Detta är resultaten från Hudik Cup 2015. Se de senaste resultaten från Hudik Cup 2021 här.

IFK Timrå

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
12061000 fr 12/06 17:00 fr 12/06 Glysis B 1 F12 Grp A Sundsvalls DFF blå 2 - 2 IFK Timrå 1      
12061500 fr 12/06 17:00 fr 12/06 Ullsätter A P11 Grp E Strömsbruks IF/NFF 1 - 6 IFK Timrå 1      
12061102 fr 12/06 18:20 fr 12/06 Glysis B 2 F12 Grp C Selånger FK 3 - 0 IFK Timrå 2      
12061803 fr 12/06 19:00 fr 12/06 Ullsätter D P11 Grp B Strands IF Svart 1 - 1 IFK Timrå 3      
12060504 fr 12/06 19:40 fr 12/06 Team Hudik Arena 1 F11 Grp E Sidsjö-Böle IF 2 0 - 1 IFK Timrå      
12061504 fr 12/06 19:40 fr 12/06 Ullsätter A P11 Grp G IFK Timrå 2 4 - 2 Ope IF 2      
12061806 fr 12/06 21:00 fr 12/06 Ullsätter D F12 Grp E IFK Timrå 3 2 - 0 Ope IF      
12061905 fr 12/06 21:10 fr 12/06 Ullsätter E P13 Grp D Selånger FK Röd 3 - 2 IFK Timrå      
13060501 lö 13/06 08:40 lö 13/06 Team Hudik Arena 1 F11 Grp E IFK Timrå 2 - 0 Norrala IF      
13060602 lö 13/06 09:20 lö 13/06 Team Hudik Arena 2 F10 Grp B IFK Östersund 2 0 - 10 IFK Timrå      
13061803 lö 13/06 10:00 lö 13/06 Ullsätter D P11 Grp E IFK Timrå 1 6 - 1 IFK Bergvik      
13061603 lö 13/06 10:00 lö 13/06 Ullsätter B P11 Grp G Sund IF 0 - 1 IFK Timrå 2      
13060605 lö 13/06 11:20 lö 13/06 Team Hudik Arena 2 F11 Grp E IFK Timrå 2 - 0 Ope IF Blå      
13061005 lö 13/06 11:20 lö 13/06 Glysis B 1 P11 Grp B IFK Timrå 3 6 - 0 Ås IF      
13062004 lö 13/06 11:20 lö 13/06 Ullsätter F P13 Grp D IFK Timrå 2 - 3 Ås IF      
13062300 lö 13/06 13:20 lö 13/06 Sparbanken Arena A 2 F12 Grp A IFK Timrå 1 3 - 1 Hagaström SK      
13060508 lö 13/06 13:20 lö 13/06 Team Hudik Arena 1 F10 Grp B IFK Timrå 9 - 0 Iggesunds IK      
13061209 lö 13/06 14:00 lö 13/06 Glysis B 3 F12 Grp C IFK Timrå 2 5 - 0 Kvarnsvedens IK      
13060610 lö 13/06 14:40 lö 13/06 Team Hudik Arena 2 F11 Grp E Mälarhöjdens IK 2 0 - 0 IFK Timrå      
13062302 lö 13/06 14:40 lö 13/06 Sparbanken Arena A 2 F12 Grp E Iggesunds IK 0 - 0 IFK Timrå 3      
13061810 lö 13/06 14:40 lö 13/06 Ullsätter D P11 Grp G IFK Timrå 2 3 - 2 Norrala IF Vit      
13061909 lö 13/06 15:30 lö 13/06 Ullsätter E P13 Grp D IFK Timrå 0 - 3 Bollnäs Gif      
13062204 lö 13/06 16:00 lö 13/06 Sparbanken Arena A 1 P11 Grp E IFK Timrå 1 2 - 0 BIK SK      
13062404 lö 13/06 16:00 lö 13/06 Sparbanken Arena A 3 P11 Grp B IFK Timrå 3 4 - 2 Selånger FK 2      
13061014 lö 13/06 17:20 lö 13/06 Glysis B 1 F12 Grp A IFK Timrå 1 1 - 1 IF Team Hudik Röd      
13060515 lö 13/06 18:00 lö 13/06 Team Hudik Arena 1 F10 Grp B Sidsjö-Böle IF 0 - 1 IFK Timrå      
13061115 lö 13/06 18:00 lö 13/06 Glysis B 2 F12 Grp C IFK Timrå 2 1 - 1 Bollnäs Gif      
13061016 lö 13/06 18:40 lö 13/06 Glysis B 1 F12 Grp E IFK Timrå 3 2 - 0 Alnö IF Röd      
13061914 lö 13/06 19:40 lö 13/06 Ullsätter E P13 Grp D Västerås IK 6 - 0 IFK Timrå      
14061901 sö 14/06 08:50 sö 14/06 Ullsätter E P13 Slutspel B 1/8 Final Söderala AIK 3 - 1 IFK Timrå      
14062302 sö 14/06 09:20 sö 14/06 Sparbanken Arena A 2 F12 Slutspel A 1/8 Final IF Team Hudik Svart 2 - 0 IFK Timrå 2      
14061003 sö 14/06 10:00 sö 14/06 Glysis B 1 P11 Slutspel A 1/8 Final IFK Timrå 1 1 - 0 Ullfors IK/Månkarbo IF      
14061203 sö 14/06 10:00 sö 14/06 Glysis B 3 P11 Slutspel A 1/8 Final IFK Timrå 2 2 - 3 Alnö IF 2      
14060503 sö 14/06 10:00 sö 14/06 Team Hudik Arena 1 F11 Slutspel A 1/4 Final IFK Timrå 1 - 0 P Alnö IF 1      
14061103 sö 14/06 10:00 sö 14/06 Glysis B 2 P11 Slutspel A 1/8 Final IFK Timrå 3 1 - 0 P Sundsvalls FF Röd      
14060604 sö 14/06 10:40 sö 14/06 Team Hudik Arena 2 F10 Slutspel A Semifinal IFK Timrå 3 - 0 IFK Östersund 1      
14060606 sö 14/06 12:10 sö 14/06 Team Hudik Arena 2 P11 Slutspel A 1/4 Final IFK Timrå 3 0 - 2 Alnö IF 2      
14062406 sö 14/06 12:10 sö 14/06 Sparbanken Arena A 3 F12 Slutspel A 1/4 Final IFK Timrå 1 0 - 1 IF Team Hudik Svart      
14060506 sö 14/06 12:10 sö 14/06 Team Hudik Arena 1 P11 Slutspel A 1/4 Final Alnö IF 3 3 - 0 IFK Timrå 1      
14061006 sö 14/06 12:10 sö 14/06 Glysis B 1 F12 Slutspel A 1/4 Final Alnö IF Vit 1 - 2 P IFK Timrå 3      
14060507 sö 14/06 12:50 sö 14/06 Team Hudik Arena 1 F11 Slutspel A Semifinal IFK Timrå 1 - 0 P Alnö IF 2      
14061009 sö 14/06 14:10 sö 14/06 Glysis B 1 F12 Slutspel A Semifinal IF Team Hudik Svart 3 - 2 P IFK Timrå 3      
14061010 sö 14/06 15:00 sö 14/06 Glysis B 1 F10 Slutspel A Final Sidsjö-Böle IF 0 - 2 IFK Timrå      
14061210 sö 14/06 15:00 sö 14/06 Glysis B 3 F11 Slutspel A Final IFK Timrå 0 - 2 Matfors IF