List of registered teams

Club Team name Category
Alnö IF Vit Pojkar 10 (födda 2010)
Alnö IF Röd Pojkar 10 (födda 2010)
Alnö IF Röd Pojkar 11 (födda 2009)
Alnö IF Vit Pojkar 11 (födda 2009)
Alnö IF Röd/Vit Pojkar 12 (födda 2008)
Alnö IF Röd Pojkar 12 (födda 2008)
Alnö IF Vit Pojkar 12 (födda 2008)
Alnö IF Pojkar 14 (födda 2006)
Alnö IF Röd/Vit Flickor 10 (födda 2010)
Alnö IF Röd Flickor 10 (födda 2010)
Alnö IF Vit Flickor 10 (födda 2010)
Alnö IF Vit Flickor 11 (födda 2009)
Alnö IF Röd Flickor 11 (födda 2009)
Alnö IF Röd Flickor 12 (födda 2008)
Alnö IF Vit Flickor 12 (födda 2008)
Alnö IF Flickor 13 (födda 2007)
Bele Barkarby FF Svart Flickor 11 (födda 2009)
Bik SK Röd Pojkar 11 (födda 2009)
Bik SK Vit Pojkar 11 (födda 2009)
Bik SK Pojkar 12 (födda 2008)
Bik SK Pojkar 13 (födda 2007)
Bik SK Flickor 11 (födda 2009)
Bik SK Flickor 12 (födda 2008)
Bik SK Flickor 13 (födda 2007)
Bollnäs Gif FF Pojkar 13 (födda 2007)
Bollnäs Gif FF Flickor 15 (födda 2005)
Brunflo FK Pojkar 12 (födda 2008)
Bälinge IF Pojkar 14 (födda 2006)
Delsbo IF Pojkar 12 (födda 2008)
Delsbo IF Pojkar 15 (födda 2005)
Delsbo IF Flickor 14 (födda 2006)
Domsjö IF Pojkar 13 (födda 2007)
Domsjö IF Flickor 13 (födda 2007)
Domsjö IF Flickor 14 (födda 2006)
Domsjö IF Flickor 15 (födda 2005)
Edsbyns IF FF Pojkar 13 (födda 2007)
Edsbyns IF FF Flickor 12 (födda 2008)
Enebybergs IF Flickor 13 (födda 2007)
Enskede IK Svart Flickor 10 (födda 2010)
Enskede IK Röd Flickor 10 (födda 2010)
Enskede IK Flickor 14 (födda 2006)
Enångers IK Pojkar 11 (födda 2009)
Enångers IK Pojkar 11 (födda 2009)
Enångers IK Pojkar 12 (födda 2008)
Enångers IK Pojkar 13 (födda 2007)
Enångers IK Flickor 13 (födda 2007)
Forsa IF Pojkar 11 (födda 2009)
Forsa IF Pojkar 12 (födda 2008)
Forsa IF Pojkar 13 (födda 2007)
Forsa IF Pojkar 14 (födda 2006)
Frösö IF Svart Pojkar 10 (födda 2010)
Frösö IF Rosa Pojkar 10 (födda 2010)
Frösö IF Vit Pojkar 11 (födda 2009)
Frösö IF Rosa Pojkar 11 (födda 2009)
Frösö IF Svart Pojkar 12 (födda 2008)
Frösö IF Vit Pojkar 12 (födda 2008)
Frösö IF Blå Pojkar 12 (födda 2008)
Frösö IF Vit Pojkar 13 (födda 2007)
Frösö IF Rosa Pojkar 13 (födda 2007)
Frösö IF Pojkar 14 (födda 2006)
Frösö IF Pojkar 15 (födda 2005)
Frösö IF Svart Flickor 10 (födda 2010)
Frösö IF Rosa Flickor 10 (födda 2010)
Frösö IF Flickor 11 (födda 2009)
Frösö IF Vit Flickor 12 (födda 2008)
Frösö IF Rosa Flickor 12 (födda 2008)
Frösö IF Flickor 13 (födda 2007)
Gamla Upsala SK Pojkar 14 (födda 2006)
Gefle IF Pojkar 11 (födda 2009)
Gefle IF Flickor 13 (födda 2007)
GIF Sundsvall Vit Pojkar 12 (födda 2008)
GIF Sundsvall Blå Pojkar 12 (födda 2008)
Hagaströms SK Pojkar 11 (födda 2009)
Hagaströms SK Svart Flickor 12 (födda 2008)
Hagaströms SK Gul Flickor 12 (födda 2008)
Hammarby IF Pojkar 10 (födda 2010)
Hammarby IF Pojkar 11 (födda 2009)
Hammarby IF Flickor 12 (födda 2008)
Hammarby IF Flickor 13 (födda 2007)
