Senaste resultat

Hudik Cup 2022 börjar
Slut
17/6
18/6
19/6

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
19066005 sön 19/06 17:15 sön 19/06 Glysis B P13(f 2009) Slutspel A Final Sollentuna FK Svart 5 - 3 Sollentuna FK Vit      
19060808 sön 19/06 17:15 sön 19/06 Björkberg B P13(f 2009) Slutspel B Final Älvsjö AIK Röd 2 - 7 Hille IF Svart      
19065802 sön 19/06 15:00 sön 19/06 Glysis A P14(f 2008) Slutspel A Final Iggesunds IK 0 - 4 Åre SLK      
19061907 sön 19/06 15:15 sön 19/06 Ullsätter E P14(f 2008) Slutspel B Final Högs SK 2 - 1 Ope IF Real      
19065801 sön 19/06 14:00 sön 19/06 Glysis A P15(f 2007) Slutspel A Final Ope IF 0 - 1 Moffe BK      
19063105 sön 19/06 15:30 sön 19/06 Ullsätter H P15(f 2007) Slutspel B Final Edsbyns IF FF 3 - 4 Forsa IF      
19066105 sön 19/06 17:15 sön 19/06 Glysis C F13 (f 2009) Slutspel A Final Vreta IF 0 - 4 IFK Lidingö      
19063606 sön 19/06 16:30 sön 19/06 Björkberg C F13 (f 2009) Slutspel B Final Högs SK Röd 4 - 1 Alnö IF Röd      
19065803 sön 19/06 16:00 sön 19/06 Glysis A F14 (f 2008) Slutspel A Final Vaksala SK Svart 3 - 1 Ope IF Vit      
19062007 sön 19/06 16:00 sön 19/06 Ullsätter F F14 (f 2008) Slutspel B Final Täby FK 0 - 2 BK Örnen      
19065800 sön 19/06 13:00 sön 19/06 Glysis A F15 (f 2007) Slutspel A Final Sidsjö-Böle/Kungsnäs 4 - 0 Stureby SK Blå      
19060305 sön 19/06 14:00 sön 19/06 Överås A F15 (f 2007) Slutspel B Final Norrala IF Vit 2 - 1 Alnö IF      
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
19060807 sön 19/06 15:30 sön 19/06 Björkberg B P13(f 2009) Slutspel B Semifinal Frösö IF Svart/Rosa 2 - 3 Älvsjö AIK Röd      
19063605 sön 19/06 15:30 sön 19/06 Björkberg C P13(f 2009) Slutspel B Semifinal Hille IF Svart 2 - 1 Strands IF Röd      
19060806 sön 19/06 14:30 sön 19/06 Björkberg B P13(f 2009) Slutspel A Semifinal Sollentuna FK Svart 5 - 0 Hille IF Gul      
19063604 sön 19/06 14:30 sön 19/06 Björkberg C P13(f 2009) Slutspel A Semifinal Sollentuna FK Vit 3 - 1 Forsa IF 1      
19061507 sön 19/06 13:40 sön 19/06 Ullsätter A P12(f 2010) Extra R Spånga IS FK Färdig IFK Östersund Röd      
19061607 sön 19/06 13:40 sön 19/06 Ullsätter B P12(f 2010) Extra S IFK Östersund Vit Färdig Sunnersta AIF Svart      
19061705 sön 19/06 13:40 sön 19/06 Ullsätter C P12(f 2010) Extra T Hammarby IF FF Svart Färdig Ljusdal IF      
19061807 sön 19/06 13:40 sön 19/06 Ullsätter D P12(f 2010) Extra U Hammarby IF FF Vit Färdig GIF Sundsvall Vit      
19064807 sön 19/06 13:40 sön 19/06 Sparbanken Arena C P12(f 2010) Extra Q Danmarks IF Vit Färdig Strands IF Vit      
19060805 sön 19/06 13:30 sön 19/06 Björkberg B F13 (f 2009) Slutspel A Semifinal Matfors IF 0 - 2 Vreta IF      
19063603 sön 19/06 13:30 sön 19/06 Björkberg C F13 (f 2009) Slutspel A Semifinal Selånger SK 0 - 1 IFK Lidingö      
19060105 sön 19/06 13:20 sön 19/06 Björkberg A F14 (f 2008) Slutspel B Semifinal BK Örnen 3 - 1 Högs SK      
19061906 sön 19/06 13:20 sön 19/06 Ullsätter E F14 (f 2008) Slutspel A Semifinal Frösö IF Svart 2 - 3 Vaksala SK Svart      
19062006 sön 19/06 13:20 sön 19/06 Ullsätter F F14 (f 2008) Slutspel A Semifinal Ope IF Vit 2 - 1 Fanna BK      
19062604 sön 19/06 13:20 sön 19/06 Kungsvallen B F14 (f 2008) Slutspel B Semifinal Härnösands SK Blå/Blå 1 - 2 Täby FK      
19060206 sön 19/06 13:00 sön 19/06 Sparbanken Arena A F10(f 2012) Grp A IF Team Hudik Svart Färdig Ljusdals IF      
19060304 sön 19/06 13:00 sön 19/06 Överås A P15(f 2007) Slutspel B Semifinal Forsa IF 1 - 0 Strands IF Svart      
19061506 sön 19/06 13:00 sön 19/06 Ullsätter A P12(f 2010) Extra J Östersunds FK Färdig Ursvik IK Svart 3      
19061606 sön 19/06 13:00 sön 19/06 Ullsätter B P12(f 2010) Extra K Ursvik IK Svart 1 Färdig Sunnersta AIF Grön      
19061704 sön 19/06 13:00 sön 19/06 Ullsätter C P12(f 2010) Extra L Ope IF Vit Färdig Ursvik IK Svart 2      
19061806 sön 19/06 13:00 sön 19/06 Ullsätter D P12(f 2010) Extra M GIF Sundsvall Blå Färdig Ursvik IK Svart 4      
19062806 sön 19/06 13:00 sön 19/06 Kungsvallen D P10(f 2012) Extra E Högs SK Röd Färdig Sidsjö-Böle IF      
19062906 sön 19/06 13:00 sön 19/06 Sparbanken Arena B P12(f 2010) Extra O Alnö IF Röd Färdig Danmarks IF Röd      
19063104 sön 19/06 13:00 sön 19/06 Ullsätter H P15(f 2007) Slutspel B Semifinal Edsbyns IF FF 3 - 2 Strömsbergs IF      
19064806 sön 19/06 13:00 sön 19/06 Sparbanken Arena C P12(f 2010) Extra P Danmarks IF Svart Färdig Sollentuna FK Svart      
19065906 sön 19/06 13:00 sön 19/06 Överås C P12(f 2010) Extra N Strands IF Svart Färdig Bollstanäs SK Vit      
19062704 sön 19/06 12:30 sön 19/06 Kungsvallen C F13 (f 2009) Slutspel B Semifinal Norrham Ham...ebygdens IF 0 - 4 Högs SK Röd      
19065604 sön 19/06 12:30 sön 19/06 Movallen B P13(f 2009) Slutspel B 1/4 Final Moffe BK Blå 0 - 9 Hille IF Svart      
19065704 sön 19/06 12:30 sön 19/06 Movallen C F13 (f 2009) Slutspel B Semifinal Heffnersklubbans BK 0 - 1 Alnö IF Röd      
19060205 sön 19/06 12:20 sön 19/06 Sparbanken Arena A P12(f 2010) Extra D Norrala IF Färdig Hagaströms SK