Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Aberdeen FC Boys U10s (Pro Academy) - Sat Aberdeen FC
Aberdeen FC Ladies Girls U13s - Sun Aberdeen FC Ladies
AC Oxgangs Boys U8s (Mix) - Sat AC Oxgangs
Alloa Athletic Junior Academy Boys U16s - Fri-Sat (Sun Finals) Alloa Athletic Junior Academy
Alloa Saints FC Boys U7s (Mix) - Sat Alloa Saints FC
Alloa Saints FC Boys U8s (Mix) - Sat Alloa Saints FC
Alloa Saints FC Boys U9s (Dev) - Sat Alloa Saints FC 1
Alloa Saints FC Boys U10s (Dev) - Sat Alloa Saints FC
Ardencaple FC Boys U10s (Adv/Inter) - Sun Ardencaple FC
Armadale CFC Boys U15s - Fri-Sat (Sun Finals) Armadale CFC
Ashington United FC Girls U13s - Sun Ashington United FC
Aston Villa BC Boys U16s - Fri-Sat (Sun Finals) Aston Villa BC
Baillieston Thistle FC Boys U11s (Adv) - Sat Baillieston Thistle FC
Baillieston Thistle FC Boys U11s (Inter) - Sat Baillieston Thistle FC 2
Bathgate Thistle FC Boys U12s (Adv) - Sun Bathgate Thistle FC
Bedlay CFC Girls U9s (Mix) - Sun Bedlay CFC 1
Bedlay CFC Girls U9s (Mix) - Sun Bedlay CFC 2
Bedlington FC Girls U15s - Sat (Sun Finals) Bedlington FC
Beith Juniors FC Boys U11s (Dev) - Sat Beith Juniors FC 1
Beith Juniors FC Boys U11s (Dev) - Sat Beith Juniors FC 2
Berwick Juniors Boys U9s (Adv) - Sat Berwick Juniors
Berwick Juniors FC Boys U9s (Dev) - Sat Berwick Juniors FC 2
Berwick Juniors FC Boys U9s (Dev) - Sat Berwick Juniors FC 3
Berwick Juniors Tigers Boys U10s (Inter) - Sat Berwick Juniors Tigers
Blantyre SA Boys U9s (Dev) - Sat Blantyre SA 3
Blantyre SA Boys U9s (Dev) - Sat Blantyre SA 1
Blantyre SA Boys U9s (Dev) - Sat Blantyre SA 2
Blantyre SA Boys U12s (Dev) - Sun Blantyre SA
Blantyre SA Boys U14s - Fri-Sat (Sun Finals) Blantyre SA
Blue Brazil BC Boys U10s (Adv) - Sat Blue Brazil BC
Blue Brazil BC Boys U10s (Dev) - Sat Blue Brazil BC
Blue Brazil BC Boys U10s (Inter) - Sat Blue Brazil BC
Boldon Colts FC Boys U15s - Fri-Sat (Sun Finals) Boldon Colts FC
Bonnyrigg Rose Girls FC Girls U11s (Adv/Inter) - Sun Bonnyrigg Rose Girls FC
Bonnyton Thistle FC Boys U12s (Inter) - Sun  Bonnyton Thistle FC
Broomhill BC Boys U13s - Fri-Sat (Sun Finals) Broomhill BC
Broxburn United FC Boys U12s (Inter) - Sun  Broxburn United FC
Burnbank FC Boys U15s - Fri-Sat (Sun Finals) Burnbank FC
Burnbank FC Boys U15s - Fri-Sat (Sun Finals) Burnbank FC
Cairneyhill AFC Boys U12s (Dev) - Sun Cairneyhill AFC
Cambuslang Colts FC Boys U8s (Mix) - Sat Cambuslang Colts FC 1
Cambuslang Colts FC Boys U8s (Mix) - Sat Cambuslang Colts FC 2
Cambuslang Colts FC Boys U9s (Inter) - Sat Cambuslang Colts FC
