Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2015. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2022 her.

Torsångs IF

Import into your calendar
  Kampnr Tid Bane Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
25061101 tor. 25/06 09:35 tor. 25/06 9. Kjell Wahrén Stadium P15 Grp B AIK FF P00U 8 - 0 Torsångs IF      
25060101 tor. 25/06 10:30 tor. 25/06 8. Kurt Risberg Park F11 Grp A Torsångs IF 0 - 3 Kvarnsvedens IK 1      
25062101 tor. 25/06 10:30 tor. 25/06 14. Borlänge Tidning F10 Grp A Kolsva IF 0 - 8 Torsångs IF      
25061201 tor. 25/06 10:50 tor. 25/06 27. Evert Mellström Arena F14 Grp A Forsby FF 01/02 0 - 2 Torsångs IF      
25061602 tor. 25/06 10:55 tor. 25/06 15. Volkswagen Borlänge F13 (9) Grp A Valbo FF 3 - 0 Torsångs IF      
25060502 tor. 25/06 11:30 tor. 25/06 19. Pitchers P8 Grp A Dalkurd FF 1 0 - 6 Torsångs IF      
25062105 tor. 25/06 13:30 tor. 25/06 14. Borlänge Tidning F12 Grp A Torsångs IF 0 - 2 Hanvikens SK      
25060603 tor. 25/06 13:30 tor. 25/06 12. 7-7 Stor P8 Grp A Torsångs IF 4 - 1 Dalkurd FF 2      
25061503 tor. 25/06 14:40 tor. 25/06 24. 9-9 Stor P15 Grp B Furnes Fotball 4 - 1 Torsångs IF      
25061705 tor. 25/06 16:35 tor. 25/06 30. Quick F13 (9) Grp A Ingarö IF Gul 0 - 3 Torsångs IF      
25061909 tor. 25/06 16:50 tor. 25/06 5. Quality Hotel Galaxen F10 Grp A Torsångs IF 2 - 2 Ingarö IF 2      
25060209 tor. 25/06 16:50 tor. 25/06 13. Lokalt i F11 Grp A Kvarnsvedens IK 2 0 - 0 Torsångs IF      
25060409 tor. 25/06 17:35 tor. 25/06 20. AB Karl Hedin F12 Grp A IFK Mora 1 - 2 Torsångs IF      
26061800 fre. 26/06 08:00 fre. 26/06 6. Happy Homes Borlänge F13 (9) Grp A Kolsva IF 0 - 1 Torsångs IF      
26061200 fre. 26/06 08:30 fre. 26/06 27. Evert Mellström Arena F14 Grp A Torsångs IF 1 - 1 Nordre Trysil IL      
26060103 fre. 26/06 10:25 fre. 26/06 8. Kurt Risberg Park F10 Grp A IF Tunabro 1 - 6 Torsångs IF      
26061402 fre. 26/06 10:45 fre. 26/06 16. Wangeskog P15 Grp B Fagersta Södra IK 1 - 0 Torsångs IF      
26062003 fre. 26/06 11:05 fre. 26/06 26. renta F12 Grp A Torsångs IF 0 - 0 IF Tunabro Blå      
26061403 fre. 26/06 12:00 fre. 26/06 16. Wangeskog F14 Grp A Torsångs IF 4 - 0 Vendelsö IK      
26062302 fre. 26/06 12:00 fre. 26/06 10. Norlings skylt P8 Grp A Ifk Rättvik FK 0 - 1 Torsångs IF      
26061805 fre. 26/06 13:45 fre. 26/06 6. Happy Homes Borlänge F13 (9) Grp A Torsångs IF 1 - 0 Stensätra IF      
26060407 fre. 26/06 15:25 fre. 26/06 20. AB Karl Hedin F10 Grp A Torsångs IF 0 - 2 Ingarö IF 1      
26062405 fre. 26/06 15:45 fre. 26/06 11. #Trevligtfolk P8 Grp A ISLINGBY IK 2 2 - 0 Torsångs IF      
