Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2015. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Hanvikens SK

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
25061700 to 25/06 09:50 to 25/06 30. 9-9 Mellan P13 (9) Grp B FC LOOTOS 5 - 2 Hanvikens SK 2      
25061803 to 25/06 13:20 to 25/06 15. 9-9 Mellan P13 (9) Grp A Hanvikens SK 1 5 - 0 Kvarnsvedens IK      
25062105 to 25/06 13:30 to 25/06 14. 9-9 Liten F12 Grp A Torsångs IF 0 - 2 Hanvikens SK      
25061905 to 25/06 13:30 to 25/06 26. 9-9 Mellan F11 Grp A Hanvikens SK 1 - 4 Ingarö IF 2      
25061804 to 25/06 14:25 to 25/06 15. 9-9 Mellan P13 (9) Grp B VALBO FF 2 - 0 Hanvikens SK 2      
25061607 to 25/06 16:35 to 25/06 5. 9-9 Stor P13 (9) Grp A Valbo FF P02 0 - 3 Hanvikens SK 1      
25060310 to 25/06 17:35 to 25/06 19. 11-11 F12 Grp A Hanvikens SK 2 - 0 IF Tunabro Blå      
26061802 fr 26/06 10:10 fr 26/06 15. 9-9 Mellan P13 (9) Grp A Katrineholms SK-FK 0 - 1 Hanvikens SK 1      
26062103 fr 26/06 10:15 fr 26/06 14. 9-9 Liten F11 Grp A Hanvikens SK 3 - 0 Gustafs GoIF      
26061803 fr 26/06 11:15 fr 26/06 15. 9-9 Mellan P13 (9) Grp B Hanvikens SK 2 1 - 3 Hagaströms SK      
26060105 fr 26/06 11:55 fr 26/06 8. 5-5 F12 Grp A Hanvikens SK 0 - 3 Alsike IF      
26061707 fr 26/06 15:55 fr 26/06 30. 9-9 Mellan P13 (9) Grp A Tynset IF 2 - 0 Hanvikens SK 1      
26060310 fr 26/06 16:15 fr 26/06 19. 11-11 F11 Grp A Torsångs IF 2 - 2 Hanvikens SK      
26060211 fr 26/06 17:00 fr 26/06 13. 9-9 Liten F12 Grp A IFK Mora 0 - 2 Hanvikens SK      
27061702 lø 27/06 10:05 lø 27/06 30. 9-9 Mellan P13 (9) Grp B Hanvikens SK 2 2 - 1 IFK Mora FK      
27062106 lø 27/06 12:55 lø 27/06 14. 9-9 Liten F11 Grp A Segeltorps IF 0 - 0 Hanvikens SK      
27061804 lø 27/06 13:40 lø 27/06 15. 9-9 Mellan P13 (9) Grp A Hanvikens SK 1 1 - 0 IK Brage      
27062108 lø 27/06 14:35 lø 27/06 14. 9-9 Liten F12 Grp A Ingarö IF Svart 1 - 0 Hanvikens SK      
27061606 lø 27/06 14:45 lø 27/06 5. 9-9 Stor P13 (9) Grp B Hanvikens SK 2 0 - 0 Bälinge IF      
27061909 lø 27/06 17:00 lø 27/06 26. 9-9 Mellan F11 Grp A Ingarö IF 1 2 - 2 Hanvikens SK      
28061600 sø 28/06 08:00 sø 28/06 5. 9-9 Stor P13 (9) Grp B Stora Tuna IK 3 - 0 Hanvikens SK 2      
28061701 sø 28/06 09:05 sø 28/06 30. 9-9 Mellan P13 (9) Grp A Hanvikens SK 1 4 - 2 Strömsbro IF      
28062102 sø 28/06 09:50 sø 28/06 14. 9-9 Liten F12 Slutspel B Semifinal Ljusdals IF 0 - 5 Hanvikens SK      
28061603 sø 28/06 11:25 sø 28/06 5. 9-9 Stor P13 (9) Slutspel A Semifinal Stora Tuna IK 2 - 0 Hanvikens SK 1      
28061704 sø 28/06 12:35 sø 28/06 30. 9-9 Mellan P13 (9) Placeringsmatch 11-12 7-8 Strömsbro IF 0 - 2 Hanvikens SK 2      
28061805 sø 28/06 13:40 sø 28/06 15. 9-9 Mellan P13 (9) Slutspel A Bronzekamp Hagaströms SK 6 - 5 P Hanvikens SK 1      
28060105 sø 28/06 14:00 sø 28/06 8. 5-5 F11 Grp A Hanvikens SK 3 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
28060207 sø 28/06 14:10 sø 28/06 13. 9-9 Liten F12 Slutspel B Final Iggesunds IK 0 - 2 Hanvikens SK