Cambuslang Colts FC Boys U10s (Dev) - Sat Cambuslang Colts FC
Cambuslang Colts FC Boys U12s (Dev) - Sun Cambuslang Colts FC
Cambuslang Colts FC Boys U12s (Inter) - Sun  Cambuslang Colts FC
Cambuslang Colts FC Boys U15s - Fri-Sat (Sun Finals) Cambuslang Colts FC
Cambuslang FA Boys U12s (Dev) - Sun Cambuslang FA
Campbeltown Pupils Youth Boys U13s - Fri-Sat (Sun Finals) Campbeltown Pupils Youth
Carbrain BC Boys U10s (Adv) - Sat Carbrain BC
Carbrain BC Boys U10s (Inter) - Sat Carbrain BC
Carluke United FC Boys U12s (Dev) - Sun Carluke United FC
Carluke United FC Boys U14s - Fri-Sat (Sun Finals) Carluke United FC
Castlevale YDC Boys U8s (Mix) - Sat Castlevale YDC 2
Castlevale YDC Boys U8s (Mix) - Sat Castlevale YDC 1
Castlevale YDC Boys U8s (Mix) - Sat Castlevale YDC 3
Castlevale YDC Boys U9s (Dev) - Sat Castlevale YDC 2
Castlevale YDC Boys U9s (Dev) - Sat Castlevale YDC 3
Castlevale YDC Boys U9s (Inter) - Sat Castlevale YDC
Castlevale YDC Boys U10s (Dev) - Sat Castlevale YDC
Castlevale YDC Boys U10s (Inter) - Sat Castlevale YDC
Castlevale YDC Boys U11s (Dev) - Sat Castlevale YDC 1
Castlevale YDC Boys U11s (Dev) - Sat Castlevale YDC 2
Castlevale YDC Boys U12s (Inter) - Sun  Castlevale YDC
CBC Hilton Boys U10s (Dev) - Sat CBC Hilton
Celtic FC Boys U10s (Pro Academy) - Sat Celtic FC
Celtic FC Girls U9s (Mix) - Sun Celtic FC 2
Celtic FC Girls U9s (Mix) - Sun Celtic FC 1
Celtic FC Girls U11s (Adv) - Sun Celtic FC
Celtic FC Girls U13s - Sun Celtic FC 1
Celtic FC Girls U13s - Sun Celtic FC 2
Central Boys Boys U10s (Adv/Inter) - Sun Central Boys
Central Girls FA Girls U11s (Adv/Inter) - Sun Central Girls FA
Central Girls FA Girls U11s (Dev)  - Sun   Central Girls FA
Central Girls FA Girls U13s - Sun Central Girls FA
Chirnside Juniors FC Boys U7s (Mix) - Sat Chirnside Juniors FC 1
Chirnside Juniors FC Boys U7s (Mix) - Sat Chirnside Juniors FC 2
Chirnside Juniors FC Boys U8s (Mix) - Sat Chirnside Juniors FC 1
Chirnside Juniors FC Boys U8s (Mix) - Sat Chirnside Juniors FC 2
Chirnside Juniors FC Boys U9s (Inter) - Sat Chirnside Juniors FC
Chirnside Juniors FC Boys U10s (Inter) - Sat Chirnside Juniors FC
Chirnside Juniors FC Girls U9s (Mix) - Sun Chirnside Juniors FC 1
Chirnside Juniors FC Girls U9s (Mix) - Sun Chirnside Juniors FC 2
Claremont AFC Boys U12s (Adv) - Sun Claremont AFC
Cleland BC Boys U15s - Fri-Sat (Sun Finals) Cleland BC
Coatbridge Thistle FC Boys U7s (Mix) - Sat Coatbridge Thistle FC 1
Coatbridge Thistle FC Boys U7s (Mix) - Sat Coatbridge Thistle FC 2
Coolboy Rangers FC Girls U13s - Sun Coolboy Rangers FC
Cove Youth FC Girls U11s (Adv/Inter) - Sun Cove Youth FC
