Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2015. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Pojkar -07

Pulje A



Kamper

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
25060500 to 25/06 10:00 to 25/06 18. 11-11 P8 Plj A IK Brage 1 3 - 4 IF Tunabro 2      
25062300 to 25/06 10:00 to 25/06 10. 7-7 Stor P8 Plj A Dalkurd FF 2 2 - 6 ISLINGBY IK 1      
25060501 to 25/06 10:45 to 25/06 18. 11-11 P8 Plj A Kvarnsvedens IK 3 - 1 IK Brage 2      
25062301 to 25/06 10:45 to 25/06 10. 7-7 Stor P8 Plj A IF Tunabro 1 1 - 4 FC LOOTOS 2      
25060502 to 25/06 11:30 to 25/06 18. 11-11 P8 Plj A Dalkurd FF 1 0 - 6 Torsångs IF      
25062302 to 25/06 11:30 to 25/06 10. 7-7 Stor P8 Plj A FC LOOTOS 1 18 - 0 Ifk Rättvik FK      
25060504 to 25/06 13:30 to 25/06 18. 11-11 P8 Plj A IF Tunabro 1 0 - 1 ISLINGBY IK 1      
25060603 to 25/06 13:30 to 25/06 12. 7-7 Stor P8 Plj A Torsångs IF 4 - 1 Dalkurd FF 2      
25062303 to 25/06 13:30 to 25/06 10. 7-7 Stor P8 Plj A ISLINGBY IK 2 3 - 1 Kvarnsvedens IK      
25062402 to 25/06 14:15 to 25/06 29. 7-7 Stor P8 Plj A IK Brage 2 6 - 4 FC LOOTOS 2      
25062305 to 25/06 15:00 to 25/06 10. 7-7 Stor P8 Plj A IK Brage 1 1 - 10 FC LOOTOS 1      
25062403 to 25/06 15:00 to 25/06 29. 7-7 Stor P8 Plj A Ifk Rättvik FK 0 - 9 Dalkurd FF 1      
26062400 fr 26/06 10:30 fr 26/06 29. 7-7 Stor P8 Plj A IF Tunabro 1 2 - 1 Dalkurd FF 2      
26062301 fr 26/06 11:15 fr 26/06 10. 7-7 Stor P8 Plj A ISLINGBY IK 2 1 - 4 FC LOOTOS 2      
26062401 fr 26/06 11:15 fr 26/06 29. 7-7 Stor P8 Plj A IK Brage 2 4 - 3 ISLINGBY IK 1      
26060502 fr 26/06 12:00 fr 26/06 18. 11-11 P8 Plj A IK Brage 1 0 - 3 Dalkurd FF 1      
26060602 fr 26/06 12:00 fr 26/06 12. 7-7 Stor P8 Plj A IF Tunabro 2 6 - 1 Kvarnsvedens IK      
26062302 fr 26/06 12:00 fr 26/06 10. 7-7 Stor P8 Plj A Ifk Rättvik FK 0 - 1 Torsångs IF      
26062305 fr 26/06 15:00 fr 26/06 10. 7-7 Stor P8 Plj A ISLINGBY IK 1 2 - 3 IK Brage 1      
26062404 fr 26/06 15:00 fr 26/06 29. 7-7 Stor P8 Plj A Ifk Rättvik FK 3 - 1 Dalkurd FF 2      
26060506 fr 26/06 15:45 fr 26/06 18. 11-11 P8 Plj A FC LOOTOS 1 7 - 0 IF Tunabro 2      
26060606 fr 26/06 15:45 fr 26/06 12. 7-7 Stor P8 Plj A Kvarnsvedens IK 1 - 3 Dalkurd FF 1      
26062306 fr 26/06 15:45 fr 26/06 10. 7-7 Stor P8 Plj A IK Brage 2 4 - 5 IF Tunabro 1      
26062405 fr 26/06 15:45 fr 26/06 29. 7-7 Stor P8 Plj A ISLINGBY IK 2 2 - 0 Torsångs IF      
26062308 fr 26/06 17:15 fr 26/06 10. 7-7 Stor P8 Plj A IK Brage 1 2 - 2 Dalkurd FF 2      
27060500 lø 27/06 07:40 lø 27/06 18. 11-11 P8 Plj A FC LOOTOS 2 1 - 10 Dalkurd FF 1      
27060603 lø 27/06 10:45 lø 27/06 12. 7-7 Stor P8 Plj A IK Brage 1 1 - 4 Ifk Rättvik FK      
27062403 lø 27/06 10:45 lø 27/06 29. 7-7 Stor P8 Plj A IK Brage 2 2 - 1 Dalkurd FF 2      
27060604 lø 27/06 11:30 lø 27/06 12. 7-7 Stor P8 Plj A Torsångs IF 1 - 8 FC LOOTOS 1      
27062404 lø 27/06 11:30 lø 27/06 29. 7-7 Stor P8 Plj A FC LOOTOS 2 1 - 2 IF Tunabro 2      
27060605 lø 27/06 12:15 lø 27/06 12. 7-7 Stor P8 Plj A Dalkurd FF 1 6 - 1 ISLINGBY IK 1      
27062405 lø 27/06 12:15 lø 27/06 29. 7-7 Stor P8 Plj A IF Tunabro 1 0 - 3 ISLINGBY IK 2      
27060608 lø 27/06 14:30 lø 27/06 12. 7-7 Stor P8 Plj A FC LOOTOS 1 13 - 0 Kvarnsvedens IK      
27062408 lø 27/06 14:30 lø 27/06 29. 7-7 Stor P8 Plj A IK Brage 2 2 - 1 ISLINGBY IK 2      
27060609 lø 27/06 15:15 lø 27/06 12. 7-7 Stor P8 Plj A Ifk Rättvik FK 3 - 3 IF Tunabro 1      
27062409 lø 27/06 15:15 lø 27/06 29. 7-7 Stor P8 Plj A IF Tunabro 2 1 - 1 Torsångs IF      
27062303 lø 27/06 16:45 lø 27/06 10. 7-7 Stor P8 Plj A ISLINGBY IK 1 1 - 11 FC LOOTOS 1      
27060505 lø 27/06 17:30 lø 27/06 18. 11-11 P8 Plj A FC LOOTOS 2 3 - 2 Kvarnsvedens IK      
28060501 sø 28/06 10:45 sø 28/06 18. 11-11 P8 Plj A IF Tunabro 2 2 - 3 ISLINGBY IK 2