Dette er resultatet fra Dalecarlia Cup 2015. Se de seneste resultater fra Dalecarlia Cup 2021 her.

IF Tunabro

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
25061900 to 25/06 09:35 to 25/06 26. 9-9 Mellan F12 Grp C IF Tunabro Vit 6 - 0 Västerås BK30 F-03      
25060500 to 25/06 10:00 to 25/06 18. 11-11 P8 Grp A IK Brage 1 3 - 4 IF Tunabro 2      
25060400 to 25/06 10:20 to 25/06 20. 11-11 P11 Grp A FC LOOTOS 1 - 1 IF Tunabro      
25062301 to 25/06 10:45 to 25/06 10. 7-7 Stor P8 Grp A IF Tunabro 1 1 - 4 FC LOOTOS 2      
25062401 to 25/06 11:30 to 25/06 29. 7-7 Stor P9 Grp A IF Tunabro 2 5 - 0 Samuelsdals IF      
25060303 to 25/06 11:50 to 25/06 19. 11-11 P10 Grp A Slätta SK 1 1 - 1 IF Tunabro 1      
25060103 to 25/06 12:00 to 25/06 8. 5-5 P10 Grp A IF Tunabro 2 0 - 6 Ingarö IF 2      
25060503 to 25/06 12:15 to 25/06 18. 11-11 P9 Grp A IF Tunabro 1 1 - 1 Islingby IK 1      
25060204 to 25/06 12:45 to 25/06 13. 9-9 Liten F10 Grp A IF Tunabro 2 - 1 Ingarö IF 1      
25061003 to 25/06 13:00 to 25/06 21. 5-5 P13 (11) Grp A IF Tunabro 7 - 0 Ingarö IF 2      
25060504 to 25/06 13:30 to 25/06 18. 11-11 P8 Grp A IF Tunabro 1 0 - 1 ISLINGBY IK 1      
25062005 to 25/06 13:30 to 25/06 22. 9-9 Mellan F12 Grp A Ingarö IF Svart 2 - 2 IF Tunabro Blå      
25060604 to 25/06 14:15 to 25/06 12. 7-7 Stor P9 Grp A Bullermyrens IK 1 2 - 3 IF Tunabro 2      
25062205 to 25/06 14:25 to 25/06 4. 9-9 Liten F12 Grp C IF Tunabro Vit 1 - 1 Kvarnsvedens IK      
25060506 to 25/06 15:00 to 25/06 18. 11-11 P9 Grp A IF Tunabro 1 7 - 1 Bullermyrens IK 2      
25061907 to 25/06 15:20 to 25/06 26. 9-9 Mellan P11 Grp A IFK Vaxholm 1 0 - 7 IF Tunabro      
25060408 to 25/06 16:50 to 25/06 20. 11-11 P10 Grp A Tynset IF 3 - 4 IF Tunabro 1      
25060109 to 25/06 16:50 to 25/06 8. 5-5 F10 Grp A IF Tunabro 2 - 2 Tillberga IK      
25061910 to 25/06 17:35 to 25/06 26. 9-9 Mellan P10 Grp A Dalkurd FF 2 7 - 1 IF Tunabro 2      
25060310 to 25/06 17:35 to 25/06 19. 11-11 F12 Grp A Hanvikens SK 2 - 0 IF Tunabro Blå      
25061807 to 25/06 17:40 to 25/06 15. 9-9 Mellan F13 (9) Grp B IF Tunabro 0 - 6 Forsby FF 01/02      
26062200 fr 26/06 08:00 fr 26/06 4. 9-9 Liten P10 Grp A IF Tunabro 1 2 - 3 Dalkurd FF 1      
26060400 fr 26/06 08:00 fr 26/06 20. 11-11 P10 Grp A Gustafs Goif P05 1 - 1 IF Tunabro 2      
26061701 fr 26/06 09:05 fr 26/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Grp B IF Tunabro 0 - 0 Bullermyrens IK      
26062002 fr 26/06 09:30 fr 26/06 22. 9-9 Mellan P11 Grp A IF Tunabro 0 - 1 Enskede IK      
26060203 fr 26/06 10:15 fr 26/06 13. 9-9 Liten F12 Grp C BOO FF 13 - 0 IF Tunabro Vit      
26060103 fr 26/06 10:25 fr 26/06 8. 5-5 F10 Grp A IF Tunabro 1 - 6 Torsångs IF      
26062400 fr 26/06 10:30 fr 26/06 29. 7-7 Stor P8 Grp A IF Tunabro 1 2 - 1 Dalkurd FF 2      
