Detta är resultaten från Hudik Cup 2015. Se de senaste resultaten från Hudik Cup 2022 här.

Alnö IF

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
12060800 fre 12/06 17:00 fre 12/06 Björkberg B P15 Grp B Gif Sundvall 2 1 - 4 Alnö IF 1      
12061700 fre 12/06 17:00 fre 12/06 Ullsätter C P11 Grp D Alnö IF 3 1 - 0 Sidsjö-Böle IF Grön      
12061801 fre 12/06 17:40 fre 12/06 Ullsätter D P11 Grp F Iggesunds IK 1 - 3 Alnö IF 1      
12060502 fre 12/06 18:20 fre 12/06 Team Hudik Arena 1 F11 Grp A Matfors IF 3 - 0 Alnö IF 1      
12061902 fre 12/06 18:40 fre 12/06 Ullsätter E P13 Grp B Alnö IF 1 - 3 IFK Sundsvall      
12062902 fre 12/06 18:40 fre 12/06 Sparbanken Arena B F14 Grp A IF Team Hudik/NIK 0 - 0 Alnö IF      
12060102 fre 12/06 18:40 fre 12/06 Björkberg A P15 Grp A Selånger FK 1 - 7 Alnö IF 2      
12061003 fre 12/06 19:00 fre 12/06 Glysis A5 1 P12 Grp C Bollnäs Gif 1 - 1 Alnö IF 1      
12061702 fre 12/06 19:00 fre 12/06 Ullsätter C P11 Grp J Strands IF Vit 1 - 5 Alnö IF 2      
12062103 fre 12/06 19:30 fre 12/06 Ullsätter G F13 Grp C Sundsvalls DFF 2 0 - 3 Alnö IF      
12061704 fre 12/06 20:20 fre 12/06 Ullsätter C P10 Grp D Alnö IF 1 3 - 5 Sidsjö-Böle IF      
12061506 fre 12/06 21:00 fre 12/06 Ullsätter A F12 Grp D Alnö IF Vit 6 - 0 Sundsvalls DFF vit      
12061705 fre 12/06 21:00 fre 12/06 Ullsätter C F12 Grp E Alnö IF Röd 5 - 1 Iggesunds IK      
12060606 fre 12/06 21:00 fre 12/06 Team Hudik Arena 2 F11 Grp D Ope IF Vit 1 - 3 Alnö IF 2      
12062105 fre 12/06 21:10 fre 12/06 Ullsätter G P14 Grp A Svartviks IF 4 - 0 Alnö IF      
13061200 lör 13/06 08:00 lör 13/06 Glysis A5 3 F12 Grp B Hille IF 0 - 1 Alnö IF Gul      
13061000 lör 13/06 08:00 lör 13/06 Glysis A5 1 P12 Grp D Gefle IF Röd 3 - 3 Alnö IF 2      
13060100 lör 13/06 08:00 lör 13/06 Björkberg A P15 Grp B Alnö IF 1 2 - 2 Strands IF      
13060500 lör 13/06 08:00 lör 13/06 Team Hudik Arena 1 F10 Grp A IF Team Hudik 3 - 4 Alnö IF      
13061500 lör 13/06 08:00 lör 13/06 Ullsätter A P10 Grp A Alnö IF 3 5 - 1 Iggesunds IK      
13061700 lör 13/06 08:00 lör 13/06 Ullsätter C P10 Grp B Medskogsbrons BK 1 - 0 Alnö IF 2      
13061101 lör 13/06 08:40 lör 13/06 Glysis A5 2 P11 Grp F Alnö IF 1 7 - 2 Bollstanäs SK      
13061901 lör 13/06 08:50 lör 13/06 Ullsätter E F13 Grp C Alnö IF 3 - 0 IFK Östersund      
13061702 lör 13/06 09:20 lör 13/06 Ullsätter C P11 Grp D Bollnäs Gif Blå 0 - 6 Alnö IF 3      
13061602 lör 13/06 09:20 lör 13/06 Ullsätter B P10 Grp D Frösö IF 3 2 - 1 Alnö IF 1      
