Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2015. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2023 her.

Pojkar -05

Alle lagene i P10 Pulje A



Kamper

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
25062202 tor. 25/06 11:50 tor. 25/06 4. Svensk Fast P10 Plj A Kvarnsvedens IK Vit 4 - 2 Islingby ik 1      
25060303 tor. 25/06 11:50 tor. 25/06 18. SSAB P10 Plj A Slätta SK 1 1 - 1 IF Tunabro 1      
25060402 tor. 25/06 11:50 tor. 25/06 20. AB Karl Hedin P10 Plj A Islingby ik 2 1 - 4 Samuelsdals IF      
25060103 tor. 25/06 12:00 tor. 25/06 8. Kurt Risberg Park P10 Plj A IF Tunabro 2 0 - 6 Ingarö IF 2      
25061903 tor. 25/06 12:00 tor. 25/06 5. Quality Hotel Galaxen P10 Plj A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 1 Tynset IF      
25062003 tor. 25/06 12:00 tor. 25/06 26. renta P10 Plj A Ingarö IF 3 4 - 1 IK Brage Grön      
25062103 tor. 25/06 12:00 tor. 25/06 14. Borlänge Tidning P10 Plj A Ingarö IF 1 0 - 1 Dalkurd FF 1      
25060203 tor. 25/06 12:00 tor. 25/06 13. Lokalt i P10 Plj A Kvarnsvedens IK Blå 4 - 0 Säters IF      
25060104 tor. 25/06 12:45 tor. 25/06 8. Kurt Risberg Park P10 Plj A Slätta SK 2 1 - 2 Dalkurd FF 2      
25061904 tor. 25/06 12:45 tor. 25/06 5. Quality Hotel Galaxen P10 Plj A Gustafs Goif P05 0 - 8 IK Brage Vit      
25062004 tor. 25/06 12:45 tor. 25/06 26. renta P10 Plj A Falu BS FK 1 - 0 Kvicksunds SK      
25060108 tor. 25/06 16:05 tor. 25/06 8. Kurt Risberg Park P10 Plj A Islingby ik 1 1 - 3 Falu BS FK      
25061908 tor. 25/06 16:05 tor. 25/06 5. Quality Hotel Galaxen P10 Plj A Kvarnsvedens IK Blå 0 - 3 Slätta SK 1      
25062008 tor. 25/06 16:05 tor. 25/06 26. renta P10 Plj A Dalkurd FF 1 3 - 2 Säters IF      
25062108 tor. 25/06 16:05 tor. 25/06 14. Borlänge Tidning P10 Plj A Samuelsdals IF 0 - 10 Ingarö IF 1      
25060208 tor. 25/06 16:05 tor. 25/06 13. Lokalt i P10 Plj A Ingarö IF 3 4 - 1 Islingby ik 2      
25062207 tor. 25/06 16:05 tor. 25/06 4. Svensk Fast P10 Plj A Kvicksunds SK 1 - 1 Gustafs Goif P05      
25060308 tor. 25/06 16:05 tor. 25/06 18. SSAB P10 Plj A IK Brage Vit 6 - 0 Slätta SK 2      
25060407 tor. 25/06 16:05 tor. 25/06 20. AB Karl Hedin P10 Plj A IK Brage Grön 6 - 0 Kvarnsvedens IK Röd      
25060309 tor. 25/06 16:50 tor. 25/06 18. SSAB P10 Plj A Ingarö IF 2 7 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
25060408 tor. 25/06 16:50 tor. 25/06 20. AB Karl Hedin P10 Plj A Tynset IF 3 - 4 IF Tunabro 1      
25061910 tor. 25/06 17:35 tor. 25/06 5. Quality Hotel Galaxen P10 Plj A Dalkurd FF 2 7 - 1 IF Tunabro 2      
26062000 fre. 26/06 08:00 fre. 26/06 26. renta P10 Plj A Islingby ik 2 1 - 0 Kvarnsvedens IK Blå      
26062100 fre. 26/06 08:00 fre. 26/06 14. Borlänge Tidning P10 Plj A Ingarö IF 1 5 - 0 Tynset IF      
26060200 fre. 26/06 08:00 fre. 26/06 13. Lokalt i P10 Plj A IK Brage Vit 0 - 4 Falu BS FK      
26062200 fre. 26/06 08:00 fre. 26/06 4. Svensk Fast P10 Plj A IF Tunabro 1 2 - 3 Dalkurd FF 1      
26060300 fre. 26/06 08:00 fre. 26/06 18. SSAB P10 Plj A Kvarnsvedens IK Röd 2 - 1 Samuelsdals IF      
26060400 fre. 26/06 08:00 fre. 26/06 20. AB Karl Hedin P10 Plj A Gustafs Goif P05 1 - 1 IF Tunabro 2      
26062001 fre. 26/06 08:45 fre. 26/06 26. renta P10 Plj A Slätta SK 2 2 - 0 Islingby ik 1      
26062101 fre. 26/06 08:45 fre. 26/06 14. Borlänge Tidning P10 Plj A Säters IF 0 - 4 Ingarö IF 3      
26060101 fre. 26/06 08:55 fre. 26/06 8. Kurt Risberg Park P10 Plj A Slätta SK 1 2 - 1 IK Brage Grön      
26061901 fre. 26/06 08:55 fre. 26/06 5. Quality Hotel Galaxen P10 Plj A Kvicksunds SK 6 - 0 Kvarnsvedens IK Vit      
