Detta är resultaten från Lundaspelen Handball 2010. Se de senaste resultaten från Lundaspelen Handball 2021 här.

Sävehof

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27120601 mån 27/12 09:33 mån 27/12 Victoriastadion C B13 Grp 3 Sävehof 2 8 - 19 Perchtoldsdorf      
27121501 mån 27/12 09:33 mån 27/12 Bollhuset A G16 Grp 2 FIF 1 10 - 15 Sävehof 1      
27122500 mån 27/12 10:00 mån 27/12 Lödde/Nyvångshallen G13 Grp 5 Sävehof 3 16 - 18 Tatran Bohunice      
27121402 mån 27/12 10:06 mån 27/12 Vikingahallen G10 Grp 1 Ankaret 2 10 - 6 Sävehof 1      
27120502 mån 27/12 10:06 mån 27/12 Victoriastadion B B12 Grp 5 Spandau-Füchse 15 - 5 Sävehof 2      
27120302 mån 27/12 10:06 mån 27/12 Tetrahallen G9 Grp 3 Lödde Vikings 2 - 10 Sävehof 3      
27122001 mån 27/12 10:33 mån 27/12 Bråhögshallen B11 Grp 2 Kävlinge HK 12 - 7 Sävehof 2      
27121801 mån 27/12 10:33 mån 27/12 Dalby/Nyvångshallen G12 Grp 4 LUGI 3 8 - 14 Sävehof 3    
27122901 mån 27/12 10:33 mån 27/12 Harlösahallen G12 Grp 1 Sävehof 1 4 - 10 TMS Ringsted 1      
27123201 mån 27/12 10:33 mån 27/12 Borgebyhallen B11 Grp 1 H43 2 17 - 9 Sävehof 1      
27121503 mån 27/12 10:39 mån 27/12 Bollhuset A G16 Grp 2 Sävehof 1 8 - 19 Lundagård      
27122402 mån 27/12 11:06 mån 27/12 Lödde/Tolvåkershallen B15 Grp 5 Sävehof 2 7 - 19 Team Baden 2      
27120504 mån 27/12 11:12 mån 27/12 Victoriastadion B B12 Grp 5 Sävehof 2 15 - 4 Dalhems IF      
27121404 mån 27/12 11:12 mån 27/12 Vikingahallen G10 Grp 1 Sävehof 1 2 - 9 Dalhems IF      
27120304 mån 27/12 11:12 mån 27/12 Tetrahallen G9 Grp 3 Sävehof 3 7 - 4 VSH 2002      
27120604 mån 27/12 11:12 mån 27/12 Victoriastadion C B13 Grp 3 LUGI 3 16 - 26 Sävehof 2      
27121803 mån 27/12 11:39 mån 27/12 Dalby/Nyvångshallen G12 Grp 4 Sävehof 3 14 - 15 H43      
27123203 mån 27/12 11:39 mån 27/12 Borgebyhallen B11 Grp 1 Sävehof 1 7 - 24 LUGI 2      
27122503 mån 27/12 11:39 mån 27/12 Lödde/Nyvångshallen G13 Grp 5 Ballerup 10 - 14 Sävehof 3      
27121105 mån 27/12 11:50 mån 27/12 Idrottshallen B16 Grp 2 Redbergslid IK 14 - 14 Sävehof 1      
27121605 mån 27/12 11:50 mån 27/12 Bollhuset B B9 Grp 2 Sävehof 2 6 - 16 H43 1      
27120405 mån 27/12 11:55 mån 27/12 Victoriastadion A B12 Grp 2 H43 1 14 - 12 Sävehof 1    
27122904 mån 27/12 12:12 mån 27/12 Harlösahallen G12 Grp 1 Brabantse SM 2 7 - 12 Sävehof 1      
27121706 mån 27/12 12:18 mån 27/12 Gunnesbohallen G19 Grp 4 Øresund 9 - 13 Sävehof 2      
27121506 mån 27/12 12:23 mån 27/12 Bollhuset A B16 Grp 6 Perchtoldsdorf 8 - 13 Sävehof 2      
27120306 mån 27/12 12:28 mån 27/12 Tetrahallen B10 Grp 5 Sävehof 4 17 - 9 IFK Kristianstad 2      