13060603 lör 13/06 10:00 lör 13/06 Team Hudik Arena 2 F11 Grp A Alnö IF 1 3 - 0 Mälarhöjdens IK 3      
13061903 lör 13/06 10:30 lör 13/06 Ullsätter E P13 Grp B Strands IF Vit 1 - 4 Alnö IF      
13060803 lör 13/06 10:30 lör 13/06 Björkberg B P15 Grp A Alnö IF 2 2 - 2 Bollnäs Gif/Hällbo IF      
13060302 lör 13/06 10:30 lör 13/06 Överås A F14 Grp A Alnö IF 2 - 0 Täby FK 2      
13061104 lör 13/06 10:40 lör 13/06 Glysis A5 2 P11 Grp J Alnö IF 2 5 - 0 Härnösands FF      
13060804 lör 13/06 11:20 lör 13/06 Björkberg B P15 Grp B Högs SK 1 - 2 Alnö IF 1      
13061805 lör 13/06 11:20 lör 13/06 Ullsätter D P12 Grp D Alnö IF 2 2 - 2 Täby FK Skarpäng Blå      
13060606 lör 13/06 12:00 lör 13/06 Team Hudik Arena 2 F10 Grp A Alnö IF 3 - 1 Norrala IF      
13061807 lör 13/06 12:40 lör 13/06 Ullsätter D P10 Grp B Alnö IF 2 2 - 2 Valbo FF 1      
13060304 lör 13/06 13:00 lör 13/06 Överås A P14 Grp A Alnö IF 0 - 5 Västerås IK      
13061008 lör 13/06 13:20 lör 13/06 Glysis A5 1 P12 Grp C Alnö IF 1 5 - 2 FC Djursholm P03:3 1      
13061708 lör 13/06 13:20 lör 13/06 Ullsätter C P10 Grp A Frösö IF 2 2 - 1 Alnö IF 3      
13062201 lör 13/06 14:00 lör 13/06 Sparbanken Arena A 1 F12 Grp D Edsbyns IF 0 - 2 Alnö IF Vit      
13060509 lör 13/06 14:00 lör 13/06 Team Hudik Arena 1 F11 Grp D Alnö IF 2 1 - 1 Saltsjöbadens IF 1      
13062401 lör 13/06 14:00 lör 13/06 Sparbanken Arena A 3 F12 Grp B Alnö IF Gul 1 - 0 IF Team Hudik Svart      
13061509 lör 13/06 14:00 lör 13/06 Ullsätter A P11 Grp F Alnö IF 1 2 - 2 Selånger FK 1      
13062202 lör 13/06 14:40 lör 13/06 Sparbanken Arena A 1 F12 Grp E Ope IF 0 - 3 Alnö IF Röd      
13061908 lör 13/06 14:40 lör 13/06 Ullsätter E F13 Grp C Alnö IF 4 - 3 Tyresö FF      
13062303 lör 13/06 15:20 lör 13/06 Sparbanken Arena A 2 P11 Grp D Täby FK Skarpäng 1 2 - 2 Alnö IF 3      
13060511 lör 13/06 15:20 lör 13/06 Team Hudik Arena 1 F11 Grp A Alnö IF 1 2 - 0 Kvarnsvedens IK 1      
13061512 lör 13/06 16:00 lör 13/06 Ullsätter A P12 Grp D Alnö IF 2 8 - 0 IFK Östersund City Vit      
13061712 lör 13/06 16:00 lör 13/06 Ullsätter C P10 Grp B Alnö IF 2 1 - 1 Strands IF Vit      
13060110 lör 13/06 16:20 lör 13/06 Björkberg A P15 Grp A Alnö IF 2 3 - 0 Delsbo IF      
13061813 lör 13/06 16:40 lör 13/06 Ullsätter D P10 Grp A Täby FK Skarpäng 5 - 0 Alnö IF 3      
13061513 lör 13/06 16:40 lör 13/06 Ullsätter A P10 Grp D Edsbyns IF 2 0 - 3 Alnö IF 1      
13060513 lör 13/06 16:40 lör 13/06 Team Hudik Arena 1 F10 Grp A Alnö IF 1 - 1 IFK Östersund 1      