Cove Youth FC Girls U11s (Dev)  - Sun   Cove Youth FC
Cove Youth FC Girls U13s - Sun Cove Youth FC
Craigroyston BC Boys U10s (Dev) - Sun  Craigroyston BC
Croshouse CFC Boys U16s - Fri-Sat (Sun Finals) Croshouse CFC
Cumnock Juniors FC Boys U10s (Dev) - Sun  Cumnock Juniors FC
Cunninghame Colts FC Boys U17s - Fri-Sat (Sun Finals) Cunninghame Colts FC
Cunninghame Youth FC Boys U11s (Dev) - Sat Cunninghame Youth FC 2
Cunninghame Youth FC Boys U11s (Dev) - Sat Cunninghame Youth FC 1
Currie Star FC Boys U10s (Adv/Inter) - Sun Currie Star FC
Drumchapel United FC Boys U8s (Mix) - Sat Drumchapel United FC 2
Drumchapel United FC Boys U8s (Mix) - Sat Drumchapel United FC 3
Drumchapel United FC Boys U8s (Mix) - Sat Drumchapel United FC 4
Drumchapel United FC Boys U8s (Mix) - Sat Drumchapel United FC 1
Drumchapel UTD Boys U11s (Adv) - Sat Drumchapel UTD
Drumchapel UTD Boys U11s (Dev) - Sat Drumchapel UTD
Drumchapel UTD Boys U11s (Inter) - Sat Drumchapel UTD
Drumsagard FA Boys U10s (Adv/Inter) - Sun Drumsagard FA 1
Drumsagard FA Boys U10s (Adv/Inter) - Sun Drumsagard FA 2
Drumsagard FA Boys U17s - Fri-Sat (Sun Finals) Drumsagard FA
Dunbar United Colts FC Boys U11s (Inter) - Sat Dunbar United Colts FC
Dunbar United Colts FC Boys U15s - Fri-Sat (Sun Finals) Dunbar United Colts FC
Dundee East Girls FC Girls U13s - Sun Dundee East Girls FC
Dundee United Sports Club Boys U12s (Adv) - Sun Dundee United Sports Club
Dundee United Youth Academy Boys U10s (Adv) - Sat Dundee United Youth Academy
Dunfermline Athletic FC Girls U11s (Adv) - Sun Dunfermline Athletic FC
Dyce BC Boys U11s (Adv) - Sat Dyce BC 1
Dyce BC Boys U11s (Adv) - Sat Dyce BC 2
Dyce BC Boys U12s (Adv) - Sun Dyce BC
Dyce BC Boys U13s - Fri-Sat (Sun Finals) Dyce BC
East End Boys Boys U14s - Fri-Sat (Sun Finals) East End Boys
East End Boys FC Boys U10s (Adv) - Sat East End Boys FC
East End Boys FC Boys U10s (Inter) - Sat East End Boys FC
East End Lewis Youth FC Boys U7s (Mix) - Sat East End Lewis Youth FC 1
East End Lewis Youth FC Boys U7s (Mix) - Sat East End Lewis Youth FC 2
East End Lewis Youth FC Boys U8s (Mix) - Sat East End Lewis Youth FC 1
East End Lewis Youth FC Boys U8s (Mix) - Sat East End Lewis Youth FC 2
East End Lewis Youth FC Boys U8s (Mix) - Sat East End Lewis Youth FC 3
East Fife CFC Boys U9s (Adv) - Sat East Fife CFC 1
East Fife CFC Boys U9s (Adv) - Sat East Fife CFC 2
East Fife CFC Boys U9s (Dev) - Sat East Fife CFC
East Fife CFC Boys U9s (Inter) - Sat East Fife CFC
East Fife CFC Boys U11s (Dev) - Sat East Fife CFC
East Fife CFC Boys U11s (Inter) - Sat East Fife CFC