27120806 mån 27/12 12:28 mån 27/12 Östra Tornhallen B14 Grp 6 Sävehof 2 17 - 16 H43 2      
27123106 mån 27/12 12:33 mån 27/12 Alfa Lavalhallen G13 Grp 3 Sävehof 1 22 - 13 Skövde HF 1      
27122405 mån 27/12 12:45 mån 27/12 Lödde/Tolvåkershallen B15 Grp 5 Ankaret 19 - 16 Sävehof 2      
27122005 mån 27/12 12:45 mån 27/12 Bråhögshallen B11 Grp 2 Sävehof 2 10 - 22 Staffanstorp      
27121107 mån 27/12 12:56 mån 27/12 Idrottshallen B16 Grp 2 Sävehof 1 13 - 15 Novi Beograd      
27120107 mån 27/12 12:56 mån 27/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Grp 2 Sävehof 1 14 - 12 Oberursel      
27121207 mån 27/12 12:56 mån 27/12 Eos-hallen B10 Grp 2 Eslövs HF 14 - 12 Sävehof 2      
27121407 mån 27/12 12:56 mån 27/12 Vikingahallen G10 Grp 2 Lödde Vikings 3 - 4 Sävehof 2      
27120407 mån 27/12 13:01 mån 27/12 Victoriastadion A B12 Grp 2 Sävehof 1 18 - 13 FIF      
27120507 mån 27/12 13:01 mån 27/12 Victoriastadion B B12 Grp 6 Furesø 6 - 13 Sävehof 3      
27121805 mån 27/12 13:05 mån 27/12 Dalby/Nyvångshallen G13 Grp 4 Sävehof 2 14 - 5 Skövde HF 2      
27121708 mån 27/12 13:24 mån 27/12 Gunnesbohallen G19 Grp 4 Sävehof 2 12 - 15 Albertslund/Glostrup      
27121508 mån 27/12 13:29 mån 27/12 Bollhuset A B16 Grp 6 Sävehof 2 17 - 15 FIF 3      
27121608 mån 27/12 13:29 mån 27/12 Bollhuset B B9 Grp 2 H43 4 8 - 20 Sävehof 2      
27123206 mån 27/12 13:38 mån 27/12 Borgebyhallen B11 Grp 3 Sävehof 3 21 - 9 Eslövs HF      
27122007 mån 27/12 13:51 mån 27/12 Bråhögshallen B11 Grp 2 Sävehof 2 17 - 2 UTENA      
27122907 mån 27/12 14:01 mån 27/12 Harlösahallen G12 Grp 2 Team Helsinge 1 1 - 16 Sävehof 2      
27121409 mån 27/12 14:02 mån 27/12 Vikingahallen G10 Grp 2 Sävehof 2 4 - 14 Ankaret 1      
27121209 mån 27/12 14:02 mån 27/12 Eos-hallen B10 Grp 2 Sävehof 2 12 - 8 H43 3      
27120509 mån 27/12 14:07 mån 27/12 Victoriastadion B B12 Grp 6 Sävehof 3 11 - 7 H43 3      
27120809 mån 27/12 14:07 mån 27/12 Östra Tornhallen B14 Grp 6 MTV Lübeck 12 - 22 Sävehof 2      
27120309 mån 27/12 14:07 mån 27/12 Tetrahallen B10 Grp 5 Roskilde 7 - 10 Sävehof 4      
27120209 mån 27/12 14:18 mån 27/12 Sparbanken Skåne Arena B B19 Grp 2 Sävehof 2 10 - 15 LUGI 2      
27121610 mån 27/12 14:40 mån 27/12 Bollhuset B B9 Grp 1 H43 2 14 - 2 Sävehof 1      
27121410 mån 27/12 14:40 mån 27/12 Vikingahallen G10 Grp 3 Eslöv IK 2 4 - 12 Sävehof 3      
27120110 mån 27/12 14:40 mån 27/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Grp 1 Sävehof 1 18 - 15 FIF 1      
27121808 mån 27/12 14:44 mån 27/12 Dalby/Nyvångshallen G13 Grp 4 H43 2 7 - 22 Sävehof 2      
