Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2015. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Ingarö IF

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
25062003 to 25/06 12:00 to 25/06 22. 9-9 Mellan P10 Plj A Ingarö IF 3 4 - 1 IK Brage Grön      
25062103 to 25/06 12:00 to 25/06 14. 9-9 Liten P10 Plj A Ingarö IF 1 0 - 1 Dalkurd FF 1      
25060103 to 25/06 12:00 to 25/06 8. 5-5 P10 Plj A IF Tunabro 2 0 - 6 Ingarö IF 2      
25061802 to 25/06 12:15 to 25/06 15. 9-9 Mellan F13 (9) Plj A Ingarö IF Gul 7 - 0 Kolsva IF      
25061603 to 25/06 12:15 to 25/06 5. 9-9 Stor F13 (9) Plj B Bullermyrens IK 0 - 7 Ingarö IF Svart      
25060403 to 25/06 12:35 to 25/06 20. 11-11 P12 Plj B Ingarö IF 2 1 - 4 Falu BS FK 2      
25062104 to 25/06 12:45 to 25/06 14. 9-9 Liten F10 Plj A Islingby IK F06 1 - 6 Ingarö IF 2      
25060204 to 25/06 12:45 to 25/06 13. 9-9 Liten F10 Plj A IF Tunabro 2 - 1 Ingarö IF 1      
25061003 to 25/06 13:00 to 25/06 21. 5-5 P13 (11) Plj A IF Tunabro 7 - 0 Ingarö IF 2      
25062204 to 25/06 13:30 to 25/06 4. 9-9 Liten F12 Plj B Iggesunds IK 0 - 0 Ingarö IF Gul      
25062005 to 25/06 13:30 to 25/06 22. 9-9 Mellan F12 Plj A Ingarö IF Svart 2 - 2 IF Tunabro Blå      
25061905 to 25/06 13:30 to 25/06 26. 9-9 Mellan F11 Plj A Hanvikens SK 1 - 4 Ingarö IF 2      
25060105 to 25/06 13:30 to 25/06 8. 5-5 F11 Plj A Ingarö IF 1 1 - 0 Segeltorps IF      
25061303 to 25/06 13:35 to 25/06 17. 9-9 Stor P13 (11) Plj B Ingarö IF 1 0 - 5 IFK Sundsvall      
25062106 to 25/06 14:25 to 25/06 14. 9-9 Liten P12 Plj E Kvarnsvedens IK 1 2 - 2 Ingarö IF 1      
25061106 to 25/06 15:10 to 25/06 9. 5-5 F15 Plj A Umeå Södra FF 2 - 0 Ingarö IF      
25062007 to 25/06 15:20 to 25/06 22. 9-9 Mellan P11 Plj A Ingarö IF 3 - 0 IK Brage      
25061606 to 25/06 15:30 to 25/06 5. 9-9 Stor F13 (9) Plj B Sandvikens IF 1 - 2 Ingarö IF Svart      
25060208 to 25/06 16:05 to 25/06 13. 9-9 Liten P10 Plj A Ingarö IF 3 4 - 1 Islingby ik 2      
25062108 to 25/06 16:05 to 25/06 14. 9-9 Liten P10 Plj A Samuelsdals IF 0 - 10 Ingarö IF 1      
25061705 to 25/06 16:35 to 25/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Plj A Ingarö IF Gul 0 - 3 Torsångs IF      
25060309 to 25/06 16:50 to 25/06 19. 11-11 P10 Plj A Ingarö IF 2 7 - 2 Kvarnsvedens IK Vit      
