Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
Alnö IF Pojkar 12 (f 2010)
Alnö IF Flickor 12 (f 2010)
Alnö IF Flickor 12 (f 2010)
Alnö IF Flickor 12 (f 2010)
Alnö IF Röd Flickor 13 (f 2009)
Alnö IF Vit Flickor 13 (f 2009)
Bik SK Röd Pojkar 13 (f 2009)
Bik SK Vit Pojkar 13 (f 2009)
Bik SK Pojkar 14 (f 2008)
Bik SK Flickor 13 (f 2009)
Bik SK Flickor 14 (f 2008)
BK Örnen Flickor 14 (f 2008)
Bollnäs GIF FF Pojkar 15 (f 2007)
Bollnäs GIF FF Flickor 14 (f 2008)
Brunflo FK Svart Pojkar 14 (f 2008)
Brunflo FK Gul Pojkar 14 (f 2008)
Edsbyns IF FF Pojkar 15 (f 2007)
Edsbyns IF FF Flickor 14 (f 2008)
Enångers IK Pojkar 13 (f 2009)
Forsa IF Pojkar 13 (f 2009)
Forsa IF Pojkar 14 (f 2008)
Forsa IF Pojkar 15 (f 2007)
Frösö IF Svart Pojkar 12 (f 2010)
Frösö IF Rosa Pojkar 12 (f 2010)
Frösö IF Flickor 13 (f 2009)
Gefle IF Flickor 15 (f 2007)
Hagaströms SK Pojkar 12 (f 2010)
Hille IF Pojkar 14 (f 2008)
Hille IF Gul Flickor 12 (f 2010)
Hille IF Svart Flickor 12 (f 2010)
Högs SK Pojkar 12 (f 2010)
Högs SK Pojkar 14 (f 2008)
Högs SK Pojkar 15 (f 2007)
Högs SK Röd Flickor 13 (f 2009)
Högs SK Vit Flickor 13 (f 2009)
IFK Timrå Flickor 13 (f 2009)
IFK Östersund Z 09/10 RÖD Pojkar 13 (f 2009)
IFK Östersund Z 09/10 VIT Pojkar 13 (f 2009)
IF Team Hudik Orange Flickor 8 (f 2014)
IF Team Hudik Vit Flickor 8 (f 2014)
IF Team Hudik Svart Flickor 8 (f 2014)
IF Team Hudik Röd Flickor 8 (f 2014)
IF Team Hudik Svart Flickor 9 (f 2013)
IF Team Hudik Vit Flickor 9 (f 2013)
IF Team Hudik Röd Flickor 9 (f 2013)
IF Team Hudik Röd Flickor 10 (f 2012)
IF Team Hudik Svart Flickor 10 (f 2012)
IF Team Hudik Röd Flickor 11 (f 2011)
IF Team Hudik Vit Flickor 11 (f 2011)
IF Team Hudik Svart Flickor 11 (f 2011)
IF Team Hudik Röd Flickor 12 (f 2010)
IF Team Hudik Vit Flickor 12 (f 2010)
IF Team Hudik Svart Flickor 12 (f 2010)
IF Team Hudik Röd Flickor 13 (f 2009)
IF Team Hudik Vit Flickor 13 (f 2009)
IF Team Hudik Flickor 14 (f 2008)
IF Team Hudik Flickor 15 (f 2007)
Iggesunds IK Pojkar 11 (f 2011)
Indals IF/Kovlands IF Pojkar 12 (f 2010)
Kovlands IF Flickor 11 (f 2011)
Kungsnäs FC Svart Pojkar 12 (f 2010)
Kungsnäs FC Vit Pojkar 12 (f 2010)
Ljusdal IF Pojkar 12 (f 2010)
Ljusdals IF Flickor 13 (f 2009)
Ljusdals IF Flickor 14 (f 2008)
Matfors IF Pojkar 12 (f 2010)
Matfors IF Pojkar 13 (f 2009)
Matfors IF Flickor 12 (f 2010)
Matfors IF Flickor 14 (f 2008)
Moffe BK Blå Pojkar 13 (f 2009)
Moffe BK Vit Pojkar 13 (f 2009)
Moffe BK Pojkar 15 (f 2007)
Nordanstigs FF Pojkar 15 (f 2007)
Norrala IF Vit Pojkar 11 (f 2011)
Norrala IF Blå Pojkar 11 (f 2011)
Norrala IF Pojkar 12 (f 2010)
Norrala IF Pojkar 13 (f 2009)
Norrala IF Pojkar 15 (f 2007)