27120310 mån 27/12 14:50 mån 27/12 Tetrahallen G9 Grp 1 Roskilde 3 - 7 Sävehof 1      
27122209 mån 27/12 15:03 mån 27/12 Bjärehovshallen G11 Grp 1 Lödde Vikings 8 - 12 Sävehof 1      
27122909 mån 27/12 15:07 mån 27/12 Harlösahallen G12 Grp 2 Sävehof 2 15 - 15 TMS Ringsted 2      
27123209 mån 27/12 15:17 mån 27/12 Borgebyhallen B11 Grp 3 LUGI 1 12 - 20 Sävehof 3      
27120711 mån 27/12 15:23 mån 27/12 Fäladshallen B15 Grp 3 HSG Düsseldorf 13 - 11 Sävehof 1      
27120511 mån 27/12 15:23 mån 27/12 Victoriastadion B B13 Grp 1 Sävehof 1 23 - 18 Erlangen      
27123111 mån 27/12 15:33 mån 27/12 Alfa Lavalhallen G11 Grp 3 Sävehof 3 13 - 11 Team København      
27122910 mån 27/12 15:45 mån 27/12 Harlösahallen G14 Grp 8 Sävehof 2 11 - 11 Hillerød HK 1      
27121612 mån 27/12 15:46 mån 27/12 Bollhuset B B9 Grp 1 Sävehof 1 11 - 10 Ankaret 2      
27121412 mån 27/12 15:46 mån 27/12 Vikingahallen G10 Grp 3 Sävehof 3 7 - 7 Roskilde      
27121310 mån 27/12 15:55 mån 27/12 Stångby/Tornhallen G11 Grp 2 VSH 2002 10 - 0 Sävehof 2      
27120312 mån 27/12 15:56 mån 27/12 Tetrahallen G9 Grp 1 Sävehof 1 4 - 11 H43 1      
27120212 mån 27/12 15:57 mån 27/12 Sparbanken Skåne Arena B B19 Grp 2 Ankaret 12 - 20 Sävehof 2      
27122211 mån 27/12 16:09 mån 27/12 Bjärehovshallen G11 Grp 1 Sävehof 1 12 - 7 Trelleborg HBK      
27120113 mån 27/12 16:19 mån 27/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Grp 1 Fürstenfeldbruck 11 - 17 Sävehof 1      
27120713 mån 27/12 16:29 mån 27/12 Fäladshallen B15 Grp 3 Sävehof 1 10 - 11 Norrköpings HK      
27121312 mån 27/12 17:01 mån 27/12 Stångby/Tornhallen G11 Grp 2 Sävehof 2 0 - 10 Torslanda HK      
27120514 mån 27/12 17:02 mån 27/12 Victoriastadion B B13 Grp 1 RP IF 16 - 18 Sävehof 1      
27123114 mån 27/12 17:12 mån 27/12 Alfa Lavalhallen G11 Grp 3 Hillerød HK 7 - 7 Sävehof 3      
27122913 mån 27/12 17:24 mån 27/12 Harlösahallen G14 Grp 8 Dalhems IF 10 - 12 Sävehof 2      
27121615 mån 27/12 17:40 mån 27/12 Bollhuset B B9 Grp 3 Ankaret 1 6 - 15 Sävehof 3      
27121215 mån 27/12 17:40 mån 27/12 Eos-hallen B10 Grp 1 Hillerød HK 7 - 13 Sävehof 1      
27121716 mån 27/12 17:58 mån 27/12 Gunnesbohallen G16 Grp 6 Roskilde 15 - 11 Sävehof 2      
27121416 mån 27/12 18:08 mån 27/12 Vikingahallen G10 Grp 4 Sävehof 4 7 - 12 Eslöv IK 1      
27120316 mån 27/12 18:13 mån 27/12 Tetrahallen G9 Grp 2 Sävehof 2 20 - 9 LUGI 1      
27120616 mån 27/12 18:13 mån 27/12 Victoriastadion C B14 Grp 3 Sävehof 1 11 - 15 Maksimir-Pastela      
27122215 mån 27/12 18:26 mån 27/12 Bjärehovshallen G11 Grp 4 FIF 19 - 5 Sävehof 4      
27120917 mån 27/12 18:41 mån 27/12 Vipeholmshallen G14 Grp 4 Svedala HK 1 - 26 Sävehof 1      
