Dette er resultater fra Hudik Cup 2015. Se de siste resultatene fra Hudik Cup 2021 her.

Siste resultat

Hudik Cup 2015 begynner
Slutt
12/6
13/6
14/6

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
14061011 sø 14/06 16:00 sø 14/06 Glysis B 1 P10 Slutspel A Finale Sidsjö-Böle IF 1 - 2 Täby FK Skarpäng      
14061512 sø 14/06 16:15 sø 14/06 Ullsätter A P10 Slutspel B Finale Frösö IF 1 2 - 4 IFK Österåker      
14061012 sø 14/06 17:00 sø 14/06 Glysis B 1 P11 Slutspel A Finale Sundsvalls FF Blå 1 - 3 Östersunds FK      
14061612 sø 14/06 16:30 sø 14/06 Ullsätter B P11 Slutspel B Finale Bollstanäs SK 1 - 4 Sidsjö-Böle IF Svart      
14061212 sø 14/06 17:00 sø 14/06 Glysis B 3 P12 Slutspel A Finale Spånga IS 2 1 - 3 Bollnäs Gif      
14061812 sø 14/06 16:30 sø 14/06 Ullsätter D P12 Slutspel B Finale FC Djursholm P03:3 1 0 - 1 Sundsvalls FF 2      
14062903 sø 14/06 16:00 sø 14/06 Sparbanken Arena D P13 Slutspel A Finale Västerås IK 7 - 6 P Mälarhöjdens IK      
14062110 sø 14/06 16:45 sø 14/06 Ullsätter G P13 Slutspel B Finale Söderala AIK 0 - 2 Edsbyns IF      
14062904 sø 14/06 17:00 sø 14/06 Sparbanken Arena D P14 Slutspel A Finale Svartviks IF 1 - 2 Västerås IK      
14061910 sø 14/06 17:15 sø 14/06 Ullsätter E P14 Slutspel B Finale Strands IF 1 - 0 IFK Östersund Röd      
14062902 sø 14/06 15:00 sø 14/06 Sparbanken Arena D P15 Slutspel A Finale Alnö IF 1 3 - 1 Alnö IF 2      
14060108 sø 14/06 15:00 sø 14/06 Björkberg A P15 Slutspel B Finale Frösö IF 8 - 0 Selånger FK      
14061010 sø 14/06 15:00 sø 14/06 Glysis B 1 F10 Slutspel A Finale Sidsjö-Böle IF 0 - 2 IFK Timrå      
14061208 sø 14/06 13:30 sø 14/06 Glysis B 3 F10 Slutspel B Finale IF Team Hudik 0 - 4 Norrala IF      
14061210 sø 14/06 15:00 sø 14/06 Glysis B 3 F11 Slutspel A Finale IFK Timrå 0 - 2 Matfors IF      
14060510 sø 14/06 15:30 sø 14/06 Team Hudik Arena 1 F11 Slutspel B Finale Sundsvalls DFF 2 1 - 5 Saltsjöbadens IF 2      
14061211 sø 14/06 16:00 sø 14/06 Glysis B 3 F12 Slutspel A Finale IF Team Hudik Svart 0 - 2 Selånger FK      
14060610 sø 14/06 16:00 sø 14/06 Team Hudik Arena 2 F12 Slutspel B Finale IF Team Hudik Röd 2 - 1 Hille IF      
14062905 sø 14/06 18:00 sø 14/06 Sparbanken Arena D F13 Slutspel A Finale Stuvsta IF 3 - 2 P Härnösands SK      
14062006 sø 14/06 14:00 sø 14/06 Ullsätter F F13 Slutspel B Finale Sundsvalls DFF 1 0 - 1 P Sundsvalls DFF 2      
14062900 sø 14/06 13:00 sø 14/06 Sparbanken Arena D F14 Slutspel A Finale Alnö IF 0 - 1 Täby FK 2      
14060307 sø 14/06 15:00 sø 14/06 Överås A F14 Slutspel B Finale IF Team Hudik/NIK 0 - 2 Bollnäs Gif      
14062901 sø 14/06 14:00 sø 14/06 Sparbanken Arena D F15 Slutspel A Finale AIK 2 - 3 P Frösö IF      
14060306 sø 14/06 14:00 sø 14/06 Överås A F15 Slutspel B Finale IFK Östersund 5 - 0 Edsbyns IF      
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
14061909 sø 14/06 15:50 sø 14/06 Ullsätter E P14 Slutspel B Semifinale Strands IF 2 - 1 Älandsbro AIK      
14062109 sø 14/06 15:50 sø 14/06 Ullsätter G P14 Slutspel B Semifinale IFK Östersund Röd 3 - 1 IFK Östersund Vit      
14061511 sø 14/06 15:30 sø 14/06 Ullsätter A P11 Slutspel B Semifinale Bollstanäs SK 2 - 0 Täby FK Skarpäng 1      