25061909 to 25/06 16:50 to 25/06 26. 9-9 Mellan F10 Plj A Torsångs IF 2 - 2 Ingarö IF 2      
25062109 to 25/06 16:50 to 25/06 14. 9-9 Liten F10 Plj A Kvarnsvedens IK 1 - 5 Ingarö IF 1      
25062010 to 25/06 17:35 to 25/06 22. 9-9 Mellan F11 Plj A Gustafs GoIF 1 - 0 Ingarö IF 2      
25062209 to 25/06 17:35 to 25/06 4. 9-9 Liten F12 Plj A Alsike IF 0 - 4 Ingarö IF Svart      
25060210 to 25/06 17:35 to 25/06 13. 9-9 Liten F11 Plj A Ingarö IF 1 3 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
26062100 fr 26/06 08:00 fr 26/06 14. 9-9 Liten P10 Plj A Ingarö IF 1 5 - 0 Tynset IF      
26060100 fr 26/06 08:00 fr 26/06 8. 5-5 P12 Plj E Ingarö IF 1 4 - 2 Tynset IF      
26061600 fr 26/06 08:00 fr 26/06 5. 9-9 Stor F13 (9) Plj A Ingarö IF Gul 0 - 1 Stensätra IF      
26062101 fr 26/06 08:45 fr 26/06 14. 9-9 Liten P10 Plj A Säters IF 0 - 4 Ingarö IF 3      
26061801 fr 26/06 09:05 fr 26/06 15. 9-9 Mellan F13 (9) Plj B Gustafs GOIF 0 - 0 Ingarö IF Svart      
26062202 fr 26/06 09:30 fr 26/06 4. 9-9 Liten P11 Plj A Säters IF 2 - 4 Ingarö IF      
26061401 fr 26/06 09:40 fr 26/06 16. 9-9 Stor P14 Plj A Ingarö IF 7 - 0 Valbo FF P01      
26061902 fr 26/06 09:40 fr 26/06 26. 9-9 Mellan P10 Plj A Ingarö IF 2 0 - 1 Dalkurd FF 2      
26062203 fr 26/06 10:15 fr 26/06 4. 9-9 Liten F10 Plj A Ingarö IF 2 3 - 0 Tillberga IK      
26061903 fr 26/06 10:25 fr 26/06 26. 9-9 Mellan F10 Plj A Ingarö IF 1 7 - 0 Kolsva IF      
26061502 fr 26/06 10:45 fr 26/06 24. 9-9 Stor F15 Plj A Ingarö IF 1 - 0 Råtorps IK      
26062104 fr 26/06 11:05 fr 26/06 14. 9-9 Liten F12 Plj B Vallentuna BK Dam 2 0 - 4 Ingarö IF Gul      
26060104 fr 26/06 11:10 fr 26/06 8. 5-5 F11 Plj A Kvarnsvedens IK 2 2 - 4 Ingarö IF 2      
26060305 fr 26/06 11:55 fr 26/06 19. 11-11 P10 Plj A Ingarö IF 3 2 - 2 Dalkurd FF 1      
26061905 fr 26/06 11:55 fr 26/06 26. 9-9 Mellan F12 Plj A IFK Mora 0 - 3 Ingarö IF Svart      
26060306 fr 26/06 12:40 fr 26/06 19. 11-11 P10 Plj A Ingarö IF 1 10 - 0 Kvarnsvedens IK Röd      
26061704 fr 26/06 12:40 fr 26/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Plj A Islingby IK 3 - 4 Ingarö IF Gul      
26060405 fr 26/06 13:30 fr 26/06 20. 11-11 P10 Plj A Ingarö IF 2 4 - 2 IK Brage Vit      
26060503 fr 26/06 13:30 fr 26/06 18. 11-11 P9 Plj A Vikarby Ik 1 1 - 1 Ingarö IF 4      
26060603 fr 26/06 13:30 fr 26/06 12. 7-7 Stor P9 Plj A Bullermyrens IK 2 0 - 3 Ingarö IF 1      