27121217 mån 27/12 18:46 mån 27/12 Eos-hallen B10 Grp 1 Sävehof 1 10 - 16 TMS Ringsted 1      
27121617 mån 27/12 18:46 mån 27/12 Bollhuset B B9 Grp 3 Sävehof 3 16 - 5 LUGI 2      
27121418 mån 27/12 19:14 mån 27/12 Vikingahallen G10 Grp 4 Sävehof 4 16 - 5 LUGI 2      
27122217 mån 27/12 19:32 mån 27/12 Bjärehovshallen G11 Grp 4 Sävehof 4 8 - 6 H43      
27120919 mån 27/12 19:47 mån 27/12 Vipeholmshallen G14 Grp 4 Sävehof 1 20 - 5 FFI Fredrikshavn 2      
27120619 mån 27/12 19:52 mån 27/12 Victoriastadion C B14 Grp 3 Svedala HK 8 - 23 Sävehof 1      
27120319 mån 27/12 19:52 mån 27/12 Tetrahallen G9 Grp 2 H43/Lundagård 20 - 14 Sävehof 2      
27121720 mån 27/12 20:10 mån 27/12 Gunnesbohallen G16 Grp 6 Sävehof 2 9 - 16 AtomiX      
27121421 mån 27/12 20:53 mån 27/12 Vikingahallen G10 Grp 4 Øresund 3 - 19 Sävehof 4      
27121722 mån 27/12 21:16 mån 27/12 Gunnesbohallen G16 Grp 6 Sävehof 2 8 - 10 Oberursel      
28120100 tis 28/12 09:00 tis 28/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Grp 2 Sävehof 1 9 - 13 FIF 1      
28121100 tis 28/12 09:00 tis 28/12 Idrottshallen B16 Grp 2 Sävehof 1 15 - 8 Albertslund/Glostrup 1      
28121600 tis 28/12 09:00 tis 28/12 Bollhuset B G9 Grp 1 Sävehof 1 4 - 11 Ankaret      
28120301 tis 28/12 09:33 tis 28/12 Tetrahallen G10 Grp 2 Sävehof 2 8 - 5 Hillerød HK      
28120501 tis 28/12 09:33 tis 28/12 Victoriastadion B B12 Grp 5 Sävehof 2 18 - 5 Øresund      
28122200 tis 28/12 10:00 tis 28/12 Bjärehovshallen G11 Grp 1 Ankaret 1 7 - 11 Sävehof 1      
28121102 tis 28/12 10:06 tis 28/12 Idrottshallen B16 Grp 2 Team Baden 13 - 10 Sävehof 1      
28120102 tis 28/12 10:06 tis 28/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Grp 2 Roskilde 13 - 10 Sävehof 1    
28121602 tis 28/12 10:06 tis 28/12 Bollhuset B G9 Grp 1 LUGI 2 7 - 7 Sävehof 1      
28121202 tis 28/12 10:06 tis 28/12 Eos-hallen B10 Grp 5 Sävehof 4 13 - 4 H43 1      
28122901 tis 28/12 10:33 tis 28/12 Harlösahallen G13 Grp 5 LUGI 1 9 - 17 Sävehof 3      
28122501 tis 28/12 10:33 tis 28/12 Lödde/Nyvångshallen G12 Grp 2 Sävehof 2 11 - 19 Skogås      
28121801 tis 28/12 10:33 tis 28/12 Dalby/Nyvångshallen G13 Grp 4 Zlín 18 - 12 Sävehof 2      
28120503 tis 28/12 10:39 tis 28/12 Victoriastadion B B12 Grp 5 UTENA Ivartis 11 - 20 Sävehof 2      
28120303 tis 28/12 10:39 tis 28/12 Tetrahallen G10 Grp 2 H43 1 14 - 7 Sävehof 2      
28123002 tis 28/12 11:06 tis 28/12 Veberödshallen B19 Grp 2 Sävehof 2 27 - 5 Stadeln      
28123202 tis 28/12 11:06 tis 28/12 Borgebyhallen B11 Grp 3 Sävehof 3 9 - 11 Ankaret 2      