East Fife Girls & Women Girls U11s (Adv/Inter) - Sun East Fife Girls & Women 1
East Kilbride FC Boys U11s (Inter) - Sat East Kilbride FC
East Kilbride YC Boys U8s (Mix) - Sat East Kilbride YC 4
East Kilbride YC Boys U8s (Mix) - Sat East Kilbride YC 5
East Kilbride YC Boys U8s (Mix) - Sat East Kilbride YC 1
East Kilbride YC Boys U8s (Mix) - Sat East Kilbride YC 3
East Kilbride YC Boys U8s (Mix) - Sat East Kilbride YC 2
Eddlewood BC Boys U15s - Fri-Sat (Sun Finals) Eddlewood BC
Edina Hibs FC Boys U8s (Mix) - Sat Edina Hibs FC
Edina Hibs FC Boys U9s (Adv) - Sat Edina Hibs FC
Edina Hibs FC Boys U9s (Dev) - Sat Edina Hibs FC
Edinburgh South Athletico CFC Boys U13s - Fri-Sat (Sun Finals) Edinburgh South Athletico CFC
Edinburgh South CFC Boys U13s - Fri-Sat (Sun Finals) Edinburgh South CFC
Edinburgh South CFC Boys U14s - Fri-Sat (Sun Finals) Edinburgh South CFC
Edinburgh South CFC Boys U15s - Fri-Sat (Sun Finals) Edinburgh South CFC
Elgin City FC Boys U10s (Adv) - Sat Elgin City FC
Erskine YFC Boys U9s (Adv) - Sat Erskine YFC
Erskine YFC Boys U9s (Inter) - Sat Erskine YFC
Erskine YFC Boys U10s (Dev) - Sat Erskine YFC
Erskine YFC Boys U10s (Inter) - Sat Erskine YFC
Fair City Boys U11s (Inter) - Sat Fair City 3
Falkirk FC Girls U15s - Sat (Sun Finals) Falkirk FC
FC Bath Girls Girls U13s - Sun FC Bath Girls
Ferry AFC Boys U16s - Fri-Sat (Sun Finals) Ferry AFC
Finnart BC Boys U10s (Adv/Inter) - Sun Finnart BC 1
Finnart BC Boys U10s (Adv/Inter) - Sun Finnart BC 2
Finnart BC Boys U10s (Dev) - Sun  Finnart BC
Finnart FC Boys U16s - Fri-Sat (Sun Finals) Finnart FC
Forest Row Junior FC Boys U17s - Fri-Sat (Sun Finals) Forest Row Junior FC
Forfar Farmington FC Girls U13s - Sun Forfar Farmington FC
Fulham BC Boys U10s (Adv/Inter) - Sun Fulham BC
Gairdoch United FC Boys U7s (Mix) - Sat Gairdoch United FC 2
Gairdoch United FC Boys U7s (Mix) - Sat Gairdoch United FC 1
Gairdoch United FC Boys U8s (Mix) - Sat Gairdoch United FC
Gairdoch United FC Boys U9s (Adv) - Sat Gairdoch United FC
Gairdoch United FC Boys U9s (Inter) - Sat Gairdoch United FC
Gairdoch United FC Boys U12s (Adv) - Sun Gairdoch United FC
Giffnock Soccer Centre Boys U13s - Fri-Sat (Sun Finals) Giffnock Soccer Centre
Glasgow City FC Girls U9s (Mix) - Sun Glasgow City FC
Glasgow City FC Girls U11s (Adv/Inter) - Sun Glasgow City FC
Glasgow City FC Girls U15s - Sat (Sun Finals) Glasgow City FC
Glenburn Miners Welfare FC Boys U9s (Adv) - Sat Glenburn Miners Welfare FC
Glenburn Miners Welfare FC Boys U9s (Inter) - Sat Glenburn Miners Welfare FC
