Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2015. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2022 här.

Pojkar -04

Alla lagen i P11 Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
25062200 tors 25/06 10:20 tors 25/06 4. 9-9 Liten P11 Grp A Hammarby IF 04:6 2 - 1 Trysil FK 1      
25060301 tors 25/06 10:20 tors 25/06 19. 11-11 P11 Grp A Islingby IK 6 - 2 Valbo FF P04      
25060400 tors 25/06 10:20 tors 25/06 20. 11-11 P11 Grp A FC LOOTOS 1 - 1 IF Tunabro      
25062201 tors 25/06 11:05 tors 25/06 4. 9-9 Liten P11 Grp A Bullermyrens IK 0 - 2 Järla IF FK      
25060302 tors 25/06 11:05 tors 25/06 19. 11-11 P11 Grp A Vendelsö IK 1 - 2 Bele Barkarby FF Vit      
25060401 tors 25/06 11:05 tors 25/06 20. 11-11 P11 Grp A IK Brage 1 - 1 Säters IF      
25060102 tors 25/06 11:15 tors 25/06 8. 5-5 P11 Grp A IFK Vaxholm 2 0 - 1 Gustafs GoIF      
25061902 tors 25/06 11:15 tors 25/06 26. 9-9 Mellan P11 Grp A Kvarnsvedens ik 1 3 - 7 Trysil FK 2      
25062002 tors 25/06 11:15 tors 25/06 22. 9-9 Mellan P11 Grp A IFK Rättvik FK 2 - 1 Enskede IK      
25062102 tors 25/06 11:15 tors 25/06 14. 9-9 Liten P11 Grp A IFK Vaxholm 1 5 - 0 Ulfshyttans IF      
25060106 tors 25/06 14:35 tors 25/06 8. 5-5 P11 Grp A Ulfshyttans IF 0 - 12 Bele Barkarby FF Vit      
25061906 tors 25/06 14:35 tors 25/06 26. 9-9 Mellan P11 Grp A Hammarby IF 04:6 8 - 1 Kvarnsvedens ik 2      
25062006 tors 25/06 14:35 tors 25/06 22. 9-9 Mellan P11 Grp A IFK Vaxholm 2 0 - 4 Bullermyrens IK      
25060107 tors 25/06 15:20 tors 25/06 8. 5-5 P11 Grp A Enskede IK 2 - 1 Islingby IK      
25061907 tors 25/06 15:20 tors 25/06 26. 9-9 Mellan P11 Grp A IFK Vaxholm 1 0 - 7 IF Tunabro      
25062007 tors 25/06 15:20 tors 25/06 22. 9-9 Mellan P11 Grp A Ingarö IF 3 - 0 IK Brage      
25062107 tors 25/06 15:20 tors 25/06 14. 9-9 Liten P11 Grp A IFK Rättvik FK 5 - 0 Kvarnsvedens ik 1      
25060207 tors 25/06 15:20 tors 25/06 13. 9-9 Liten P11 Grp A Gustafs GoIF 1 - 2 Järla IF FK      
25062206 tors 25/06 15:20 tors 25/06 4. 9-9 Liten P11 Grp A Vendelsö IK 3 - 4 Trysil FK 2      
25060307 tors 25/06 15:20 tors 25/06 19. 11-11 P11 Grp A Trysil FK 1 5 - 0 Säters IF      
25060406 tors 25/06 15:20 tors 25/06 20. 11-11 P11 Grp A Valbo FF P04 2 - 5 FC LOOTOS      
26060201 fre 26/06 08:45 fre 26/06 13. 9-9 Liten P11 Grp A IK Brage 0 - 4 Järla IF FK      
26062201 fre 26/06 08:45 fre 26/06 4. 9-9 Liten P11 Grp A Islingby IK 1 - 1 IFK Rättvik FK      
26060301 fre 26/06 08:45 fre 26/06 19. 11-11 P11 Grp A Bullermyrens IK 4 - 0 Trysil FK 1      
26060401 fre 26/06 08:45 fre 26/06 20. 11-11 P11 Grp A Hammarby IF 04:6 3 - 2 Gustafs GoIF      
26062002 fre 26/06 09:30 fre 26/06 22. 9-9 Mellan P11 Grp A IF Tunabro 0 - 1 Enskede IK      
26062102 fre 26/06 09:30 fre 26/06 14. 9-9 Liten P11 Grp A IFK Vaxholm 1 1 - 3 FC LOOTOS      
26060202 fre 26/06 09:30 fre 26/06 13. 9-9 Liten P11 Grp A IFK Vaxholm 2 3 - 2 Kvarnsvedens ik 2      
26062202 fre 26/06 09:30 fre 26/06 4. 9-9 Liten P11 Grp A Säters IF 2 - 4 Ingarö IF      
26060302 fre 26/06 09:30 fre 26/06 19. 11-11 P11 Grp A Trysil FK 2 5 - 1 Ulfshyttans IF      
26060402 fre 26/06 09:30 fre 26/06 20. 11-11 P11 Grp A Vendelsö IK 8 - 0 Kvarnsvedens ik 1      
26060102 fre 26/06 09:40 fre 26/06 8. 5-5 P11 Grp A Bele Barkarby FF Vit 12 - 0 Valbo FF P04      