28121204 tis 28/12 11:12 tis 28/12 Eos-hallen B10 Grp 5 VSH 2002 2 2 - 10 Sävehof 4      
28122203 tis 28/12 11:39 tis 28/12 Bjärehovshallen G11 Grp 1 Sävehof 1 16 - 4 Piccard Senec      
28122503 tis 28/12 11:39 tis 28/12 Lödde/Nyvångshallen G12 Grp 2 FIF 1 18 - 3 Sävehof 2      
28120705 tis 28/12 11:50 tis 28/12 Fäladshallen B15 Grp 5 Sävehof 2 11 - 16 Täby      
28120305 tis 28/12 11:55 tis 28/12 Tetrahallen B9 Grp 3 Sävehof 3 25 - 2 OV Hbg      
28122904 tis 28/12 12:12 tis 28/12 Harlösahallen G13 Grp 5 Sävehof 3 10 - 12 RP IF      
28123004 tis 28/12 12:12 tis 28/12 Veberödshallen B19 Grp 2 Roskilde 1 11 - 14 Sävehof 2      
28123204 tis 28/12 12:12 tis 28/12 Borgebyhallen B11 Grp 3 Team Helsinge 10 - 15 Sävehof 3      
28121804 tis 28/12 12:12 tis 28/12 Dalby/Nyvångshallen G13 Grp 4 Sävehof 2 21 - 5 Hillerød HK 2      
28120106 tis 28/12 12:23 tis 28/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Grp 1 LUGI 1 14 - 9 Sävehof 1    
28120906 tis 28/12 12:23 tis 28/12 Vipeholmshallen G14 Grp 8 FFI Fredrikshavn 1 8 - 11 Sävehof 2      
28121406 tis 28/12 12:28 tis 28/12 Vikingahallen B10 Grp 2 Sävehof 2 12 - 4 FIF 2      
28122405 tis 28/12 12:55 tis 28/12 Lödde/Tolvåkershallen B15 Grp 3 Roskilde 11 - 12 Sävehof 1      
28121607 tis 28/12 12:56 tis 28/12 Bollhuset B G9 Grp 2 Sävehof 2 9 - 13 FIF      
28120307 tis 28/12 13:01 tis 28/12 Tetrahallen B9 Grp 3 H43 3 9 - 17 Sävehof 3      
28121805 tis 28/12 13:05 tis 28/12 Dalby/Nyvångshallen G12 Grp 4 Næstved Herlufsholm 9 - 6 Sävehof 3      
28123205 tis 28/12 13:20 tis 28/12 Borgebyhallen B11 Grp 1 Ankaret 1 14 - 5 Sävehof 1      
28122006 tis 28/12 13:28 tis 28/12 Bråhögshallen B11 Grp 2 Sävehof 2 5 - 21 H43 1      
28120708 tis 28/12 13:29 tis 28/12 Fäladshallen B15 Grp 5 Hamburg-Nord 13 - 12 Sävehof 2      
28121408 tis 28/12 13:34 tis 28/12 Vikingahallen B10 Grp 2 TMS Ringsted 2 5 - 8 Sävehof 2      
28120409 tis 28/12 14:01 tis 28/12 Victoriastadion A B13 Grp 1 Sävehof 1 21 - 15 Ismaning      
28120109 tis 28/12 14:02 tis 28/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Grp 1 Sävehof 1 21 - 18 Novi Beograd      
28120909 tis 28/12 14:02 tis 28/12 Vipeholmshallen G14 Grp 8 Sävehof 2 12 - 11 Brabantse SM 2      
28122907 tis 28/12 14:16 tis 28/12 Harlösahallen G13 Grp 3 Sävehof 1 12 - 17 Lundagård      
28123109 tis 28/12 14:16 tis 28/12 Alfa Lavalhallen G12 Grp 1 Sävehof 1 13 - 8 Ankaret      
28122108 tis 28/12 14:28 tis 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A G16 Grp 6 Sävehof 2 12 - 9 TMS Ringsted 2      
28122408 tis 28/12 14:34 tis 28/12 Lödde/Tolvåkershallen B15 Grp 3 Sävehof 1 5 - 17 Team Baden 1      