Glenburn MWFC Boys U10s (Adv/Inter) - Sun Glenburn MWFC 2
Glenburn MWFC Boys U10s (Adv/Inter) - Sun Glenburn MWFC 1
Gleniffer Thistle FC Boys U11s (Adv) - Sat Gleniffer Thistle FC
Gleniffer Thistle FC Boys U11s (Dev) - Sat Gleniffer Thistle FC
Glen Lions FC Boys U8s (Mix) - Sat Glen Lions FC
Glen Lions FC Boys U9s (Inter) - Sat Glen Lions FC
Glen Lions FC Boys U10s (Adv) - Sat Glen Lions FC
Glen Lions FC Boys U11s (Adv) - Sat Glen Lions FC
Glen Lions FC Boys U11s (Inter) - Sat Glen Lions FC
Glenrothes FC Boys U17s - Fri-Sat (Sun Finals) Glenrothes FC
Glenrothes Strollers Girls U13s - Sun Glenrothes Strollers
Glenrothes Strollers FC Boys U9s (Adv) - Sat Glenrothes Strollers FC
Glenrothes Strollers FC Boys U9s (Inter) - Sat Glenrothes Strollers FC
Great Park Juniors Boys U15s - Fri-Sat (Sun Finals) Great Park Juniors
Greenock Morton FC Boys U11s (Adv) - Sat Greenock Morton FC
Greenock Morton FC Boys U12s (Adv) - Sun Greenock Morton FC
Hamilton Accies Girls U15s - Sat (Sun Finals) Hamilton Accies
Heart of Midlothian FC Girls U9s (Mix) - Sun Heart of Midlothian FC
Heart of Midlothian FC Girls U11s (Adv/Inter) - Sun Heart of Midlothian FC
Heart of Midlothian FC Girls U11s (Adv) - Sun Heart of Midlothian FC
Heart of Midlothian FC Girls U13s - Sun Heart of Midlothian FC
Heart of Midlothian FC Girls U15s - Sat (Sun Finals) Heart of Midlothian FC
Hibernian FC Boys U10s (Pro Academy) - Sat Hibernian FC
Hutchison Vale FC Boys U17s - Fri-Sat (Sun Finals) Hutchison Vale FC
Hutchison Vale Girls Girls U9s (Mix) - Sun Hutchison Vale Girls
Hutchison Vale Girls FC Girls U9s (Mix) - Sun Hutchison Vale Girls FC
Hutchison Vale Girls FC Girls U11s (Dev)  - Sun   Hutchison Vale Girls FC
Huyton Schalke Boys U11s (Adv) - Sat Huyton Schalke
Invergordon Girls FC Girls U13s - Sun Invergordon Girls FC
Inverkeithing Hillfield Swifts FC Boys U7s (Mix) - Sat Inverkeithing Hillfield Swifts FC 1
Inverkeithing Hillfield Swifts FC Boys U7s (Mix) - Sat Inverkeithing Hillfield Swifts FC 2
Inverkeithing Hillfield Swifts FC Boys U7s (Mix) - Sat Inverkeithing Hillfield Swifts FC 3
Inverkeithing Hillfield Swifts FC Boys U9s (Dev) - Sat Inverkeithing Hillfield Swifts FC
Inverkeithing Hillfield Swifts FC Boys U9s (Inter) - Sat Inverkeithing Hillfield Swifts FC
Inverkeithing Hillfield Swifts FC Girls U9s (Mix) - Sun Inverkeithing Hillfield Swifts FC
Inverkeithing Hillfield Swifts FC Girls U13s - Sun Inverkeithing Hillfield Swifts FC
Irvine Victoria FC Boys U16s - Fri-Sat (Sun Finals) Irvine Victoria FC
Jeanfield Swifts Girls Girls U13s - Sun Jeanfield Swifts Girls
Kelty Hearts CC Boys U8s (Mix) - Sat Kelty Hearts CC 3