26060310 fre. 26/06 16:15 fre. 26/06 18. SSAB F11 Grp A Torsångs IF 2 - 2 Hanvikens SK      
26060311 fre. 26/06 17:00 fre. 26/06 18. SSAB F12 Grp A Ingarö IF Svart 2 - 0 Torsångs IF      
26061008 fre. 26/06 18:00 fre. 26/06 21. Hushagen F14 Grp A Torsångs IF 9 - 3 IFK Rättvik FK      
26061509 fre. 26/06 20:10 fre. 26/06 24. 9-9 Stor P15 Grp B Torsångs IF 1 - 1 Gustafs GoIF      
27061201 lør. 27/06 09:15 lør. 27/06 27. Evert Mellström Arena P15 Grp B Torsångs IF 2 - 1 Alnö IF      
27061002 lør. 27/06 10:30 lør. 27/06 21. Hushagen F14 Grp A Stensätra IF 0 - 4 Torsångs IF      
27061703 lør. 27/06 11:10 lør. 27/06 30. Quick F13 (9) Grp A Torsångs IF 0 - 4 Ljusdals IF      
27060604 lør. 27/06 11:30 lør. 27/06 12. 7-7 Stor P8 Grp A Torsångs IF 1 - 8 FC LOOTOS 1      
27060205 lør. 27/06 12:10 lør. 27/06 13. Lokalt i F11 Grp A Torsångs IF 0 - 3 Ingarö IF 1      
27060106 lør. 27/06 13:05 lør. 27/06 8. Kurt Risberg Park F10 Grp A Torsångs IF 2 - 1 Tillberga IK      
27061404 lør. 27/06 14:05 lør. 27/06 16. Wangeskog F14 Grp A Börje SK 1 - 8 Torsångs IF      
27060108 lør. 27/06 14:35 lør. 27/06 8. Kurt Risberg Park F12 Grp A Torsångs IF 1 - 1 Alsike IF      
27062409 lør. 27/06 15:15 lør. 27/06 11. #Trevligtfolk P8 Grp A IF Tunabro 2 1 - 1 Torsångs IF      
27061607 lør. 27/06 15:50 lør. 27/06 15. Volkswagen Borlänge F13 (9) Grp A Torsångs IF 0 - 0 Islingby IK      
27062111 lør. 27/06 17:10 lør. 27/06 14. Borlänge Tidning F11 Grp A Torsångs IF 1 - 2 Ingarö IF 2      
28061001 søn. 28/06 08:50 søn. 28/06 21. Hushagen F14 Slutspel A Semifinal Torsångs IF 2 - 0 Tynset IF      
28060500 søn. 28/06 10:00 søn. 28/06 19. Pitchers F8 Grp A Islingby IK 3 - 1 Torsångs IF      
28061203 søn. 28/06 11:10 søn. 28/06 27. Evert Mellström Arena P15 Placeringsmatch 7-8 3-4 Trysil FK 6 - 4 Torsångs IF      
28060103 søn. 28/06 12:00 søn. 28/06 8. Kurt Risberg Park F12 Placeringsmatch 11-12 7-8 IF Tunabro Vit 1 - 2 Torsångs IF      
28062303 søn. 28/06 12:15 søn. 28/06 10. Norlings skylt F8 Grp A Torsångs IF 4 - 0 Slätta SK      
28061004 søn. 28/06 12:25 søn. 28/06 21. Hushagen F14 Slutspel A Final Torsångs IF 3 - 0 Nordre Trysil IL      
28062206 søn. 28/06 13:00 søn. 28/06 4. Svensk Fast F11 Grp A Segeltorps IF Torsångs IF      
28060505 søn. 28/06 13:45 søn. 28/06 19. Pitchers F8 Grp A Torsångs IF 4 - 7 Kvarnsvedens IK      
28061606 søn. 28/06 14:45 søn. 28/06 15. Volkswagen Borlänge F13 (9) Placeringsmatch 5-6 Final Torsångs IF 5 - 4 P Sandvikens IF      
28062008 søn. 28/06 14:50 søn. 28/06 26. renta F10 Grp A Islingby IK F06 0 - 1 Torsångs IF