Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
Alnö IF Röd Flickor 13 (födda 2010)
Alnö IF Svart Flickor 13 (födda 2010)
Alnö IF Vit Flickor 13 (födda 2010)
Alnö IF Röd Flickor 14 (födda 2009)
Alnö IF Vit Flickor 14 (födda 2009)
Arnäs IF Pojkar 15 (födda 2008)
Arnäs IF Flickor 14 (födda 2009)
Bik SK Pojkar 14 (födda 2009)
Bik SK Flickor 15 (födda 2008)
Danmarks IF Röd Pojkar 13 (födda 2010)
Danmarks IF Vit Pojkar 13 (födda 2010)
Enångers IK Pojkar 14 (födda 2009)
FK Bålsta Pojkar 13 (födda 2010)
Gefle IF Blå Pojkar 15 (födda 2008)
Gefle IF Vit Pojkar 15 (födda 2008)
Gefle IF FF Flickor 14 (födda 2009)
Härnösands SK Flickor 15 (födda 2008)
IFK Gnarp Pojkar 13 (födda 2010)
IFK Timrå Vit Pojkar 12 (födda 2011)
IFK Timrå Blå Pojkar 12 (födda 2011)
Knarrbacken FC Pojkar 13 (födda 2010)
Kovlands IF Pojkar 11 (födda 2012)
Kovlands IF Vit Flickor 12 (födda 2011)
Kovlands IF Blå Flickor 12 (födda 2011)
Ljusdals IF Flickor 14 (födda 2009)
Lucksta IF Pojkar 12 (födda 2011)
Matfors IF Pojkar 13 (födda 2010)
Norrala IF Pojkar 11 (födda 2012)
Norrala IF Pojkar 12 (födda 2011)
Ope IF Flickor 13 (födda 2010)
Ope IF Flickor 14 (födda 2009)
Ope IF Flickor 15 (födda 2008)
Sandvikens IF Vit Pojkar 13 (födda 2010)
Sandvikens IF Röd Pojkar 13 (födda 2010)
Sidsjö-Böle IF Grön Pojkar 11 (födda 2012)
Sidsjö-Böle IF Vit Pojkar 11 (födda 2012)
Sidsjö-Böle IF Flickor 11 (födda 2012)
Sidsjö-Böle IF Flickor 11 (födda 2012)
Sidsjö-Böle IF Flickor 14 (födda 2009)
Strömsbro IF Pojkar 14 (födda 2009)
Sundsvalls FF Flickor 14 (födda 2009)
Sundsvalls FF Flickor 15 (födda 2008)
Sunnersta AIF Flickor 12 (födda 2011)
Svartviks IF Pojkar 14 (födda 2009)
Team Hudik Svart Flickor 10 (födda 2013)
Team Hudik Vit Flickor 10 (födda 2013)
Team Hudik Röd Flickor 10 (födda 2013)
Team Hudik Röd Flickor 11 (födda 2012)
Team Hudik Vit Flickor 11 (födda 2012)
Team Hudik Röd Flickor 12 (födda 2011)
Team Hudik Svart Flickor 12 (födda 2011)
Team Hudik Vit Flickor 13 (födda 2010)
Team Hudik Röd Flickor 13 (födda 2010)
Team Hudik Flickor 15 (födda 2008)
Täby FK Skarpäng F2010 Flickor 13 (födda 2010)
Ursvik IK Gul Pojkar 11 (födda 2012)
Ursvik IK Vit Pojkar 11 (födda 2012)
Ursvik IK Svart Pojkar 11 (födda 2012)
Vaksala SK Svart Flickor 14 (födda 2009)
Vaksala SK Gul Flickor 14 (födda 2009)
Valbo FF Pojkar 14 (födda 2009)
Åre SLK Pojkar 15 (födda 2008)
Ås IF Pojkar 14 (födda 2009)
Ås IF Flickor 12 (födda 2011)
Ås IF Flickor 14 (födda 2009)
Östersunds FK Pojkar 10 (födda 2013)
Östersunds FK Pojkar 11 (födda 2012)
Östersunds FK Pojkar 12 (födda 2011)
Östersunds FK Pojkar 13 (födda 2010)