Kelty Hearts CC Boys U8s (Mix) - Sat Kelty Hearts CC 1
Kennoway Star Hearts FC Boys U9s (Adv) - Sat Kennoway Star Hearts FC
Kennoway Star Hearts FC Boys U9s (Inter) - Sat Kennoway Star Hearts FC
Kennoway Star Hearts FC Boys U10s (Adv/Inter) - Sun Kennoway Star Hearts FC 2
Kennoway Star Hearts FC Boys U10s (Adv/Inter) - Sun Kennoway Star Hearts FC 1
Kilmarnock FC Girls U15s - Sat (Sun Finals) Kilmarnock FC 1
Kilmarnock FC Girls U15s - Sat (Sun Finals) Kilmarnock FC 2
Kilmarnock Ladies FC Girls U11s (Adv) - Sun Kilmarnock Ladies FC
Kilmarnock Ladies FC Girls U11s (Dev)  - Sun   Kilmarnock Ladies FC
Kilmarnock Ladies FC Girls U13s - Sun Kilmarnock Ladies FC
Kircaldy Inter FC Boys U10s (Adv/Inter) - Sun Kircaldy Inter FC
Kircaldy Inter FC Boys U10s (Dev) - Sun  Kircaldy Inter FC
Kirkwood FC Boys U13s - Fri-Sat (Sun Finals) Kirkwood FC
Knighswood FC Boys U9s (Adv) - Sat Knighswood FC
Knighswood FC Boys U9s (Inter) - Sat Knighswood FC
Knightswood FC Boys U17s - Fri-Sat (Sun Finals) Knightswood FC
Leith Athletic FC Boys U11s (Inter) - Sat Leith Athletic FC
Leith Athletic FC Boys U14s - Fri-Sat (Sun Finals) Leith Athletic FC
Linlthgow Rose CFC Girls U13s - Sun Linlthgow Rose CFC
Little Dynamos Boys U11s (Inter) - Sat Little Dynamos
Livingston CFC Boys U14s - Fri-Sat (Sun Finals) Livingston CFC
Livingston CFC Boys U15s - Fri-Sat (Sun Finals) Livingston CFC
LK Galaxy FC Boys U12s (Dev) - Sun LK Galaxy FC
Lochend FA Boys U11s (Adv) - Sat Lochend FA
Lochend FA Boys U11s (Dev) - Sat Lochend FA
Lochend FA Boys U11s (Inter) - Sat Lochend FA
Lothian Colts FC Boys U9s (Adv) - Sat Lothian Colts FC
Lothian Colts FC Boys U12s (Inter) - Sun  Lothian Colts FC
Marton FC Boys U11s (Adv) - Sat Marton FC
Middlesbrough FC Boys U10s (Pro Academy) - Sat Middlesbrough FC
Milton Rovers FC Boys U10s (Adv) - Sat Milton Rovers FC
Milton Rovers FC Boys U10s (Inter) - Sat Milton Rovers FC
Milton Rovers FC Boys U11s (Adv) - Sat Milton Rovers FC
Moorlands FC Boys U8s (Mix) - Sat Moorlands FC 3
Moorlands FC Boys U8s (Mix) - Sat Moorlands FC 2
Moorlands FC Boys U8s (Mix) - Sat Moorlands FC 1
Mossend FC Boys U11s (Inter) - Sat Mossend FC 1
Mossend FC Boys U11s (Inter) - Sat Mossend FC 2
Mossend FC Boys U17s - Fri-Sat (Sun Finals) Mossend FC
Murieston United Boys U9s (Dev) - Sat Murieston United
Murieston United CFC Boys U9s (Adv) - Sat Murieston United CFC
Murieston United CFC Boys U12s (Dev) - Sun Murieston United CFC
Musselburgh CFA Boys U9s (Dev) - Sat Musselburgh CFA 2
Musselburgh Youngstars FC Boys U14s - Fri-Sat (Sun Finals) Musselburgh Youngstars FC