28121808 tis 28/12 14:44 tis 28/12 Dalby/Nyvångshallen G12 Grp 4 Sävehof 3 9 - 5 Team København      
28121210 tis 28/12 14:45 tis 28/12 Eos-hallen G10 Grp 3 Sävehof 3 9 - 5 H43 2      
28121410 tis 28/12 14:45 tis 28/12 Vikingahallen B10 Grp 1 Sävehof 1 6 - 2 Staffanstorp      
28121710 tis 28/12 14:50 tis 28/12 Gunnesbohallen G19 Grp 4 Norderstedt 10 - 11 Sävehof 2      
28120510 tis 28/12 14:55 tis 28/12 Victoriastadion B B12 Grp 2 Sävehof 1 18 - 12 Hillerød HK      
28122009 tis 28/12 15:07 tis 28/12 Bråhögshallen B11 Grp 2 TMS Ringsted 18 - 8 Sävehof 2      
28120411 tis 28/12 15:07 tis 28/12 Victoriastadion A B13 Grp 1 FIF 9 - 13 Sävehof 1      
28120711 tis 28/12 15:08 tis 28/12 Fäladshallen B15 Grp 5 Sävehof 2 20 - 16 Österlens IK      
28121611 tis 28/12 15:13 tis 28/12 Bollhuset B G9 Grp 3 Sävehof 3 5 - 6 Staffanstorp      
28122909 tis 28/12 15:22 tis 28/12 Harlösahallen G13 Grp 3 LUGI 2 18 - 18 Sävehof 1      
28123111 tis 28/12 15:22 tis 28/12 Alfa Lavalhallen G12 Grp 1 FIF 2 5 - 12 Sävehof 1      
28120311 tis 28/12 15:23 tis 28/12 Tetrahallen B9 Grp 2 Kävlinge HK 7 - 16 Sävehof 2      
28121212 tis 28/12 15:51 tis 28/12 Eos-hallen G10 Grp 3 LUGI 1 3 - 17 Sävehof 3      
28121412 tis 28/12 15:51 tis 28/12 Vikingahallen B10 Grp 1 LUGI 1 10 - 13 Sävehof 1      
28121012 tis 28/12 15:55 tis 28/12 Tunahallen G16 Grp 2 Skuru 16 - 11 Sävehof 1      
28120512 tis 28/12 16:01 tis 28/12 Victoriastadion B B12 Grp 2 Maksimir-Pastela 12 - 14 Sävehof 1    
28120612 tis 28/12 16:01 tis 28/12 Victoriastadion C B13 Grp 3 Sävehof 2 12 - 11 AtomiX      
28122111 tis 28/12 16:07 tis 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A G16 Grp 6 Amager SK 14 - 8 Sävehof 2      
28123112 tis 28/12 16:15 tis 28/12 Alfa Lavalhallen G11 Grp 2 Sävehof 2 0 - 10 LUGI 1      
28121613 tis 28/12 16:19 tis 28/12 Bollhuset B G9 Grp 3 H43 2 4 - 11 Sävehof 3      
28122211 tis 28/12 16:23 tis 28/12 Bjärehovshallen G11 Grp 4 Sävehof 4 6 - 7 Ankaret 2      
28121713 tis 28/12 16:29 tis 28/12 Gunnesbohallen G19 Grp 4 Sävehof 2 8 - 12 Piccard Senec      
28120814 tis 28/12 16:51 tis 28/12 Östra Tornhallen B14 Grp 6 Sävehof 2 15 - 12 VSH 2002 1      
28120314 tis 28/12 17:02 tis 28/12 Tetrahallen B9 Grp 2 Sävehof 2 6 - 16 IK Sund      
28121312 tis 28/12 17:06 tis 28/12 Stångby/Tornhallen G11 Grp 3 Sävehof 3 5 - 8 Kävlinge HK      
28120614 tis 28/12 17:07 tis 28/12 Victoriastadion C B13 Grp 3 H78 10 - 24 Sävehof 2    
28123114 tis 28/12 17:21 tis 28/12 Alfa Lavalhallen G11 Grp 2 Dalhems IF 10 - 0 Sävehof 2      
28122213 tis 28/12 17:29 tis 28/12 Bjärehovshallen G11 Grp 4 Amager SK 7 - 2 Sävehof 4      