26061902 fre. 26/06 09:40 fre. 26/06 5. Quality Hotel Galaxen P10 Plj A Ingarö IF 2 0 - 1 Dalkurd FF 2      
26060305 fre. 26/06 11:55 fre. 26/06 18. SSAB P10 Plj A Ingarö IF 3 2 - 2 Dalkurd FF 1      
26062004 fre. 26/06 12:00 fre. 26/06 26. renta P10 Plj A Samuelsdals IF 0 - 4 IK Brage Grön      
26062105 fre. 26/06 12:00 fre. 26/06 14. Borlänge Tidning P10 Plj A Kvarnsvedens IK Blå 2 - 3 IF Tunabro 1      
26060205 fre. 26/06 12:15 fre. 26/06 13. Lokalt i P10 Plj A IF Tunabro 2 1 - 3 Falu BS FK      
26060306 fre. 26/06 12:40 fre. 26/06 18. SSAB P10 Plj A Ingarö IF 1 10 - 0 Kvarnsvedens IK Röd      
26060106 fre. 26/06 12:50 fre. 26/06 8. Kurt Risberg Park P10 Plj A Gustafs Goif P05 0 - 3 Dalkurd FF 2      
26061906 fre. 26/06 12:50 fre. 26/06 5. Quality Hotel Galaxen P10 Plj A Tynset IF 3 - 3 Säters IF      
26062206 fre. 26/06 13:00 fre. 26/06 4. Svensk Fast P10 Plj A Slätta SK 2 2 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
26060307 fre. 26/06 13:30 fre. 26/06 18. SSAB P10 Plj A Kvicksunds SK 6 - 3 Islingby ik 1      
26060405 fre. 26/06 13:30 fre. 26/06 20. AB Karl Hedin P10 Plj A Ingarö IF 2 4 - 2 IK Brage Vit      
26062207 fre. 26/06 13:45 fre. 26/06 4. Svensk Fast P10 Plj A Slätta SK 1 3 - 0 Islingby ik 2      
27060403 lør. 27/06 10:25 lør. 27/06 20. AB Karl Hedin P10 Plj A Ingarö IF 1 3 - 1 IK Brage Grön      
27061903 lør. 27/06 10:40 lør. 27/06 5. Quality Hotel Galaxen P10 Plj A Tynset IF 3 - 1 Kvarnsvedens IK Blå      
27062103 lør. 27/06 10:40 lør. 27/06 14. Borlänge Tidning P10 Plj A Gustafs Goif P05 1 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
27060203 lør. 27/06 10:40 lør. 27/06 13. Lokalt i P10 Plj A Slätta SK 2 1 - 5 Kvicksunds SK      
27060103 lør. 27/06 10:50 lør. 27/06 8. Kurt Risberg Park P10 Plj A Kvarnsvedens IK Röd 0 - 2 Dalkurd FF 1      
27060404 lør. 27/06 11:10 lør. 27/06 20. AB Karl Hedin P10 Plj A Säters IF 4 - 2 Islingby ik 2      
27061904 lør. 27/06 11:25 lør. 27/06 5. Quality Hotel Galaxen P10 Plj A IF Tunabro 2 2 - 7 IK Brage Vit      
27062104 lør. 27/06 11:25 lør. 27/06 14. Borlänge Tidning P10 Plj A Slätta SK 1 2 - 3 Ingarö IF 3      
27060204 lør. 27/06 11:25 lør. 27/06 13. Lokalt i P10 Plj A IF Tunabro 1 3 - 1 Samuelsdals IF      
27060104 lør. 27/06 11:35 lør. 27/06 8. Kurt Risberg Park P10 Plj A Ingarö IF 2 3 - 3 Islingby ik 1      
27060105 lør. 27/06 12:20 lør. 27/06 8. Kurt Risberg Park P10 Plj A Falu BS FK 4 - 2 Dalkurd FF 2      
28062200 søn. 28/06 08:30 søn. 28/06 4. Svensk Fast P10 Plj A Kvicksunds SK 1 - 4 Ingarö IF 2      
28062201 søn. 28/06 09:15 søn. 28/06 4. Svensk Fast P10 Plj A Islingby ik 2 1 - 7 IK Brage Grön      
28060301 søn. 28/06 09:15 søn. 28/06 18. SSAB P10 Plj A Kvarnsvedens IK Vit 0 - 2 Falu BS FK      
28062202 søn. 28/06 10:00 søn. 28/06 4. Svensk Fast P10 Plj A Kvarnsvedens IK Röd 2 - 2 Säters IF      
28060302 søn. 28/06 10:00 søn. 28/06 18. SSAB P10 Plj A IK Brage Vit 3 - 4 Dalkurd FF 2      
28062203 søn. 28/06 10:45 søn. 28/06 4. Svensk Fast P10 Plj A Tynset IF 1 - 1 Samuelsdals IF      
28060303 søn. 28/06 10:45 søn. 28/06 18. SSAB P10 Plj A IF Tunabro 2 0 - 3 Slätta SK 2      
28062204 søn. 28/06 11:30 søn. 28/06 4. Svensk Fast P10 Plj A IF Tunabro 1 2 - 3 Ingarö IF 1      
28060304 søn. 28/06 11:30 søn. 28/06 18. SSAB P10 Plj A Slätta SK 1 1 - 2 Dalkurd FF 1      
28062205 søn. 28/06 12:15 søn. 28/06 4. Svensk Fast P10 Plj A Ingarö IF 3 4 - 1 Kvarnsvedens IK Blå      
28060305 søn. 28/06 12:15 søn. 28/06 18. SSAB P10 Plj A Islingby ik 1 2 - 0 Gustafs Goif P05