Dette er resultater fra Hudik Cup 2015. Se de siste resultatene fra Hudik Cup 2022 her.

Kubikenborgs IF

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
12061601 fre. 12/06 17:40 fre. 12/06 Ullsätter B P11 Plj C Norrala IF Blå 1 - 1 Kubikenborgs IF Svart      
12061201 fre. 12/06 17:40 fre. 12/06 Glysis A5 3 P12 Plj A Kubikenborgs IF Gul 2 - 2 Strands IF Vit      
12061501 fre. 12/06 17:40 fre. 12/06 Ullsätter A P11 Plj K Kubikenborgs IF Gul 0 - 3 Bollnäs Gif Orange      
12060603 fre. 12/06 19:00 fre. 12/06 Team Hudik Arena 2 P10 Plj C Kubikenborgs IF Svart 3 - 0 Strands IF Röd      
12061004 fre. 12/06 19:40 fre. 12/06 Glysis A5 1 P12 Plj H Högs SK 2 - 2 Kubikenborgs IF Svart      
12060505 fre. 12/06 20:20 fre. 12/06 Team Hudik Arena 1 P10 Plj E Kubikenborgs IF Gul 1 - 5 Frösö IF 1      
13061002 lør. 13/06 09:20 lør. 13/06 Glysis A5 1 P12 Plj H Kubikenborgs IF Svart 2 - 1 IFK Östersund Lugnvik      
13061103 lør. 13/06 10:00 lør. 13/06 Glysis A5 2 P11 Plj C Kubikenborgs IF Svart 0 - 2 Täby FK Skarpäng 2      
13061504 lør. 13/06 10:40 lør. 13/06 Ullsätter A P11 Plj K Ullfors IK/Månkarbo IF 10 - 1 Kubikenborgs IF Gul      
13061205 lør. 13/06 11:20 lør. 13/06 Glysis A5 3 P12 Plj A Spånga IS 1 1 - 2 Kubikenborgs IF Gul      
13061106 lør. 13/06 12:00 lør. 13/06 Glysis A5 2 P12 Plj H Kubikenborgs IF Svart 1 - 1 FC Djursholm P03:2 2      
13061506 lør. 13/06 12:00 lør. 13/06 Ullsätter A P10 Plj E IFK Österåker 0 - 1 Kubikenborgs IF Gul      
13061607 lør. 13/06 12:40 lør. 13/06 Ullsätter B P10 Plj C Sund IF 3 - 5 Kubikenborgs IF Svart      
13061211 lør. 13/06 15:20 lør. 13/06 Glysis A5 3 P12 Plj H Täby FK Skarpäng Svart 3 - 0 Kubikenborgs IF Svart      
13061611 lør. 13/06 15:20 lør. 13/06 Ullsätter B P10 Plj E Kubikenborgs IF Gul 4 - 1 Valbo FF 2      
13062403 lør. 13/06 15:20 lør. 13/06 Sparbanken Arena A 3 P11 Plj C Kubikenborgs IF Svart 0 - 3 Östersunds FK      
13061212 lør. 13/06 16:00 lør. 13/06 Glysis A5 3 P12 Plj A IFK Östersund City Röd 0 - 0 Kubikenborgs IF Gul      
13061013 lør. 13/06 16:40 lør. 13/06 Glysis A5 1 P10 Plj C Kubikenborgs IF Svart 3 - 1 Edsbyns IF 1      
13062306 lør. 13/06 17:20 lør. 13/06 Sparbanken Arena A 2 P11 Plj K Frösö IF 4 - 3 Kubikenborgs IF Gul      
13061616 lør. 13/06 18:40 lør. 13/06 Ullsätter B P10 Plj E Strands IF Svart 0 - 1 Kubikenborgs IF Gul      
14061201 søn. 14/06 08:40 søn. 14/06 Glysis A5 3 P11 Slutspel B 1/16 Final Norrala IF Blå 2 - 1 Kubikenborgs IF Gul      
14061702 søn. 14/06 09:20 søn. 14/06 Ullsätter C P12 Slutspel A 1/8 Final Spånga IS 2 3 - 0 Kubikenborgs IF Gul      
14061002 søn. 14/06 09:20 søn. 14/06 Glysis A5 1 P10 Slutspel A 1/8 Final Kubikenborgs IF Gul 1 - 3 Frösö IF 2      
14061705 søn. 14/06 11:30 søn. 14/06 Ullsätter C P12 Slutspel B 1/8 Final Kubikenborgs IF Svart 5 - 0 Frösö IF Rosa      
14061205 søn. 14/06 11:30 søn. 14/06 Glysis A5 3 P11 Slutspel B 1/8 Final Kubikenborgs IF Svart 2 - 1 P Bollnäs Gif Blå      
14061606 søn. 14/06 12:10 søn. 14/06 Ullsätter B P10 Slutspel A 1/4 Final Strands IF Vit 2 - 1 Kubikenborgs IF Svart      
14061508 søn. 14/06 13:30 søn. 14/06 Ullsätter A P12 Slutspel B 1/4 Final Kubikenborgs IF Svart 1 - 2 Ope IF      
14061008 søn. 14/06 13:30 søn. 14/06 Glysis A5 1 P11 Slutspel B 1/4 Final Kubikenborgs IF Svart 2 - 3 Sidsjö-Böle IF Svart