13062205 lör 13/06 16:40 lör 13/06 Sparbanken Arena A 1 P11 Grp J Alnö IF 2 5 - 1 Ope IF 1      
13062111 lör 13/06 17:10 lör 13/06 Ullsätter G P13 Grp B Östersunds FK 1 - 3 Alnö IF      
13060111 lör 13/06 17:10 lör 13/06 Björkberg A F14 Grp A Alnö IF 1 - 1 Bollnäs Gif      
13062406 lör 13/06 17:20 lör 13/06 Sparbanken Arena A 3 P12 Grp C Alnö IF 1 7 - 0 Frösö IF Rosa      
13061615 lör 13/06 18:00 lör 13/06 Ullsätter B F12 Grp D Tierps IF 0 - 3 Alnö IF Vit      
13061912 lör 13/06 18:00 lör 13/06 Ullsätter E P14 Grp A Alnö IF 0 - 2 Strands IF      
13061715 lör 13/06 18:00 lör 13/06 Ullsätter C F11 Grp D Selånger FK 1 0 - 1 Alnö IF 2      
13062407 lör 13/06 18:00 lör 13/06 Sparbanken Arena A 3 F12 Grp B Heffnersklubbans Bk 0 - 2 Alnö IF Gul      
13061816 lör 13/06 18:40 lör 13/06 Ullsätter D P10 Grp D Alnö IF 1 1 - 0 Norrala IF      
13061016 lör 13/06 18:40 lör 13/06 Glysis A5 1 F12 Grp E IFK Timrå 3 2 - 0 Alnö IF Röd      
13060114 lör 13/06 19:40 lör 13/06 Björkberg A P15 Grp B Alnö IF 1 2 - 1 Frösö IF      
14060800 sön 14/06 08:00 sön 14/06 Björkberg B P15 Slutspel A 1/4 Final Alnö IF 2 4 - 1 Strands IF      
14061500 sön 14/06 08:00 sön 14/06 Ullsätter A P12 Slutspel A 1/16 Final Östersunds FK 0 - 3 Alnö IF 2      
14060300 sön 14/06 08:00 sön 14/06 Överås A F14 Slutspel A Semifinal Tierps IF 0 - 4 Alnö IF      
14062100 sön 14/06 08:00 sön 14/06 Ullsätter G P13 Slutspel A 1/8 Final Alnö IF 2 - 1 IFK Östersund      
14060501 sön 14/06 08:40 sön 14/06 Team Hudik Arena 1 F11 Slutspel A 1/8 Final Alnö IF 1 2 - 0 Sundsvalls DFF 1      
14062402 sön 14/06 09:20 sön 14/06 Sparbanken Arena A 3 F12 Slutspel A 1/8 Final Sundsvalls DFF vit 1 - 3 Alnö IF Röd      
14061602 sön 14/06 09:20 sön 14/06 Ullsätter B P12 Slutspel A 1/8 Final Täby FK Ella 2 - 3 Alnö IF 1      
14060502 sön 14/06 09:20 sön 14/06 Team Hudik Arena 1 F11 Slutspel A 1/4 Final Selånger FK 2 0 - 1 Alnö IF 2      
14062102 sön 14/06 09:40 sön 14/06 Ullsätter G P13 Slutspel A 1/4 Final Mälarhöjdens IK 1 - 0 Alnö IF      
14062403 sön 14/06 10:00 sön 14/06 Sparbanken Arena A 3 P11 Slutspel A 1/8 Final Alnö IF 3 7 - 1 Härnösands FF      
14060503 sön 14/06 10:00 sön 14/06 Team Hudik Arena 1 F11 Slutspel A 1/4 Final IFK Timrå 1 - 0 P Alnö IF 1      
14061503 sön 14/06 10:00 sön 14/06 Ullsätter A P12 Slutspel A 1/8 Final Täby FK Skarpäng Svart 3 - 0 Alnö IF 2      
14061203 sön 14/06 10:00 sön 14/06 Glysis A5 3 P11 Slutspel A 1/8 Final IFK Timrå 2 2 - 3 Alnö IF 2      