26062303 fr 26/06 13:30 fr 26/06 10. 7-7 Stor P9 Plj A Kvarnsvedens IK 1 4 - 0 Ingarö IF 3      
26062007 fr 26/06 14:15 fr 26/06 22. 9-9 Mellan F10 Plj A Ingarö IF 2 2 - 0 Kvarnsvedens IK      
26060504 fr 26/06 14:15 fr 26/06 18. 11-11 P9 Plj A Bullermyrens IK 1 1 - 1 Ingarö IF 2      
26061005 fr 26/06 14:20 fr 26/06 21. 5-5 P14 Plj A Ingarö IF 10 - 1 Trysil FK      
26062208 fr 26/06 14:30 fr 26/06 4. 9-9 Liten P11 Plj A Gustafs GoIF 1 - 3 Ingarö IF      
26060309 fr 26/06 15:20 fr 26/06 19. 11-11 P12 Plj E Ingarö IF 1 2 - 2 Islingby VIT      
26061305 fr 26/06 15:25 fr 26/06 17. 9-9 Stor P13 (11) Plj A Ingarö IF 2 3 - 0 Bråtens IK      
26060407 fr 26/06 15:25 fr 26/06 20. 11-11 F10 Plj A Torsångs IF 0 - 2 Ingarö IF 1      
26061406 fr 26/06 15:25 fr 26/06 16. 9-9 Stor P13 (11) Plj B IK Brage 8 - 0 Ingarö IF 1      
26061910 fr 26/06 16:10 fr 26/06 26. 9-9 Mellan F12 Plj B Bullermyrens IK 1 - 8 Ingarö IF Gul      
26060408 fr 26/06 16:15 fr 26/06 20. 11-11 F11 Plj A Gustafs GoIF 2 - 1 Ingarö IF 1      
26060507 fr 26/06 16:30 fr 26/06 18. 11-11 P9 Plj A Ingarö IF 1 1 - 3 Brunflo FK      
26060607 fr 26/06 16:30 fr 26/06 12. 7-7 Stor P9 Plj A IF Tunabro 3 2 - 3 Ingarö IF 4      
26062307 fr 26/06 16:30 fr 26/06 10. 7-7 Stor P9 Plj A IK Brage 2 4 - 2 Ingarö IF 3      
26061107 fr 26/06 16:45 fr 26/06 9. 5-5 F15 Plj A Ingarö IF 3 - 0 Gustafs GoIF      
26061607 fr 26/06 17:00 fr 26/06 5. 9-9 Stor F13 (9) Plj A Ljusdals IF 3 - 0 Ingarö IF Gul      
26060311 fr 26/06 17:00 fr 26/06 19. 11-11 F12 Plj A Ingarö IF Svart 2 - 0 Torsångs IF      
26060508 fr 26/06 17:15 fr 26/06 18. 11-11 P9 Plj A Islingby IK 2 0 - 2 Ingarö IF 2      
26061608 fr 26/06 18:05 fr 26/06 5. 9-9 Stor F13 (9) Plj B Ingarö IF Svart 5 - 1 Tynset IF      
26062112 fr 26/06 18:55 fr 26/06 14. 9-9 Liten P12 Plj B Dalkurd FF 2 1 - 4 Ingarö IF 2      
26061308 fr 26/06 19:05 fr 26/06 17. 9-9 Stor P14 Plj A Kvarnsvedens ik 0 - 0 Ingarö IF      
26061309 fr 26/06 20:10 fr 26/06 17. 9-9 Stor P13 (11) Plj B Ingarö IF 1 1 - 2 Islingby IK      
26061010 fr 26/06 20:10 fr 26/06 21. 5-5 P13 (11) Plj A Ingarö IF 2 8 - 1 Östansbo IS      
27062100 lø 27/06 08:00 lø 27/06 14. 9-9 Liten P12 Plj B Ingarö IF 2 2 - 4 Valbo FF 2      
27062300 lø 27/06 08:30 lø 27/06 10. 7-7 Stor P9 Plj A Ingarö IF 3 2 - 4 Gustafs GoIF      
