Dette er resultater fra Future Cup 2016. Se de siste resultatene fra Future Cup 2018 her.

Tabell med påmeldte lag

Klubb Klasse Lagnavn
AIK FF Solna Pojkar 13 födda 1/1 2003 AIK FF Solna
AIK P02U Pojkar 14- födda 1/1 2002 AIK P02U
Angered FC Pojkar 11 födda 1/1 2005 Angered FC
Angered FC Pojkar 14- födda 1/1 2002 Angered FC
Askims IK Pojkar 14- födda 1/1 2002 Askims IK
B93 Köpenhamn Flickor 13 -födda 1/1 2003 B93 Köpenhamn
B93 Köpenhamn Flickor 15- födda 1/1 2001 B93 Köpenhamn
B93 Köpenhamn Flickor 16-18 -födda 1/1 2000-98 B93 Köpenhamn
Ballerup Skovlunde fodbold Flickor 16-18 -födda 1/1 2000-98 Ballerup Skovlunde fodbold
Bergsjö IF Pojkar 11 födda 1/1 2005 Bergsjö IF
Bjärreds IF Pojkar 16- födda 1/1 2000 Bjärreds IF
BK Astrio Flickor 16-18 -födda 1/1 2000-98 BK Astrio
BK Forward Pojkar 12-födda 1/1 2004 BK Forward
BK Forward Pojkar 15 -födda1/1 2001 BK Forward
BK Frem Pojkar 14- födda 1/1 2002 BK Frem
BK Häcken Pojkar 11 födda 1/1 2005 bk häcken
BK Häcken Pojkar 12-födda 1/1 2004 BK Häcken
BK Häcken Pojkar 13 födda 1/1 2003 BK Häcken
BK Häcken Pojkar 14- födda 1/1 2002 BK Häcken
BK Höllviken Pojkar 15 -födda1/1 2001 BK Höllviken
BK Höllviken Flickor 13 -födda 1/1 2003 BK Höllviken
BK Olympic Pojkar 12-födda 1/1 2004 BK Olympic
BK Olympic Pojkar 13 födda 1/1 2003 BK Olympic
BK Olympic Pojkar 15 -födda1/1 2001 BK Olympic
BK Olympic Pojkar 16- födda 1/1 2000 BK Olympic
Boldklubben Skjold (1915 København) Pojkar 14- födda 1/1 2002 Boldklubben Skjold (1915 København)
Borgeby FK Flickor 13 -födda 1/1 2003 Borgeby FK
Brommapojkarna Pojkar 16- födda 1/1 2000 Brommapojkarna
BrommaPojkarna F02 Flickor 15- födda 1/1 2001 BrommaPojkarna F02
Brøndby IF Pojkar 12-födda 1/1 2004 Brøndby IF
Bröndby IF Flickor 13 -födda 1/1 2003 Bröndby IF
Bröndby IF Flickor 15- födda 1/1 2001 Bröndby IF
Carlstad United Pojkar 14- födda 1/1 2002 Carlstad United
Djurgårdens IF Pojkar 13 födda 1/1 2003 Djurgårdens IF
Dragør Boldklub Pojkar 12-födda 1/1 2004 Dragør Boldklub
Dragør Boldklub Pojkar 15 -födda1/1 2001 Dragør Boldklub
Eskilsminne IF Pojkar 13 födda 1/1 2003 Eskilsminne IF
Eskilsminne IF Pojkar 15 -födda1/1 2001 Eskilsminne IF
Farum Boldklub Pojkar 15 -födda1/1 2001 Farum Boldklub
FBK Karlstad Pojkar 15 -födda1/1 2001 FBK Karlstad
FBK Karlstad Pojkar 16- födda 1/1 2000 FBK Karlstad
FBK Karlstad P-02 Pojkar 14- födda 1/1 2002 FBK Karlstad P-02
Fc Rosengård F15 Flickor 15- födda 1/1 2001 Fc Rosengård F15
FK Karlskrona Pojkar 13 födda 1/1 2003 FK Karlskrona
FK Karlskrona Pojkar 15 -födda1/1 2001 FK Karlskrona
FORNEBU FK Pojkar 13 födda 1/1 2003 FORNEBU FK
Färjestadens GoIF Pojkar 15 -födda1/1 2001 Färjestadens GoIF
Fässbergs IF Pojkar 15 -födda1/1 2001 Fässbergs IF
GAIS Pojkar 13 födda 1/1 2003 GAIS
GAIS Pojkar 15 -födda1/1 2001 Gais
GAIS Pojkar 16- födda 1/1 2000 GAIS
Gif Sundvall Pojkar 15 -födda1/1 2001 Gif Sundvall
Gunnilse IS Pojkar 14- födda 1/1 2002 Gunnilse IS
Gunnilse IS Pojkar 15 -födda1/1 2001 Gunnilse IS
Göteborgs Damfotbollsförening Flickor 16-18 -födda 1/1 2000-98 Göteborgs Damfotbollsförening
Halmstad BK Pojkar 14- födda 1/1 2002 Halmstad BK
