Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2015. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2022 her.

Trysil FK

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
25061100 tor. 25/06 08:20 tor. 25/06 9. Kjell Wahrén Stadium P15 Plj A Karlbergs BK 3 - 7 Trysil FK      
25060300 tor. 25/06 09:25 tor. 25/06 18. SSAB P12 Plj D Gustafs GoIF 0 - 8 Trysil FK      
25062200 tor. 25/06 10:20 tor. 25/06 4. Svensk Fast P11 Plj A Hammarby IF 04:6 2 - 1 Trysil FK 1      
25061901 tor. 25/06 10:30 tor. 25/06 5. Quality Hotel Galaxen F11 Plj A Gustafs GoIF 2 - 0 Trysil FK      
25061902 tor. 25/06 11:15 tor. 25/06 5. Quality Hotel Galaxen P11 Plj A Kvarnsvedens ik 1 3 - 7 Trysil FK 2      
25061103 tor. 25/06 11:55 tor. 25/06 9. Kjell Wahrén Stadium P14 Plj A Trysil FK 0 - 7 Kvarnsvedens ik      
25060305 tor. 25/06 13:30 tor. 25/06 18. SSAB F12 Plj B Säters IF FK 2 - 1 Trysil FK      
25062206 tor. 25/06 15:20 tor. 25/06 4. Svensk Fast P11 Plj A Vendelsö IK 3 - 4 Trysil FK 2      
25060307 tor. 25/06 15:20 tor. 25/06 18. SSAB P11 Plj A Trysil FK 1 5 - 0 Säters IF      
25062208 tor. 25/06 16:50 tor. 25/06 4. Svensk Fast F11 Plj A Trysil FK 0 - 8 Segeltorps IF      
25061405 tor. 25/06 17:00 tor. 25/06 16. Wangeskog P14 Plj A Trysil FK 3 - 4 Morgongåva SK      
26061400 fre. 26/06 08:15 fre. 26/06 16. Wangeskog P15 Plj A Trysil FK 1 - 3 Fløya IL      
26060301 fre. 26/06 08:45 fre. 26/06 18. SSAB P11 Plj A Bullermyrens IK 4 - 0 Trysil FK 1      
26060302 fre. 26/06 09:30 fre. 26/06 18. SSAB P11 Plj A Trysil FK 2 5 - 1 Ulfshyttans IF      
26061201 fre. 26/06 09:50 fre. 26/06 27. Evert Mellström Arena P14 Plj A Trysil FK 0 - 1 Bullermyrens IK      
26060304 fre. 26/06 11:00 fre. 26/06 18. SSAB F12 Plj B Trysil FK 6 - 0 Bullermyrens IK      
26062205 fre. 26/06 11:55 fre. 26/06 4. Svensk Fast P12 Plj D Trysil FK 3 - 1 Boo FF P03:6 Svart      
26062107 fre. 26/06 13:30 fre. 26/06 14. Borlänge Tidning P11 Plj A Enskede IK 4 - 3 Trysil FK 2      
26061005 fre. 26/06 14:20 fre. 26/06 21. Hushagen P14 Plj A Ingarö IF 10 - 1 Trysil FK      
26061908 fre. 26/06 14:20 fre. 26/06 5. Quality Hotel Galaxen P11 Plj A Järla IF FK 0 - 2 Trysil FK 1      
26062009 fre. 26/06 16:10 fre. 26/06 26. renta F12 Plj B Trysil FK 0 - 3 Iggesunds IK      
26062210 fre. 26/06 16:15 fre. 26/06 4. Svensk Fast F11 Plj A Trysil FK 0 - 2 Kvarnsvedens IK 1      
26061506 fre. 26/06 16:30 fre. 26/06 24. 9-9 Stor P15 Plj A Trysil FK 7 - 0 VALBO FF      
26062212 fre. 26/06 18:00 fre. 26/06 4. Svensk Fast P12 Plj D Trysil FK 3 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
27061000 lør. 27/06 08:00 lør. 27/06 21. Hushagen P15 Plj A Trysil FK 2 - 1 IK Brage      
27060401 lør. 27/06 08:55 lør. 27/06 20. AB Karl Hedin P11 Plj A Trysil FK 1 4 - 0 Kvarnsvedens ik 2      
27060201 lør. 27/06 09:00 lør. 27/06 13. Lokalt i P12 Plj D IK Brage 1 - 8 Trysil FK      
27060102 lør. 27/06 10:05 lør. 27/06 8. Kurt Risberg Park P11 Plj A Trysil FK 2 2 - 1 FC LOOTOS      
27061502 lør. 27/06 11:45 lør. 27/06 24. 9-9 Stor P14 Plj A Valbo FF P01 4 - 0 Trysil FK      
27060405 lør. 27/06 11:55 lør. 27/06 20. AB Karl Hedin F12 Plj B Trysil FK 2 - 1 Vallentuna BK Dam 2      
27062105 lør. 27/06 12:10 lør. 27/06 14. Borlänge Tidning F11 Plj A Ingarö IF 2 6 - 1 Trysil FK      
27061403 lør. 27/06 12:50 lør. 27/06 16. Wangeskog P15 Plj A Storvreta IK/Vattholma IF 2 - 1 Trysil FK      
27060110 lør. 27/06 17:00 lør. 27/06 8. Kurt Risberg Park F11 Plj A Trysil FK 0 - 0 Kvarnsvedens IK 2      
27060111 lør. 27/06 17:45 lør. 27/06 8. Kurt Risberg Park F12 Plj B Ingarö IF Gul 3 - 1 Trysil FK      
27061308 lør. 27/06 19:00 lør. 27/06 17. Beans in Cup P15 Plj A Kvarnsvedens IK 2 - 1 Trysil FK      
28060300 søn. 28/06 08:30 søn. 28/06 18. SSAB F11 Plj A Trysil FK 0 - 3 Ingarö IF 1      
28062001 søn. 28/06 08:55 søn. 28/06 26. renta P12 Slutspel A Placering 1-4 1/4 Final Trysil FK 3 - 2 Tynset IF      
28062502 søn. 28/06 10:30 søn. 28/06 1. Granitor P14 Placerinsgmatch 11-12 7-8 Trysil FK 2 - 3 IK Sirius FK P01 Svart      
28062003 søn. 28/06 10:45 søn. 28/06 26. renta P11 Plj A Trysil FK 1 0 - 2 Ingarö IF      
28060102 søn. 28/06 11:00 søn. 28/06 8. Kurt Risberg Park F12 Placeringsmatch 13-14 9-10 Trysil FK 3 - 2 IF Tunabro Blå      
28061203 søn. 28/06 11:10 søn. 28/06 27. Evert Mellström Arena P15 Placeringsmatch 7-8 3-4 Trysil FK 6 - 4 Torsångs IF      
28062004 søn. 28/06 11:30 søn. 28/06 26. renta P11 Plj A Islingby IK 1 - 1 Trysil FK 2      
28062007 søn. 28/06 13:55 søn. 28/06 26. renta P12 Slutspel A Placering 1-4 Semifinale Dalkurd FF 1 5 - 2 P Trysil FK      
28060309 søn. 28/06 16:00 søn. 28/06 18. SSAB P12 Slutspel A Placering 1-4 Bronsekamp Trysil FK 2 - 1 Falu BS FK 2