Heffnersklubbans BK Flickor 14 (födda 2006)
Heffnersklubbans BK Flickor 15 (födda 2005)
Hille IF Svart Pojkar 11 (födda 2009)
Hille IF Gul Pojkar 11 (födda 2009)
Hille IF Pojkar 15 (födda 2005)
Hille IF Flickor 13 (födda 2007)
Härnösands AIK Pojkar 13 (födda 2007)
Härnösands SK Flickor 15 (födda 2005)
Hög SK/IF Team Hudik 2 Flickor 14 (födda 2006)
Högs SK Pojkar 13 (födda 2007)
Högs SK Pojkar 15 (födda 2005)
Högs SK Röd Flickor 11 (födda 2009)
Högs SK Vit Flickor 11 (födda 2009)
Högs SK Flickor 13 (födda 2007)
Högs SK/IF Team Hudik 1 Flickor 14 (födda 2006)
IF Brommapojkarna Pojkar 13 (födda 2007)
IF Brommapojkarna Flickor 10 (födda 2010)
IF Brommapojkarna Lag 2 Flickor 15 (födda 2005)
IFK Stocksund Eurotema Pojkar 13 (födda 2007)
IFK Stocksund Indol Pojkar 13 (födda 2007)
IFK Timrå Vit Pojkar 12 (födda 2008)
IFK Timrå Vit/Blå Pojkar 12 (födda 2008)
IFK Timrå Pojkar 13 (födda 2007)
IFK Timrå Flickor 11 (födda 2009)
IFK Timrå Flickor 13 (födda 2007)
IFK Timrå Flickor 14 (födda 2006)
IFK Timrå Flickor 15 (födda 2005)
IFK Viksjö Pojkar 14 (födda 2006)
IFK Östersund Z Pojkar 10 (födda 2010)
IFK Östersund Z Pojkar 11 (födda 2009)
IFK Östersund Lugnvik Pojkar 11 (födda 2009)
IFK Östersund Z Pojkar 12 (födda 2008)
IFK Östersund Madrid Pojkar 12 (födda 2008)
IFK Östersund City Pojkar 13 (födda 2007)
IFK Östersund Pojkar 14 (födda 2006)
IFK Östersund Flickor 11 (födda 2009)
IFK Östersund Flickor 13 (födda 2007)
IFK Östersund Flickor 14 (födda 2006)
IFK Östersund Flickor 15 (födda 2005)
IF Team Hudik Flickor 10 (födda 2010)
IF Team Hudik Vit Flickor 11 (födda 2009)
IF Team Hudik Röd Flickor 11 (födda 2009)
IF Team Hudik Flickor 12 (födda 2008)
IF Team Hudik Flickor 13 (födda 2007)
IF Team Hudik Flickor 15 (födda 2005)
IF VP Blå Flickor 12 (födda 2008)
IF VP Orange Flickor 12 (födda 2008)
Iggesunds IK Pojkar 11 (födda 2009)
Iggesunds IK Pojkar 12 (födda 2008)
IK Frej Täby Flickor 14 (födda 2006)
IK Huge Blå Pojkar 11 (födda 2009)
IK Huge Vit Pojkar 11 (födda 2009)
IK Huge Röd Pojkar 11 (födda 2009)
IK Huge Vit Pojkar 13 (födda 2007)
IK Huge Blå Pojkar 13 (födda 2007)
IK Huge Flickor 15 (födda 2005)
Ilsbo SK Pojkar 13 (födda 2007)
Indals IF/Kovlands IF Pojkar 10 (födda 2010)
Indals IF/Kovlands IF Pojkar 11 (födda 2009)
Kovlands IF Flickor 12 (födda 2008)
Kubikenborgs IF Pojkar 14 (födda 2006)
Kubikenborgs IF Pojkar 15 (födda 2005)
Kubikenborgs IF Pojkar 15 (födda 2005)
Kungsnäs FC Svart Pojkar 10 (födda 2010)
Kungsnäs FC Vit Pojkar 10 (födda 2010)
Kungsnäs FC Svart Pojkar 11 (födda 2009)
Kungsnäs FC Vit Pojkar 11 (födda 2009)
Kungsnäs FC Svart Pojkar 13 (födda 2007)
Kungsnäs FC Vit Pojkar 13 (födda 2007)
Kungsnäs FC Flickor 13 (födda 2007)
Ljusdal IF Flickor 11 (födda 2009)
Ljusdal IF Flickor 12 (födda 2008)
Lucksta IF Flickor 12 (födda 2008)
Lucksta IF Flickor 14 (födda 2006)
Matfors IF Pojkar 10 (födda 2010)
