Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2015. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2022 her.

Gustafs GOIF

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
25060300 to 25/06 09:25 to 25/06 19. 11-11 P12 Plj D Gustafs GoIF 0 - 8 Trysil FK      
25061200 to 25/06 09:35 to 25/06 27. 5-5 F15 Plj A Gustafs GoIF 1 - 3 Umeå Södra FF      
25061901 to 25/06 10:30 to 25/06 26. 9-9 Mellan F11 Plj A Gustafs GoIF 2 - 0 Trysil FK      
25061701 to 25/06 10:55 to 25/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Plj B Sandvikens IF 2 - 1 Gustafs GOIF      
25061301 to 25/06 11:15 to 25/06 17. 9-9 Stor P15 Plj B Gustafs GoIF 1 - 0 Alnö IF      
25060102 to 25/06 11:15 to 25/06 8. 5-5 P11 Plj A IFK Vaxholm 2 0 - 1 Gustafs GoIF      
25060602 to 25/06 12:15 to 25/06 12. 7-7 Stor P9 Plj A Gustafs GoIF 3 - 0 Bullermyrens IK 2      
25061402 to 25/06 12:20 to 25/06 16. 9-9 Stor P14 Plj B Gustafs GoIF 1 - 11 Tynset IF      
25061304 to 25/06 14:40 to 25/06 17. 9-9 Stor P15 Plj B Gustafs GoIF 0 - 12 AIK FF P00U      
25060605 to 25/06 15:00 to 25/06 12. 7-7 Stor P9 Plj A Gustafs GoIF 0 - 2 IK Brage 2      
25061005 to 25/06 15:10 to 25/06 21. 5-5 F15 Plj A Bullermyrens IK 4 - 0 Gustafs GoIF      
25060207 to 25/06 15:20 to 25/06 13. 9-9 Liten P11 Plj A Gustafs GoIF 1 - 2 Järla IF FK      
25061107 to 25/06 16:25 to 25/06 9. 5-5 P14 Plj B Gustafs GoIF 2 - 9 IFK Hedemora FK      
25062010 to 25/06 17:35 to 25/06 22. 9-9 Mellan F11 Plj A Gustafs GoIF 1 - 0 Ingarö IF 2      
26061300 fr 26/06 08:35 fr 26/06 17. 9-9 Stor P15 Plj B Furnes Fotball 3 - 0 Gustafs GoIF      
26060401 fr 26/06 08:45 fr 26/06 20. 11-11 P11 Plj A Hammarby IF 04:6 3 - 2 Gustafs GoIF      
26061801 fr 26/06 09:05 fr 26/06 15. 9-9 Mellan F13 (9) Plj B Gustafs GOIF 0 - 0 Ingarö IF Svart      
26062103 fr 26/06 10:15 fr 26/06 14. 9-9 Liten F11 Plj A Hanvikens SK 3 - 0 Gustafs GoIF      
26060600 fr 26/06 10:30 fr 26/06 12. 7-7 Stor P9 Plj A IF Tunabro 1 2 - 1 Gustafs GoIF      
26061002 fr 26/06 10:55 fr 26/06 21. 5-5 P14 Plj B Gustafs GoIF 0 - 2 Sigtuna IF U14      
26060204 fr 26/06 11:20 fr 26/06 13. 9-9 Liten P12 Plj D Kvarnsvedens IK 2 6 - 1 Gustafs GoIF      
26062402 fr 26/06 13:30 fr 26/06 29. 7-7 Stor P9 Plj A Gustafs GoIF 2 - 2 Brunflo FK      
26061705 fr 26/06 13:45 fr 26/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Plj B Gustafs GOIF 2 - 1 Tynset IF      
26061405 fr 26/06 14:20 fr 26/06 16. 9-9 Stor P14 Plj B Växbo IF 7 - 0 Gustafs GoIF      