27060501 lø 27/06 08:30 lø 27/06 18. 11-11 P9 Plj A IK Brage 1 1 - 5 Ingarö IF 2      
27061901 lø 27/06 08:55 lø 27/06 26. 9-9 Mellan P12 Plj E Falu BS FK 1 1 - 4 Ingarö IF 1      
27061300 lø 27/06 09:15 lø 27/06 17. 9-9 Stor F15 Plj A Bullermyrens IK 2 - 3 Ingarö IF      
27062301 lø 27/06 09:15 lø 27/06 10. 7-7 Stor P9 Plj A Samuelsdals IF 0 - 2 Ingarö IF 4      
27062401 lø 27/06 09:15 lø 27/06 29. 7-7 Stor P9 Plj A IK Brage 2 1 - 2 Ingarö IF 1      
27060402 lø 27/06 09:40 lø 27/06 20. 11-11 P11 Plj A Järla IF FK 3 - 0 Ingarö IF      
27060403 lø 27/06 10:25 lø 27/06 20. 11-11 P10 Plj A Ingarö IF 1 3 - 1 IK Brage Grön      
27061802 lø 27/06 11:10 lø 27/06 15. 9-9 Mellan F13 (9) Plj A Valbo FF 3 - 0 Ingarö IF Gul      
27062104 lø 27/06 11:25 lø 27/06 14. 9-9 Liten P10 Plj A Slätta SK 1 2 - 3 Ingarö IF 3      
27060104 lø 27/06 11:35 lø 27/06 8. 5-5 P10 Plj A Ingarö IF 2 3 - 3 Islingby ik 1      
27061302 lø 27/06 11:45 lø 27/06 17. 9-9 Stor P14 Plj A Morgongåva SK 1 - 7 Ingarö IF      
27062105 lø 27/06 12:10 lø 27/06 14. 9-9 Liten F11 Plj A Ingarö IF 2 6 - 1 Trysil FK      
27061905 lø 27/06 12:10 lø 27/06 26. 9-9 Mellan F10 Plj A Ingarö IF 1 5 - 0 Islingby IK F06      
27060205 lø 27/06 12:10 lø 27/06 13. 9-9 Liten F11 Plj A Torsångs IF 0 - 3 Ingarö IF 1      
27061704 lø 27/06 12:15 lø 27/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Plj B Ingarö IF Svart 4 - 1 IF Tunabro      
27061104 lø 27/06 12:50 lø 27/06 9. 5-5 P13 (11) Plj B Eidsvold Id...all ( EIF ) 1 - 3 Ingarö IF 1      
27060406 lø 27/06 12:50 lø 27/06 20. 11-11 F12 Plj B Ingarö IF Gul 3 - 1 Säters IF FK      
27061906 lø 27/06 12:55 lø 27/06 26. 9-9 Mellan F10 Plj A Kolsva IF 0 - 7 Ingarö IF 2      
27060606 lø 27/06 13:00 lø 27/06 12. 7-7 Stor P9 Plj A Ingarö IF 1 0 - 1 Vikarby Ik 2      
27062406 lø 27/06 13:00 lø 27/06 29. 7-7 Stor P9 Plj A Kvarnsvedens IK 2 4 - 2 Ingarö IF 4      
27060607 lø 27/06 13:45 lø 27/06 12. 7-7 Stor P9 Plj A Ingarö IF 2 0 - 3 IF Tunabro 3      
27062108 lø 27/06 14:35 lø 27/06 14. 9-9 Liten F12 Plj A Ingarö IF Svart 1 - 0 Hanvikens SK      
27061206 lø 27/06 15:10 lø 27/06 27. 5-5 P14 Plj A Bullermyrens IK 0 - 3 Ingarö IF      
27060503 lø 27/06 16:00 lø 27/06 18. 11-11 P9 Plj A Islingby IK 1 0 - 5 Ingarö IF 3      