14060504 sön 14/06 10:40 sön 14/06 Team Hudik Arena 1 F10 Slutspel A Semifinal Alnö IF 1 - 2 Sidsjö-Böle IF      
14062404 sön 14/06 10:40 sön 14/06 Sparbanken Arena A 3 P11 Slutspel A 1/8 Final Alnö IF 1 0 - 2 Bollnäs Gif Orange      
14061604 sön 14/06 10:40 sön 14/06 Ullsätter B P10 Slutspel B 1/4 Final Alnö IF 2 0 - 2 Sund IF      
14061804 sön 14/06 10:40 sön 14/06 Ullsätter D P10 Slutspel B 1/4 Final Alnö IF 3 1 - 0 Frösö IF 3      
14060304 sön 14/06 11:30 sön 14/06 Överås A F13 Slutspel A 1/4 Final Alnö IF 1 - 2 Heffnersklubbans Bk      
14060804 sön 14/06 11:30 sön 14/06 Björkberg B P15 Slutspel A Semifinal BIK SK 2 - 3 Alnö IF 2      
14060104 sön 14/06 11:30 sön 14/06 Björkberg A P15 Slutspel A Semifinal Alnö IF 1 1 - 0 Essviks AIF      
14061106 sön 14/06 12:10 sön 14/06 Glysis A5 2 F12 Slutspel A 1/4 Final Alnö IF Gul 1 - 2 Alnö IF Röd      
14060606 sön 14/06 12:10 sön 14/06 Team Hudik Arena 2 P11 Slutspel A 1/4 Final IFK Timrå 3 0 - 2 Alnö IF 2      
14061006 sön 14/06 12:10 sön 14/06 Glysis A5 1 F12 Slutspel A 1/4 Final Alnö IF Vit 1 - 2 P IFK Timrå 3      
14061106 sön 14/06 12:10 sön 14/06 Glysis A5 2 F12 Slutspel A 1/4 Final Alnö IF Gul 1 - 2 Alnö IF Röd      
14061806 sön 14/06 12:10 sön 14/06 Ullsätter D P10 Slutspel A 1/4 Final Täby FK Skarpäng 5 - 0 Alnö IF 1      
14060506 sön 14/06 12:10 sön 14/06 Team Hudik Arena 1 P11 Slutspel A 1/4 Final Alnö IF 3 3 - 0 IFK Timrå 1      
14062605 sön 14/06 12:20 sön 14/06 Kungsvallen B P14 Slutspel B 1/4 Final IFK Östersund Vit 5 - 0 Alnö IF      
14060507 sön 14/06 12:50 sön 14/06 Team Hudik Arena 1 F11 Slutspel A Semifinal IFK Timrå 1 - 0 P Alnö IF 2      
14061607 sön 14/06 12:50 sön 14/06 Ullsätter B P12 Slutspel A 1/4 Final Alnö IF 1 0 - 1 Spånga IS 2      
14062900 sön 14/06 13:00 sön 14/06 Sparbanken Arena B F14 Slutspel A Final Alnö IF 0 - 1 Täby FK 2      
14061209 sön 14/06 14:10 sön 14/06 Glysis A5 3 F12 Slutspel A Semifinal Alnö IF Röd 0 - 4 Selånger FK      
14061509 sön 14/06 14:10 sön 14/06 Ullsätter A P11 Slutspel A Semifinal Sundsvalls FF Blå 2 - 1 Alnö IF 3      
14061609 sön 14/06 14:10 sön 14/06 Ullsätter B P11 Slutspel A Semifinal Alnö IF 2 1 - 2 Östersunds FK      
14061810 sön 14/06 14:50 sön 14/06 Ullsätter D P10 Slutspel B Semifinal IFK Österåker 2 - 0 Alnö IF 3      
14062902 sön 14/06 15:00 sön 14/06 Sparbanken Arena B P15 Slutspel A Final Alnö IF 1 3 - 1 Alnö IF 2      
14062902 sön 14/06 15:00 sön 14/06 Sparbanken Arena B P15 Slutspel A Final Alnö IF 1 3 - 1 Alnö IF 2