Tabell med påmeldte lag

Klubb Klasse Lagnavn
Abildsø IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Abildsø IL
Abildsø IL Jenter 7 (født 2012) 5v5 Abildsø IL Grønn
Abildsø IL Jenter 8 (født 2011) 5v5 Abildsø IL Hvit
Abildsø IL Jenter 8 (født 2011) 5v5 Abildsø IL Svart
Brandbu IF - Fotball Gutter 9 (født 2010) 5v5 Brandbu IF - Fotball 2
Brandbu IF - Fotball Gutter 9 (født 2010) 5v5 Brandbu IF - Fotball 1
Bækkelagets SK Gutter 7 (født 2012) 5v5 Bækkelagets SK
Bøler IF Jenter 7 (født 2012) 5v5 Bøler IF
Dal Gutter 10 (født 2009) 5v5 Dal
DFI Drøbak gul Gutter 8 (født 2011) 5v5 DFI Drøbak gul Gul
Driv Idrettslag - Fotball Gutter 10 (født 2009) 5v5 Driv Idrettslag - Fotball blå
Driv Idrettslag - Fotball Gutter 10 (født 2009) 5v5 Driv Idrettslag - Fotball rød
Drøbak-Frogn IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Drøbak-Frogn IL RØD
Drøbak-Frogn IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Drøbak-Frogn IL 1
Drøbak-Frogn IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Drøbak-Frogn IL DFI Blå
Eidsvold Turnforening Gutter 7 (født 2012) 5v5 Eidsvold Turnforening
Ekholt BK Gutter 7 (født 2012) 5v5 Ekholt BK
Ekholt BK Gutter 8 (født 2011) 5v5 Ekholt BK Blå
Ekholt BK Gutter 8 (født 2011) 5v5 Ekholt BK Rød
Ellingsrud IL Gutter 9 (født 2010) 5v5 Ellingsrud IL
Fagerstrand IF Gutter 7 (født 2012) 5v5 Fagerstrand IF 2
Fagerstrand IF Gutter 7 (født 2012) 5v5 Fagerstrand IF 1
Furnes Fotball Jenter 8 (født 2011) 5v5 Furnes Fotball
Gjelleråsen Gutter 8 (født 2011) 5v5 Gjelleråsen
Grüner Fotball IL Gutter 7 (født 2012) 5v5 Grüner Fotball IL Grüner-revene
Hakadal Jenter 8 (født 2011) 5v5 Hakadal Lions
Hasle-Løren IL Gutter 7 (født 2012) 5v5 Hasle-Løren IL 1
Hasle-Løren IL Gutter 7 (født 2012) 5v5 Hasle-Løren IL 2
Hasle-Løren IL Gutter 7 (født 2012) 5v5 Hasle-Løren IL 3
Hasle-Løren IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Hasle-Løren IL 2
Hasle-Løren IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Hasle-Løren IL 1
Hasle-Løren IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Hasle-Løren IL 3
Hasle-Løren IL Jenter 10 (født 2009) 5v5 Hasle-Løren IL 1
Hasle-Løren IL Jenter 10 (født 2009) 5v5 Hasle-Løren IL 2
Heming, IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Heming, IL Minions
Heming, IL Gutter 10 (født 2009) 5v5 Heming, IL 1Barca A
Heming, IL Gutter 10 (født 2009) 5v5 Heming, IL 2Barca B
Heming, IL Jenter 7 (født 2012) 5v5 Heming, IL
Holmlia SK Gutter 8 (født 2011) 5v5 Holmlia SK
Holmlia SK Gutter 9 (født 2010) 5v5 Holmlia SK 1
Holmlia SK Gutter 9 (født 2010) 5v5 Holmlia SK 3
Holmlia SK Gutter 9 (født 2010) 5v5 Holmlia SK 2
Holmlia SK Jenter 10 (født 2009) 5v5 Holmlia SK Stjernene
Holmlia SK Jenter 10 (født 2009) 5v5 Holmlia SK Stars
HSV Fotball Gutter 10 (født 2009) 5v5 HSV Fotball