28121015 tis 28/12 17:34 tis 28/12 Tunahallen G16 Grp 2 Sävehof 1 14 - 20 TMS Ringsted 1      
28120315 tis 28/12 17:40 tis 28/12 Tetrahallen B9 Grp 1 Sävehof 1 20 - 3 Hillerød HK      
28121715 tis 28/12 17:40 tis 28/12 Gunnesbohallen B16 Grp 6 MTV Lübeck 2 6 - 29 Sävehof 2      
28120816 tis 28/12 17:57 tis 28/12 Östra Tornhallen B14 Grp 6 Næstved Herlufsholm 2 4 - 20 Sävehof 2      
28121616 tis 28/12 18:03 tis 28/12 Bollhuset B G10 Grp 1 Sävehof 1 2 - 15 FIF      
28120916 tis 28/12 18:08 tis 28/12 Vipeholmshallen G14 Grp 4 Sävehof 1 6 - 11 Roskilde 1      
28121314 tis 28/12 18:12 tis 28/12 Stångby/Tornhallen G11 Grp 3 LUGI 2 5 - 14 Sävehof 3      
28120616 tis 28/12 18:28 tis 28/12 Victoriastadion C B12 Grp 6 Sävehof 3 10 - 17 Schwerte/Westhofen      
28121217 tis 28/12 18:41 tis 28/12 Eos-hallen G10 Grp 4 VSH 2002 3 - 15 Sävehof 4      
28120317 tis 28/12 18:46 tis 28/12 Tetrahallen B9 Grp 1 LUGI 1 7 - 5 Sävehof 1    
28121618 tis 28/12 19:09 tis 28/12 Bollhuset B G10 Grp 1 Team Helsinge 7 - 5 Sävehof 1      
28120918 tis 28/12 19:14 tis 28/12 Vipeholmshallen G14 Grp 4 Vallensbaek 12 - 18 Sävehof 1      
28121718 tis 28/12 19:19 tis 28/12 Gunnesbohallen B16 Grp 6 Sävehof 2 10 - 0 Friesen Telgte 2      
28120618 tis 28/12 19:34 tis 28/12 Victoriastadion C B12 Grp 6 Roskilde 10 - 10 Sävehof 3      
28120819 tis 28/12 19:41 tis 28/12 Östra Tornhallen B14 Grp 3 Sävehof 1 21 - 7 Stadeln 1      
28120821 tis 28/12 20:47 tis 28/12 Östra Tornhallen B14 Grp 3 Hastedter TSV 10 - 16 Sävehof 1      
28121221 tis 28/12 20:53 tis 28/12 Eos-hallen G10 Grp 4 Kävlinge HK 11 - 13 Sävehof 4      
29120400 ons 29/12 09:00 ons 29/12 Victoriastadion A B13 Playoff A 1/8 Final LUGI 1 19 - 14 Sävehof 2      
29120500 ons 29/12 09:00 ons 29/12 Victoriastadion B B12 Playoff A 1/8 Final Sävehof 1 20 - 13 Warnemünde      
29123100 ons 29/12 09:00 ons 29/12 Alfa Lavalhallen B10 Playoff A 1/8 Final Sävehof 2 10 - 4 IFK Kristianstad 1      
29120601 ons 29/12 09:33 ons 29/12 Victoriastadion C G13 Playoff A 1/8 Final Sävehof 2 11 - 8 RP IF      
29123101 ons 29/12 09:33 ons 29/12 Alfa Lavalhallen B10 Playoff A 1/8 Final Sävehof 4 12 - 5 H43 2    
29121201 ons 29/12 09:33 ons 29/12 Eos-hallen B9 Playoff A 1/4 Final Sävehof 3 13 - 8 LUGI 1      
29120901 ons 29/12 09:33 ons 29/12 Vipeholmshallen G14 Playoff A 1/16 Final Sävehof 2 14 - 13 NKIK Norrköping      
29121300 ons 29/12 10:00 ons 29/12 Stångby/Tornhallen G11 Playoff B 1/8 Final Sävehof 4 10 - 5 Sävehof 2      
29121300 ons 29/12 10:00 ons 29/12 Stångby/Tornhallen G11 Playoff B 1/8 Final Sävehof 4 10 - 5 Sävehof 2      