Matfors IF Pojkar 11 (födda 2009)
Matfors IF Orange Pojkar 12 (födda 2008)
Matfors IF Blå Pojkar 12 (födda 2008)
Matfors IF Pojkar 14 (födda 2006)
Matfors IF Flickor 10 (födda 2010)
Matfors IF Flickor 11 (födda 2009)
Matfors IF Flickor 12 (födda 2008)
Medskogsbrons BK Pojkar 12 (födda 2008)
Medskogsbrons BK Flickor 11 (födda 2009)
Medskogsbrons BK Flickor 12 (födda 2008)
Moffe BK Pojkar 11 (födda 2009)
Moffe BK Pojkar 11 (födda 2009)
Moffe BK Pojkar 13 (födda 2007)
Mälarhöjdens IK Röd Pojkar 13 (födda 2007)
Mälarhöjdens IK Blå Pojkar 13 (födda 2007)
Mälarhöjdens IK Grön Pojkar 13 (födda 2007)
Mälarhöjdens IK Flickor 13 (födda 2007)
Njurunda IK Flickor 13 (födda 2007)
Norrala IF Pojkar 10 (födda 2010)
Norrala IF Pojkar 11 (födda 2009)
Norrala IF Pojkar 12 (födda 2008)
Norrala IF Pojkar 13 (födda 2007)
Norrala IF Blå Pojkar 14 (födda 2006)
Norrala IF Vit Pojkar 14 (födda 2006)
Norrala IF Flickor 11 (födda 2009)
Norrala IF Flickor 12 (födda 2008)
Norrala IF Flickor 13 (födda 2007)
Norrala IF Flickor 15 (födda 2005)
Näsvikens IK Pojkar 13 (födda 2007)
Ope IF Pojkar 11 (födda 2009)
Ope IF Pojkar 11 (födda 2009)
Ope IF Pojkar 11 (födda 2009)
Ope IF City Pojkar 12 (födda 2008)
Ope IF Real Pojkar 12 (födda 2008)
Ope IF Pojkar 13 (födda 2007)
Ope IF Blå Flickor 11 (födda 2009)
Ope IF Vit Flickor 11 (födda 2009)
Ope IF Vit Flickor 12 (födda 2008)
Ope IF Blå Flickor 12 (födda 2008)
Ope IF Vit Flickor 13 (födda 2007)
Ope IF Blå Flickor 13 (födda 2007)
Ope IF Flickor 14 (födda 2006)
Ope IF Flickor 15 (födda 2005)
Rengsjö SK Vit Pojkar 11 (födda 2009)
Rengsjö SK Blå Pojkar 11 (födda 2009)
Rengsjö SK Pojkar 12 (födda 2008)
Rönninge Salem Fotboll Lätt Pojkar 15 (födda 2005)
SDFF Blå Flickor 12 (födda 2008)
SDFF Vit Flickor 12 (födda 2008)
Selånger FK Blå Pojkar 12 (födda 2008)
Selånger FK Röd Pojkar 12 (födda 2008)
Selånger FK Blå Pojkar 15 (födda 2005)
Selånger FK Röd Pojkar 15 (födda 2005)
Selånger FK Blå Flickor 11 (födda 2009)
Selånger FK Röd Flickor 11 (födda 2009)
Selånger FK Flickor 12 (födda 2008)
Selånger FK Flickor 13 (födda 2007)
Selånger FK Flickor 15 (födda 2005)
Sidsjö-Böle Pojkar 11 (födda 2009)
Sidsjö Böle IF Grön Pojkar 12 (födda 2008)
Sidsjö-Böle IF Pojkar 14 (födda 2006)
Sidsjö-Böle IF Flickor 11 (födda 2009)
Sidsjö-Böle IF Grön Flickor 12 (födda 2008)
Sidsjö-Böle IF Svart Flickor 12 (födda 2008)
Sidsjö-Böle IF Gul Flickor 12 (födda 2008)
Sidsjö-Böle IF Flickor 13 (födda 2007)
Sidsjö-Böle IF Flickor 14 (födda 2006)
Sollefteå GIF FF Pojkar 11 (födda 2009)
Sollentuna FK Silverdal 1 Pojkar 13 (födda 2007)
Sollentuna FK Silverdal 2 Pojkar 13 (födda 2007)
Sollentuna FK Flickor 11 (födda 2009)
Sollentuna FK Svart Flickor 11 (födda 2009)
Sollentuna FK Flickor 15 (födda 2005)
Sollentuna FK Helenelund Pojkar 14 (födda 2006)
Strands IF Svart Pojkar 10 (födda 2010)
Strands IF Vit Pojkar 10 (födda 2010)
Strands IF Röd Pojkar 10 (födda 2010)