14061611 sø 14/06 15:30 sø 14/06 Ullsätter B P11 Slutspel B Semifinale Ope IF 2 1 - 2 Sidsjö-Böle IF Svart      
14061711 sø 14/06 15:30 sø 14/06 Ullsätter C P12 Slutspel B Semifinale Ope IF 0 - 3 FC Djursholm P03:3 1      
14061811 sø 14/06 15:30 sø 14/06 Ullsätter D P12 Slutspel B Semifinale Sundsvalls FF 2 1 - 0 P Spånga IS 1      
14061908 sø 14/06 15:00 sø 14/06 Ullsätter E P13 Slutspel B Semifinale Selånger FK Röd 1 - 3 Söderala AIK      
14062108 sø 14/06 15:00 sø 14/06 Ullsätter G P13 Slutspel B Semifinale Edsbyns IF 2 - 1 Tierps IF      
14061510 sø 14/06 14:50 sø 14/06 Ullsätter A P12 Slutspel A Semifinale Gif Sundvall 1 0 - 2 Spånga IS 2      
14061610 sø 14/06 14:50 sø 14/06 Ullsätter B P12 Slutspel A Semifinale FC Djursholm P03:2 1 0 - 5 Bollnäs Gif      
14061710 sø 14/06 14:50 sø 14/06 Ullsätter C P10 Slutspel B Semifinale Frösö IF 1 2 - 1 Sund IF      
14061810 sø 14/06 14:50 sø 14/06 Ullsätter D P10 Slutspel B Semifinale IFK Österåker 2 - 0 Alnö IF 3      
14060509 sø 14/06 14:40 sø 14/06 Team Hudik Arena 1 F12 Slutspel B Semifinale IF Team Hudik Röd 1 - 0 Tierps IF      
14060609 sø 14/06 14:40 sø 14/06 Team Hudik Arena 2 F12 Slutspel B Semifinale Hille IF 1 - 0 Kvarnsvedens IK      
14061009 sø 14/06 14:10 sø 14/06 Glysis B 1 F12 Slutspel A Semifinale IF Team Hudik Svart 3 - 2 P IFK Timrå 3      
14061209 sø 14/06 14:10 sø 14/06 Glysis B 3 F12 Slutspel A Semifinale Alnö IF Röd 0 - 4 Selånger FK      
14061509 sø 14/06 14:10 sø 14/06 Ullsätter A P11 Slutspel A Semifinale Sundsvalls FF Blå 2 - 1 Alnö IF 3      
14061609 sø 14/06 14:10 sø 14/06 Ullsätter B P11 Slutspel A Semifinale Alnö IF 2 1 - 2 Östersunds FK      
14061709 sø 14/06 14:10 sø 14/06 Ullsätter C P10 Slutspel A Semifinale Sidsjö-Böle IF 6 - 0 Strands IF Vit      
14061809 sø 14/06 14:10 sø 14/06 Ullsätter D P10 Slutspel A Semifinale Strands IF Svart 0 - 3 Täby FK Skarpäng      
14060107 sø 14/06 14:00 sø 14/06 Björkberg A P14 Slutspel A Semifinale Svartviks IF 2 - 1 Härnösands FF      
14060508 sø 14/06 14:00 sø 14/06 Team Hudik Arena 1 F11 Slutspel B Semifinale Kvarnsvedens IK 1 0 - 2 Saltsjöbadens IF 2      
14060608 sø 14/06 14:00 sø 14/06 Team Hudik Arena 2 F11 Slutspel B Semifinale Kvarnsvedens IK 2 0 - 1 Sundsvalls DFF 2      
14060807 sø 14/06 14:00 sø 14/06 Björkberg B P14 Slutspel A Semifinale Gif Sundvall 2 2 - 3 P Västerås IK      
14061907 sø 14/06 14:00 sø 14/06 Ullsätter E F13 Slutspel A Semifinale Härnösands SK 1 - 0 Heffnersklubbans Bk      
14062107 sø 14/06 14:00 sø 14/06 Ullsätter G F13 Slutspel A Semifinale Stuvsta IF 4 - 1 Selånger FK      
14061008 sø 14/06 13:30 sø 14/06 Glysis B 1 P11 Slutspel B 1/4 Final Kubikenborgs IF Svart 2 - 3 Sidsjö-Böle IF Svart      
14061508 sø 14/06 13:30 sø 14/06 Ullsätter A P12 Slutspel B 1/4 Final Kubikenborgs IF Svart 1 - 2 Ope IF      
14061608 sø 14/06 13:30 sø 14/06 Ullsätter B P12 Slutspel B 1/4 Final Moffe BK 0 - 2 FC Djursholm P03:3 1      
14061708 sø 14/06 13:30 sø 14/06 Ullsätter C P12 Slutspel B 1/4 Final Strands IF Svart 1 - 4 Sundsvalls FF 2      
14061808 sø 14/06 13:30 sø 14/06 Ullsätter D P12 Slutspel B 1/4 Final Spånga IS 1 3 - 2 Nockebyhovs IF 2