Detta är resultaten från Hudik Cup 2017. Se de senaste resultaten från Hudik Cup 2021 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Alnö IF Pojkar 10
Alnö IF Pojkar 10
Alnö IF Pojkar 10
Alnö IF Röd Pojkar 11
Alnö IF Vit Pojkar 11
Alnö IF Pojkar 12
Alnö IF Pojkar 12
Alnö IF Pojkar 12
Alnö IF Flickor 10
Alnö IF Flickor 12
Alnö IF Flickor 13
Alnö IF Flickor 13
Alnö IF Flickor 14
Alnö IF Flickor 14
Bagarmossen Kärrtorp BK Pojkar 15
Bergsjö IF Pojkar 14
Bergsjö IF Flickor 13
BIK SK Pojkar 12
BIK SK Flickor 13
Bollnäs Gif Pojkar 12
Bollstanäs SK Gul Pojkar 10
Bollstanäs SK Grön Pojkar 10
Brunflo FK Flickor 12
Delsbo IF Pojkar 12
Delsbo IF Pojkar 13
Edsbyns IF Röd Pojkar 10
Edsbyns IF Blå Pojkar 10
Edsbyns IF Pojkar 11
Edsbyns IF Röd Pojkar 13
Edsbyns IF Blå Pojkar 13
Edsbyns IF FF Pojkar 15
Essviks AIF Pojkar 11
Forsa IF Pojkar 10
Forsa IF Pojkar 11
Forsa IF Pojkar 13
Frösö IF Pojkar 11
Frösö IF Pojkar 11
Frösö IF Pojkar 12
Frösö IF Pojkar 12
Frösö IF Pojkar 12
Frösö IF Pojkar 13
Frösö IF Pojkar 14
Frösö IF Pojkar 15
Frösö IF Flickor 12
Frösö IF Flickor 12
Frösö IF Flickor 13
Frösö IF Flickor 14
Gefle IF Flickor 12
Gefle IF Flickor 13
GIF Sundsvall Pojkar 13
GIF Sundsvall Pojkar 14
GIF Sundsvall Pojkar 15
Hagaströms SK Svart Pojkar 13
Hagaströms SK Gul Pojkar 13
Hammarby IF FF Flickor 11
Hanvikens SK Pojkar 14
Hille IF Pojkar 15
Högbo AIK Pojkar 11
Högbo AIK Flickor 11
Högs SK Röd Pojkar 10
Högs SK Vit Pojkar 10
Högs SK Pojkar 14
IF Brommapojkarna Flickor 11
IFK Timrå Pojkar 10
IFK Timrå Pojkar 10
IFK Timrå Pojkar 11
IFK Timrå Pojkar 11
IFK Timrå Pojkar 11
IFK Timrå Pojkar 14
IFK Timrå Pojkar 15
IFK Timrå Flickor 10
IFK Timrå Flickor 11
IFK Timrå Flickor 14
IFK Östersund City Pojkar 10
IFK Östersund Röd Pojkar 12
IFK Östersund Pojkar 13
IFK Östersund Pojkar 14
IFK Östersund Röd Flickor 12
IFK Östersund Vit Flickor 12
IFK Östersund Flickor 14
IFK Östersund Flickor 15
IFK Östersund Chelsea Pojkar 12
IFK Östersund Lugnvik Pojkar 12
IFK Östersund Real Pojkar 11
IFK Östersund Real Pojkar 11
IF Team Hudik Flickor 10
IF Team Hudik Flickor 10
IF Team Hudik Flickor 11
IF Team Hudik Flickor 12
IF Team Hudik Flickor 13
IF Team Hudik Flickor 14
IF Team Hudik Flickor 15
IF VP Flickor 14
Iggesunds IK Pojkar 13
Iggesunds IK Pojkar 14
Iggesunds IK Flickor 14
IK Frej Gul Pojkar 11
IK Frej Vit Pojkar 11
IK Frej Röd Pojkar 11
IK Frej Svart Pojkar 11
IK Sätra Pojkar 12
IK Sätra Flickor 12
Järpens IF Flickor 13
Kovlands IF Pojkar 14
Kubikenborg IF Kuben Gul Pojkar 13
Kubikenborg IF Kuben Svart Pojkar 13
Kubikenborg IF Gul Pojkar 12
Kubikenborgs IF Svart Pojkar 10
Kubikenborgs IF Gul Pojkar 10
Kubikenborgs IF Pojkar 11
Lagunda AIK/IK Nordia Pojkar 13
Ljusdals IF Pojkar 11
Ljusdals IF Pojkar 11
Ljusdals IF Pojkar 12
Ljusdals IF Pojkar 12
Ljusdals IF Pojkar 12
Ljusdals IF Pojkar 14
Matfors IF Pojkar 11
Matfors IF Pojkar 14
Matfors IF Blå Flickor 10
Matfors IF Vit Flickor 10
Matfors IF Flickor 11
Matfors IF Flickor 13
Moffe BK Pojkar 11
Moffe BK Pojkar 13