26062208 fr 26/06 14:30 fr 26/06 4. 9-9 Liten P11 Plj A Gustafs GoIF 1 - 3 Ingarö IF      
26060408 fr 26/06 16:15 fr 26/06 20. 11-11 F11 Plj A Gustafs GoIF 2 - 1 Ingarö IF 1      
26061107 fr 26/06 16:45 fr 26/06 9. 5-5 F15 Plj A Ingarö IF 3 - 0 Gustafs GoIF      
26061709 fr 26/06 18:05 fr 26/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Plj B Gustafs GOIF 0 - 0 IF Tunabro      
26061009 fr 26/06 19:05 fr 26/06 21. 5-5 P14 Plj B IK Brage 7 - 0 Gustafs GoIF      
26061509 fr 26/06 20:10 fr 26/06 24. 9-9 Stor P15 Plj B Torsångs IF 1 - 1 Gustafs GoIF      
27060300 lø 27/06 08:30 lø 27/06 19. 11-11 P11 Plj A Gustafs GoIF 1 - 4 Bullermyrens IK      
27062300 lø 27/06 08:30 lø 27/06 10. 7-7 Stor P9 Plj A Ingarö IF 3 2 - 4 Gustafs GoIF      
27062101 lø 27/06 09:00 lø 27/06 14. 9-9 Liten P12 Plj D Boo FF P03:6 Svart 3 - 0 Gustafs GoIF      
27061003 lø 27/06 11:45 lø 27/06 21. 5-5 P14 Plj B IK Sirius FK P01 Svart 6 - 0 Gustafs GoIF      
27061204 lø 27/06 12:50 lø 27/06 27. 5-5 F15 Plj A Gustafs GoIF 0 - 3 Råtorps IK      
27060206 lø 27/06 12:55 lø 27/06 13. 9-9 Liten F11 Plj A Kvarnsvedens IK 2 0 - 1 Gustafs GoIF      
27061605 lø 27/06 13:40 lø 27/06 5. 9-9 Stor F13 (9) Plj B Forsby FF 01/02 3 - 0 Gustafs GOIF      
27062109 lø 27/06 15:30 lø 27/06 14. 9-9 Liten P11 Plj A IK Brage 1 - 0 Gustafs GoIF      
27062110 lø 27/06 16:15 lø 27/06 14. 9-9 Liten P12 Plj D Gustafs GoIF 1 - 5 IK Brage      
27061707 lø 27/06 16:55 lø 27/06 30. 9-9 Mellan F13 (9) Plj B Bullermyrens IK 1 - 3 Gustafs GOIF      
27062002 lø 27/06 17:00 lø 27/06 22. 9-9 Mellan F11 Plj A Gustafs GoIF 0 - 1 Kvarnsvedens IK 1      
27061507 lø 27/06 17:50 lø 27/06 24. 9-9 Stor P15 Plj B Fagersta Södra IK 4 - 1 Gustafs GoIF      
28060400 sø 28/06 08:00 sø 28/06 20. 11-11 P12 Placeringsmatcher grp3 Vaksala SK 0 - 2 Gustafs GoIF      
28060403 sø 28/06 10:45 sø 28/06 20. 11-11 P12 Placeringsmatcher grp3 Gagnef IF 3 - 1 Gustafs GoIF      
28061303 sø 28/06 11:35 sø 28/06 17. 9-9 Stor F15 Placeringsmatch 3-5 Gustafs GoIF 2 - 1 Råtorps IK      
28061204 sø 28/06 12:30 sø 28/06 27. 5-5 P15 Placeringsmatch 9-10 5-6 Karlbergs BK 4 - 1 Gustafs GoIF      
28061505 sø 28/06 14:30 sø 28/06 24. 9-9 Stor F15 Placeringsmatch 3-5 Ingarö IF 5 - 1 Gustafs GoIF      
28062306 sø 28/06 14:30 sø 28/06 10. 7-7 Stor P9 Plj A Gustafs GoIF 0 - 6 Kvarnsvedens IK 1      
28061806 sø 28/06 14:45 sø 28/06 15. 9-9 Mellan F13 (9) Placeringsmatch 7-8 3-4 Ingarö IF Gul 2 - 3 P Gustafs GOIF