Dette er resultatet fra Hudik Cup 2015. Se de seneste resultater fra Hudik Cup 2022 her.

Sidsjö-Böle IF

Import into your calendar
  Kampnr Tid Bane Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
12061700 fre. 12/06 17:00 fre. 12/06 Ullsätter C P11 Grp D Alnö IF 3 1 - 0 Sidsjö-Böle IF Grön      
12060501 fre. 12/06 17:40 fre. 12/06 Team Hudik Arena 1 F11 Grp B Sidsjö-Böle IF 1 3 - 2 Sundsvalls DFF 1      
12061101 fre. 12/06 17:40 fre. 12/06 Glysis A5 2 P12 Grp B Sidsjö-Böle IF 7 - 1 Bergsjö IF      
12061701 fre. 12/06 17:40 fre. 12/06 Ullsätter C P11 Grp I Sundsvalls FF Blå 3 - 3 Sidsjö-Böle IF Svart      
12060504 fre. 12/06 19:40 fre. 12/06 Team Hudik Arena 1 F11 Grp E Sidsjö-Böle IF 2 0 - 1 IFK Timrå      
12061704 fre. 12/06 20:20 fre. 12/06 Ullsätter C P10 Grp D Alnö IF 1 3 - 5 Sidsjö-Böle IF      
12062004 fre. 12/06 20:20 fre. 12/06 Ullsätter F P13 Grp E Sidsjö-Böle IF 1 - 4 Ope IF      
13060601 lør. 13/06 08:40 lør. 13/06 Team Hudik Arena 2 F11 Grp E Ope IF Blå 1 - 4 Sidsjö-Böle IF 2      
13061201 lør. 13/06 08:40 lør. 13/06 Glysis A5 3 P11 Grp I Sidsjö-Böle IF Svart 1 - 3 Nockebyhovs IF      
13061502 lør. 13/06 09:20 lør. 13/06 Ullsätter A P10 Grp D Sidsjö-Böle IF 4 - 1 Edsbyns IF 2      
13061802 lør. 13/06 09:20 lør. 13/06 Ullsätter D P11 Grp D Sidsjö-Böle IF Grön 2 - 0 Täby FK Skarpäng 1      
13060502 lør. 13/06 09:20 lør. 13/06 Team Hudik Arena 1 F10 Grp B Iggesunds IK 0 - 11 Sidsjö-Böle IF      
13060504 lør. 13/06 10:40 lør. 13/06 Team Hudik Arena 1 F11 Grp B Saltsjöbadens IF 2 0 - 0 Sidsjö-Böle IF 1      
13062104 lør. 13/06 11:20 lør. 13/06 Ullsätter G P13 Grp E Mälarhöjdens IK 8 - 0 Sidsjö-Böle IF      
13061107 lør. 13/06 12:40 lør. 13/06 Glysis A5 2 P12 Grp B Täby FK Ella 1 - 0 Sidsjö-Böle IF      
13061608 lør. 13/06 13:20 lør. 13/06 Ullsätter B P10 Grp D Sidsjö-Böle IF 2 - 0 Frösö IF 3      
13060608 lør. 13/06 13:20 lør. 13/06 Team Hudik Arena 2 F10 Grp B Sidsjö-Böle IF 2 - 0 IFK Östersund 2      
13061709 lør. 13/06 14:00 lør. 13/06 Ullsätter C P11 Grp I Sidsjö-Böle IF Svart 1 - 1 Stugsunds IK      
13060510 lør. 13/06 14:40 lør. 13/06 Team Hudik Arena 1 F11 Grp E Norrala IF 0 - 4 Sidsjö-Böle IF 2      
13062203 lør. 13/06 15:20 lør. 13/06 Sparbanken Arena A 1 P11 Grp D Sidsjö-Böle IF Grön 8 - 0 Bollnäs Gif Blå      
13062109 lør. 13/06 15:30 lør. 13/06 Ullsätter G P13 Grp E Sidsjö-Böle IF 0 - 1 Edsbyns IF      
13060612 lør. 13/06 16:00 lør. 13/06 Team Hudik Arena 2 F11 Grp B Kvarnsvedens IK 2 1 - 2 Sidsjö-Böle IF 1      
13061613 lør. 13/06 16:40 lør. 13/06 Ullsätter B P10 Grp D Norrala IF 1 - 3 Sidsjö-Böle IF      