27061107 lø 27/06 16:30 lø 27/06 9. 5-5 P13 (11) Slutspel A 1/4 Final Ingarö IF 2 2 - 3 Eidsvold Id...all ( EIF )      
27061608 lø 27/06 16:55 lø 27/06 5. 9-9 Stor F13 (9) Plj B Ingarö IF Svart 0 - 0 Forsby FF 01/02      
27061909 lø 27/06 17:00 lø 27/06 26. 9-9 Mellan F11 Plj A Ingarö IF 1 2 - 2 Hanvikens SK      
27060210 lø 27/06 17:10 lø 27/06 13. 9-9 Liten P12 Plj B Östansbo IS 3 - 4 Ingarö IF 2      
27062111 lø 27/06 17:10 lø 27/06 14. 9-9 Liten F11 Plj A Torsångs IF 1 - 2 Ingarö IF 2      
27060111 lø 27/06 17:45 lø 27/06 8. 5-5 F12 Plj B Ingarö IF Gul 3 - 1 Trysil FK      
27061109 lø 27/06 19:00 lø 27/06 9. 5-5 P13 (11) Slutspel B Semifinale Ingarö IF 2 3 - 1 Islingby IK      
27061408 lø 27/06 19:00 lø 27/06 16. 9-9 Stor F15 Slutspel A Semifinale Ingarö IF 3 - 4 Bullermyrens IK      
28061400 sø 28/06 07:35 sø 28/06 16. 9-9 Stor F15 Placeringsmatch 3-5 Råtorps IK 3 - 1 Ingarö IF      
28062000 sø 28/06 08:00 sø 28/06 22. 9-9 Mellan P12 Slutspel B Placering 1-4 1/4 Final IF Tunabro 6 - 1 Ingarö IF 2      
28061900 sø 28/06 08:00 sø 28/06 26. 9-9 Mellan P12 Slutspel B Placering 1-4 1/4 Final Ingarö IF 1 3 - 2 Valbo FF 2      
28060300 sø 28/06 08:30 sø 28/06 19. 11-11 F11 Plj A Trysil FK 0 - 3 Ingarö IF 1      
28062200 sø 28/06 08:30 sø 28/06 4. 9-9 Liten P10 Plj A Kvicksunds SK 1 - 4 Ingarö IF 2      
28062002 sø 28/06 09:50 sø 28/06 22. 9-9 Mellan F12 Slutspel A Semifinale Ingarö IF Gul 6 - 7 P Ingarö IF Svart      
28062002 sø 28/06 09:50 sø 28/06 22. 9-9 Mellan F12 Slutspel A Semifinale Ingarö IF Gul 6 - 7 P Ingarö IF Svart      
28061102 sø 28/06 10:05 sø 28/06 9. 5-5 P14 Slutspel A Semifinale Ingarö IF 5 - 0 Tynset IF      
28061702 sø 28/06 10:15 sø 28/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Slutspel A Semifinale Ingarö IF Svart 2 - 0 Ljusdals IF      
28061302 sø 28/06 10:30 sø 28/06 17. 9-9 Stor P13 (11) Placeringsmatcher Östansbo IS 0 - 8 Ingarö IF 1      
28062003 sø 28/06 10:45 sø 28/06 22. 9-9 Mellan P11 Plj A Trysil FK 1 0 - 2 Ingarö IF      
28062301 sø 28/06 10:45 sø 28/06 10. 7-7 Stor P9 Plj A Bullermyrens IK 2 2 - 2 Ingarö IF 3      
28062104 sø 28/06 11:30 sø 28/06 14. 9-9 Liten F10 Plj A Ingarö IF 1 2 - 2 Tillberga IK      
28060502 sø 28/06 11:30 sø 28/06 18. 11-11 P9 Plj A Kvarnsvedens IK 1 0 - 2 Ingarö IF 1      
28062302 sø 28/06 11:30 sø 28/06 10. 7-7 Stor P9 Plj A Ingarö IF 4 3 - 2 Islingby IK 2      