Halmstads BK Pojkar 12-födda 1/1 2004 Halmstads BK
Halmstads BK Pojkar 13 födda 1/1 2003 Halmstads BK
Hammarby DFF Flickor 16-18 -födda 1/1 2000-98 Hammarby DFF
Hammarby IF FF Pojkar 14- födda 1/1 2002 Hammarby IF FF
Hammarby IF FF P00-2 Pojkar 16- födda 1/1 2000 Hammarby IF FF P00-2
Herfölge Boldklub Pojkar 16- födda 1/1 2000 Herfölge Boldklub
Herning Fremad Pojkar 12-födda 1/1 2004 Herning Fremad
HISINGSBACKA FC Pojkar 12-födda 1/1 2004 HISINGSBACKA FC
HISINGSBACKA FC Pojkar 13 födda 1/1 2003 Hisingsbacka FC
HISINGSBACKA FC Pojkar 14- födda 1/1 2002 Hisingsbacka FC
HISINGSBACKA FC Pojkar 15 -födda1/1 2001 HisingsBacka FC
Holmalunds IF Flickor 14 -födda 1/1 2002 Holmalunds IF
Holmalunds IF Dam Flickor 16-18 -födda 1/1 2000-98 Holmalunds IF Dam
Hovås Billdal IF Pojkar 16- födda 1/1 2000 Hovås Billdal IF
Hovås Billdal IF Flickor 16-18 -födda 1/1 2000-98 Hovås Billdal IF
Husie IF Pojkar 15 -födda1/1 2001 Husie IF
Husie IF Flickor 13 -födda 1/1 2003 Husie IF
IF Brommapojkarna Pojkar 12-födda 1/1 2004 IF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna Pojkar 14- födda 1/1 2002 IF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna Pojkar 15 -födda1/1 2001 IF Brommapojkarna
IF Brommapojkarna po3-2 Pojkar 13 födda 1/1 2003 IF Brommapojkarna po3-2
IFK Göteborg Pojkar 11 födda 1/1 2005 IFK Göteborg
IFK Göteborg Pojkar 13 födda 1/1 2003 IFK Göteborg 1
IFK Göteborg Pojkar 13 födda 1/1 2003 IFK Göteborg 2
IFK Göteborg Flickor 15- födda 1/1 2001 IFK Göteborg
IFK Göteborg Flickor 16-18 -födda 1/1 2000-98 IFK Göteborg
IFK Hindås/Härryda IF Flickor 13 -födda 1/1 2003 IFK Hindås/Härryda IF
IFK Lidingö FK Pojkar 13 födda 1/1 2003 IFK Lidingö FK
IFK Lidingö FK Pojkar 14- födda 1/1 2002 IFK Lidingö FK
IFK Lidingö FK Pojkar 15 -födda1/1 2001 IFK Lidingö FK
IFK Lidingö FK Flickor 13 -födda 1/1 2003 IFK Lidingö FK
IFK Stocksund Pojkar 13 födda 1/1 2003 IFK Stocksund
IFK Uddevalla Pojkar 14- födda 1/1 2002 IFK Uddevalla
IFK Västerås Flickor 16-18 -födda 1/1 2000-98 IFK Västerås
IF Lödde Pojkar 16- födda 1/1 2000 IF Lödde
IF Väster Pojkar 11 födda 1/1 2005 IF Väster
IF Väster Pojkar 14- födda 1/1 2002 IF Väster
IF Väster Flickor 15- födda 1/1 2001 if väster
IK Frej Pojkar 13 födda 1/1 2003 IK Frej
IK Oddevold Pojkar 15 -födda1/1 2001 IK Oddevold
IK Sirius Akademi Pojkar 13 födda 1/1 2003 IK Sirius Akademi
IK Wormo Pojkar 14- födda 1/1 2002 IK Wormo
IK Zenith Pojkar 13 födda 1/1 2003 IK Zenith
Jarlabergs IF Pojkar 13 födda 1/1 2003 Jarlabergs IF
Jarlabergs IF Pojkar 14- födda 1/1 2002 Jarlabergs IF
Jarlabergs IF Pojkar 15 -födda1/1 2001 Jarlabergs IF
Jonsereds IF Pojkar 11 födda 1/1 2005 Jonsereds IF
Jönköpings Södra IF Pojkar 15 -födda1/1 2001 Jönköpings Södra IF
Kalmar FF Pojkar 12-födda 1/1 2004 Kalmar FF
Kalmar FF Pojkar 13 födda 1/1 2003 Kalmar FF
Kalmar FF Pojkar 14- födda 1/1 2002 Kalmar FF
Kalmar Södra IF Pojkar 13 födda 1/1 2003 Kalmar Södra IF
Kambo IL Pojkar 16- födda 1/1 2000 Kambo IL
Karlslunds IF HFK Pojkar 15 -födda1/1 2001 Karlslunds IF HFK
Kinna IF Pojkar 13 födda 1/1 2003 Kinna IF
Kärra KIF Pojkar 12-födda 1/1 2004 Kärra KIF
Køge Boldklub Pojkar 11 födda 1/1 2005 Køge Boldklub 0
