Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
Abildsø IL Gutter 8 (født 2011) 5v5
Abildsø IL Grønn Jenter 7 (født 2012) 5v5
Abildsø IL Hvit Jenter 8 (født 2011) 5v5
Abildsø IL Svart Jenter 8 (født 2011) 5v5
Brandbu IF - Fotball Gutter 9 (født 2010) 5v5
Brandbu IF - Fotball Gutter 9 (født 2010) 5v5
Bækkelagets SK Gutter 7 (født 2012) 5v5
Bøler IF Jenter 7 (født 2012) 5v5
Dal Gutter 10 (født 2009) 5v5
DFI Drøbak gul Gul Gutter 8 (født 2011) 5v5
Driv Idrettslag - Fotball blå Gutter 10 (født 2009) 5v5
Driv Idrettslag - Fotball rød Gutter 10 (født 2009) 5v5
Drøbak-Frogn IL RØD Gutter 8 (født 2011) 5v5
Drøbak-Frogn IL Gutter 8 (født 2011) 5v5
Drøbak-Frogn IL DFI Blå Gutter 8 (født 2011) 5v5
Eidsvold Turnforening Gutter 7 (født 2012) 5v5
Ekholt BK Gutter 7 (født 2012) 5v5
Ekholt BK Blå Gutter 8 (født 2011) 5v5
Ekholt BK Rød Gutter 8 (født 2011) 5v5
Ellingsrud IL Gutter 9 (født 2010) 5v5
Fagerstrand IF Gutter 7 (født 2012) 5v5
Fagerstrand IF Gutter 7 (født 2012) 5v5
Furnes Fotball Jenter 8 (født 2011) 5v5
Gjelleråsen Gutter 8 (født 2011) 5v5
Grüner Fotball IL Grüner-revene Gutter 7 (født 2012) 5v5
Hakadal Lions Jenter 8 (født 2011) 5v5
Hasle-Løren IL Gutter 7 (født 2012) 5v5
Hasle-Løren IL Gutter 7 (født 2012) 5v5
Hasle-Løren IL Gutter 7 (født 2012) 5v5
Hasle-Løren IL Gutter 8 (født 2011) 5v5
Hasle-Løren IL Gutter 8 (født 2011) 5v5
Hasle-Løren IL Gutter 8 (født 2011) 5v5
Hasle-Løren IL Jenter 10 (født 2009) 5v5
Hasle-Løren IL Jenter 10 (født 2009) 5v5
Heming, IL Minions Gutter 8 (født 2011) 5v5
Heming, IL 1Barca A Gutter 10 (født 2009) 5v5
Heming, IL 2Barca B Gutter 10 (født 2009) 5v5
Heming, IL Jenter 7 (født 2012) 5v5
Holmlia SK Gutter 8 (født 2011) 5v5
Holmlia SK Gutter 9 (født 2010) 5v5
Holmlia SK Gutter 9 (født 2010) 5v5
Holmlia SK Gutter 9 (født 2010) 5v5
Holmlia SK Stjernene Jenter 10 (født 2009) 5v5
Holmlia SK Stars Jenter 10 (født 2009) 5v5
HSV Fotball Gutter 10 (født 2009) 5v5
HSV Fotball Power Girls Jenter 9 (født 2010) 5v5
Huk FK Gutter 7 (født 2012) 5v5
Huk FK Gutter 7 (født 2012) 5v5
Idd Sportsklubb Gutter 10 (født 2009) 5v5
Jardar, IL Barcelona Jenter 9 (født 2010) 5v5
Jardar, IL Lyon Jenter 9 (født 2010) 5v5
KFUM-Kam. Oslo Gutter 8 (født 2011) 5v5
KFUM-Kam. Oslo Gutter 8 (født 2011) 5v5
KFUM-Kam. Oslo Gutter 8 (født 2011) 5v5
KFUM-Kam. Oslo Gutter 8 (født 2011) 5v5
KFUM-Kam. Oslo Gutter 8 (født 2011) 5v5
KFUM-Kam. Oslo Gutter 8 (født 2011) 5v5
KFUM-Kam. Oslo Gutter 8 (født 2011) 5v5
KFUM-Kam. Oslo Kåffa Haier Jenter 8 (født 2011) 5v5
KFUM-Kam. Oslo Grønn Jenter 9 (født 2010) 5v5
KFUM-Kam. Oslo Gul Jenter 9 (født 2010) 5v5
KFUM-Kam. Oslo Rød Jenter 9 (født 2010) 5v5