26062005 fre 26/06 12:45 fre 26/06 22. 9-9 Mellan P11 Grp A IFK Vaxholm 2 2 - 4 IK Brage      
26062106 fre 26/06 12:45 fre 26/06 14. 9-9 Liten P11 Grp A IFK Vaxholm 1 2 - 2 Islingby IK      
26060206 fre 26/06 13:00 fre 26/06 13. 9-9 Liten P11 Grp A Hammarby IF 04:6 5 - 0 Bullermyrens IK      
26062006 fre 26/06 13:30 fre 26/06 22. 9-9 Mellan P11 Grp A Bele Barkarby FF Vit 0 - 1 Kvarnsvedens ik 1      
26062107 fre 26/06 13:30 fre 26/06 14. 9-9 Liten P11 Grp A Enskede IK 4 - 3 Trysil FK 2      
26060107 fre 26/06 13:35 fre 26/06 8. 5-5 P11 Grp A Vendelsö IK 4 - 1 IFK Rättvik FK      
26061907 fre 26/06 13:35 fre 26/06 26. 9-9 Mellan P11 Grp A Kvarnsvedens ik 2 1 - 1 Säters IF      
26060207 fre 26/06 13:45 fre 26/06 13. 9-9 Liten P11 Grp A IF Tunabro 2 - 1 Valbo FF P04      
26060108 fre 26/06 14:20 fre 26/06 8. 5-5 P11 Grp A FC LOOTOS 6 - 0 Ulfshyttans IF      
26061908 fre 26/06 14:20 fre 26/06 26. 9-9 Mellan P11 Grp A Järla IF FK 0 - 2 Trysil FK 1      
26062208 fre 26/06 14:30 fre 26/06 4. 9-9 Liten P11 Grp A Gustafs GoIF 1 - 3 Ingarö IF      
27062200 lör 27/06 08:30 lör 27/06 4. 9-9 Liten P11 Grp A IFK Vaxholm 2 1 - 0 Säters IF      
27060300 lör 27/06 08:30 lör 27/06 19. 11-11 P11 Grp A Gustafs GoIF 1 - 4 Bullermyrens IK      
27062000 lör 27/06 08:55 lör 27/06 22. 9-9 Mellan P11 Grp A Enskede IK 5 - 1 IFK Vaxholm 1      
27060401 lör 27/06 08:55 lör 27/06 20. 11-11 P11 Grp A Trysil FK 1 4 - 0 Kvarnsvedens ik 2      
27062201 lör 27/06 09:15 lör 27/06 4. 9-9 Liten P11 Grp A Bele Barkarby FF Vit 6 - 0 Islingby IK      
27060301 lör 27/06 09:15 lör 27/06 19. 11-11 P11 Grp A IK Brage 1 - 7 Hammarby IF 04:6      
27060402 lör 27/06 09:40 lör 27/06 20. 11-11 P11 Grp A Järla IF FK 3 - 0 Ingarö IF      
27061902 lör 27/06 09:55 lör 27/06 26. 9-9 Mellan P11 Grp A IFK Rättvik FK 5 - 1 Ulfshyttans IF      
27062102 lör 27/06 09:55 lör 27/06 14. 9-9 Liten P11 Grp A Kvarnsvedens ik 1 1 - 1 Valbo FF P04      
27060202 lör 27/06 09:55 lör 27/06 13. 9-9 Liten P11 Grp A Vendelsö IK 2 - 1 IF Tunabro      
27060102 lör 27/06 10:05 lör 27/06 8. 5-5 P11 Grp A Trysil FK 2 2 - 1 FC LOOTOS      
27060109 lör 27/06 15:30 lör 27/06 8. 5-5 P11 Grp A Bullermyrens IK 2 - 3 Säters IF      
27062109 lör 27/06 15:30 lör 27/06 14. 9-9 Liten P11 Grp A IK Brage 1 - 0 Gustafs GoIF      
27062001 lör 27/06 16:15 lör 27/06 22. 9-9 Mellan P11 Grp A FC LOOTOS 7 - 2 IFK Rättvik FK      
28061903 sön 28/06 10:45 sön 28/06 26. 9-9 Mellan P11 Grp A IFK Vaxholm 2 0 - 5 Hammarby IF 04:6      
28062003 sön 28/06 10:45 sön 28/06 22. 9-9 Mellan P11 Grp A Trysil FK 1 0 - 2 Ingarö IF      
28062103 sön 28/06 10:45 sön 28/06 14. 9-9 Liten P11 Grp A Enskede IK 2 - 3 Kvarnsvedens ik 1      
28060203 sön 28/06 10:45 sön 28/06 13. 9-9 Liten P11 Grp A Valbo FF P04 1 - 3 IFK Vaxholm 1      
28061904 sön 28/06 11:30 sön 28/06 26. 9-9 Mellan P11 Grp A Bele Barkarby FF Vit 5 - 0 IF Tunabro      
28062004 sön 28/06 11:30 sön 28/06 22. 9-9 Mellan P11 Grp A Islingby IK 1 - 1 Trysil FK 2      
28061905 sön 28/06 12:15 sön 28/06 26. 9-9 Mellan P11 Grp A Järla IF FK 0 - 0 Kvarnsvedens ik 2      
28062005 sön 28/06 12:15 sön 28/06 22. 9-9 Mellan P11 Grp A Vendelsö IK 9 - 0 Ulfshyttans IF      
28060106 sön 28/06 14:45 sön 28/06 8. 5-5 P11 Grp A Ingarö IF 0 - 3 Kvarnsvedens ik 2