HSV Fotball Jenter 9 (født 2010) 5v5 HSV Fotball Power Girls
Huk FK Gutter 7 (født 2012) 5v5 Huk FK 1
Huk FK Gutter 7 (født 2012) 5v5 Huk FK 2
Idd Sportsklubb Gutter 10 (født 2009) 5v5 Idd Sportsklubb
Jardar, IL Jenter 9 (født 2010) 5v5 Jardar, IL Barcelona
Jardar, IL Jenter 9 (født 2010) 5v5 Jardar, IL Lyon
KFUM-Kam. Oslo Gutter 8 (født 2011) 5v5 KFUM-Kam. Oslo 4
KFUM-Kam. Oslo Gutter 8 (født 2011) 5v5 KFUM-Kam. Oslo 7
KFUM-Kam. Oslo Gutter 8 (født 2011) 5v5 KFUM-Kam. Oslo 6
KFUM-Kam. Oslo Gutter 8 (født 2011) 5v5 KFUM-Kam. Oslo 1
KFUM-Kam. Oslo Gutter 8 (født 2011) 5v5 KFUM-Kam. Oslo 5
KFUM-Kam. Oslo Gutter 8 (født 2011) 5v5 KFUM-Kam. Oslo 2
KFUM-Kam. Oslo Gutter 8 (født 2011) 5v5 KFUM-Kam. Oslo 3
KFUM-Kam. Oslo Jenter 8 (født 2011) 5v5 KFUM-Kam. Oslo Kåffa Haier
KFUM-Kam. Oslo Jenter 9 (født 2010) 5v5 KFUM-Kam. Oslo Grønn
KFUM-Kam. Oslo Jenter 9 (født 2010) 5v5 KFUM-Kam. Oslo Gul
KFUM-Kam. Oslo Jenter 9 (født 2010) 5v5 KFUM-Kam. Oslo Rød
Kjelsås IL Gutter 6 (født 2013) 3v3 Kjelsås IL 1
Kjelsås IL Gutter 6 (født 2013) 3v3 Kjelsås IL 2
Kjelsås IL Gutter 6 (født 2013) 3v3 Kjelsås IL 3
Kjelsås IL Gutter 6 (født 2013) 3v3 Kjelsås IL 4
Kjelsås IL Gutter 6 (født 2013) 3v3 Kjelsås IL 5
Kjelsås IL Gutter 7 (født 2012) 5v5 Kjelsås IL 1
Kjelsås IL Gutter 7 (født 2012) 5v5 Kjelsås IL 2
Kjelsås IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Kjelsås IL 5
Kjelsås IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Kjelsås IL 2
Kjelsås IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Kjelsås IL 4
Kjelsås IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Kjelsås IL 1
Kjelsås IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Kjelsås IL 3
Kjelsås IL Gutter 9 (født 2010) 5v5 Kjelsås IL 2
Kjelsås IL Gutter 9 (født 2010) 5v5 Kjelsås IL 3
Kjelsås IL Gutter 9 (født 2010) 5v5 Kjelsås IL 1
Kjelsås IL Jenter 6 (født 2013) 3v3 Kjelsås IL
Kjelsås IL Jenter 10 (født 2009) 5v5 Kjelsås IL 2
Kjelsås IL Jenter 10 (født 2009) 5v5 Kjelsås IL 1
Kolbotn IL Gutter 6 (født 2013) 3v3 Kolbotn IL 5
Kolbotn IL Gutter 6 (født 2013) 3v3 Kolbotn IL 4
Kolbotn IL Gutter 6 (født 2013) 3v3 Kolbotn IL 3
Kolbotn IL Gutter 6 (født 2013) 3v3 Kolbotn IL 1
Kolbotn IL Gutter 6 (født 2013) 3v3 Kolbotn IL 2
Kolbotn IL Gutter 7 (født 2012) 5v5 Kolbotn IL 5
Kolbotn IL Gutter 7 (født 2012) 5v5 Kolbotn IL 4
Kolbotn IL Gutter 7 (født 2012) 5v5 Kolbotn IL 2
Kolbotn IL Gutter 7 (født 2012) 5v5 Kolbotn IL 3
Kolbotn IL Gutter 7 (født 2012) 5v5 Kolbotn IL 1
Kolbotn IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Kolbotn IL 3
Kolbotn IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Kolbotn IL 4
Kolbotn IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Kolbotn IL 2
Kolbotn IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Kolbotn IL 1
