Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
Alnö IF Vit Pojkar 10 (f 2012)
Alnö IF Röd Pojkar 10 (f 2012)
Alnö IF Röd Pojkar 11 (f 2011)
Alnö IF Vit Pojkar 11 (f 2011)
Alnö IF Pojkar 12 (f 2010)
Alnö IF Röd Pojkar 12 (f 2010)
Alnö IF Röd Pojkar 13 (f 2009)
Alnö IF Vit Pojkar 14 (f 2008)
Alnö IF Röd Pojkar 14 (f 2008)
Alnö IF Vit Pojkar 15 (f 2007)
Alnö IF Röd Pojkar 15 (f 2007)
Alnö IF Flickor 11 (f 2011)
Alnö IF Flickor 12 (f 2010)
Alnö IF Flickor 12 (f 2010)
Alnö IF Flickor 12 (f 2010)
Alnö IF Röd Flickor 13 (f 2009)
Alnö IF Vit Flickor 13 (f 2009)
Alnö IF Flickor 15 (f 2007)
Arnäs IF Gul Pojkar 13 (f 2009)
Arnäs IF Blå Pojkar 13 (f 2009)
Arnäs IF Flickor 14 (f 2008)
Bik SK Röd Pojkar 13 (f 2009)
Bik SK Vit Pojkar 13 (f 2009)
Bik SK Flickor 12 (f 2010)
Bik SK Flickor 13 (f 2009)
Bik SK Flickor 14 (f 2008)
BK Örnen Flickor 14 (f 2008)
Bollnäs GIF FF Pojkar 15 (f 2007)
Bollnäs GIF FF Flickor 14 (f 2008)
Bollnäs Kurd IF Pojkar 14 (f 2008)
Bollstanäs SK Grön Pojkar 12 (f 2010)
Bollstanäs SK Gul Pojkar 12 (f 2010)
Bollstanäs SK Vit Pojkar 12 (f 2010)
Brunflo FK Gul Pojkar 14 (f 2008)
Danmarks IF Vit Pojkar 12 (f 2010)
Danmarks IF Svart Pojkar 12 (f 2010)
Danmarks IF Röd Pojkar 12 (f 2010)
Delsbo IF Pojkar 8 (f 2014)
Delsbo IF Vit Pojkar 10 (f 2012)
Delsbo IF Blå Pojkar 10 (f 2012)
Edsbyns IF FF Pojkar 15 (f 2007)
Edsbyns IF FF Flickor 14 (f 2008)
Enångers IK Pojkar 9 (f 2013)
Enångers IK Pojkar 10 (f 2012)
Enångers IK Pojkar 13 (f 2009)
Essviks AIF Pojkar 14 (f 2008)
Fanna BK Flickor 14 (f 2008)
Forsa IF Blå Pojkar 8 (f 2014)
Forsa IF Vit Pojkar 8 (f 2014)
Forsa IF Pojkar 9 (f 2013)
Forsa IF Pojkar 13 (f 2009)
Forsa IF Pojkar 14 (f 2008)
Forsa IF Pojkar 15 (f 2007)
Forsa IF Flickor 11 (f 2011)
Frösö IF Svart Pojkar 12 (f 2010)
Frösö IF Rosa Pojkar 12 (f 2010)
Frösö IF Rosa/Svart Pojkar 13 (f 2009)
Frösö IF Svart/Rosa Pojkar 13 (f 2009)
Frösö IF Svart Pojkar 14 (f 2008)
Frösö IF Flickor 12 (f 2010)
Frösö IF Flickor 13 (f 2009)
Frösö IF Rosa Flickor 14 (f 2008)
Frösö IF Svart Flickor 14 (f 2008)
Gamla Uppsala SK Flickor 14 (f 2008)
Gefle IF Flickor 15 (f 2007)
GIF Sundsvall Vit Pojkar 12 (f 2010)
GIF Sundsvall Blå Pojkar 12 (f 2010)
Hagaströms SK Pojkar 12 (f 2010)
Hagaströms SK Pojkar 13 (f 2009)
Hammarby IF Pojkar 9 (f 2013)
Hammarby IF Pojkar 10 (f 2012)
Hammarby IF FF Vit Pojkar 12 (f 2010)
Hammarby IF FF Svart Pojkar 12 (f 2010)
Heffnersklubbans BK Flickor 12 (f 2010)
Heffnersklubbans BK Flickor 13 (f 2009)
Hille IF Svart Pojkar 13 (f 2009)
Hille IF Gul Pojkar 13 (f 2009)
