 11 (født 2011)
Bjørkelangen SF Jenter 11 (født 2011)
Bjørkelangen SF Jenter 14 (født 2008)
Bjørkelangen SF Jenter 15 (født 2007)
Bjørndal Idrettsforening Gutter 11 (født 2011)
Bøler IF Bjørner Jenter 10 (født 2012)
Bøler IF Ulver Jenter 10 (født 2012)
Degernes IL Gutter 10 (født 2012)
Degernes IL Gutter 14 (født 2008)
Degernes IL Jenter 10 (født 2012)
Degernes IL Jenter 10 (født 2012)
Degernes IL Jenter 11 (født 2011)
Degernes IL Jenter 12 (født 2010)
Degernes IL Jenter 12 (født 2010)
Degernes IL Jenter 13 (født 2009)
Degernes IL Jenter 14 (født 2008)
Degernes IL Jenter 15 (født 2007)
Degernes IL Jenter 20 (født 2002)
Degernes IL Senior Damer
Driv Idrettslag Jenter 9 (født 2013)
Eidsvold Turnforening Håndball Jenter 20 (født 2002)
Enebakk IF Grønn Gutter 11 (født 2011)
Enebakk IF Hvit Jenter 11 (født 2011)
Fet IL Jenter 12 (født 2010)
Fet IL Jenter 12 (født 2010)
Fet IL Jenter 14 (født 2008)
Halden Topphåndball Gutter 20 (født 2002)
Halden Topphåndball Gutter 20 (født 2002)
HK Eidsberg Gutter 7 (født 2015)
HK Eidsberg Gutter 9 (født 2013)
HK Eidsberg HK Eidsberg Gutter 11 (født 2011)
HK Eidsberg Gutter 13 (født 2009)
HK Eidsberg Gutter 14 (født 2008)
HK Eidsberg Senior Herrer
HK Eidsberg Jenter 7 (født 2015)
HK Eidsberg Jenter 8 (født 2014)
HK Eidsberg Jenter 8 (født 2014)
HK Eidsberg Jenter 9 (født 2013)
HK Eidsberg Jenter 9 (født 2013)
HK Eidsberg Gul Jenter 10 (født 2012)
HK Eidsberg Svart Jenter 10 (født 2012)
HK Eidsberg Jenter 11 (født 2011)
HK Eidsberg Jenter 11 (født 2011)
HK Eidsberg Jenter 12 (født 2010)
HK Eidsberg Jenter 13 (født 2009)
HK Eidsberg Jenter 14 (født 2008)
HK Eidsberg Jenter 15 (født 2007)
HK Eidsberg Jenter 20 (født 2002)
HK Eidsberg Senior Damer
HK Trøgstad 97 Gutter 9 (født 2013)
HK Trøgstad 97 Gutter 11 (født 2011)
HK Trøgstad 97 Gutter 14 (født 2008)
HK Trøgstad 97 Senior Herrer
HK Trøgstad 97 Jenter 8 (født 2014)
HK Trøgstad 97 Jenter 9 (født 2013)
HK Trøgstad 97 Jenter 10 (født 2012)
HK Trøgstad 97 Jenter 11 (født 2011)
HK Trøgstad 97 Jenter 12 (født 2010)
HK Trøgstad 97 Jenter 13 (født 2009)
HK Trøgstad 97 Jenter 15 (født 2007)
HK Trøgstad 97 Senior Damer
Holmlia Sp.kl. Gutter 9 (født 2013)
Håndballklubben Rygge Jenter 9 (født 2013)
Håndballklubben Rygge Jenter 9 (født 2013)
Håndballklubben Rygge Jenter 9 (født 2013)
Høland IL Jenter 16 (født 2006)
Kløfta IL Gutter 11 (født 2011)
Kolbotn IL Gutter 9 (født 2013)
Kolbotn IL Senior Damer
Kolbotn IL Senior Damer
Kråkerøy IL Grønn Gutter 8 (født 2014)
Kråkerøy IL Hvit Gutter 8 (født 2014)
Kråkerøy IL Gutter 13 (født 2009)
Lambertseter IF Senior Damer
Langhus IL Gul Jenter 12 (født 2010)
Langhus IL Blå Jenter 12 (født 2010)
Lervik IF Senior Herrer
Lillestrøm Håndballklubb Jenter 11 (født 2011)
Lillestrøm Håndballklubb Jenter 11 (født 2011)
Linderud IL Linje 5 Blå Gutter 11 (født 2011)
Linderud IL Linje 5 Sort Gutter 11 (født 2011)
Linderud IL Linje 5 Gutter 12 (født 2010)
