You are viewing the results for Dalecarlia Cup 2015. View the current results for Dalecarlia Cup 2020 here.

List of registered teams

Club Team name Category
AIK FF P00U Pojkar -00
Alnö IF Pojkar -00
Alsike IF Flickor -03
Bele Barkarby FF Vit Pojkar -04
Boo FF P03:6 Svart Pojkar -03
Boo FF P03:6 Vit Pojkar -03
Boo FF Flickor -03
Brunflo FK Pojkar -06
Bråtens IK Pojkar -02 (11-manna)
Bullermyrens IK Pojkar -06
Bullermyrens IK Pojkar -06
Bullermyrens IK Pojkar -04
Bullermyrens IK Pojkar -01
Bullermyrens IK Flickor -03
Bullermyrens IK Flickor -02 (9-manna)
Bullermyrens IK Flickor -00
Bälinge IF Pojkar -02 (9-manna)
Börje SK Flickor -01
Dalkurd FF Pojkar -07
Dalkurd FF Pojkar -07
Dalkurd FF Pojkar -05
Dalkurd FF Pojkar -05
Dalkurd FF Pojkar -03
Dalkurd FF Pojkar -03
Eidsvold Idrætsforening Fotball ( EIF ) Pojkar -02 (11-manna)
Enskede IK Pojkar -04
EZID SPORTKLUBB Pojkar -99
Fagersta Södra IK Pojkar -00
Falu BS FK Pojkar -05
Falu BS FK Pojkar -03
Falu BS FK Pojkar -03
FC LOOTOS Pojkar -07
FC LOOTOS Pojkar -07
FC LOOTOS Pojkar -04
FC LOOTOS Pojkar -02 (9-manna)
Fløya IL Pojkar -00
Forsby FF 01/02 Flickor -02 (9-manna)
Forsby FF 01/02 Flickor -01
Forssa BK Pojkar -99
Furnes Fotball Pojkar -00
Furnes Fotball Pojkar -99
Gagnef IF Pojkar -03
GIF Sundsvall P03 Pojkar -03
Gustafs GOIF Pojkar -06
Gustafs GOIF Pojkar -04
Gustafs GOIF Pojkar -03
Gustafs GOIF Pojkar -01
Gustafs GOIF Pojkar -00
Gustafs GOIF Flickor -04
Gustafs GOIF Flickor -02 (9-manna)
Gustafs GOIF Flickor -00
Gustafs Goif P05 Pojkar -05
Hagaströms SK Pojkar -02 (9-manna)
Hammarby IF 04:6 Pojkar -04
Hanvikens SK Pojkar -02 (9-manna)
Hanvikens SK Pojkar -02 (9-manna)
Hanvikens SK Flickor -04
Hanvikens SK Flickor -03
IFK Hedemora FK Pojkar -01
IFK Mora Flickor -03
IFK Mora FK Pojkar -02 (9-manna)
Ifk Rättvik FK Pojkar -07
Ifk Rättvik FK Pojkar -04
Ifk Rättvik FK Flickor -01
IFK Sundsvall Pojkar -02 (11-manna)
IFK Vaxholm Pojkar -04
IFK Vaxholm Pojkar -04
IF Tunabro Pojkar -07
IF Tunabro Pojkar -07
IF Tunabro Pojkar -06
IF Tunabro Pojkar -06
IF Tunabro Pojkar -06
IF Tunabro Pojkar -05
IF Tunabro Pojkar -05
IF Tunabro Pojkar -04
IF Tunabro Pojkar -03
IF Tunabro Pojkar -02 (11-manna)
IF Tunabro Flickor -05
IF Tunabro Vit Flickor -03
IF Tunabro Blå Flickor -03
IF Tunabro Flickor -02 (9-manna)
Iggesunds IK Flickor -03
IK Brage Pojkar -07
IK Brage Pojkar -07
IK Brage Pojkar -06
IK Brage Pojkar -06
IK Brage Vit Pojkar -05
IK Brage Grön Pojkar -05
IK Brage Pojkar -04
IK Brage Pojkar -03
IK Brage Pojkar -02 (11-manna)
IK Brage Pojkar -02 (9-manna)
IK Brage Pojkar -01
IK Brage Pojkar -00
IK Brage Pojkar -99
IK Sirius FK P01 Svart Pojkar -01
Ingarö IF Pojkar -06
Ingarö IF Pojkar -06
Ingarö IF Pojkar -06
Ingarö IF Pojkar -06
Ingarö IF Pojkar -05
Ingarö IF Pojkar -05
Ingarö IF Pojkar -05
Ingarö IF Pojkar -04
Ingarö IF Pojkar -03
Ingarö IF Pojkar -03
Ingarö IF Pojkar -02 (11-manna)
Ingarö IF Pojkar -02 (11-manna)
Ingarö IF Pojkar -01
Ingarö IF Flickor -05
Ingarö IF Flickor -05
Ingarö IF Flickor -04
Ingarö IF Flickor -04
Ingarö IF Svart Flickor -03