Hille IF Pojkar 14 (f 2008)
Hille IF Pojkar 15 (f 2007)
Hille IF Gul Flickor 12 (f 2010)
Hille IF Svart Flickor 12 (f 2010)
Härnösands SK Blå Flickor 12 (f 2010)
Härnösands SK Vit Flickor 12 (f 2010)
Härnösands SK Blå Flickor 14 (f 2008)
Härnösands SK Blå/Blå Flickor 14 (f 2008)
Högs SK Pojkar 8 (f 2014)
Högs SK Pojkar 9 (f 2013)
Högs SK Vit Pojkar 10 (f 2012)
Högs SK Röd Pojkar 10 (f 2012)
Högs SK Pojkar 11 (f 2011)
Högs SK Pojkar 12 (f 2010)
Högs SK Pojkar 14 (f 2008)
Högs SK Pojkar 15 (f 2007)
Högs SK Flickor 9 (f 2013)
Högs SK Röd Flickor 13 (f 2009)
Högs SK Vit Flickor 13 (f 2009)
Högs SK Flickor 14 (f 2008)
IFK Lidingö Flickor 13 (f 2009)
IFK Timrå Vit Pojkar 14 (f 2008)
IFK Timrå Flickor 12 (f 2010)
IFK Timrå Flickor 13 (f 2009)
IFK Östersund Vit Pojkar 11 (f 2011)
IFK Östersund Fluga Pojkar 11 (f 2011)
IFK Östersund Råtta Pojkar 11 (f 2011)
IFK Östersund Vit Pojkar 12 (f 2010)
IFK Östersund Röd Pojkar 12 (f 2010)
IFK Östersund Z Röd Pojkar 13 (f 2009)
IFK Östersund Z Vit Pojkar 13 (f 2009)
IFK Östersund Svart Pojkar 14 (f 2008)
IFK Östersund Pojkar 15 (f 2007)
IFK Östersund Flickor 11 (f 2011)
IFK Östersund Flickor 12 (f 2010)
IFK Östersund Flickor 13 (f 2009)
IFK Östersund Flickor 15 (f 2007)
IF Team Hudik Orange Flickor 8 (f 2014)
IF Team Hudik Vit Flickor 8 (f 2014)
IF Team Hudik Svart Flickor 8 (f 2014)
IF Team Hudik Röd Flickor 8 (f 2014)
IF Team Hudik Svart Flickor 9 (f 2013)
IF Team Hudik Vit Flickor 9 (f 2013)
IF Team Hudik Röd Flickor 9 (f 2013)
IF Team Hudik Röd Flickor 10 (f 2012)
IF Team Hudik Svart Flickor 10 (f 2012)
IF Team Hudik Röd Flickor 11 (f 2011)
IF Team Hudik Vit Flickor 11 (f 2011)
IF Team Hudik Röd Flickor 12 (f 2010)
IF Team Hudik Vit Flickor 12 (f 2010)
IF Team Hudik Svart Flickor 12 (f 2010)
IF Team Hudik Röd Flickor 13 (f 2009)
IF Team Hudik Vit Flickor 13 (f 2009)
IF Team Hudik Flickor 14 (f 2008)
IF Team Hudik Svart Flickor 15 (f 2007)
IF Team Hudik Röd Flickor 15 (f 2007)
Iggesunds IK Pojkar 9 (f 2013)
Iggesunds IK Pojkar 11 (f 2011)
Iggesunds IK Pojkar 11 (f 2011)
Iggesunds IK Pojkar 13 (f 2009)
Iggesunds IK Pojkar 14 (f 2008)
Iggesunds IK Flickor 9 (f 2013)
IK Huge Vit Pojkar 12 (f 2010)
IK Huge Blå Pojkar 12 (f 2010)
IK Huge Blå Pojkar 13 (f 2009)
IK Huge Vit Pojkar 13 (f 2009)
Indals IF/Kovlands IF Pojkar 12 (f 2010)
Irsta IF Grön Pojkar 15 (f 2007)
Irsta IF Svart Pojkar 15 (f 2007)
Karlbergs BK Lila Flickor 10 (f 2012)
Karlbergs BK Turkos Flickor 10 (f 2012)
Kilafors IF Pojkar 13 (f 2009)
Kovlands IF Flickor 11 (f 2011)
Kubikenborgs IF Pojkar 11 (f 2011)