Norrala IF Flickor 9 (f 2013)
Norrala IF Flickor 12 (f 2010)
Norrala IF Blå Flickor 14 (f 2008)
Norrala IF Vit Flickor 15 (f 2007)
Ope IF Pojkar 13 (f 2009)
Ope IF Vit Pojkar 13 (f 2009)
Ope IF Flickor 13 (f 2009)
Ope IF Vit Flickor 14 (f 2008)
Ope IF Blå Flickor 14 (f 2008)
Sandvikens AIK Pojkar 14 (f 2008)
Sandvikens AIK Flickor 13 (f 2009)
SDFF Flickor 13 (f 2009)
Segeltorps IF Flickor 15 (f 2007)
Selånger SK Pojkar 13 (f 2009)
Selånger SK Röd Flickor 12 (f 2010)
Selånger SK Blå Flickor 12 (f 2010)
Selånger SK Flickor 13 (f 2009)
Sidsjö Böle IF Pojkar 15 (f 2007)
Sidsjö-Böle IF Pojkar 10 (f 2012)
Sidsjö-Böle IF Grön Pojkar 14 (f 2008)
Sidsjö-Böle IF Gul Pojkar 14 (f 2008)
Sidsjö-Böle IF Grön Flickor 12 (f 2010)
Sidsjö-Böle IF Gul Flickor 12 (f 2010)
Sidsjö-Böle IF Svart Flickor 12 (f 2010)
Sidsjö-Böle IF SBIF F09 Flickor 13 (f 2009)
Sollentuna FK Svart Pojkar 12 (f 2010)
Sollentuna FK Vit Pojkar 12 (f 2010)
Strands IF Norr/Svart Pojkar 8 (f 2014)
Strands IF Norr/Vit Pojkar 8 (f 2014)
Strands IF Söder/Vit Pojkar 8 (f 2014)
Strands IF Söder/Svart Pojkar 8 (f 2014)
Strands IF Söder/Vit Pojkar 9 (f 2013)
Strands IF Söder/Svart Pojkar 9 (f 2013)
Strands IF Norr/Vit Pojkar 9 (f 2013)
Strands IF Norr/Svart Pojkar 9 (f 2013)
Strands IF Norr/Vit Pojkar 10 (f 2012)
Strands IF Söder/Vit Pojkar 10 (f 2012)
Strands IF Norr/Svart Pojkar 10 (f 2012)
Strands IF Söder/Svart Pojkar 10 (f 2012)
Strands IF Norr/Vit Pojkar 11 (f 2011)
Strands IF Norr/Svart Pojkar 11 (f 2011)
Strands IF Söder/Vit Pojkar 11 (f 2011)
Strands IF Söder/Svart Pojkar 11 (f 2011)
Strands IF Vit Pojkar 12 (f 2010)
Strands IF Röd Pojkar 12 (f 2010)
Strands IF Svart Pojkar 12 (f 2010)
Strands IF Svart Pojkar 13 (f 2009)
Strands IF Röd Pojkar 13 (f 2009)
Strands IF Vit Pojkar 13 (f 2009)
Strands IF Svart Pojkar 14 (f 2008)
Strands IF Vit Pojkar 14 (f 2008)
Strands IF Vit Pojkar 15 (f 2007)
Strands IF Svart Pojkar 15 (f 2007)
Strömsbergs IF Pojkar 13 (f 2009)
Stugsunds IK Pojkar 12 (f 2010)
Stugsunds IK Pojkar 13 (f 2009)
Stureby SK Blå Flickor 15 (f 2007)
Stureby SK Vit Flickor 15 (f 2007)
Stureby SK Gul Flickor 15 (f 2007)
Sundsvalls FF Vit Pojkar 13 (f 2009)
Sundsvalls FF Blå Pojkar 13 (f 2009)
Sundsvalls FF Flickor 13 (f 2009)
Sundsvalls FF Flickor 14 (f 2008)
Sundsvalls FF Flickor 15 (f 2007)
Söråkers FF Flickor 11 (f 2011)
Söråkers FF Flickor 13 (f 2009)
Täby FK Pojkar 15 (f 2007)
Åre SLK Pojkar 14 (f 2008)
Ås IF Flickor 13 (f 2009)
Ås IF Flickor 14 (f 2008)
Östersunds FK ÖFK P11 Pojkar 11 (f 2011)
Östersunds FK ÖFK P12 Pojkar 12 (f 2010)
Östersunds FK Pojkar 13 (f 2009)
Östersunds FK Pojkar 15 (f 2007)