Kjelsås IL Gutter 6 (født 2013) 3v3
Kjelsås IL Gutter 6 (født 2013) 3v3
Kjelsås IL Gutter 6 (født 2013) 3v3
Kjelsås IL Gutter 6 (født 2013) 3v3
Kjelsås IL Gutter 6 (født 2013) 3v3
Kjelsås IL Gutter 7 (født 2012) 5v5
Kjelsås IL Gutter 7 (født 2012) 5v5
Kjelsås IL Gutter 8 (født 2011) 5v5
Kjelsås IL Gutter 8 (født 2011) 5v5
Kjelsås IL Gutter 8 (født 2011) 5v5
Kjelsås IL Gutter 8 (født 2011) 5v5
Kjelsås IL Gutter 8 (født 2011) 5v5
Kjelsås IL Gutter 9 (født 2010) 5v5
Kjelsås IL Gutter 9 (født 2010) 5v5
Kjelsås IL Gutter 9 (født 2010) 5v5
Kjelsås IL Jenter 6 (født 2013) 3v3
Kjelsås IL Jenter 10 (født 2009) 5v5
Kjelsås IL Jenter 10 (født 2009) 5v5
Kolbotn IL Gutter 6 (født 2013) 3v3
Kolbotn IL Gutter 6 (født 2013) 3v3
Kolbotn IL Gutter 6 (født 2013) 3v3
Kolbotn IL Gutter 6 (født 2013) 3v3
Kolbotn IL Gutter 6 (født 2013) 3v3
Kolbotn IL Gutter 7 (født 2012) 5v5
Kolbotn IL Gutter 7 (født 2012) 5v5
Kolbotn IL Gutter 7 (født 2012) 5v5
Kolbotn IL Gutter 7 (født 2012) 5v5
Kolbotn IL Gutter 7 (født 2012) 5v5
Kolbotn IL Gutter 8 (født 2011) 5v5
Kolbotn IL Gutter 8 (født 2011) 5v5
Kolbotn IL Gutter 8 (født 2011) 5v5
Kolbotn IL Gutter 8 (født 2011) 5v5
Kolbotn IL Gutter 8 (født 2011) 5v5
Kolbotn IL Gutter 8 (født 2011) 5v5
Kolbotn IL Gutter 9 (født 2010) 5v5
Kolbotn IL Gutter 9 (født 2010) 5v5
Kolbotn IL Gutter 9 (født 2010) 5v5
Kolbotn IL Gutter 9 (født 2010) 5v5
Kolbotn IL Gutter 9 (født 2010) 5v5
Kolbotn IL Gutter 9 (født 2010) 5v5
Kolbotn IL Gutter 10 (født 2009) 5v5
Kolbotn IL Gutter 10 (født 2009) 5v5
Kolbotn IL Gutter 10 (født 2009) 5v5
Kolbotn IL Gutter 10 (født 2009) 5v5
Kolbotn IL Gutter 10 (født 2009) 5v5
Kolbotn IL Jenter 6 (født 2013) 3v3
Kolbotn IL Jenter 6 (født 2013) 3v3
Kolbotn IL Jenter 6 (født 2013) 3v3
Kolbotn IL Jenter 6 (født 2013) 3v3
Kolbotn IL Jenter 7 (født 2012) 5v5
Kolbotn IL Jenter 7 (født 2012) 5v5
Kolbotn IL Jenter 8 (født 2011) 5v5
Kolbotn IL Jenter 8 (født 2011) 5v5
Kolbotn IL Jenter 8 (født 2011) 5v5
Kolbotn IL Jenter 8 (født 2011) 5v5
Kolbotn IL Unicorns 3 Jenter 9 (født 2010) 5v5
Kolbotn IL Jenter 9 (født 2010) 5v5
Kolbotn IL Jenter 9 (født 2010) 5v5
Kolbotn IL løvinnene 4 Jenter 10 (født 2009) 5v5
Kolbotn IL løvinnene 3 Jenter 10 (født 2009) 5v5
Kolbotn IL løvinnene 2 Jenter 10 (født 2009) 5v5
Kolbotn IL løvinnene 1 Jenter 10 (født 2009) 5v5
Korsvoll IL madrid Gutter 8 (født 2011) 5v5
Korsvoll IL barcelona Gutter 8 (født 2011) 5v5
Kurland Hvit Gutter 7 (født 2012) 5v5
Kurland Rød Jenter 7 (født 2012) 5v5
Lambertseter IF Jenter 10 (født 2009) 5v5
Langhus IL Fotball 2Svart Gutter 6 (født 2013) 3v3
Langhus IL Fotball 1Rød Gutter 6 (født 2013) 3v3
Langhus IL Fotball 4Blå Gutter 6 (født 2013) 3v3