Newcastle Benfield Juniors Boys U14s - Fri-Sat (Sun Finals) Newcastle Benfield Juniors
Newcastle City Juniors Boys U10s (Adv) - Sat Newcastle City Juniors
Newcastle West End FC Girls U13s - Sun Newcastle West End FC
North East Sports Athletico Boys U10s (Dev) - Sat North East Sports Athletico
Nova Star FC Boys U13s - Fri-Sat (Sun Finals) Nova Star FC
Orkney Youth Development Group Boys U16s - Fri-Sat (Sun Finals) Orkney Youth Development Group
Parkmoor FC Boys U9s (Inter) - Sat Parkmoor FC 1
Parkmoor FC Boys U9s (Inter) - Sat Parkmoor FC 2
Parkmoor FC Boys U10s (Inter) - Sat Parkmoor FC
Parkmoor FC Boys U12s (Dev) - Sun Parkmoor FC
Penicuik Athletic YFC Boys U10s (Adv/Inter) - Sun Penicuik Athletic YFC
Penicuik Athletic YFC Boys U10s (Adv) - Sat Penicuik Athletic YFC
Penicuik Athletic YFC Boys U10s (Dev) - Sat Penicuik Athletic YFC
Port Glasgow BC Boys U10s (Adv/Inter) - Sun Port Glasgow BC
Port Glasgow BC - Blacks Boys U10s (Inter) - Sat Port Glasgow BC - Blacks
Port Glasgow Juniors FC Boys U10s (Adv) - Sat Port Glasgow Juniors FC
Port Glasgow Juniors FC Boys U10s (Dev) - Sat Port Glasgow Juniors FC
Portobello CFA Boys U14s - Fri-Sat (Sun Finals) Portobello CFA
Portobello CFA Boys U17s - Fri-Sat (Sun Finals) Portobello CFA
Queen of the South Ladies FC Girls U13s - Sun Queen of the South Ladies FC
Queen of the South Ladies FC Girls U15s - Sat (Sun Finals) Queen of the South Ladies FC 2
Queen of the South Ladies FC Girls U15s - Sat (Sun Finals) Queen of the South Ladies FC 1
Raith Rovers Rapids FC Girls U11s (Adv) - Sun Raith Rovers Rapids FC
Rangers FC Boys U10s (Pro Academy) - Sat Rangers FC
Rangers FC Girls U11s (Adv) - Sun Rangers FC
Rangers Girls FC Girls U15s - Sat (Sun Finals) Rangers Girls FC
Rangers Youth Academy Boys U10s (Adv) - Sat Rangers Youth Academy
Renfrew Victoria YFC Boys U12s (Dev) - Sun Renfrew Victoria YFC
Ross County FC Boys U10s (Pro Academy) - Sat Ross County FC
Rossvale Girls FC Girls U15s - Sat (Sun Finals) Rossvale Girls FC
Rosyth FC Boys U10s (Dev) - Sat Rosyth FC
Salvesen CFC Boys U8s (Mix) - Sat Salvesen CFC 2
Salvesen CFC Boys U8s (Mix) - Sat Salvesen CFC 1
Salvesen CFC Boys U13s - Fri-Sat (Sun Finals) Salvesen CFC
Scotland BC Boys U8s (Mix) - Sat Scotland BC
Scotland BC Boys U9s (Adv) - Sat Scotland BC
Shetland FA Boys U17s - Fri-Sat (Sun Finals) Shetland FA
Shetland Football Association Boys U15s - Fri-Sat (Sun Finals) Shetland Football Association
Shotts YMCA Boys U8s (Mix) - Sat Shotts YMCA 3
Shotts YMCA Boys U8s (Mix) - Sat Shotts YMCA 1
Shotts YMCA Boys U8s (Mix) - Sat Shotts YMCA 2