Strands IF Svart Pojkar 11 (födda 2009)
Strands IF Röd Pojkar 11 (födda 2009)
Strands IF Vit Pojkar 11 (födda 2009)
Strands IF Blå Pojkar 11 (födda 2009)
Strands IF Vit Pojkar 12 (födda 2008)
Strands IF Svart Pojkar 12 (födda 2008)
Strands IF Svart Pojkar 13 (födda 2007)
Strands IF Röd Pojkar 13 (födda 2007)
Strands IF Vit Pojkar 13 (födda 2007)
Strands IF Vit Pojkar 14 (födda 2006)
Strands IF Svart Pojkar 14 (födda 2006)
Strands IF Svart Pojkar 15 (födda 2005)
Strands IF Vit Pojkar 15 (födda 2005)
Strömsbergs IF Pojkar 11 (födda 2009)
Strömsbergs IF Pojkar 12 (födda 2008)
Strömsbergs IF Pojkar 13 (födda 2007)
Strömsbro IF Flickor 13 (födda 2007)
Strömsbruks IF Pojkar 13 (födda 2007)
Stugsunds IK Pojkar 14 (födda 2006)
Stöde IF Flickor 12 (födda 2008)
Stöde IF Flickor 13 (födda 2007)
Sund IF Pojkar 15 (födda 2005)
Sundsvall FF Flickor 13 (födda 2007)
Sundsvalls FF Vit Pojkar 11 (födda 2009)
Sundsvalls FF Blå Pojkar 11 (födda 2009)
Sundsvalls FF Pojkar 13 (födda 2007)
Sundsvalls FF Pojkar 14 (födda 2006)
Sundsvalls FF Pojkar 14 (födda 2006)
Sundsvalls FF Pojkar 15 (födda 2005)
Sundsvalls FF Flickor 11 (födda 2009)
Sundsvalls FF Blå Flickor 12 (födda 2008)
Sundsvalls FF Röd Flickor 12 (födda 2008)
Sundsvalls FF Flickor 14 (födda 2006)
Sundsvalls FF Flickor 15 (födda 2005)
Svartviks IF Pojkar 15 (födda 2005)
Söråkers FF Pojkar 13 (födda 2007)
Söråkers FF Pojkar 14 (födda 2006)
Söråkers FF Flickor 11 (födda 2009)
Söråkers FF Flickor 13 (födda 2007)
Teg Södra Umeå IF Pojkar 13 (födda 2007)
Tierps IF Flickor 14 (födda 2006)
Tyresö FF Pojkar 13 (födda 2007)
Täby FK Skarpäng Vit Pojkar 11 (födda 2009)
Täby FK Skarpäng Blå Pojkar 11 (födda 2009)
Täby FK Blå Flickor 12 (födda 2008)
Täby FK Svart Flickor 12 (födda 2008)
Ursvik IK Blå Pojkar 12 (födda 2008)
Ursvik IK Blå Pojkar 12 (födda 2008)
Ursvik IK Svart Pojkar 12 (födda 2008)
Ursvik IK Svart Pojkar 12 (födda 2008)
Ursvik IK Flickor 13 (födda 2007)
Ursvik IK Gul Flickor 14 (födda 2006)
Ursvik IK Svart Flickor 14 (födda 2006)
Valbo FF Vit Pojkar 12 (födda 2008)
Valbo FF Röd Pojkar 12 (födda 2008)
Västerås IK Pojkar 14 (födda 2006)
Växbo IF Pojkar 11 (födda 2009)
Växbo IF Pojkar 12 (födda 2008)
Växbo IF Pojkar 15 (födda 2005)
Åre SLK Pojkar 12 (födda 2008)
Ås IF Flickor 11 (födda 2009)
Ås IF Vit Flickor 12 (födda 2008)
Ås IF Blå Flickor 12 (födda 2008)
Ås IF Flickor 15 (födda 2005)
Älandsbro AIK Pojkar 13 (födda 2007)
Älta IF Vit Pojkar 14 (födda 2006)
Älta IF Gul Pojkar 14 (födda 2006)
Älta IF Svart Pojkar 14 (födda 2006)
Älvsjö AIK Vit 2 Pojkar 11 (födda 2009)
Älvsjö AIK Vit 1 Pojkar 11 (födda 2009)
Ängby United Flickor 15 (födda 2005)
Örsundsbro IF Pojkar 15 (födda 2005)
Östersunds FK Röd Pojkar 10 (födda 2010)
Östersunds FK Svart Pojkar 10 (födda 2010)
Östersunds FK Pojkar 12 (födda 2008)
Östersunds FK Pojkar 13 (födda 2007)
Östersunds FK Pojkar 14 (födda 2006)