26060600 fr 26/06 10:30 fr 26/06 12. 7-7 Stor P9 Grp A IF Tunabro 1 2 - 1 Gustafs GoIF      
26060500 fr 26/06 10:30 fr 26/06 18. 11-11 P9 Grp A IF Tunabro 3 2 - 2 IK Brage 1      
26062003 fr 26/06 11:05 fr 26/06 22. 9-9 Mellan F12 Grp A Torsångs IF 0 - 0 IF Tunabro Blå      
26060602 fr 26/06 12:00 fr 26/06 12. 7-7 Stor P8 Grp A IF Tunabro 2 6 - 1 Kvarnsvedens IK      
26062105 fr 26/06 12:00 fr 26/06 14. 9-9 Liten P10 Grp A Kvarnsvedens IK Blå 2 - 3 IF Tunabro 1      
26060205 fr 26/06 12:15 fr 26/06 13. 9-9 Liten P10 Grp A IF Tunabro 2 1 - 3 Falu BS FK      
26061804 fr 26/06 12:40 fr 26/06 15. 9-9 Mellan F13 (9) Grp B IF Tunabro 0 - 6 Sandvikens IF      
26060207 fr 26/06 13:45 fr 26/06 13. 9-9 Liten P11 Grp A IF Tunabro 2 - 1 Valbo FF P04      
26062403 fr 26/06 14:15 fr 26/06 29. 7-7 Stor P9 Grp A IF Tunabro 3 3 - 1 Samuelsdals IF      
26062304 fr 26/06 14:15 fr 26/06 10. 7-7 Stor P9 Grp A IF Tunabro 2 1 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
26060308 fr 26/06 14:25 fr 26/06 19. 11-11 P12 Grp C Morgongåva SK 3 - 1 IF Tunabro      
26060208 fr 26/06 14:30 fr 26/06 13. 9-9 Liten F10 Grp A Kolsva IF 0 - 3 IF Tunabro      
26060505 fr 26/06 15:00 fr 26/06 18. 11-11 P9 Grp A IF Tunabro 1 2 - 0 Vikarby Ik 2      
26061206 fr 26/06 15:25 fr 26/06 27. 5-5 P13 (11) Grp A Östansbo IS 0 - 5 IF Tunabro      
26062306 fr 26/06 15:45 fr 26/06 10. 7-7 Stor P8 Grp A IK Brage 2 4 - 5 IF Tunabro 1      
26060506 fr 26/06 15:45 fr 26/06 18. 11-11 P8 Grp A FC LOOTOS 1 7 - 0 IF Tunabro 2      
26060607 fr 26/06 16:30 fr 26/06 12. 7-7 Stor P9 Grp A IF Tunabro 3 2 - 3 Ingarö IF 4      
26062211 fr 26/06 17:00 fr 26/06 4. 9-9 Liten F12 Grp A IF Tunabro Blå 0 - 5 Alsike IF      
26060409 fr 26/06 17:00 fr 26/06 20. 11-11 F12 Grp C Ljusdals IF 3 - 1 IF Tunabro Vit      
26062011 fr 26/06 18:00 fr 26/06 22. 9-9 Mellan P12 Grp C IF Tunabro 3 - 1 Vaksala SK      
26061709 fr 26/06 18:05 fr 26/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Grp B Gustafs GOIF 0 - 0 IF Tunabro      
26061110 fr 26/06 20:10 fr 26/06 9. 5-5 P13 (11) Grp A Bråtens IK 0 - 3 IF Tunabro      
27060200 lø 27/06 08:00 lø 27/06 13. 9-9 Liten P12 Grp C IF Tunabro 3 - 1 Valbo FF 1      
27062400 lø 27/06 08:30 lø 27/06 29. 7-7 Stor P9 Grp A Islingby IK 2 2 - 1 IF Tunabro 2      
27060601 lø 27/06 09:15 lø 27/06 12. 7-7 Stor P9 Grp A Brunflo FK 1 - 3 IF Tunabro 1      
27060202 lø 27/06 09:55 lø 27/06 13. 9-9 Liten P11 Grp A Vendelsö IK 2 - 1 IF Tunabro      
27062402 lø 27/06 10:00 lø 27/06 29. 7-7 Stor P9 Grp A Vikarby Ik 1 1 - 3 IF Tunabro 3      
27061904 lø 27/06 11:25 lø 27/06 26. 9-9 Mellan P10 Grp A IF Tunabro 2 2 - 7 IK Brage Vit      
27060204 lø 27/06 11:25 lø 27/06 13. 9-9 Liten P10 Grp A IF Tunabro 1 3 - 1 Samuelsdals IF      
27062404 lø 27/06 11:30 lø 27/06 29. 7-7 Stor P8 Grp A FC LOOTOS 2 1 - 2 IF Tunabro 2      
