Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2015. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2021 her.

Torsångs IF

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
25061101 to 25/06 09:35 to 25/06 9. 5-5 P15 Grp B AIK FF P00U 8 - 0 Torsångs IF      
25060101 to 25/06 10:30 to 25/06 8. 5-5 F11 Grp A Torsångs IF 0 - 3 Kvarnsvedens IK 1      
25062101 to 25/06 10:30 to 25/06 14. 9-9 Liten F10 Grp A Kolsva IF 0 - 8 Torsångs IF      
25061201 to 25/06 10:50 to 25/06 27. 5-5 F14 Grp A Forsby FF 01/02 0 - 2 Torsångs IF      
25061602 to 25/06 10:55 to 25/06 5. 9-9 Stor F13 (9) Grp A Valbo FF 3 - 0 Torsångs IF      
25060502 to 25/06 11:30 to 25/06 18. 11-11 P8 Grp A Dalkurd FF 1 0 - 6 Torsångs IF      
25062105 to 25/06 13:30 to 25/06 14. 9-9 Liten F12 Grp A Torsångs IF 0 - 2 Hanvikens SK      
25060603 to 25/06 13:30 to 25/06 12. 7-7 Stor P8 Grp A Torsångs IF 4 - 1 Dalkurd FF 2      
25061503 to 25/06 14:40 to 25/06 24. 9-9 Stor P15 Grp B Furnes Fotball 4 - 1 Torsångs IF      
25061705 to 25/06 16:35 to 25/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Grp A Ingarö IF Gul 0 - 3 Torsångs IF      
25061909 to 25/06 16:50 to 25/06 26. 9-9 Mellan F10 Grp A Torsångs IF 2 - 2 Ingarö IF 2      
25060209 to 25/06 16:50 to 25/06 13. 9-9 Liten F11 Grp A Kvarnsvedens IK 2 0 - 0 Torsångs IF      
25060409 to 25/06 17:35 to 25/06 20. 11-11 F12 Grp A IFK Mora 1 - 2 Torsångs IF      
26061800 fr 26/06 08:00 fr 26/06 15. 9-9 Mellan F13 (9) Grp A Kolsva IF 0 - 1 Torsångs IF      
26061200 fr 26/06 08:30 fr 26/06 27. 5-5 F14 Grp A Torsångs IF 1 - 1 Nordre Trysil IL      
26060103 fr 26/06 10:25 fr 26/06 8. 5-5 F10 Grp A IF Tunabro 1 - 6 Torsångs IF      
26061402 fr 26/06 10:45 fr 26/06 16. 9-9 Stor P15 Grp B Fagersta Södra IK 1 - 0 Torsångs IF      
26062003 fr 26/06 11:05 fr 26/06 22. 9-9 Mellan F12 Grp A Torsångs IF 0 - 0 IF Tunabro Blå      
26061403 fr 26/06 12:00 fr 26/06 16. 9-9 Stor F14 Grp A Torsångs IF 4 - 0 Vendelsö IK      
26062302 fr 26/06 12:00 fr 26/06 10. 7-7 Stor P8 Grp A Ifk Rättvik FK 0 - 1 Torsångs IF      
26061805 fr 26/06 13:45 fr 26/06 15. 9-9 Mellan F13 (9) Grp A Torsångs IF 1 - 0 Stensätra IF      
26060407 fr 26/06 15:25 fr 26/06 20. 11-11 F10 Grp A Torsångs IF 0 - 2 Ingarö IF 1      
26062405 fr 26/06 15:45 fr 26/06 29. 7-7 Stor P8 Grp A ISLINGBY IK 2 2 - 0 Torsångs IF      
26060310 fr 26/06 16:15 fr 26/06 19. 11-11 F11 Grp A Torsångs IF 2 - 2 Hanvikens SK      
26060311 fr 26/06 17:00 fr 26/06 19. 11-11 F12 Grp A Ingarö IF Svart 2 - 0 Torsångs IF      
26061008 fr 26/06 18:00 fr 26/06 21. 5-5 F14 Grp A Torsångs IF 9 - 3 IFK Rättvik FK      
26061509 fr 26/06 20:10 fr 26/06 24. 9-9 Stor P15 Grp B Torsångs IF 1 - 1 Gustafs GoIF      
27061201 lø 27/06 09:15 lø 27/06 27. 5-5 P15 Grp B Torsångs IF 2 - 1 Alnö IF      
27061002 lø 27/06 10:30 lø 27/06 21. 5-5 F14 Grp A Stensätra IF 0 - 4 Torsångs IF      
27061703 lø 27/06 11:10 lø 27/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Grp A Torsångs IF 0 - 4 Ljusdals IF      
27060604 lø 27/06 11:30 lø 27/06 12. 7-7 Stor P8 Grp A Torsångs IF 1 - 8 FC LOOTOS 1      
27060205 lø 27/06 12:10 lø 27/06 13. 9-9 Liten F11 Grp A Torsångs IF 0 - 3 Ingarö IF 1      
27060106 lø 27/06 13:05 lø 27/06 8. 5-5 F10 Grp A Torsångs IF 2 - 1 Tillberga IK      
27061404 lø 27/06 14:05 lø 27/06 16. 9-9 Stor F14 Grp A Börje SK 1 - 8 Torsångs IF      
27060108 lø 27/06 14:35 lø 27/06 8. 5-5 F12 Grp A Torsångs IF 1 - 1 Alsike IF      
27062409 lø 27/06 15:15 lø 27/06 29. 7-7 Stor P8 Grp A IF Tunabro 2 1 - 1 Torsångs IF      
27061607 lø 27/06 15:50 lø 27/06 5. 9-9 Stor F13 (9) Grp A Torsångs IF 0 - 0 Islingby IK      
27062111 lø 27/06 17:10 lø 27/06 14. 9-9 Liten F11 Grp A Torsångs IF 1 - 2 Ingarö IF 2      
28061001 sø 28/06 08:50 sø 28/06 21. 5-5 F14 Slutspel A Semifinal Torsångs IF 2 - 0 Tynset IF      
28060500 sø 28/06 10:00 sø 28/06 18. 11-11 F8 Grp A Islingby IK 3 - 1 Torsångs IF      
28061203 sø 28/06 11:10 sø 28/06 27. 5-5 P15 Placeringsmatch 7-8 3-4 Trysil FK 6 - 4 Torsångs IF      
28060103 sø 28/06 12:00 sø 28/06 8. 5-5 F12 Placeringsmatch 11-12 7-8 IF Tunabro Vit 1 - 2 Torsångs IF      
28062303 sø 28/06 12:15 sø 28/06 10. 7-7 Stor F8 Grp A Torsångs IF 4 - 0 Slätta SK      
28061004 sø 28/06 12:25 sø 28/06 21. 5-5 F14 Slutspel A Final Torsångs IF 3 - 0 Nordre Trysil IL      
28062206 sø 28/06 13:00 sø 28/06 4. 9-9 Liten F11 Grp A Segeltorps IF Torsångs IF      
28060505 sø 28/06 13:45 sø 28/06 18. 11-11 F8 Grp A Torsångs IF 4 - 7 Kvarnsvedens IK      
28061606 sø 28/06 14:45 sø 28/06 5. 9-9 Stor F13 (9) Placeringsmatch 5-6 Final Torsångs IF 5 - 4 P Sandvikens IF      
28062008 sø 28/06 14:50 sø 28/06 22. 9-9 Mellan F10 Grp A Islingby IK F06 0 - 1 Torsångs IF