13061213 lør. 13/06 16:40 lør. 13/06 Glysis A5 3 P12 Grp B Moffe BK 1 - 2 Sidsjö-Böle IF      
13060515 lør. 13/06 18:00 lør. 13/06 Team Hudik Arena 1 F10 Grp B Sidsjö-Böle IF 0 - 1 IFK Timrå      
13060616 lør. 13/06 18:40 lør. 13/06 Team Hudik Arena 2 F11 Grp E Sidsjö-Böle IF 2 5 - 0 Mälarhöjdens IK 2      
13062113 lør. 13/06 18:50 lør. 13/06 Ullsätter G P13 Grp E GIF Sundsvall 1 5 - 0 Sidsjö-Böle IF      
14062300 søn. 14/06 08:00 søn. 14/06 Sparbanken Arena A 2 P11 Slutspel A 1/16 Final Sidsjö-Böle IF Grön 3 - 2 P BIK SK      
14062401 søn. 14/06 08:40 søn. 14/06 Sparbanken Arena A 3 P11 Slutspel B 1/16 Final Frösö IF 1 - 2 P Sidsjö-Böle IF Svart      
14062101 søn. 14/06 08:50 søn. 14/06 Ullsätter G P13 Slutspel B 1/8 Final Ås IF 0 - 1 P Sidsjö-Böle IF      
14060602 søn. 14/06 09:20 søn. 14/06 Team Hudik Arena 2 F11 Slutspel A 1/4 Final Sidsjö-Böle IF 1 1 - 0 Sidsjö-Böle IF 2      
14060602 søn. 14/06 09:20 søn. 14/06 Team Hudik Arena 2 F11 Slutspel A 1/4 Final Sidsjö-Böle IF 1 1 - 0 Sidsjö-Böle IF 2      
14061703 søn. 14/06 10:00 søn. 14/06 Ullsätter C P12 Slutspel A 1/8 Final Strands IF Vit 2 - 0 Sidsjö-Böle IF      
14060504 søn. 14/06 10:40 søn. 14/06 Team Hudik Arena 1 F10 Slutspel A Semifinal Alnö IF 1 - 2 Sidsjö-Böle IF      
14062304 søn. 14/06 10:40 søn. 14/06 Sparbanken Arena A 2 P11 Slutspel A 1/8 Final Östersunds FK 1 - 0 Sidsjö-Böle IF Grön      
14062205 søn. 14/06 11:30 søn. 14/06 Sparbanken Arena A 1 P11 Slutspel B 1/8 Final Iggesunds IK 1 - 2 Sidsjö-Böle IF Svart      
14061506 søn. 14/06 12:10 søn. 14/06 Ullsätter A P10 Slutspel A 1/4 Final Sidsjö-Böle IF 1 - 0 Frösö IF 2      
14060105 søn. 14/06 12:20 søn. 14/06 Björkberg A P13 Slutspel B 1/4 Final Tierps IF 4 - 0 Sidsjö-Böle IF      
14060607 søn. 14/06 12:50 søn. 14/06 Team Hudik Arena 2 F11 Slutspel A Semifinal Matfors IF 2 - 1 Sidsjö-Böle IF 1      
14061008 søn. 14/06 13:30 søn. 14/06 Glysis A5 1 P11 Slutspel B 1/4 Final Kubikenborgs IF Svart 2 - 3 Sidsjö-Böle IF Svart      
14061709 søn. 14/06 14:10 søn. 14/06 Ullsätter C P10 Slutspel A Semifinal Sidsjö-Böle IF 6 - 0 Strands IF Vit      
14061010 søn. 14/06 15:00 søn. 14/06 Glysis A5 1 F10 Slutspel A Final Sidsjö-Böle IF 0 - 2 IFK Timrå      
14061611 søn. 14/06 15:30 søn. 14/06 Ullsätter B P11 Slutspel B Semifinal Ope IF 2 1 - 2 Sidsjö-Böle IF Svart      
14061011 søn. 14/06 16:00 søn. 14/06 Glysis A5 1 P10 Slutspel A Final Sidsjö-Böle IF 1 - 2 Täby FK Skarpäng      
14061612 søn. 14/06 16:30 søn. 14/06 Ullsätter B P11 Slutspel B Final Bollstanäs SK 1 - 4 Sidsjö-Böle IF Svart