28060601 sø 28/06 11:30 sø 28/06 12. 7-7 Stor P9 Plj A Ingarö IF 2 2 - 0 IF Tunabro 2      
28062204 sø 28/06 11:30 sø 28/06 4. 9-9 Liten P10 Plj A IF Tunabro 1 2 - 3 Ingarö IF 1      
28062205 sø 28/06 12:15 sø 28/06 4. 9-9 Liten P10 Plj A Ingarö IF 3 4 - 1 Kvarnsvedens IK Blå      
28060205 sø 28/06 12:15 sø 28/06 13. 9-9 Liten P12 Slutspel B Placering 5-6 5-6 Östansbo IS 4 - 0 Ingarö IF 2      
28061104 sø 28/06 12:25 sø 28/06 9. 5-5 P13 (11) Slutspel B Finale Bråtens IK 2 - 0 Ingarö IF 2      
28060603 sø 28/06 13:00 sø 28/06 12. 7-7 Stor P9 Plj A Ingarö IF 3 1 - 1 IF Tunabro 1      
28060306 sø 28/06 13:00 sø 28/06 19. 11-11 F10 Plj A Ingarö IF 2 1 - 1 IF Tunabro      
28062006 sø 28/06 13:00 sø 28/06 22. 9-9 Mellan P12 Slutspel B Placering 1-4 Semifinale Ingarö IF 1 4 - 3 IF Tunabro      
28061005 sø 28/06 13:30 sø 28/06 21. 5-5 P14 Slutspel A Finale Ingarö IF 2 - 1 IK Brage      
28060604 sø 28/06 13:45 sø 28/06 12. 7-7 Stor P9 Plj A Kvarnsvedens IK 2 2 - 0 Ingarö IF 2      
28061205 sø 28/06 13:45 sø 28/06 27. 5-5 P13 (11) Placeringsmatcher Islingby IK 4 - 1 Ingarö IF 1      
28060307 sø 28/06 13:55 sø 28/06 19. 11-11 F12 Slutspel A Bronsekamp Alsike IF 1 - 2 Ingarö IF Gul      
28062207 sø 28/06 13:55 sø 28/06 4. 9-9 Liten F12 Slutspel A Finale BOO FF 3 - 0 Ingarö IF Svart      
28060605 sø 28/06 14:30 sø 28/06 12. 7-7 Stor P9 Plj A Ingarö IF 1 0 - 4 Islingby IK 1      
28061505 sø 28/06 14:30 sø 28/06 24. 9-9 Stor F15 Placeringsmatch 3-5 Ingarö IF 5 - 1 Gustafs GoIF      
28060506 sø 28/06 14:30 sø 28/06 18. 11-11 P9 Plj A Ingarö IF 4 4 - 3 IK Brage 1      
28060106 sø 28/06 14:45 sø 28/06 8. 5-5 P11 Plj A Ingarö IF 0 - 3 Kvarnsvedens ik 2      
28061806 sø 28/06 14:45 sø 28/06 15. 9-9 Mellan F13 (9) Placeringsmatch 7-8 3-4 Ingarö IF Gul 2 - 3 P Gustafs GOIF      
28060308 sø 28/06 14:50 sø 28/06 19. 11-11 P12 Slutspel B Placering 1-4 Finale Ingarö IF 1 1 - 2 Kvarnsvedens IK 2      
28061908 sø 28/06 14:50 sø 28/06 26. 9-9 Mellan F11 Plj A Kvarnsvedens IK 1 1 - 1 Ingarö IF 2      
28062108 sø 28/06 15:05 sø 28/06 14. 9-9 Liten P12 Slutspel B Placering 7-8 7-8 Ingarö IF 2 0 - 3 Valbo FF 2      
28061707 sø 28/06 15:50 sø 28/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Slutspel A Finale Forsby FF 01/02 1 - 0 Ingarö IF Svart