Ingarö IF Gul Flickor -03
Ingarö IF Svart Flickor -02 (9-manna)
Ingarö IF Gul Flickor -02 (9-manna)
Ingarö IF Flickor -00
Islingby IK Pojkar -07
Islingby IK Pojkar -07
Islingby IK Pojkar -06
Islingby IK Pojkar -06
Islingby IK Pojkar -05
Islingby IK Pojkar -05
Islingby IK Pojkar -04
Islingby IK Pojkar -03
Islingby IK Pojkar -02 (11-manna)
Islingby IK Flickor -07
Islingby IK F06 Flickor -05
Islingby IK Flickor -02 (9-manna)
Islingby VIT Pojkar -03
Järla IF FK Pojkar -04
Karlbergs BK Pojkar -00
Katrineholms SK-FK Pojkar -02 (9-manna)
Kolsva IF Flickor -05
Kolsva IF Flickor -02 (9-manna)
Kungsörs BK Flickor -01
Kvarnsvedens IK Pojkar -07
Kvarnsvedens IK Pojkar -06
Kvarnsvedens IK Pojkar -06
Kvarnsvedens IK Röd Pojkar -05
Kvarnsvedens IK Vit Pojkar -05
Kvarnsvedens IK Blå Pojkar -05
Kvarnsvedens IK Pojkar -04
Kvarnsvedens IK Pojkar -04
Kvarnsvedens IK Pojkar -03
Kvarnsvedens IK Pojkar -03
Kvarnsvedens IK Pojkar -02 (9-manna)
Kvarnsvedens IK Pojkar -01
Kvarnsvedens IK Pojkar -00
Kvarnsvedens IK Pojkar -99
Kvarnsvedens IK Flickor -07
Kvarnsvedens IK Flickor -05
Kvarnsvedens IK Flickor -04
Kvarnsvedens IK Flickor -04
Kvarnsvedens IK Flickor -03
Kvarnsvedens IK Flickor -01
Kvicksunds SK Pojkar -05
Ljusdals IF Flickor -03
Ljusdals IF Flickor -02 (9-manna)
Morgongåva SK Pojkar -03
Morgongåva SK Pojkar -01
Nordre Trysil IL Flickor -01
Olands FF Flickor -01
Råtorps IK Flickor -00
Samuelsdals IF Pojkar -06
Samuelsdals IF Pojkar -05
Sandvikens IF Flickor -02 (9-manna)
Segeltorps IF Flickor -04
Selånger Fotboll Pojkar -99
Sigtuna IF U14 Pojkar -01
Slätta SK Pojkar -05
Slätta SK Pojkar -05
Slätta SK Flickor -07
Smedjebackens FK Flickor -01
Stensätra IF Flickor -02 (9-manna)
Stensätra IF Flickor -01
Stora Tuna IK Pojkar -03
Stora Tuna IK Pojkar -02 (9-manna)
Storvreta IK/Vattholma IF Pojkar -00
Strömsbro IF Pojkar -02 (9-manna)
Säters IF Pojkar -05
Säters IF Pojkar -04
Säters IF FK Flickor -03
Tillberga IK Flickor -05
Torsångs IF Pojkar -07
Torsångs IF Pojkar -00
Torsångs IF Flickor -07
Torsångs IF Flickor -05
Torsångs IF Flickor -04
Torsångs IF Flickor -03
Torsångs IF Flickor -02 (9-manna)
Torsångs IF Flickor -01
Trysil FK Pojkar -04
Trysil FK Pojkar -04
Trysil FK Pojkar -03
Trysil FK Pojkar -01
Trysil FK Pojkar -00
Trysil FK Flickor -04
Trysil FK Flickor -03
Tynset IF Pojkar -05
Tynset IF Pojkar -03
Tynset IF Pojkar -02 (9-manna)
Tynset IF Pojkar -01
Tynset IF Pojkar -99
Tynset IF Flickor -02 (9-manna)
Tynset IF Flickor -01
Ulfshyttans IF Pojkar -04
Umeå Södra FF Flickor -00
Vaksala SK Pojkar -03
Valbo FF Pojkar -03
Valbo FF Pojkar -03
Valbo FF Pojkar -02 (9-manna)
Valbo FF P01 Pojkar -01
Valbo FF Pojkar -00
Valbo FF Flickor -02 (9-manna)
Valbo FF P02 Pojkar -02 (9-manna)
Valbo FF P04 Pojkar -04
Vallentuna BK Dam Flickor -03
Vallentuna BK Dam Flickor -03
Vattholma IF/Storvreta IK Pojkar -99
Vendelsö IK Pojkar -04
Vendelsö IK Flickor -01
Vikarby Ik Pojkar -06
Vikarby Ik Pojkar -06
Västerås BK30 F-03 Flickor -03
Växbo IF Pojkar -01
Älvsjö AIK Flickor -01
Östansbo IS Pojkar -03
Östansbo IS Pojkar -02 (11-manna)