Kungsnäs FC Pojkar 12 (f 2010)
Kungsnäs FC Pojkar 13 (f 2009)
Kungsnäs FC Flickor 12 (f 2010)
Ljusdal IF Pojkar 12 (f 2010)
Ljusdals IF Pojkar 11 (f 2011)
Ljusdals IF Flickor 10 (f 2012)
Ljusdals IF Flickor 13 (f 2009)
Ljusdals IF Flickor 14 (f 2008)
Matfors IF Pojkar 11 (f 2011)
Matfors IF Pojkar 12 (f 2010)
Matfors IF Pojkar 13 (f 2009)
Matfors IF Pojkar 14 (f 2008)
Matfors IF Pojkar 15 (f 2007)
Matfors IF Flickor 12 (f 2010)
Matfors IF Flickor 13 (f 2009)
Matfors IF Flickor 15 (f 2007)
Medskogsbrons BK Pojkar 14 (f 2008)
Medskogsbrons BK Flickor 12 (f 2010)
Medskogsbrons BK Flickor 14 (f 2008)
Moffe BK Blå Pojkar 13 (f 2009)
Moffe BK Vit Pojkar 13 (f 2009)
Moffe BK Pojkar 15 (f 2007)
Norrala IF Vit Pojkar 11 (f 2011)
Norrala IF Blå Pojkar 11 (f 2011)
Norrala IF Pojkar 12 (f 2010)
Norrala IF Pojkar 13 (f 2009)
Norrala IF Pojkar 14 (f 2008)
Norrala IF Pojkar 15 (f 2007)
Norrala IF Flickor 9 (f 2013)
Norrala IF Flickor 11 (f 2011)
Norrala IF Flickor 12 (f 2010)
Norrala IF Flickor 13 (f 2009)
Norrala IF Blå Flickor 14 (f 2008)
Norrala IF Vit Flickor 15 (f 2007)
Norrham Hamrångebygdens IF Flickor 13 (f 2009)
Norrtulls SK Flickor 12 (f 2010)
Näsvikens IK Pojkar 11 (f 2011)
Ope IF Vit Pojkar 11 (f 2011)
Ope IF Blå Pojkar 11 (f 2011)
Ope IF Vit Pojkar 12 (f 2010)
Ope IF Blå Pojkar 12 (f 2010)
Ope IF Pojkar 13 (f 2009)
Ope IF Vit Pojkar 13 (f 2009)
Ope IF Real Pojkar 14 (f 2008)
Ope IF Pojkar 15 (f 2007)
Ope IF Vit Flickor 12 (f 2010)
Ope IF Blå Flickor 12 (f 2010)
Ope IF Flickor 13 (f 2009)
Ope IF Vit Flickor 14 (f 2008)
Saltsjöbadens IF Flickor 14 (f 2008)
Sandvikens AIK Pojkar 14 (f 2008)
Sandvikens AIK Flickor 13 (f 2009)
Sandviks IK Svart Pojkar 13 (f 2009)
SDFF Flickor 14 (f 2008)
SDFF Flickor 15 (f 2007)
Selånger SK Pojkar 13 (f 2009)
Selånger SK Blå Flickor 12 (f 2010)
Selånger SK Röd Flickor 12 (f 2010)
Selånger SK Flickor 13 (f 2009)
Sidsjö-Böle/Kungsnäs Flickor 15 (f 2007)
Sidsjö Böle IF Pojkar 15 (f 2007)
Sidsjö-Böle IF Pojkar 10 (f 2012)
Sidsjö-Böle IF Pojkar 11 (f 2011)
Sidsjö-Böle IF Grön Pojkar 14 (f 2008)
Sidsjö-Böle IF Gul Pojkar 14 (f 2008)
Sidsjö-Böle IF Flickor 11 (f 2011)
Sidsjö-Böle IF Grön Flickor 12 (f 2010)
Sidsjö-Böle IF Gul Flickor 12 (f 2010)
Sidsjö-Böle IF Svart Flickor 12 (f 2010)
Sidsjö-Böle IF Flickor 13 (f 2009)
Sollentuna FK Svart Pojkar 12 (f 2010)
Sollentuna FK Svart Pojkar 13 (f 2009)
Sollentuna FK Vit Pojkar 13 (f 2009)
Sollentuna FK Röd Pojkar 13 (f 2009)
Spånga IS FK Pojkar 12 (f 2010)
Strands IF Norr/Svart Pojkar 8 (f 2014)