Shotts YMCA Boys U9s (Dev) - Sat Shotts YMCA
Shotts YMCA Boys U9s (Inter) - Sat Shotts YMCA
Shotts YMCA Boys U11s (Dev) - Sat Shotts YMCA
Shotts YMCA Boys U11s (Inter) - Sat Shotts YMCA
Spartans FC Girls U11s (Dev)  - Sun   Spartans FC
Spartans FC Girls U13s - Sun Spartans FC
Spartans FC Girls U15s - Sat (Sun Finals) Spartans FC
Spartans Youth Boys U10s (Adv) - Sat Spartans Youth
Spartans Youth Boys U10s (Inter) - Sat Spartans Youth 3
Spartans Youth Boys U10s (Inter) - Sat Spartans Youth 2
Spartans Youth Boys U11s (Adv) - Sat Spartans Youth
Spartans Youth Boys U11s (Dev) - Sat Spartans Youth
Spartans Youth Boys U11s (Inter) - Sat Spartans Youth 3
St. Andrews BC Boys U11s (Inter) - Sat St. Andrews BC 2
St. Andrews BC 1 Boys U11s (Inter) - Sat St. Andrews BC 1
Stafford Rangers FC Boys U17s - Fri-Sat (Sun Finals) Stafford Rangers FC
St Cadoc`s Youth Club Boys U9s (Adv) - Sat St Cadoc`s Youth Club
Steins Thistle FC Boys U13s - Fri-Sat (Sun Finals) Steins Thistle FC
Stirling Albion Junior Academy Boys U8s (Mix) - Sat Stirling Albion Junior Academy
Stirling Albion Junior Academy Boys U10s (Dev) - Sat Stirling Albion Junior Academy
Stirling Albion Junior Academy Boys U12s (Inter) - Sun  Stirling Albion Junior Academy
St James Dragons FC Girls U13s - Sun St James Dragons FC
St James Dragons FC (blue) Girls U13s - Sun St James Dragons FC (blue)
St Peters FC Boys U10s (Adv/Inter) - Sun St Peters FC 1
St Peters FC Boys U10s (Dev) - Sun  St Peters FC
Stromness Youth Boys U10s (Adv/Inter) - Sun Stromness Youth
Stromness Youth Boys U10s (Dev) - Sat Stromness Youth
Tass Thistle FC Boys U9s (Adv) - Sat Tass Thistle FC
Tass Thistle FC Boys U9s (Dev) - Sat Tass Thistle FC
Tass Thistle FC Boys U9s (Inter) - Sat Tass Thistle FC
Thistle Girls FC Girls U11s (Dev)  - Sun   Thistle Girls FC
Thistle Girls FC Girls U13s - Sun Thistle Girls FC
Troon Thistle FC Boys U11s (Inter) - Sat Troon Thistle FC
Troon Thistle FC Boys U11s (Inter) - Sat Troon Thistle FC
Tynacastle FC Boys U17s - Fri-Sat (Sun Finals) Tynacastle FC
Tyncastle FC Boys U13s - Fri-Sat (Sun Finals) Tyncastle FC
Wark Juniors FC Boys U12s (Dev) - Sun Wark Juniors FC
Washington United FC Girls U13s - Sun Washington United FC
Wasps Community Boys U10s (Adv/Inter) - Sun Wasps Community
West End PS Boys U12s (Dev) - Sun West End PS
Villa Park FC Boys U13s - Fri-Sat (Sun Finals) Villa Park FC
Young Glens Boys U12s (Dev) - Sun Young Glens
Young Glens FC Boys U10s (Dev) - Sun  Young Glens FC
Young Pumas Boys U9s (Adv) - Sat Young Pumas
Young Pumas Boys U9s (Dev) - Sat Young Pumas