Langhus IL Fotball 3Grønn Gutter 6 (født 2013) 3v3
Langhus IL Fotball Gul Jenter 6 (født 2013) 3v3
Ljan Fotballklubb Gutter 9 (født 2010) 5v5
Ljan Fotballklubb Gutter 9 (født 2010) 5v5
Lyn Fotball Salah Gutter 7 (født 2012) 5v5
Lyn Fotball Jenter 10 (født 2009) 5v5
Lyn Fotball Jenter 10 (født 2009) 5v5
Lyn Fotball Jenter 10 (født 2009) 5v5
Lørenskog Stjernejentene 2 Jenter 8 (født 2011) 5v5
Lørenskog Jenter 8 (født 2011) 5v5
Nesodden IF Berger Vikings Gutter 7 (født 2012) 5v5
Nesodden IF 2 Nesodden 2 Gutter 8 (født 2011) 5v5
Nesodden IF 1 Nesodden 1 Gutter 8 (født 2011) 5v5
Nesodden IF 3 Nesodden 3 Gutter 8 (født 2011) 5v5
Nesodden IF Gutter 9 (født 2010) 5v5
Nesodden IF Gutter 9 (født 2010) 5v5
Nesodden IF Gutter 9 (født 2010) 5v5
Nesodden IF Gutter 10 (født 2009) 5v5
Nesodden IF Gutter 10 (født 2009) 5v5
Oppegård IL Leopardene 1 Gutter 8 (født 2011) 5v5
Oppegård IL Leopardene 2 Gutter 8 (født 2011) 5v5
Oppegård IL Leopardene 3 Gutter 8 (født 2011) 5v5
Oppegård IL Ninjaene 2 Gutter 9 (født 2010) 5v5
Oppegård IL Ninjaene 1 Gutter 9 (født 2010) 5v5
Oppegård IL Young Boys 1 Gutter 10 (født 2009) 5v5
Oppegård IL Tigrene 1 Jenter 8 (født 2011) 5v5
Oppegård IL Tigrene 2 Jenter 8 (født 2011) 5v5
Oppegård IL 1 Oppegård-jaguarene, Rød Jenter 10 (født 2009) 5v5
Oppegård IL 2 Oppegård-jaguarene, Blå Jenter 10 (født 2009) 5v5
Ready Gutter 10 (født 2009) 5v5
Skedsmo bjørner 1 Gutter 6 (født 2013) 3v3
Skedsmo bjørner 3 Gutter 6 (født 2013) 3v3
Skedsmo bjørner 2 Gutter 6 (født 2013) 3v3
Skedsmo Gutter 9 (født 2010) 5v5
Skeid Fotball 1 Skeid 1 Gutter 8 (født 2011) 5v5
Skeid Fotball 4 Skeid 4 Gutter 8 (født 2011) 5v5
Skeid Fotball 3 Skeid 3 Gutter 8 (født 2011) 5v5
Skeid Fotball 2 Skeid 2 Gutter 8 (født 2011) 5v5
Ski IL Fotball Gutter 7 (født 2012) 5v5
Ski IL Fotball Gutter 7 (født 2012) 5v5
Ski IL Fotball Gutter 7 (født 2012) 5v5
Ski IL Fotball Gutter 7 (født 2012) 5v5
Skjetten Jenter 8 (født 2011) 5v5
Snarøya SK Jenter 7 (født 2012) 5v5
Snarøya SK Jenter 7 (født 2012) 5v5
Snarøya SK Jenter 10 (født 2009) 5v5
Teisen IF Gutter 7 (født 2012) 5v5
Teisen IF Gutter 9 (født 2010) 5v5
Teisen IF Gutter 9 (født 2010) 5v5
Try, IL United Gutter 10 (født 2009) 5v5
Try, IL Jenter 8 (født 2011) 5v5
Ullensaker/Kisa Grønn Gutter 9 (født 2010) 5v5
Ullensaker/Kisa Gul Gutter 9 (født 2010) 5v5
Ullern IF Løvene 1 Gutter 7 (født 2012) 5v5
Vestre Akers SK Jenter 9 (født 2010) 5v5
Vålerenga Fotball Gutter 7 (født 2012) 5v5
Vålerenga Fotball Superheltene Gutter 8 (født 2011) 5v5
Vålerenga Fotball Heltene Gutter 8 (født 2011) 5v5
Vålerenga Fotball Gutter 9 (født 2010) 5v5
Vålerenga Fotball Jenter 7 (født 2012) 5v5