29123102 ons 29/12 10:06 ons 29/12 Alfa Lavalhallen B10 Playoff A 1/8 Final Sävehof 1 9 - 5 TSV Vollerich      
29121102 ons 29/12 10:06 ons 29/12 Idrottshallen B19 Playoff A 1/8 Final HSV Hamburg 14 - 15 Sävehof 2      
29120302 ons 29/12 10:10 ons 29/12 Tetrahallen G9 Playoff B 1/4 Final Sävehof 1 2 - 9 VSH 2002      
29121202 ons 29/12 10:10 ons 29/12 Eos-hallen G9 Playoff A 1/4 Final H43/Lundagård 11 - 8 Sävehof 3      
29121603 ons 29/12 10:39 ons 29/12 Bollhuset B G10 Playoff B 1/8 Final LUGI 2 2 - 5 Sävehof 1      
29120503 ons 29/12 10:39 ons 29/12 Victoriastadion B B12 Playoff A 1/8 Final Schwerte/Westhofen 13 - 14 Sävehof 2      
29120303 ons 29/12 10:43 ons 29/12 Tetrahallen G9 Playoff B 1/4 Final Sävehof 2 8 - 4 LUGI 2      
29121902 ons 29/12 11:06 ons 29/12 Sandby/Killebäckshallen G13 Playoff B 1/8 Final Sävehof 3 17 - 6 H43 1      
29121104 ons 29/12 11:09 ons 29/12 Idrottshallen B11 Playoff A 1/4 Final Staffanstorp 7 - 8 Sävehof 3      
29123104 ons 29/12 11:20 ons 29/12 Alfa Lavalhallen G10 Playoff A 1/4 Final FIF 19 - 3 Sävehof 3      
29120204 ons 29/12 11:20 ons 29/12 Sparbanken Skåne Arena B G19 Playoff B 1/4 Final Sävehof 2 18 - 12 Achim/Baden      
29120504 ons 29/12 11:25 ons 29/12 Victoriastadion B B12 Playoff A 1/4 Final H43 2 11 - 13 Sävehof 1      
29122503 ons 29/12 11:39 ons 29/12 Lödde/Nyvångshallen G12 Playoff B 1/16 Final Sävehof 2 10 - 0 Roskilde 2      
29122403 ons 29/12 11:39 ons 29/12 Lödde/Tolvåkershallen B15 Playoff B 1/8 Final Perchtoldsdorf 0 - 10 Sävehof 1      
29120605 ons 29/12 11:44 ons 29/12 Victoriastadion C G12 Playoff A 1/8 Final Kävlinge HK 15 - 8 Sävehof 1      
29120105 ons 29/12 11:45 ons 29/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Playoff A 1/8 Final Sävehof 1 16 - 11 Albertslund/Glostrup      
29120305 ons 29/12 11:50 ons 29/12 Tetrahallen B9 Playoff B 1/4 Final Sävehof 2 17 - 3 Hillerød HK      
29120405 ons 29/12 11:55 ons 29/12 Victoriastadion A B13 Playoff A 1/4 Final Sävehof 1 20 - 19 LUGI 1      
29120805 ons 29/12 11:56 ons 29/12 Östra Tornhallen B14 Playoff A 1/8 Final Ismaning 23 - 24 Sävehof 1      
29122404 ons 29/12 12:12 ons 29/12 Lödde/Tolvåkershallen B15 Playoff B 1/8 Final UTENA RK VIGIS 14 - 31 Sävehof 2      
29121304 ons 29/12 12:20 ons 29/12 Stångby/Tornhallen G11 Playoff B 1/4 Final Ankaret 1 9 - 7 Sävehof 4      
29121706 ons 29/12 12:26 ons 29/12 Gunnesbohallen B16 Playoff A 1/8 Final Sävehof 1 12 - 18 Hastedter TSV      
29123106 ons 29/12 12:26 ons 29/12 Alfa Lavalhallen G10 Playoff A 1/4 Final Ankaret 1 13 - 12 Sävehof 4      
29120906 ons 29/12 12:29 ons 29/12 Vipeholmshallen G14 Playoff A 1/8 Final