Kolbotn IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Kolbotn IL 6
Kolbotn IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Kolbotn IL 5
Kolbotn IL Gutter 9 (født 2010) 5v5 Kolbotn IL 6
Kolbotn IL Gutter 9 (født 2010) 5v5 Kolbotn IL 5
Kolbotn IL Gutter 9 (født 2010) 5v5 Kolbotn IL 4
Kolbotn IL Gutter 9 (født 2010) 5v5 Kolbotn IL 3
Kolbotn IL Gutter 9 (født 2010) 5v5 Kolbotn IL 2
Kolbotn IL Gutter 9 (født 2010) 5v5 Kolbotn IL 1
Kolbotn IL Gutter 10 (født 2009) 5v5 Kolbotn IL 5
Kolbotn IL Gutter 10 (født 2009) 5v5 Kolbotn IL 4
Kolbotn IL Gutter 10 (født 2009) 5v5 Kolbotn IL 3
Kolbotn IL Gutter 10 (født 2009) 5v5 Kolbotn IL 2
Kolbotn IL Gutter 10 (født 2009) 5v5 Kolbotn IL 1
Kolbotn IL Jenter 6 (født 2013) 3v3 Kolbotn IL 4
Kolbotn IL Jenter 6 (født 2013) 3v3 Kolbotn IL 3
Kolbotn IL Jenter 6 (født 2013) 3v3 Kolbotn IL 2
Kolbotn IL Jenter 6 (født 2013) 3v3 Kolbotn IL 1
Kolbotn IL Jenter 7 (født 2012) 5v5 Kolbotn IL 2
Kolbotn IL Jenter 7 (født 2012) 5v5 Kolbotn IL 1
Kolbotn IL Jenter 8 (født 2011) 5v5 Kolbotn IL 4
Kolbotn IL Jenter 8 (født 2011) 5v5 Kolbotn IL 3
Kolbotn IL Jenter 8 (født 2011) 5v5 Kolbotn IL 2
Kolbotn IL Jenter 8 (født 2011) 5v5 Kolbotn IL 1
Kolbotn IL Jenter 9 (født 2010) 5v5 Kolbotn IL Unicorns 3
Kolbotn IL Jenter 9 (født 2010) 5v5 Kolbotn IL 2
Kolbotn IL Jenter 9 (født 2010) 5v5 Kolbotn IL 1
Kolbotn IL Jenter 10 (født 2009) 5v5 Kolbotn IL løvinnene 4
Kolbotn IL Jenter 10 (født 2009) 5v5 Kolbotn IL løvinnene 3
Kolbotn IL Jenter 10 (født 2009) 5v5 Kolbotn IL løvinnene 2
Kolbotn IL Jenter 10 (født 2009) 5v5 Kolbotn IL løvinnene 1
Korsvoll IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Korsvoll IL madrid
Korsvoll IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Korsvoll IL barcelona
Kurland Gutter 7 (født 2012) 5v5 Kurland Hvit
Kurland Jenter 7 (født 2012) 5v5 Kurland Rød
Lambertseter IF Jenter 10 (født 2009) 5v5 Lambertseter IF
Langhus IL Fotball Gutter 6 (født 2013) 3v3 Langhus IL Fotball 2Svart
Langhus IL Fotball Gutter 6 (født 2013) 3v3 Langhus IL Fotball 1Rød
Langhus IL Fotball Gutter 6 (født 2013) 3v3 Langhus IL Fotball 4Blå
Langhus IL Fotball Gutter 6 (født 2013) 3v3 Langhus IL Fotball 3Grønn
Langhus IL Fotball Jenter 6 (født 2013) 3v3 Langhus IL Fotball Gul
Ljan Fotballklubb Gutter 9 (født 2010) 5v5 Ljan Fotballklubb 2
Ljan Fotballklubb Gutter 9 (født 2010) 5v5 Ljan Fotballklubb 1
Lyn Fotball Gutter 7 (født 2012) 5v5 Lyn Fotball Salah
Lyn Fotball Jenter 10 (født 2009) 5v5 Lyn Fotball 3
Lyn Fotball Jenter 10 (født 2009) 5v5 Lyn Fotball 2
Lyn Fotball Jenter 10 (født 2009) 5v5 Lyn Fotball 1
Lørenskog Jenter 8 (født 2011) 5v5 Lørenskog Stjernejentene 2
Lørenskog Jenter 8 (født 2011) 5v5 Lørenskog 1
Nesodden IF Gutter 7 (født 2012) 5v5 Nesodden IF Berger Vikings
Nesodden IF Gutter 8 (født 2011) 5v5 Nesodden IF 2 Nesodden 2