27062405 lø 27/06 12:15 lø 27/06 29. 7-7 Stor P8 Grp A IF Tunabro 1 0 - 3 ISLINGBY IK 2      
27061704 lø 27/06 12:15 lø 27/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Grp B Ingarö IF Svart 4 - 1 IF Tunabro      
27060207 lø 27/06 13:40 lø 27/06 13. 9-9 Liten F12 Grp C Vallentuna BK Dam 1 0 - 1 IF Tunabro Vit      
27060607 lø 27/06 13:45 lø 27/06 12. 7-7 Stor P9 Grp A Ingarö IF 2 0 - 3 IF Tunabro 3      
27060107 lø 27/06 13:50 lø 27/06 8. 5-5 F10 Grp A IF Tunabro 0 - 0 Kvarnsvedens IK      
27060208 lø 27/06 14:35 lø 27/06 13. 9-9 Liten F12 Grp A IF Tunabro Blå 1 - 1 IFK Mora      
27062409 lø 27/06 15:15 lø 27/06 29. 7-7 Stor P8 Grp A IF Tunabro 2 1 - 1 Torsångs IF      
27060609 lø 27/06 15:15 lø 27/06 12. 7-7 Stor P8 Grp A Ifk Rättvik FK 3 - 3 IF Tunabro 1      
27062302 lø 27/06 16:00 lø 27/06 10. 7-7 Stor P9 Grp A IF Tunabro 2 5 - 2 Vikarby Ik 1      
27061406 lø 27/06 16:30 lø 27/06 16. 9-9 Stor P13 (11) Slutspel A 1/4 Final IF Tunabro 6 - 1 Islingby IK      
27061807 lø 27/06 16:55 lø 27/06 15. 9-9 Mellan F13 (9) Grp B Tynset IF 1 - 1 IF Tunabro      
27060303 lø 27/06 17:10 lø 27/06 19. 11-11 P12 Grp C Stora Tuna IK 3 - 1 IF Tunabro      
28062000 sø 28/06 08:00 sø 28/06 22. 9-9 Mellan P12 Slutspel B Placering 1-4 1/4 Final IF Tunabro 6 - 1 Ingarö IF 2      
28061201 sø 28/06 09:00 sø 28/06 27. 5-5 P13 (11) Slutspel A Semifinal IF Tunabro 5 - 2 P IFK Sundsvall      
28060501 sø 28/06 10:45 sø 28/06 18. 11-11 P8 Grp A IF Tunabro 2 2 - 3 ISLINGBY IK 2      
28060303 sø 28/06 10:45 sø 28/06 19. 11-11 P10 Grp A IF Tunabro 2 0 - 3 Slätta SK 2      
28060102 sø 28/06 11:00 sø 28/06 8. 5-5 F12 Placeringsmatch 13-14 9-10 Trysil FK 3 - 2 IF Tunabro Blå      
28060601 sø 28/06 11:30 sø 28/06 12. 7-7 Stor P9 Grp A Ingarö IF 2 2 - 0 IF Tunabro 2      
28062204 sø 28/06 11:30 sø 28/06 4. 9-9 Liten P10 Grp A IF Tunabro 1 2 - 3 Ingarö IF 1      
28061904 sø 28/06 11:30 sø 28/06 26. 9-9 Mellan P11 Grp A Bele Barkarby FF Vit 5 - 0 IF Tunabro      
28060103 sø 28/06 12:00 sø 28/06 8. 5-5 F12 Placeringsmatch 11-12 7-8 IF Tunabro Vit 1 - 2 Torsångs IF      
28060602 sø 28/06 12:15 sø 28/06 12. 7-7 Stor P9 Grp A Bullermyrens IK 1 0 - 3 IF Tunabro 3      
28060603 sø 28/06 13:00 sø 28/06 12. 7-7 Stor P9 Grp A Ingarö IF 3 1 - 1 IF Tunabro 1      
28062006 sø 28/06 13:00 sø 28/06 22. 9-9 Mellan P12 Slutspel B Placering 1-4 Semifinal Ingarö IF 1 4 - 3 IF Tunabro      
28060306 sø 28/06 13:00 sø 28/06 19. 11-11 F10 Grp A Ingarö IF 2 1 - 1 IF Tunabro      
28061706 sø 28/06 14:45 sø 28/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Placeringsmatch 11-12 7-8 Islingby IK 1 - 0 IF Tunabro      
28062208 sø 28/06 14:50 sø 28/06 4. 9-9 Liten P12 Slutspel B Placering 1-4 Bronzekamp IF Tunabro 4 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
28061406 sø 28/06 14:55 sø 28/06 16. 9-9 Stor P13 (11) Slutspel A Final IK Brage 4 - 1 IF Tunabro