Mälarhöjdens IK Flickor 13
Mälarhöjdens IK Flickor 13
Mörsils IF Flickor 15
Njurunda IK Flickor 11
Njurunda IK Flickor 12
Njurunda SK Pojkar 11
Njurunda SK Pojkar 11
Nockebyhovs IF Pojkar 14
Norrala IF Pojkar 11
Norrala IF Pojkar 11
Norrala IF Vit Pojkar 13
Norrala IF Röd Pojkar 13
Norrala IF Blå Pojkar 13
Norrala IF Pojkar 14
Norrala IF Flickor 10
Norrala IF Flickor 11
Norrala IF Flickor 12
Norrala IF Flickor 13
Norrtulls SK Flickor 12
Norrtulls SK Flickor 13
Näsvikens IK Pojkar 11
Näsvikens IK Flickor 14
Ope IF Pojkar 11
Ope IF Pojkar 11
Ope IF Pojkar 11
Ope IF Pojkar 12
Ope IF Pojkar 13
Ope IF Blå Flickor 11
Ope IF Vit Flickor 11
Ope IF Flickor 12
Ope IF Flickor 13
Ope IF Flickor 13
Ope IF Flickor 15
Ope IF Odensala Pojkar 12
Saltsjö-Boo IF Flickor 14
Saltsjö-Boo IF Flickor 14
Sandvikens IF Pojkar 14
Selånger Flickor 13
Selånger FK Röd Pojkar 11
Selånger FK Blå Pojkar 11
Selånger FK Pojkar 12
Selånger FK Pojkar 12
Selånger FK Pojkar 14
Selånger FK Pojkar 15
Selånger FK Pojkar 15
Sidsjö Böle IF Flickor 10
Sidsjö-Böle IF Pojkar 11
Sidsjö-Böle IF Flickor 12
Sollentuna FK Grön Pojkar 10
Sollentuna FK Vit Pojkar 10
Sollentuna FK Svart Pojkar 10
Sollentuna FK Pojkar 13
Sollentuna FK Pojkar 13
Stensätra IF Pojkar 11
Stensätra IF Pojkar 11
Storkyrkopojkarna Pojkar 11
Strands IF Vit Pojkar 10
Strands IF Svart Pojkar 10
Strands IF Vit Pojkar 11
Strands IF Svart Pojkar 11
Strands IF Röd Pojkar 12
Strands IF Svart Pojkar 12
Strands IF Vit Pojkar 12
Strands IF Svart Pojkar 13
Strands IF Vit Pojkar 13
Strands IF Svart Pojkar 14
Strands IF Vit Pojkar 14
Strands IF Vit Pojkar 15
Strands IF Svart Pojkar 15
Strömsbergs IF Pojkar 12
Strömsbergs IF Pojkar 15
Strömsbruks IF/NFF Flickor 11
Stugsunds IK Pojkar 14
Sundbybergs IK Pojkar 13
Sund IF Pojkar 11
Sund IF P05/06 Pojkar 12
Sund IF P/F 04/05 Pojkar 13
Sund IF Pojkar 15
Sundsvalls FF P04 Röd Pojkar 13
Sundsvalls FF P04 Blå Pojkar 13
Sundsvalls FF Pojkar 14
Sundsvalls FF Flickor 11
Sundsvalls FF Flickor 12
Sundsvalls FF Flickor 13
Sundsvalls FF Flickor 14
Sunnersta AIF Pojkar 12
Sunnersta AIF Pojkar 12
Surahammars FK Flickor 15
Svartviks IF Pojkar 12
Svartviks IF Pojkar 13
Söderala AIK Pojkar 15
Söråker FF Pojkar 13
Söråkers FF Pojkar 11
Tallkrogens IF Pojkar 11
Tallkrogens IF Pojkar 11
Tierps IF Pojkar 13
Tierps IF Pojkar 15
Tierps IF Flickor 11
Tierps IF Flickor 14
Tierps IF Flickor 15
Triangelns IK Svart Pojkar 11
Triangelns IK Grön Pojkar 11
Tungelsta IF Pojkar 14
Täby FK Pojkar 14
Täby FK Vit Flickor 13
Täby FK Blå Flickor 13
Täby FK Flickor 14
Täby FK Ella Pojkar 13
Täby FK-U1 Pojkar 14
Ullfors IK/Månkarbo IF Pojkar 12
Ullfors IK/Månkarbo IF Pojkar 13
Valbo FF Pojkar 12
Valbo FF Flickor 14
Vendelsö IK Flickor 14
Vikarby IK Pojkar 11
Värmdö IF Pojkar 15
Värmdö IF Pojkar 15
Åbyggeby FK Flickor 11
Ås IF Flickor 12
Älandsbro AIK Pojkar 12
Älvsjö AIK Pojkar 13
Älvsjö AIK Flickor 11
Älvsjö AIK Flickor 11
Örby IS Pojkar 11
Örby IS Pojkar 11
Östersunds BK Pojkar 14
Östersunds FK Pojkar 11
Östersunds FK Pojkar 13