Nesodden IF Gutter 8 (født 2011) 5v5 Nesodden IF 1 Nesodden 1
Nesodden IF Gutter 8 (født 2011) 5v5 Nesodden IF 3 Nesodden 3
Nesodden IF Gutter 9 (født 2010) 5v5 Nesodden IF 1
Nesodden IF Gutter 9 (født 2010) 5v5 Nesodden IF 2
Nesodden IF Gutter 9 (født 2010) 5v5 Nesodden IF 3
Nesodden IF Gutter 10 (født 2009) 5v5 Nesodden IF 2
Nesodden IF Gutter 10 (født 2009) 5v5 Nesodden IF 1
Oppegård IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Oppegård IL Leopardene 1
Oppegård IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Oppegård IL Leopardene 2
Oppegård IL Gutter 8 (født 2011) 5v5 Oppegård IL Leopardene 3
Oppegård IL Gutter 9 (født 2010) 5v5 Oppegård IL Ninjaene 2
Oppegård IL Gutter 9 (født 2010) 5v5 Oppegård IL Ninjaene 1
Oppegård IL Gutter 10 (født 2009) 5v5 Oppegård IL Young Boys 1
Oppegård IL Jenter 8 (født 2011) 5v5 Oppegård IL Tigrene 1
Oppegård IL Jenter 8 (født 2011) 5v5 Oppegård IL Tigrene 2
Oppegård IL Jenter 10 (født 2009) 5v5 Oppegård IL 1 Oppegård-jaguarene, Rød
Oppegård IL Jenter 10 (født 2009) 5v5 Oppegård IL 2 Oppegård-jaguarene, Blå
Ready Gutter 10 (født 2009) 5v5 Ready
Skedsmo Gutter 6 (født 2013) 3v3 Skedsmo bjørner 1
Skedsmo Gutter 6 (født 2013) 3v3 Skedsmo bjørner 3
Skedsmo Gutter 6 (født 2013) 3v3 Skedsmo bjørner 2
Skedsmo Gutter 9 (født 2010) 5v5 Skedsmo
Skeid Fotball Gutter 8 (født 2011) 5v5 Skeid Fotball 1 Skeid 1
Skeid Fotball Gutter 8 (født 2011) 5v5 Skeid Fotball 4 Skeid 4
Skeid Fotball Gutter 8 (født 2011) 5v5 Skeid Fotball 3 Skeid 3
Skeid Fotball Gutter 8 (født 2011) 5v5 Skeid Fotball 2 Skeid 2
Ski IL Fotball Gutter 7 (født 2012) 5v5 Ski IL Fotball 2
Ski IL Fotball Gutter 7 (født 2012) 5v5 Ski IL Fotball 3
Ski IL Fotball Gutter 7 (født 2012) 5v5 Ski IL Fotball 4
Ski IL Fotball Gutter 7 (født 2012) 5v5 Ski IL Fotball 1
Skjetten Jenter 8 (født 2011) 5v5 Skjetten
Snarøya SK Jenter 7 (født 2012) 5v5 Snarøya SK 2
Snarøya SK Jenter 7 (født 2012) 5v5 Snarøya SK 1
Snarøya SK Jenter 10 (født 2009) 5v5 Snarøya SK
Teisen IF Gutter 7 (født 2012) 5v5 Teisen IF
Teisen IF Gutter 9 (født 2010) 5v5 Teisen IF 2
Teisen IF Gutter 9 (født 2010) 5v5 Teisen IF 1
Try, IL Gutter 10 (født 2009) 5v5 Try, IL United
Try, IL Jenter 8 (født 2011) 5v5 Try, IL
Ullensaker/Kisa Gutter 9 (født 2010) 5v5 Ullensaker/Kisa Grønn
Ullensaker/Kisa Gutter 9 (født 2010) 5v5 Ullensaker/Kisa Gul
Ullern IF Gutter 7 (født 2012) 5v5 Ullern IF Løvene 1
Vestre Akers SK Jenter 9 (født 2010) 5v5 Vestre Akers SK
Vålerenga Fotball Gutter 7 (født 2012) 5v5 Vålerenga Fotball
Vålerenga Fotball Gutter 8 (født 2011) 5v5 Vålerenga Fotball Superheltene
Vålerenga Fotball Gutter 8 (født 2011) 5v5 Vålerenga Fotball Heltene
Vålerenga Fotball Gutter 9 (født 2010) 5v5 Vålerenga Fotball
Vålerenga Fotball Jenter 7 (født 2012) 5v5 Vålerenga Fotball