Strands IF Norr/Vit Pojkar 8 (f 2014)
Strands IF Söder/Vit Pojkar 8 (f 2014)
Strands IF Söder/Svart Pojkar 8 (f 2014)
Strands IF Söder/Vit Pojkar 9 (f 2013)
Strands IF Söder/Svart Pojkar 9 (f 2013)
Strands IF Norr/Vit Pojkar 9 (f 2013)
Strands IF Norr/Svart Pojkar 9 (f 2013)
Strands IF Norr/Röd Pojkar 9 (f 2013)
Strands IF Norr/Vit Pojkar 10 (f 2012)
Strands IF Söder/Vit Pojkar 10 (f 2012)
Strands IF Norr/Svart Pojkar 10 (f 2012)
Strands IF Söder/Svart Pojkar 10 (f 2012)
Strands IF Söder/Röd Pojkar 10 (f 2012)
Strands IF Norr/Vit Pojkar 11 (f 2011)
Strands IF Norr/Svart Pojkar 11 (f 2011)
Strands IF Söder/Vit Pojkar 11 (f 2011)
Strands IF Söder/Svart Pojkar 11 (f 2011)
Strands IF Vit Pojkar 12 (f 2010)
Strands IF Röd Pojkar 12 (f 2010)
Strands IF Svart Pojkar 12 (f 2010)
Strands IF Svart Pojkar 13 (f 2009)
Strands IF Röd Pojkar 13 (f 2009)
Strands IF Vit Pojkar 13 (f 2009)
Strands IF Svart Pojkar 14 (f 2008)
Strands IF Vit Pojkar 14 (f 2008)
Strands IF Vit Pojkar 15 (f 2007)
Strands IF Svart Pojkar 15 (f 2007)
Strömsbergs IF Vit Pojkar 11 (f 2011)
Strömsbergs IF Svart Pojkar 11 (f 2011)
Strömsbergs IF Pojkar 13 (f 2009)
Strömsbergs IF Pojkar 14 (f 2008)
Strömsbergs IF Pojkar 15 (f 2007)
Stugsunds IK Pojkar 12 (f 2010)
Stugsunds IK Pojkar 13 (f 2009)
Stureby SK Blå Flickor 15 (f 2007)
Stureby SK Vit Flickor 15 (f 2007)
Sundsvalls DFF Flickor 11 (f 2011)
Sundsvalls FF Röd Pojkar 13 (f 2009)
Sundsvalls FF Blå Pojkar 13 (f 2009)
Sundsvalls FF Blå Pojkar 14 (f 2008)
Sundsvalls FF Flickor 13 (f 2009)
Sundsvalls FF Flickor 14 (f 2008)
Sunnersta AIF Svart Pojkar 11 (f 2011)
Sunnersta AIF Grön Pojkar 11 (f 2011)
Sunnersta AIF Svart Pojkar 12 (f 2010)
Sunnersta AIF Grön Pojkar 12 (f 2010)
Svartviks IF Pojkar 13 (f 2009)
Svartviks IF Pojkar 15 (f 2007)
Söråkers FF Flickor 11 (f 2011)
Täby FK Pojkar 15 (f 2007)
Täby FK Flickor 14 (f 2008)
Ursvik IK Svart 4 Pojkar 12 (f 2010)
Ursvik IK Svart 1 Pojkar 12 (f 2010)
Ursvik IK Svart 3 Pojkar 12 (f 2010)
Ursvik IK Svart 2 Pojkar 12 (f 2010)
Ursvik IK Gul Pojkar 14 (f 2008)
Ursvik IK Svart Pojkar 14 (f 2008)
Vaksala SK Gul Flickor 14 (f 2008)
Vaksala SK Svart Flickor 14 (f 2008)
Valbo FF Svart Pojkar 13 (f 2009)
Valbo FF Röd Pojkar 13 (f 2009)
Vreta IF Flickor 13 (f 2009)
Växbo IF Pojkar 13 (f 2009)
Växbo IF Pojkar 14 (f 2008)
Åre SLK Pojkar 14 (f 2008)
Ås IF Flickor 13 (f 2009)
Ås IF Flickor 14 (f 2008)
Älvsjö AIK Vit Pojkar 13 (f 2009)
Älvsjö AIK Röd Pojkar 13 (f 2009)
Östersunds FK Pojkar 11 (f 2011)
Östersunds FK Pojkar 12 (f 2010)
Östersunds FK Pojkar 13 (f 2009)