Lisleby FK Jenter 15 (født 2007)
Lisleby FK Jenter 16 (født 2006)
Nordby IL Gutter 8 (født 2014)
Nordby IL Gutter 8 (født 2014)
Nordby IL Rød Gutter 9 (født 2013)
Nordby IL Grønn Gutter 9 (født 2013)
Nordby IL Jenter 9 (født 2013)
Nordby IL Jenter 9 (født 2013)
Nøtterøy IF Gutter 13 (født 2009)
Oppegård IL Gutter 10 (født 2012)
Oppegård IL Sort Jenter 9 (født 2013)
Oppegård IL Gul Jenter 9 (født 2013)
Oppsal 2 Hvit Jenter 14 (født 2008)
Oppsal 1 Blå Jenter 14 (født 2008)
Oppsal 3 Gul Jenter 14 (født 2008)
Raumnes & Årnes IL Jenter 9 (født 2013)
Raumnes & Årnes IL Jenter 9 (født 2013)
Rolvsøy IF Jenter 14 (født 2008)
Råde IL Råde/Lervik Jenter 16 (født 2006)
Råde IL Skogstrand/Råde Senior Damer
Rælingen Håndballklubb Jenter 11 (født 2011)
Sarpsborg IL Håndball Gutter 14 (født 2008)
Sarpsborg IL Håndball IL Senior Herrer
Skiptvet IL Gutter 13 (født 2009)
Skiptvet IL Jenter 7 (født 2015)
Skiptvet IL Jenter 8 (født 2014)
Skiptvet IL Jenter 9 (født 2013)
Skiptvet IL Jenter 10 (født 2012)
Skiptvet IL Jenter 12 (født 2010)
Skiptvet IL Jenter 13 (født 2009)
Skiptvet IL Jenter 14 (født 2008)
Skogstrand IL Jenter 11 (født 2011)
Skogstrand IL Jenter 11 (født 2011)
Skogstrand IL Jenter 11 (født 2011)
Slitu IF Jenter 13 (født 2009)
Slitu IF Jenter 13 (født 2009)
Son HK Jenter 14 (født 2008)
Son HK Jenter 15 (født 2007)
Spydeberg IL Gutter 7 (født 2015)
Spydeberg IL Blå Gutter 10 (født 2012)
Spydeberg IL Rød Gutter 10 (født 2012)
Spydeberg IL Grønn Gutter 10 (født 2012)
Spydeberg IL Gutter 12 (født 2010)
Spydeberg IL Gutter 15 (født 2007)
Spydeberg IL Blå Jenter 8 (født 2014)
Spydeberg IL Rød Jenter 8 (født 2014)
Spydeberg IL Hvit Jenter 8 (født 2014)
Spydeberg IL Jenter 8 (født 2014)
Spydeberg IL Jenter 9 (født 2013)
Spydeberg IL Jenter 9 (født 2013)
Spydeberg IL Rød Jenter 10 (født 2012)
Spydeberg IL Blå Jenter 10 (født 2012)
Spydeberg IL Jenter 12 (født 2010)
Spydeberg IL Jenter 13 (født 2009)
Spydeberg IL Jenter 14 (født 2008)
Spydeberg IL Jenter 15 (født 2007)
Spydeberg IL Jenter 20 (født 2002)
Storhamar Håndball Gutter 20 (født 2002)
Storhamar Håndball Senior Herrer
Søndre Høland Idretts og Ungdomslag Jenter 11 (født 2011)
Torp IF Torp2 Jenter 14 (født 2008)
Torp IF Torp1 Jenter 15 (født 2007)
Torp IF Senior Damer
Tune IL Jenter 13 (født 2009)
Tune IL Jenter 14 (født 2008)
Vansjø/Svinndal IL Gul Jenter 11 (født 2011)
Vansjø/Svinndal IL Blå Jenter 11 (født 2011)
Vestfossen IF Jenter 16 (født 2006)
Ås IL Jenter 13 (født 2009)
Ås IL Jenter 13 (født 2009)
Åssiden IF 5 div Senior Damer
Ørje IL Gutter 7 (født 2015)
Ørje IL Gutter 7 (født 2015)
Ørje IL Gutter 12 (født 2010)
Ørje IL Gutter 14 (født 2008)
Ørje IL Jenter 8 (født 2014)
Ørje IL Jenter 8 (født 2014)
Ørje IL Jenter 10 (født 2012)
Ørje IL Jenter 12 (født 2010)
Ørje IL Jenter 12 (født 2010)
Ørje IL Jenter 13 (født 2009)
Ørje IL Jenter 14 (født 2008)
Østsiden IL Fredrikstad Jenter 14 (født 2008)
Østsiden IL Fredrikstad Jenter 14 (født 2008)