Køge Boldklub Pojkar 12-födda 1/1 2004 Køge Boldklub
Køge Boldklub Pojkar 13 födda 1/1 2003 Køge Boldklub
Køge Boldklub Pojkar 14- födda 1/1 2002 Køge Boldklub
Kållereds sk Pojkar 14- födda 1/1 2002 Kållereds sk
Landskrona BoIS Pojkar 15 -födda1/1 2001 Landskrona BoIS
Landvetter IF Flickor 16-18 -födda 1/1 2000-98 Landvetter IF
Landvetter is Pojkar 11 födda 1/1 2005 Landvetter is 2
Landvetter is Pojkar 11 födda 1/1 2005 Landvetter is 1
LB07 Pojkar 13 födda 1/1 2003 LB07
LB07 Flickor 16-18 -födda 1/1 2000-98 LB07
Lerums IS Pojkar 15 -födda1/1 2001 Lerums IS
Lerums IS Flickor 13 -födda 1/1 2003 Lerums IS
Lunds BK Pojkar 13 födda 1/1 2003 Lunds BK
Lyngby Boldklub 1921 Pojkar 15 -födda1/1 2001 Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921 Pojkar 16- födda 1/1 2000 Lyngby Boldklub 1921
MG & BK Middelfart Pojkar 16- födda 1/1 2000 MG & BK Middelfart 1
MG & BK Middelfart Pojkar 16- födda 1/1 2000 MG & BK Middelfart 2
MG & BK Middelfart Flickor 16-18 -födda 1/1 2000-98 MG & BK Middelfart
Mossens BK Pojkar 15 -födda1/1 2001 Mossens BK
Mossens BK Flickor 14 -födda 1/1 2002 Mossens BK
Näsets SK Pojkar 13 födda 1/1 2003 Näsets SK
Partille IF Pojkar 14- födda 1/1 2002 Partille IF
Qviding FIF Pojkar 14- födda 1/1 2002 Qviding FIF
Ronneby BK Pojkar 15 -födda1/1 2001 Ronneby BK
Rödeby AIF Pojkar 14- födda 1/1 2002 Rödeby AIF
Råslätt sk Pojkar 14- födda 1/1 2002 Råslätt sk
Sandvikens AIK Svart Pojkar 15 -födda1/1 2001 Sandvikens AIK Svart
Sjömarkens/Sandareds IF Pojkar 13 födda 1/1 2003 Sjömarkens/Sandareds IF
Skoftebyns IF Pojkar 13 födda 1/1 2003 Skoftebyns IF
Sollentuna FK Pojkar 15 -födda1/1 2001 Sollentuna FK
Solängens BK Pojkar 14- födda 1/1 2002 Solängens BK
Solängens BK Flickor 14 -födda 1/1 2002 Solängens BK
Stenkullen Flickor 14 -födda 1/1 2002 Stenkullen
SUNDBY BOLDKLUB Flickor 14 -födda 1/1 2002 Sundby Boldklub
SUNDBY BOLDKLUB Flickor 15- födda 1/1 2001 SUNDBY BOLDKLUB
Svinninge IF Pojkar 16- födda 1/1 2000 Svinninge IF
Särö IK Pojkar 13 födda 1/1 2003 Särö IK
Sävedalen IF Pojkar 11 födda 1/1 2005 Sävedalen IF
Sölvesborgs GIF Pojkar 13 födda 1/1 2003 Sölvesborgs GIF
Täby FK Pojkar 13 födda 1/1 2003 Täby FK P03:1
Täby FK Pojkar 14- födda 1/1 2002 Täby FK
Täby FK Pojkar 15 -födda1/1 2001 Täby FK
Tölö IF Pojkar 14- födda 1/1 2002 Tölö IF
Tölö IF Pojkar 16- födda 1/1 2000 Tölö IF
Tölö IF Flickor 15- födda 1/1 2001 Tölö IF
Utbynäs SK Pojkar 14- födda 1/1 2002 Utbynäs sk
Utbynäs SK Pojkar 15 -födda1/1 2001 Utbynäs SK
Västerås IK Pojkar 14- födda 1/1 2002 Västerås IK
Västerås IK Flickor 14 -födda 1/1 2002 Västerås IK
Västerås sK Pojkar 13 födda 1/1 2003 Västerås sK
Västra Frölunda F 02 Flickor 14 -födda 1/1 2002 Västra Frölunda F 02
Västra Frölunda IF Pojkar 15 -födda1/1 2001 Västra Frölunda IF
Älvsborg FF Pojkar 14- födda 1/1 2002 Älvsborg FF
Örebro SK Ungdom Pojkar 14- födda 1/1 2002 Örebro SK Ungdom
Örgryte IS Pojkar 11 födda 1/1 2005 Örgryte IS
Örgryte IS Pojkar 15 -födda1/1 2001 Örgryte IS
Örgryte IS Pojkar 16- födda 1/1 2000 Örgryte IS
Östers IF Pojkar 11 födda 1/1 2005 Östers IF
Aab Fodbold Flickor 14 -födda 1/1 2002 Aab Fodbold